PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trla baba lan

Henry Chinaski
21-03-2004, 21:11
Sve mi se cini da ova nasa bull-shits ovde imaju za svrhu ovo iz naslova topica. Daj BRE, braco Srbi i sestre Srpkinje, kad cemo vise prestati sa ovim? Kad cemo poceti da radimo? I to ozbiljno. Sto se mene tice, vec sam rekao da se bavim programiranjem i to u vezi Net-a i zastite podataka i moje ciljne grupe su u razvijenim zemljama zapadne Evrope i USA, a hvala Bogu :wink: po nekim statistickim sajtovima ima samo 3 firme iz Srbije koje se ozbiljno bave Internet biznisom i ja sam jedan od tih; ne hvalim se, samo kazem, i nisam nesto narocito "zagazdeo" zbog toga, tako da mi je prilicno svejedno sta ce biti sa srpskom privredom. Pa umesto da ozbiljno zalegnemo u povezivanju sa svetom u onom u cemu smo i sposobni kao poljoprivreda i znanje mi i dalje lupetamo o zlatnim kasikama, Versajima, Kosovima, natzionalizmu, velikoj Srbiji... Kako rece gos'n Pedi Esdaun? Jel gledao neko? "Mi u Evropi smo ratovali 1.000 godina i na kraju shvatili da su to gluposti" (tako nekako bese; verovatno su se isto tako busali u grudi i lupali fraze tipa "jescemo i korenje"; kad vec stalno ponavljam ovo, voleo bih da mi samo jedan "korenjas" padne saka, jedan od ovih sa TV-a, ove iz naroda ne racunam, da malo poseti moj podrum, na jedno mesec dana, pa da vidi kako se jede korenje i trina) Kada cemo mi u Srbiji shvatiti?

Vidis
21-03-2004, 22:22
Henry, zoves bracu srpsku da se probude, ali ne mozem shvatiti zasto to radis na hrvatskom forumu? Zbilja ste zaguljena nacija, i ovdije ste prisutni da nam kazete, kako je Hrvatska vasa. Prvo nego se tvoja braca probudi, mislim da nemaju svrhe, visiti po nasim forumima. Ako si ti uspijo u poslu, ali vidim da nisi uspijo u realnosti, molim te odi×××× od hrvatskih stranica, ta ekavstina mi je dosla na vrh kurca. Odi××××te svi skupa i oni kojih interesira srpska ekonomija. Nemate vise drugih republika da rade za vas a niste naucni na zasukane rukave i motiku. Hebi ga bivsi druze, to ti njih moras nauciti inace zube na policu. Ti se b avis sa kompjuterima, pa otvori jedan forum gdije vi srbadija mozete jebati jedan drugoga u pokvareni mozak. Ajde odi××××te za uvijek i laku noc. ;)

Eto ti ga
21-03-2004, 23:52
na, Henry. Smucio si se i Hrvatima svojim palamudjenjem, pa dje ces sad, bolan?