PDA

Pogledaj cijelu verziju : peugeot servis



177
04-04-2004, 10:24
koji je servis u Zagrebu najbolji?? molim iskustva

sky_unlog
06-04-2004, 08:12
od ovlastenih AutoMaksimir, a od ostalih Jandras ili Soprano.
Moja topla preporuka je zaobilaziti AutoOtok i TMvozila.

B.S. gost
06-04-2004, 13:05
Ja sam u garancijskom roku išao u Autopar i bili su korektni. Ponekad zna biti malo gužve kod prijema , ali poslije se može s majstorima čak i popričati.

Dankas
06-04-2004, 13:14
O AutoOtoku sam čuo dosta priča ali o TM Vozilima nisam. Kako sam kod njih kupio nedavno auto baš me zanima zašto ih valja zaobilaziti?

Mario Haas
13-04-2004, 17:17
Već sam negdje pisao o mojim iskustvima. Obišao sam ih skoro sve, zbog raznih stvari, uglavnom sitnica, s dva različita auta.
AM - Najkorektniji što se svega tiče, sveukupno daleko najbolji.
AO - Radije ne bi o njima.
TM i AP - Kupovao neke dijelove, bili su korektni u tom smislu. No, vidio sam neke "uradke" iz AP-a od kojih me je instant zaboljela glava.
TM - Nekad bio dobar servis, nakon što su vodeći ljudi digli sidro ne znam kako je.
Soprano - Lažac.
Jandras - Majstor stare škole za starije i "niže" modele. Nisam siguran da je dovoljno opremljen za nove Peugeote.
Itd, itd. Sretno!

gost 100
13-04-2004, 18:27
Zaobilazite AUTOPAR.Ostavite auto na servisu,a kad dođete po njega nedostaju vam stvari iz auta!

d@vorin
15-04-2004, 13:12
Kupio sam rabljenu 307 HDI 90KS. Auto je što se motora tiće super, tj. bar ja tako mislim pošto još nisam otišao na servis s \"njim\".
Pošto vidim da su podjeljena mišljenja oko pojednih peugeot servisera ni sam ne znam gdje ići. Naime, imam dosta problema s elektronikom (kopresor klime ne dobija struju, ne radi pokazivač vanjske temperature, zadnji grijač stakla i još neke sitnice da ne na brajam)i bojim se ovlaštenih servisa. Mislim da na ovakvim \"sretnicima\" imaju dosta lufta za unosnu zaradu.
Ako ima tko kakav savijet slušam!