PDA

Pogledaj cijelu verziju : MA DOKLE???

ZIVKO
31-03-2004, 12:18
Zakon o "pomoci" optuzenicima koji su U Hagu ili ce se tamo naci je nezamisliv za normalan ljudski um.

Ovim "zakonom" smo na najbolji nacin potvrdili da je iza svih zlocina, genocida, "etnickih ciscenja" i sl. pocinjenih sa nase strane, stajala DRZAVA.

Ovim zakonom su na najbolji nacin ucutkani svi oni koji su kokodakali kako su sva zla pocinili "pojedinci".

Ovim zakonom su prakticno dati aduti Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj koje nas pred Medjunardnim sudom pravde optuzuju za genocide.

U rubrici "Vesti" ovde na sajtu B92 ima trenutno 222 komentara koji se odnose na ovaj "zakon". Ne mogce ih je sve procitati ali jedan, od onih koje sam procitao, je posebno slikovit. Evo tog komentara:

Blago nama!

1. Ukidaju specijalni sud,
2. predkidaju reforme obrazovanja,
3. daju plate monasima koji su se odrekli materijalnih vrednosti,
5. Podrzavaju Haske zatvorenike
6. Ministar policije obijao trafike
7. Ministar pravde spaljivao knjige
8. Direktor ŽTP kafedžija....

Ma dokle, BRE

Ovaj komentar precizno ukazuje na stanje u kojem se nalazimo i kao narod i kao drustvo

hehe
01-04-2004, 02:55
ebiga dokazi potvrdjuju obrnuto cigo iranski.Neznam ko koga moze vise optuzivati kad ste vi optuzeni prije 60godina i jos kad vam se ovo prisije sta ste sve radili malo ce da vas ostane na slobodi. :smile06:

zao mi
01-04-2004, 10:08
...vas je, nije vam lako, ali sta ces?
Nemozete iz vlastite koze. Imate previse "ponosnih patriota", koji se "nikome nece saginjati" i jos sa groznim jezicinama...

(a neko mora platiti za ×××××× koje su vam bivse vlasti napravile...)

Sve ce...
12-04-2004, 10:12
...doci na naplatu...

SVE!!

...u svoje vrijeme...

istina
12-04-2004, 18:33
sta kaze;
- cetita Bushu u fatanju Sadama , zasto :smile06:
Ma dobro on sada igra dvolicnu igru da bi zamazao svijetu oci , ali ga brine za te tako skolovane kolege koji nemaju nikakvu kvalifikaciju vec se vode NK zastupnik u Sabotu :smile06: :smile06: :smile06: To samo Hrvatska ima takvu strucnost. :smile16: :smile16: :smile16: :smile06: :smile06:

MA DOKLE???
14-04-2004, 19:48
Nakon izbora u Hrvatskoj, kao i najavljenih Mesichevih promjena glede povratka izbjeglica u Hrvatsku, dossao Srbin u Zagreb na burzu rada. Slijedi dijalog:
Srbin:
- "Dobar dan, ja sam Srboljub Nikolic, da li imate neki posao za mene?"
Gospodicna sa saltera:
- "O gospon, bas imamo nesto kao poruceno za vas, treba nam generalni direktor jedne velike tvrtke. Da li bi vam to odgovaralo?"
Srba:
- "Paaa moze!"
Gospodicna:
- "Imali bi 5000 DM placu. Znam da nije adekvatna za takvu funkciju, ali se nadam da bi vam odgovarala..."
Srba: (zacudjeno)
- "Paaa, moze... "
Gospodicna:
- "Ima jos jedan uslov. Obzirom da ste vi bili u Kninu, a tvrtka je u Zagrebu, da li bi vam stan na Ilici odgovarao. Istina, trebace nam vremena da pronadjemo odgovarajuci stan za vas obzirom na funkciju, pa ako bi mogli da prihvatite da spavate u hotelu Esplanada neko vrijeme."
Srbin:
- "(sve zacudjenije)Paaa, moze..."
Gospodicna:
- "I jos nesto. Kao direktor tvrtke, morali bi da putujete, New York, Japan, London..."
Srba:
- "(s nevjericom) Maaaaaa, u redu je i to..."
Gospodicna:
- "Ah, da, zaboravila sam i ovo: Vidite, razgovarali smo o placi, koja sada u ovom trenutku ne moze biti velika kao sto bi trebalo, pa smo mislili da vam kao direktoru nase tvrtke placamo sve troskove stana kada ga pronadjemo - znate vec, telefon, struja, grijanje, sluzbeni auto, mobitel i tomu slicno..."
Srbin:
- "Je li, a da vi mene mozda ne zajebavate?"
Gospodicna:
- "Je, pa gospon, vi ste prvi poceli!"