PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zasto tako malo ljudi dolazi u Srbiju? Crna Rupa?? ILI??

Slavoljub
17-04-2004, 18:10
Zasto tako malo ljudi iz drugih zemalja dolazi u Srbiju? CG ili Madjarska, koje se ne mogu nazvati top destinacijama, imaju oko 20 puta vise posjeta po glavi stanovnika. Mislim da je po tom pokazatelju Srbija u 2003. bila na pretposljednjem mjestu u Evropi bez ZND - ispred Albanije. Ako neko ima preciznije podatke, neka me ispravi. Ako neko zna zasto je to tako, neka objasni.

D A N K O
17-04-2004, 18:16
Madjarska ima Budimpestu, grad koji je medju prva tri u Evropi po poseti. (Pariz, London pa Budimpesta!)
Taj grad ima sta da ponudi, pun je istorijskih spomenika, dobra zabava, sve je uredno, cisto i lepo.

Sta Srbija ima da ponudi ???
Cime moze Beograd da se ponosi? Kalemegdanom? Statuom Pobednika? Cime?
Prljavstinom, ruznim zgradama, rupama po ulicama, polurasturenim autobusima, imena ulica na cirilici...
Ko ce da dodje tu i zasto?

Miro Žužel
17-04-2004, 20:03
A šta imaju da traže po Hrvatskoj, ×××× te slon? Eto, Zagreb na primer. Bio sam u podsjeti prije par godina i UŽASAN grad, UŽASAN.
Prljav i ružan, isto kao što je Ljubljana.

Ja bi rađe otišao u Turskoj: plaže su im 10 puta bolje od išta što Hrvatska ima. Također i Grčka. I vidio sam taj vaš Dubrovnik. ×××××× najveće. Boli mene ××××× ako je neki tamo "UNESCO Grad". Grad nema ni jednu pravu plažu, već kamenje svugdje; da se slomiješ po stijenama. A da, i jednu ulicu i to je to. ××××××, brale, ××××××.

Ako je to sve što imate da pokažete svijetu, onda ××××ga. Ali ako već odu, nebi vidjeli pravu Hrvatsku bez podsjeta Jasenovca i masovne grobnice u Krajinu.

:smile15:

otto
17-04-2004, 21:37
Miro Zuzel sada si pokazao da si nepismen kao ovo je tema zasto svi zaobilaze Srbiju a ne kakova je Hrvatska.U svakom slucaju Hrvatska ima more koje ste htijeli okupirari i prisvojiti. da vam je to uspijelo onda bi ta obala po vama bila najljepsa na svijetu.Neka vi kazete da je sve lose u Hrvatskoj , ali Hrvatska je nasa .Hrvat Otto

Djordje
18-04-2004, 00:10
Najljepsa obala na svijetu? E, jesi majmuncina, otto :smile06:
Ako smo stvarno htjeli da okupiramo i da prisvojimo, mogli smo 1991. Mi smo mogli okupirati citavu Hrvatsku, sta je tebi?

Ali nismo, zato sto to nije bio cilj JNA, vec da odbrani Srpsku manjinu od neo-fasizma i neo-Ustasizma. Toliko.

Ko to kaze,
18-04-2004, 01:01
ko to laze da Srbija nije posecena?
Pa meni je samo na umu odmor u Beogradu, i nigde vise.
Za ljubitelje pozorista, koncerata, galerija, za ljubitelje prirode (reka, parkova), za one koji vole nocne izlaske ili samo vecernje setnje, za ljubitelje nocnog provoda i boemskog zivota, za ljubitelje starogradskih pesama, za gurmane, za ljubitelje uzbudljivih sportskih dogadjaja, za ljubitelje derbija (Zvezda i Partizan).
Sve sto trazite mozete naci u Beogradu.

Sve ovo pobrojano retko mozete naci u Zagrebu. UUUU tom gradu jedino mozete naci skinheadse, i nekakve spodobe sa kapuljacama na glavi i sipkama u rukama, usta su se mogli uveriti clanovi uprave KK Crvena Zvezda.

Ako odete u Budimpestu, mozete se lepo provesti uz dobro vinu, i fenomenalnu muziku, ali u BUDIMPESTI STE IZGUBLJENI JER NIKO NE PRICA ENGLESKI, u sta se uverio i pisac ovoga teksta.

Žeželj: "Počinioci
18-04-2004, 01:11
moraju biti otkriveni

Sa velikim flasterom na čelu i naprslim rebrom, danas je pred novinare u Zagrebu izašao direktor Košarkaškog kluba Crvena zvezda, Igor Žeželj, koji je sinoć oko 23.00h napadnut na parkingu hotela "Panorama" u hrvatskoj prestonici.

Žeželj je rekao da je Crvena zvezda mnogo uložila u ceo projekat Goodyear lige, kao klub, ali i pojedinci koji ga vode.

- Mogu da garantujem apsolutnu bezbednost svakome ko dođe u Beograd sa bilo kog kraja planete, rekao je Žeželj, tako naglašavajući da se slični incident ne bi desio u glavnom gradu Srbije i Crne Gore, pogotovo tokom ovako važnog i potencijalno "vrućeg" događaja kao što je Final Four Goodyear lige."
--------------------

Eto, i Zeezelj garantuje svakome bezbednost u Beogradu, a u Zagrebu, verovali ili ne, ja sam unapred znao da ce se incident dogoditi, jer vi bez toga ne mozete, jer vam je to u krvi.
Da se ja pitam, ja bih zabranio organizovanje medjunarodnih takmicenja u Hrvatskoj za sva vremena.
Zast za sva vremena? Pa zato sto nema sanse da se civilizujete u sledecih nekoliko stotina godina!

otto
18-04-2004, 11:53
Ko to kaze ja OTTO ××××s drzavu i narod koji nema more . ×××××ne sto nisi zapantio kako je vas Slobo zacrtao granice V, Srbije , ali od toga nije bilo nista Pricate da je nasa obala nikakva , a ja kazem bolje ista nego nista . Samo malo pa ce i Crnogorcida se odvoje od vas
onda cetesamo na Dunavu da si perete i hladite usrano dupe. heee eeeee :smile16:

BD
18-04-2004, 13:13
Otto, ti si veliki majmun :))
Par zar ti mislis da je more najvaznije na svijetu?
Ja sam bio dosta puta na more ali onda poslije plaze, da se ubijes od dosade, covjece. Jednostavno nema NIGDJE da odes.
Plaza je super ali covjek nemoze samo ostati na plazi od 7:00-19:00 onda otici kuci da spava :smile06: :smile15:

sjecam se
18-04-2004, 21:50
utakmice Dinamo (Croatia) - Partizan u Maksimiru

1998 milsim...oizgubio ja i nas 40 000 glas. Dinamo pobjedio sa 5:0!!

NISTA se nijednom Partizanovcu nije dogodilo! NISTA!!

GAGAST
18-04-2004, 22:04
Posebno kad se zna da je Hrvatska od proslogodisnjeg ljeta/sezona 2003, ostvarila 8 milijardi € .

U Srbiji u ovom trenutku razgovarati o turizmu ravno je djecijoj igri - gluvi telefon.
Nije mi jasno da nekome i takve stvari padaju na pamet!

I sto da se turistu :francuskom, njemackom talijanskom itd...: ponudi?
Jogging sumom u kojoj je udavljen Stambolic,
zgrada u Centru Beograda koju je pogodila nasa* Nato raketa,
spaljena dzamija u Centru Beograda i spaljena srpska kulturna bastina.
Ili balkon odakle su Srbi bacili ...... ili mjesto atentata na Zorana Djindjica.
Posjet zatvorenim izbjeglickim kampovima, mozda!
Ili lov na haske optuzenike, 5.000.000 po komadu.

* Strava!

>>Sjecam se
19-04-2004, 00:50
utakmice Dinamo - Partizan..."

Da da, ponekad prodje bez incidenta, ali samo ponekad - retko.

Ja se secam incidenata nad incidentima, tako reci rata, na utakmici Dinamo - Zvezda, potom Hajduk - Partizan.
UUUU ovome poslednjem slucaju ste jurili igrace Partizana, valjda da ih pobijete, sta li?

Redovno za××××te i retko vam pruzenim prilikama medjunarodnog takmicenje. Poslednji ispad bese kada ste u sred Rima vikali "Smrt Romi!", i "Zivio Musolini", pa su vam Rimljani ocitali lekciju.

Ma jebalo vas vase more kojeg uvek trpate, cak i tamo gde mu nije mesto. Ako se bas zazelim licnog odmora na tom vasem moru, nece me niko spreciti da tu zelju i ostvarim, medjutim ta zelja se do sada nije javila. Pre cu otici u zavicaj da vidim ono sta ste pokrali, porusili i popalili.

>>Ko to kaze
19-04-2004, 00:56
ja OTTO ××××s drzavu i narod koji nema more<<

Hoces reci ××××s jednu Svajcarsku ili Austriju?!

Pa eto, Albanija ima more, pa vidi gde je.