PDA

Pogledaj cijelu verziju : Legija, Siptar, Prevara, Pacov, ××××××...

Badguy
06-04-2004, 16:33
Likovi sa ovakvim imenima upravljaju nasim sudbinama vec desetak godina. Okrutnom ironijom sudbine, izgleda da ce Djindjiceva smrt predstavljati i konacan raskid ove nacije sa glorifikacijom kriminalaca. Milosevicev rezim je od njih pravio romanticne heroje, kasnije su oni sami (zapravo Arkan i njegova ekipa) ulagali ogromne sume svojih znamo kako stecenih para u odrzavanje tog imidza. Ubistvom Zorana Djindjica je ta maska u srpskom drustvu izgleda definitivno pala. Po svemu sudeci, prosecni Srbin i Srpkinja ce od sada kriminalce percepirati onakvim kakvi oni stvarno jesu - kao poslednji sljam koji jedva da zasluzuje i da zivi i koji treba drzati na sigurnom mestu daleko od normalnog (pa i vecine nenormalnog) sveta, a ne vise kao romanticne heroje, cuvare nacionalnih interesa.

ja se nadao
07-04-2004, 14:22
da ce TKZV. "SABLJA" rijesiti taj problem u Srbiji, kako se je od prve cinilo...

No - sve ide ponovo po starom - JOVO NANOVO!

Nema Srbiji Lijeka...niti pomoci...

Kolonije ju odjebale...
Sad sama sebe sevi u mozak!

Badguy!
07-04-2004, 14:39
Otkud pomenuti upravljaju hrvatskim sudbinama? Pa dobro, Legija ima vas pasos i verovatno ga vi krijete, eto vam ga, ali ostali valjda nemaju veze sa vama.... ili je promenada isla bratski i bez zastoja.

ej
07-04-2004, 14:59
- cim se ti hrvati sve ne bave, na svaki nacin srbima gledaju zabiti noz u ledja , pa onda kukaju srbi njih napali.Srbijancu dati putovnicu samo zato sto je kriminalac i sto radi ono sto ×××××tima stima. :smile17:

E...moj Fred...
08-04-2004, 00:20
da ce TKZV. "SABLJA" rijesiti taj problem u Srbiji, kako se je od prve cinilo...

No - sve ide ponovo po starom - JOVO NANOVO!

Nema Srbiji Lijeka...niti pomoci...

Kolonije ju odjebale...
Sad sama sebe sevi u mozak!

sta
08-04-2004, 03:46
je prestali ste klicati tim vasim herojima :smile06:

E moj krvatino,
08-04-2004, 05:14
vi niste ni "SABLJU" imali, ni pokusali da se obracunate sa mafijom i prekonocnim novopecenim bogatasima.
Naprotiv, izdajete pasose i nudite azil onima iz Srbije, pa vidi onda gde smo mi a gde ste vi bar u tome.

Nemate vi muda za jednu "SABLJU" i jednu revolucije koju su Srbi izveli oktobra 2000. Da ne idemo dalje u istoriju - studentske demonstracije za vreme komunistickog rezima, pre toga NE Staljinu, NE Hitleru, onda dominantna uloga u svetskim ratovima, pa dalje ustanicki ratovi protiv Turaka. Nista vi od toga niste imali.
Vi samo imate taj ××××ni domovinski rat ciji je dignitet Karla poljuljala iz temelja ovih dana.

kojom mafijom??
08-04-2004, 16:28
...i kojim "novopecenim" bogatasima...

To su neke bivse komunjare stalnp iz objesti proturivale...

pa kad su bile na vlasti - sta?? NISTA!

I kako NIKAD da shvatis da HR NIJE SRBIJA! Da mi nemamo koljace i mafiju u sistemu kako ste vi imali i jos (poslije "sablje", uvjek imate...to je vas sistem - drzava, sve je MAFIJA! Cijela nacija SVE... MAFIJA!! ali razlika je da je ta mafija SADA u SRBIJI i samo sevi SRBE! ...pa uzivajte...mi smo se toga zla rijesili!!

Imate imate
09-04-2004, 00:52
i privrednih kriminalaca, onih koji dodjose do bogatstva ratnim profiterstvom, zatim "maestralnom" pretvorbom (po partijskom i rodbinsko kljucu), crnoberzijanaca i sta god hoces.
Ako oni tebi ne smetaju, meni za sigurno ne.
O ratnim zlocincima, i ostalim kriminalcima koliko god hoces.
Medjutim, najkriminalnije vam je pravosudje.

sta mi
09-04-2004, 09:01
kakis, bilo je nesto malko profiterstva OK, ali sta je to prema vasim srpskim nacinu zivota! Vas zivot, drzava, je MAFIJA,... sve ide preko mafije, sve je lopovluk, prevare...

Uvjek se lovis na neke MRVICE onoga sta vi imate i uvjek ste imali..

Uvjek grcevito, fanaticno hoces izjedncavati krivnju, drzave, sisteme...

po onom "svi smo mi isto"

To ti je jedina obrana...

Rekao sam ti: SVE ste vi zapoceli, pa prema tome cak i tih nekolica koji su se kad nije bilo oruzja, malo obogatili svercajuci ga... sta vi proizveli -

KAKAO mozes uopce povlaciti IKAKVE paralele sa vasom MAFIJA drustvom i drzavom???

Srbija
09-04-2004, 12:38
...je zamlja PACOVA, ARKANA, ××××××, KRETENA, SIPTARA, LEGIJA, KOLJACA...

ITD...

Uvjek bila...samo sad otvoreno, sa ponosom...

Ma idi
09-04-2004, 15:38
bre u ××××× materinu, umesto da budes srecan sto sam vas samo nazvao mafijasima i ratnim profiterima, umesto pravim imenom UBICAMA i FASISTIMA, ti se jos bunis.

Nego sta nego vec imate mafiju. Ko je ubio svedoka Levara - mafija. Ko je ubio producenta Knezevica - mafija.
Ko je minirao kuce onih koji bi predali molbu za povratak - mafija, i da ne nabrajam.
E sad sto je mafija direktno vezana za vrhove vlasti, situacija je time jos gora.

za ustase
09-04-2004, 16:03
je mafija prefinjena rijec ..
- oni su zvijeri krvolocne koje uzivaju u svojoj patoloskoj bolesti mrziti i muciti ne zasticene. :smile17:

NIKAKVA
09-04-2004, 19:56
...Mafije...

Nemamo mi "pacove" "arkane" "××××××" "idijote" i sl...

kakav Knezevic?? Pa zar nisi gledao film o "krajini" koji je snoimljen od AUTENTICNIH MATERIJALA kojegh je nasa vojska zaplijenila poslije oslobadjenje Krajíne...

TO treba pogledati...

Rekao sam ti
10-04-2004, 12:49
mafija je prelaka rec za vas, a i ovaj moj istomisljenik ti to isto kaze.

ja volim
11-04-2004, 22:04
AUTENTIKU, kad se direktno gleda - onda netreba filozofirati!

SVE SE VIDI!! SVE SE CUJE!!