PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ocjena pocetnice



Kristina2
25-03-2004, 16:00
Molim vas da mi kazete kako izgleda moja prva web stranica sta bih trebala promijeniti i da li se je uopce isplatilo poraditi na tome.

www.koolpages.com/urlaub/index.htm

Grga
26-03-2004, 23:07
<font color="blue">Link ti ne radi :(
</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">1+1=11
I\'m mad, you\'re mad, we\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.tk
http://vinko.proboards22.com


</font>

Grga
26-03-2004, 23:13
bla bla bla <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

Kristina2
28-03-2004, 09:53
kako mislis link mi ne radi jesi li uopce dosao na stranicu,ako ne trebao bi znati da ako imam mijesto na besplatnom serveru ovisim o njemu, a cesto se ruse i nedaju uci na stranicu.hvala za bla bla :smile20:

Grga
28-03-2004, 18:52
<font color="blue">Bla bla bla je bilo jer sam mjenjao profil :smile15: a site ti se jednostavno ne zeli ucitat neznam zasto ali prikazuje se kao da site ne postoji :(
Posjeti moj site pa reci svoju ocjenu ja sam isto pocetnik sto se tice web dizajna :smile07: </font><br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

cool
31-03-2004, 20:06
Čuj ljudi ti ne vole kad je stranica tak razbacana.Bolje bi ti bilo da napraviš sa lijeve tvoje strane meni a s desne reklame.

Blah :)
16-04-2004, 20:00
Slažem se da je početna stranica neuredna! :))

Trebala bi malo poraditi na stilu boja i na navigaciji po stranici!

Ostalo je ok ali kao što kažem previše različitih stilova!

vodeni
23-05-2004, 04:28
koja je poanta onih razbacanih gifova od pola metra? zar nebi bilo ljepse da stanu na ekran a ne da se mora skrolirati?
pretpostavljam da te je veselila njihova izrada ali bilo bi ljepse da je koristen jedan font i da nisu toliko napadni.

frejmovi su isto bez veze (nadji jednu pro stranicu koja ih koristi) osim toga u tvom slucaju ne igraju nikakvu funkciju (nisu potrebni nego izgleda kao demonstracija znanja) a ako ih koristis daj bar ubi skrolere a ne da se skrolira u prazno.

kada koristis bekgraund koristi uvjek isti a nemoj mjenjati na svakoj stranici.

naslovi na stranicama su preupadljivi i za njih vrijedi ono sto sam napisao za gifove.

gumbi su previse pixelizirani, napravi ih u vecoj rezi ili ih bolje exportiraj.

"Zahvaljujemo se Nikici P.koji nam je pomogao naci odgovarajuce slike za izradu ove stranice.Inace,dijelo njegovih ruku mozete pogledati ovdje."-gdje?

nebi bilo zgoreg promjeniti dizajn na stranici galerija 1 i maknuti onaj ogromni link na vrhu. tu bi trebao biti naslov stranice a ne link.

kao i bekgraund tako i gumbi trebaju biti isti i navigacija bi trebala biti malo logicnija.

stranica sadrzaj je tematski rasturena. u biti ne kuzi se njena funkcija.

ako sam dobro shvatio to bi trebale biti stranice koje ce privuci ljude dakle profesionalne. u tom slucaju na text stavi kvacice: š,č,ć itd.

dodaj si meta tagove sa imenom i ostalim.

bez uvrede ali ovo sam napisao jer smatram da su to nekakvi standardi pogotovo ako zelis imati pro stranice.