PDA

Pogledaj cijelu verziju : ford mondeo 1.8 16v



activa
24-03-2004, 23:07
moj dobar frend je danas kupio ford mondeo 1.8 16v, karavan
auto je iz nizozemske , presao je 130 000km, prilicno ocuvan 98- godiste
od opreme ima klimu , el. podizace stakla, centralnu, 2 x vazdusni jastuk, mm volan....
placen je 5200e
ima li netko iskustva sa ovim autom

S16
25-03-2004, 09:52
Iman ja. Stari ima Mondeo s tim motorom iz 95-godine. Šta te zanima? Općenito, ili?

activa
25-03-2004, 14:02
malopre sam ga malo provozao i nisam impresioniran..

ato je lepo ocuvan, dosta je dodatne opreme na njemu -klima, cb , el. podizaci prozora i sjedala, prostora na pretek , ali mu nesto hvali

ne mogu definisat sta , ali nikakvog gusta u voznji

zanimalo me je iskustvo nekoga ko poseduje ovaj auto, mislim na osnovne i najcesce probleme u eksploataciji, mane i naravno potrosnja

napominjem da je ovo noviji model od onoga sto vozi tvoj stari / 98 - godiste / mada cini mi se nekih velikih razlika nema

kako slzi tvoga starog...

pozdrav :)) :))

S16
25-03-2004, 19:00
A gledaj, vozila ga je žena prije, pa su početne investicije uključivale promjenu remenja, ulja, filtera i slično. Onda su otišli neki dijelovi ovjesa (gumice i ostalo), pa su otišli prednji amortizeri. Peta vrata su teška, pa amortizere triba jako često minjat (prečesto). Truba nije radila. Izgoreni kontakti. Servis. Troši dosta kad ga se vozi sportski, a može i jako nisko kad ga se vozi u intervalu od 2000-2500 o/min. Prednja svitla su za×××××, često lampe pregore i slaba su... Općenito, s tim motorom nije za sport.

activa
25-03-2004, 19:40
znaci sve u svemu jos jedan nemacki krs..
takvi su i moji dojmovi ne bih nikada vozio taj auto, veliko , ruzno i nekvalitetno i sto je najvaznije nema dusu.... s16 da li stvarno vozis peugeot, ili ti je pseudonim kao i moj vezan za ono sto zelis voziti... :)) :)) :))

Extreme
25-03-2004, 20:47
Upravo sam se vratio s Auto Showa i moram priznati da me je gotovo najviše oduševio Modeo ST220 SW.
Feeling u autu je ko u bolidu! Recaro sicevi su mrak, mjenjač savršen, sjedi se na podu, ukusno uređena unutrašnjost... Imao sam se priliku prije voziti u Mondeu i znam da i obična verzija super leži, a kamoli tek ovaj :smile20: :smile20:

activa
25-03-2004, 21:39
to je verovatno ova zadnja varijanta mondea , a to je sasvim novi auto + top sportski model ...
to nema bas mnogo veze sa ovim standardnim obicnim modelom :o :o

S16
26-03-2004, 10:16
:)) <br><hr><font color="blue">Ne vozin S16...</font>