PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dali je biti HRVATOM pitanje psihijatrije ili ponosa???

Istraživač
15-04-2004, 11:09
:smile16:
Držim da je ipak u pitanju PSIHIJATRIJA! :smile16:

akademik
15-04-2004, 11:17
Stvar je u tome Fredo, da veliki dio (ja medju njima) vjerojatno ne bi znali da smo Hrvati da nije bilo vas Srba.

Kad su sve maske pale sa Milosevicem od 1987 - 1999 (Zgazimestana), shvatili smo (opet vecina!!) sta DEFINITIVNO NISMO!

A to je:

"Yugoslaveni"

I APSOLUTNO: "NESRBI"!!

Ja sam se osjecao ca 75% "Evropejac", 20% Hrvat i mozda 5% Yugovic!

Poslije 1990/91 sam se osjecao 75% Hrvat 25% Evropejac!

Sada 50/50!

U svakom slucaju ste me (bas) VI Srbadija naucili u prvom redu sta NISMO!!

A poslije sta jesmo...

E MOJA JADNA SRBADIJO....sa Fredom...

akademik
15-04-2004, 11:19
..."APSOLUTNO" nismo SRBI!! to je trebalo stajati a ne "NESRBI"

25% Evropejac!
15-04-2004, 12:00
Jel misliš da smo mi Srbi krivi za izreku:

SAČUVAJ NAS BOŽE GLADI,KUGE i HRVATA!

Nažalost nismo,jer drugi su narodi baš slikovito opislai Vašu životinjsku narav,a bogami su je i uočili puno prije nego što smo mi Srbi u isto to i povjerovali!

E moji Latini,Latini,ne kaže izreka džaba:

LATINI SU STARE VARALICE!
:smile16: :smile06: :))

joj koji si...
15-04-2004, 13:22
...ti Fredo TUDUM...

Zaista se zivjeli u totalnom rskoraku sa vremenom i prostorom...

Da li ti uopce znas sta to pises??

Covjece, u Danskoj ljudi JOJ DAN DANAS, strase (poneki), od Sveda! Posto ti takve stvari neznas, reci cu ti i zasto:

1658 godine je Svedski kralj Karl X Gustav, prekinuo ratni pohod u Poljskoj, jer su mu Danci "iza ledja" usli u juznu pokrajinu Skane sa namjerom da je otmu. On je isao preko sjeverne Njemacke i dosao je do najblize tocke na Yillandu, do otoka Fyna. Bila je velika zima i on nije cekao nekoliko mjeseci da mu flota stigne, nego je preko leda preveo cijelu vojsku, i dosao Dancima iza ledje, te ih razbio. Poslije je nastavio za Kopenhagen... Poslije toga su Danci smatrali da Svedi imaju nadnaravne snage i vise ih NIKAD nisu napadali, a djecu su ucili da ce doci Sved, ako budu zlocesti!

Mi danas ukoravamo nasu HR djecu, da su kao Srbi ako nacine neku nepodopstinu!

Joj koji si...
15-04-2004, 13:23
....nastavak:

Sta se Hrvata tice, oni su se u tridestogodisnjem ratu u 17.om stoljecu borili na katolickoj strani protiv protestanata... za PAPAU! I u tom slucaju protiv Sveda, danaca, sjevernih njemaca itd...sa Bavarcima, Cesima, Poljacima, Slovencima, Madjarima itd...
Posto su bili jako dobri borci, neki su ih protestanti dobro upoznali, te je jedna grupa napisala za vrijeme rata to na vratima jedne crkve, mislim u Kelnu...a to je samo dokaz sa KAKAVIM su borcima posla imali...
Isto sta i vi poslije "bljeska" i "Oluje" niti nakon 10 godina nemozete doci k sebi... Sta ste vi sve ispisali u vasim glavama, te sta se rekli vasoj djeci, kako ste pravdali tu vasu "legendarnu hrabrost i nepobjedivost" - to samo VI znate...ajde reci...sta govoris i ucis svoju djecu?? Kako ste tako TOTALNO ispusili u "bljesku" i "oluji"?? Sta im kazes?? Da ste bili blesavi? Ili ?? Sta??

Ti si takav tudum Fred...

Ti si najobicnija boksacka vreca, Tudum bez premca...mazohist koji se je napusio tu kao niko do sad...

Majmunčino ustaška!
15-04-2004, 14:27
Vi ste valjda jedina zemlja na svijetu nastala tipičnim genocidom!
Neznam ima li iko na svijtu da mu se niste u šupak zavukli?
Koliko je meni poznato N E M A!

Pa dali se Tebi nešto činilo kao boksačka vreća,ili ne!

Čuj borili se na strani PAPE!
Ako bude trebalo kakva ste govna borićete se sutra na strani proroka Muhameda,što usotalom Vama seronjama Hrvatima i nije strano jer ionako svojatate muslimane!

Meni bi lično bilo zadovoljstvo ako bih bio ikako u mogućnosti i ako bi se iole mene pitalo,da bacim atomsku bombu na Hrvatsku,pa nek' košta šta košta!

Nebijem i Tebe i državu Ti na vrh ovog mog pravoslavnog kurca! :smile06: :))

Mi smo...
15-04-2004, 18:55
...Jedna od rijetkih zemalja koje su kao zemlja i narod trebali NESTATI GENOCIDOM!! I to od VAS koji ste planirali taj GENOCID!! OK, Tutsi u Ruandi su se uspjeli nakon sto su ih 1 miljun Huutua doslovce POKLALI! Posto su Huutui bili krscani, zapad je to gledao skrstenih ruku. Sad!! I oni Hutui idu u HAG!! Koje li hipokrizije?!!
Isto kao i Hrvati...mater im pokvarenu ×××××...formalno zato sto nismo POTPUNO u rukavicama oslobodili zemlju...

Mi smo se borili za KATOLICIZAM (Papu), zato sto smo se u 10-om stoljecu OBAVEZALI, da NIKADA nikog napadati necemo samo se braniti, sebe i katolicizam...a to nas je kostalo PUNO previse u povjesti...jer smo trebali kad smo bili jaki udariti - preventivno!

Vi ste jedni od rijetkih kojima genocid NIJE uspio usprkos skoro potpunoj dominaciji na svim podrucjima...diplomatskim, vojnim, financijskim...SVIM!! Imali ste sve!
Ja shvacam tvoju ogorcenost - i to mi je velika satisfakcija - mozda te zato i toliko ××××× u mozak tu! Jer ti i takvi ste meni i mom narodu planirali - da bas GENOCID... a tako ste TOTALNO, kontra svim predvidjanjima POPUSILI i postali CRNA RUPA Evrope...bijeda i jad, izolacija i ludilo...

NAJVECI GUBITNICI... razumijem tvoj ocaj, i nevjerojatno IPAK ponekad izazivate empatiju kod mene... zato sta smatram de se neprijatelja netreba (nesmije) totalno poniziti, razbiti...

Kao u sportu...

Sve bi to bilo OK
15-04-2004, 19:01
Da napiše neko čij narod nije pobio samo na jednom mjestu i u jednom ratu skoro 1.000.000 ljudi.
Međutim,ko o čemu ××××× Hrvat o poštenju!
Demagogija životinjske sorte! :smile16: :))

Prognoza
15-04-2004, 19:05
Kako Hrvati muškoj djeci proriču karijeru?

- Kao bebama gurnu im prst u šupak i ako:
beba mlatara nogama bit će nogometaš,
ako zaplače bit će župnik,
ako se nasmije ×××××. :)) :smile16: :smile06:

reci mi...
15-04-2004, 22:21
...jos Fredo, sta i kako objasnjavas svojoj djeci, kako i zasto vas kace toliki genocidi, sa tolikim milionima zrtava, a vas usput jos nekako uvjek bude relativno sve vise??

I to od slabijeg i malobrojnijeg naroda?? Kako te jednadzbe idu zajedno??

otto
15-04-2004, 22:45
Znate onu staru izreku sa srbinom jedi do pola zdijele onda mu baci zdijelu u glavu , ako ti neces njemu onda ce onda tebi. kada ste vi srbi toliko dobri zasto nece sa vama da zive u zajednici niti Slovenci, Makedonci, muslimani iz Bosne ,Albanci iz Kosova,Crnogorci isto cekaju samo da dode prilika da se odvoje od vas.Kada ste toliko dobri zasto nitko nece da bude sa vama u bilo kakvim odnosima.

Otto!
16-04-2004, 00:50
Prvo objasnjenje:
Zato sto svako zeli da ima svoju drzavu nakazicu, da bude predsednik, da ima ovo da ima ono...

Drugo:
Postoje strani interesi da se jedna zemlja razbije na manje drzavice da bi se njima lakse moglo vladati, da bi se od njih moglo kupiti sve sto valja za bagatelu, da bi ekonomski postali nista sa ciljem da veliki dobiju trziste za svoje proizvode, itd.

Trece :
Zajednicka drzava je pocetak zadnje dekade docekala ekonomski osiromasena, i onda takva zajednica (posebno visenacionalna) nije bila vise atrakcija ni za koga. Po pravilu,jaka ekonomska zajednica, drzava stabilnija.
Pa cak i u takvim drustvima, postoje neretko tedendicije pojedinih nacionalnih grupa za samostalnoscu (Spanija, Kanada, Italija, itd).

Medjutim ako pucas na to da je nacionalizam u Srbiji kriv za raspad zemlje, ja ipak ne bi formulisao pitanje "Zasto sa vama Srbima niko nece...?", jer deo krivice koji pada na srpsku stranu pada iskljucivo na rezim u Srbiji, koji opet nije stvoren iz nicega, nego zbog katostrofalne pozicije Srbije u medjurepublickim odnosima, i politickim odnosima unutar same Srbije.

Kad kazes da sa nama niko nece, zasto ste onda svi dodli da klecite u Beograd 1918. da molite za ujedinjenje???

Pricate o genocidu nad Hrvatima od strane Srba. Molicu lepo da mi kazete kad se to desilo? Ako vam je odgovor rat 1991/92, molicu lepo da mi kazete ko je od Srba optuzen od Haga za genocid nad Hrvatima???

Da smo mi zeleli da vi nestanete, verujte mi JNA ne bi stala, niti sistemom stani-kreni, vec bi vas lako u potpunosti slomila, JNA je imala i snage i resursa za to. Ali nije. Nije zato sto joj to nije bio cilj, vec zastita Srba u krajevima sa vecinskim srpskim stanovnistvom. A sto je pri tom dolazilo do bombardovanja, rusenja, ubijanja, pa rat se ne vodi maslinovom grancicom, niti je predvidjen da bude nezan.

Srbima
16-04-2004, 01:10
SRBE NA VRBE I JEBATI IH U POSRANO DUPE. IDITE CIGANI U PIZDU MATERINU. GOVNA JEDNA. :o

otto majmune
16-04-2004, 18:44
uteram ti mami kurčinu :o

Bond007
16-04-2004, 19:04
E, Ujko, ××××× ti ja tvoju majku krvavu i fasisticku. A poslije se moj ker istovari u usta tvoje sestre :o