PDA

Pogledaj cijelu verziju : MUZIKA U AUTU



mali
24-03-2004, 19:44
Pozdrav

Evo ovako. Imam jedan problemčić. Od brata sam \"naslijedio\" autić a s njim i muziku koju je on onako laički slagao. E sad bih ja najrađe otišao kod nekog ovlaštenog za takve stvari tko bi to malo pogledao, šta valja šta ne valja, pa da se popravi ili zamjeni.
Zašto?
primjetio sam da mi se kod nekih spojeva žica iza autoradia počela taliti izo.traka, pa ne bih htio neki požar ili slično. Imam u autu 4 zvučnika, tubu, dva pojačala ali kažem, sve je laički spojeno.
Evo, pa vas molim za savjet,gdje u Zagrebu napraviti takava mali pregled ili popravak.
Unaprijed hvala
Robi

ZEGA
25-03-2004, 03:10
Fino rastavi i pogledaj...
Izolir se mozda rastalio, ali cesto je izolir sugav pa sam se pocne keljiti i kao da se rastapa, pogotovo ljeti kad je u autima pakao...
Najbolje je da ti je sve to spojeno preko konektora ili barem luster klemi, a moze se i zalotati (preporucam lotanje ISO konektora) onda se mogu mjenjati headuniti uredno bez problema...
ZEGA

mali
02-04-2004, 07:21
Rado bih i ja pogedao šta nije u redu, da nemram nikud vozit u "servis", ali kad se ni ništa u to ne razumijem, pa bi to prepustio stručnjaku.

Brock
02-04-2004, 08:02
www.ascebalo.com

www.kr-electronic.hr

www.kodo.hr

odi na ove stranice... tamo možeš naći sve informacije gdje se te firme nalaze. Sve ti je to slično, pa odi tam di ti je najbliže...

Sretno i javi kaj si napravil...