PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvati su podrijeklom Ciganni, povijest otkriva

ZaGeC
09-04-2004, 02:17
Ssokiran sam spoznajom da mi hrvati ni manje ni vise smo potomci od iranski cigana.Kako je se povijest krila i toliko godina nismo znali ko smo .
Ja sam toliko nisko gledao te cigane i kad nekog mrzim kazem da je ciganin a sad sam sokiran stvarnom spoznajom da su Hrvati Cigano , tek sad mi nestp prodje kroz krv pa sad ne mrzim cigane kao prije. :smile18: :smile18:

Posmatrač
09-04-2004, 04:25
Piše ZaGeC:
Poruka poslana: 09.04.2004. u 03:17
Ssokiran sam spoznajom da mi hrvati ni manje ni vise smo potomci od iranski cigana.Kako je se povijest krila i toliko godina nismo znali ko smo .
Ja sam toliko nisko gledao te cigane i kad nekog mrzim kazem da je ciganin a sad sam sokiran stvarnom spoznajom da su Hrvati Cigano , tek sad mi nestp prodje kroz krv pa sad ne mrzim cigane kao prije.

Posmatrač:
ZaGeCu, to što ti pišeš, ciganska je to politika.

Meti se na srpski forum!

ZaGeC
09-04-2004, 05:23
sto da idem na njihov forum kad sam za nji prlavi glupi Ciganin , jos da me i oni podsjecaju ko su mi djed i pradjed.
Ne fala ja sam Hrvat Ciganin a ti ako se srtamis to je tvoja sramota se sramiti svojih korijena. :smile20:

bosanac..
09-04-2004, 05:29
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: tek ste shvatili koliko ste zaostali.
Kod nas u Bosni i najmanje dijete zna da su Hrvati svi Cigani , jer se zna da Muslimani imaju svojih cigana koji zive kao cigani tako isto i Srbi imaju svojih ali u malom broju a Hrvati se ne razlikuju od svojih kad su svi cigani.
I tako se i kaze Muslimani imaju svoje cigane Srbi svoje a Hrvati svoje nemaju jer su svi cigani po genima. :smile06: :))

Musa)
10-04-2004, 04:11
Kad nisam imao pojma o istoriji ti hrvati su mi izgledali kao cigani . Onako ne ukusnog ponasanja i oblacenja.
Samo cigani i oni imaju slicam mentalitet , kokos koja se vec udrvenila ocerupaju je i u lonac, umivaju se iz serpe u kojoj kuhaju rucak i gace kuhaju u loncu u kojem kuhaju supu.Jednom sam dosao kod mog skolskog druga zvao se Matan bio sam gladan kao vuk jer smo igrali lopte , nesto se kuha na sparetu ja mislio nesto od jela , kad je on izasao vani da natoci vode ja brzinom pogledam u lonac jeli to vec spremno kad u sarenom loncu same gace i carape kad sam odlopio kad nisam pau u bandek od smrada. :smile16: :smile16: vise nisam ni bio gladan :smile09: a zene su nosile neke pregace kako to oni zovu keselje a miris imaju na ovciju vunu.
:)) ja prije mislio to im po vjeri kad sam odrastao onda sam shvatio da je to necistoca. :smile17:

Živio
10-04-2004, 05:07
"Deseti Travanj" i svi koji ga poštuju, za uvijek živjeli!!!.

Muso
10-04-2004, 05:15
Shveti smrdi Musa! Operi se prvo, pa se honda vrati u svoju trotisućljetnu hrvatsku naciju. Bolan!.

Musa)
14-04-2004, 16:05
reci ti meni ko je prije promjenio vjeru ja ili tu.
Pitam te prije sedam stoljeca sta si bio kad si tumaro Iranskom pustinjom i kad nije bilo civilizacije kao danas.
Bizi bolan Hrvati vi zaista mrzite bolje od sebe.
Kad vi tako mrzite Srbe koji su po vjeri isto krscani kao i vi onda koliko nas mrzite i sta bi nam i kako sve namjestili.
Srbi su bolan za vas dunjaluk sto znaci da ste vi u svemu za njih nizina koja je opasna po covjeka vi gledate samo kako da strmoglavite covjeka.
Mrzio sam i ja te Srbe dok nisam proucio i shvatio da ste vi ti koji stojite iza svega loseg.Imo sam jak odboj prema srbima i nostalgiju priojasnjeg zivota kojim su bas oni vl;adali i kad se to sve spoji stalno me dovodilo da se lisno ja uvjerim bez ono cula kazala.
Ako cemo po tome i pored svega sto je se desilo muslimani vise vole sa srbima i vise ih hvale nego vas za vas cujem samo neke ruzne rijeci.Valjda svijet se trijezni i hoce da misli svojom glavom a ne sta mu ko servira da to i jede .
Evo i danas ja nemogu sa vama normalno razgovarati a da se ne uhvatim u scadju za polikitu jer vi sviju tjerate da silom prtiznaju da su za sve krivi a da vas hvale sto je to van svake pameti.
Dok sa srbinom ti mozes normalno razgovarati i on prizna svoje greske ali da budes i fer pa da i ti priznas svoje.
Ja kazem a vecina se muslimana samnom slaze da niko nije mogao biti vjerniji prijatelj od Srbina ja to govorim iz iskustva dok su vasi se uvijek hvatali na vjeru i njihove razlike.
I ovo mislim da ste vi jedini krivci za rat i ratna stradanja sto se i dokazuje.

bosanac*)
19-04-2004, 15:42
ama sada znamo gdje ih trebamo uputiti :smile14:

otto
19-04-2004, 22:07
Hrvat sam i time se ponosim , ali ako vi Srbadija kazete da smo Cigani bolje da smo i cigani sva sreca da nas ne ubrajate medu Srbe.

Hvala ti Bože,
20-04-2004, 04:43
što nisam Hrvat i ustaša!

Sačuvaj me Bože gladi,kuge i nastranih Hrvata!
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

a zasto
22-04-2004, 15:46
se toliko sve krilo o hrvatima ; kako povijest tako i podrijeklo.
Dobar je glumac bio taj Jozek. :))

Ciganlija Ciganska
22-04-2004, 22:02
Ciganlija, brale, ciganlija! :smile07:

hehe
24-04-2004, 04:23
sao roma babo babo zato se oni i lizu sa teroristima.

bosnjak
06-05-2004, 06:31
- zasto se hrvati tako srame sto su CIGANI,. :))

otto
09-05-2004, 12:47
Bolje biti i cigan nego SRBIN.