PDA

Pogledaj cijelu verziju : prava Clanova i gostiju



XQ
20-03-2004, 14:47
koliko ja vidim sve se vise i vise poruka brise, to nije u redu, niti je ok sto moderatori brisu poruke od clanova. primjetio sam da ako neko nesto kaze lose o tal. autima. da moderatori(Girrari)odmah njegove poruke brisu.
(Cuore)_primitivo nista lose ne govori, a girrari non stop brise njegove postove ;)
mislim da to nije u redu, ako recimo Interceptor, Girrari i co. imaju pravo da se i zezaju i da ponekad malo i pricaju gluposti, onda bi svako ovdje isto trebao imati ta prava.
Cuore_primitivo je samo primjer koji potvrdjuje cinjenicu da na ovom forumu neki mogu raditi sta hoce, a neki od nas nemaju nikakva prava :smile09: .
Molim clanove i moderatore da malo razmisle o ovome i da pogotovo moderatori budu malo tolerantniji.

600
20-03-2004, 15:26
Kaj te briga kaj Girrari i ostali moderatori rade, ako si normalan i pišeš normalne postove nitko ti ih nebu zbrisal!

600
20-03-2004, 15:29
Što se tiče prava ja bi bio sretan da na ostale Forume diljem svijeta mogu pristupiti kao gost.
Nažalost neki ljudi to dobrano zlorabe, ali ih se svejedno tolerira u smislu ostavljanja opcije da i Gosti mogu pisati i izražavati svoja mišljenja.

Cezy
20-03-2004, 16:16
Moram priznat da sam i ja par puta uocio tako nesto.
ALI Cuore je ZADNJE smece od covjeka.On NE voli aute,nema argumente,×××× bez pokrica i njegove postove ni ne citam do kraja jel nemam snage za tako nesto.

Neznam kaj on uopce zeli sa tim svojim postovima postic?? A mislim da ni on sam to ne zna tocno.

Ipak mi je vidiauto najdrazi forum i jedini u kojem aktivno sudjelujem. :)

drugmirko
20-03-2004, 17:53
jesam primjetio moći moderatora ali nisam primjetio njih zloupotrijebu. za sad nemam neki prigovor na brisanje. podržavam, ak to imalo digne kulturu komunikacije.

na ostalim forumima moderatori strikno brišu&sele teme i postove koje se podvajaju ili se tiču tematike dugih diskusija na forumu (ko što mi imamo na forumu još formulu, servise, kupnju...), pa to korisnicima ni slučajno ne smeta. da o prostotama i ne govorim.

Pocket Rocket
20-03-2004, 20:12
Ovak.

Zbrisan mi je post gdje sam napsao mari da se ne trudi nešto objasniti i samo sam Honda iz zajebancije nazvao Alfo.

Zašto?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
:smile12:

cuore_primitivo
20-03-2004, 22:45
cezy, pa zar kao forum master moras sramotiti i sebe i forum takvim primitivnim nastupima i uvredama??ak cuore ×××× po talijanskim drekovima,ne znaci da ne voli aute,samo sam objektivan.priznao sam da vozim gnojpela,na sto sam dozivio lavinu uvreda i ismijavanja,a i sada priznajem da vozim francuski krs.ali to ne znaci da ja ne cijenim ta vozila,samo sam svjestan njihovih mana, i ne stidim se javno priznati,za razliku od drekoljubaca koji mane kriju kao zmija noge i nalaze najgluplja moguca opravdanja zasto je stanje takvo kakvo je.e pa ja nisam taj tip osobe koja svoje hvali a po tudjem pljuje,svi imaju mane,i ne treba se stidjeti mana svoga auta.i upravo je to ono sto zelim reci svojim postovima.a ti ak to ne kontas,nemoj ih citati ali i ne pricaj o meni i ne vrijedjaj,jer ako uzvratim uzvraticu gore,bezobraznije i prljavije jer sam naucio kak se to radi od kramofila na forumu ;) i stvarno je bezobrazluk ovo bezrazlozno brisanje postova i tema.<br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

Donny
20-03-2004, 22:54
cuore, sta ima? :)) Cuore, ti si meni dobar, i zato nemogu shvatiti sto te neki ovdje mrze, ti se bas zezas, a neki ovdje to ne kontaju, steta, treba biti vise tolerancije, i ako se neko sali i kaze da su neka auta ××××××, pa sta ima veze, nije nikoga ubio :)) :)) :)) :)) :)) , nemorate mu odmah sve jebat na spisku, salite se i vi malo :)) :))
Istina je to, neki ljudi su previse osjetljivi i brane neke svoje marke, fanaticki su nastrojeni, sto nije uredu, trebate shvatit da su sva auta i dobra i ××××××, sve zavisi, to nema veze sa markama, i zato nema potrebe previse branit neke marke a isto tako srat po drugim markama.

Donny
20-03-2004, 22:57
malo ko je na ovom forumu objektivan, vecina previse brani neku marku ili neka auta i vecina pretjeruje, sto nije potrebno, mi smo ljubitelji automobila, a ne ljubitelji samo neke marke :))

Donny
20-03-2004, 22:59
""subaru impreza wrx - krama killer""

"Cuore, jest da provociras, ali istina je to, WRX kolje sve Alfe, barem zasad :))

cuore_primitivo
20-03-2004, 23:11
da nije istina,ne bih ja to stavio tu. :)) <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

cuore_primitivo
20-03-2004, 23:14
evo donny,malo ih pokusavam obrazovati,ali ne vrijedi. :))

600
20-03-2004, 23:28
cuore, oprosti, ali ti definitivno nisi normalan!
Varaš se ako misliš da ćeš svojim odvratnim postovima nešto promjeniti, osobno ću te uvijek smatrati teškim kretenom.
Stvarno si tužna pojava. :(

cuore_primitivo
20-03-2004, 23:45
600.oprosti i ti,ali mene definitivno boli ××××× kaj ti mislis i za kaj me smatras.na tvoj nivo se necu spustati,znaci necu vrijedjati,jer ti i tebi slicni drekoljupci niste vrijedni toga ;) <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

600
20-03-2004, 23:49
Potvrđujem svoju izjavu da nisi normalan, jer izjavljuješ da nećeš vrijeđati, a to konstantno činiš.

Tužno! :(

cuore_primitivo
20-03-2004, 23:54
ak te vrijedja to kaj govorim o kramama,zamisli onda na trenutak kak se osjecaju ljubitelji svih ostalih marki po kojima svakodnevno ×××× kramofili,bez da ih itko upozorava ili sankcionira.e da bas si tuzan,zao mi te ;) <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

Donny
20-03-2004, 23:57
""ak te vrijedja to kaj govorim o kramama,zamisli onda na trenutak kak se osjecaju ljubitelji svih ostalih marki po kojima svakodnevno ×××× kramofili,bez da ih itko upozorava ili sankcionira.e da bas si tuzan,zao mi te""

Cuore je upravu sto se ovoga tice, dosta Alfista ×××× po drugim markama i autima, ali ako neko nesto lose kaze o Alfi onda svi navale na njega, sta jest jest, a ovo je istina.

cuore_primitivo
20-03-2004, 23:58
malo podrske i objektivnosti nije na odmet.hvala ;)

600
21-03-2004, 00:01
Donny, zna se dobro tko na ovom Forumu ××××, a tko je normalan.
Zato nemoj tako globalizirat stvari. ;)

cuore_primitivo
21-03-2004, 00:02
da,po vama svi ×××× samo ste vi ljubitelji talijana normalni.ali ja se ne bojim reci da to nije istina,nego je MOZDA obrnuto? ;)

600
21-03-2004, 00:05
To uopće nisam niti napisao niti mislio, isfrustriranko! :smile16:

Donny
21-03-2004, 00:13
600, mozes reci sta hoces, ali to je istina, vecina alfista i ljubitelja talijana cesto puta pretjerano ×××× po nekim markama i autima, a svoje omiljene marke previse brane i nedaju nikome da kaze nesto lose o talijanima ;) , mene to nije briga, nek svako za sebe odluci sta ce radit, ali ako neke stvari nisu uredu, onda nisu. ovaj forum je dobar, ipak ima dovoljno tolerancije, ali ponekad i nema, ponekad jednostavno neki ljudi nemaju prava kao drugi, i to nije uredu, svako ima pravo na svoje misljenje i ako je nekome Alfa bezveze, to je njegov ukus, i zato nema potrebe vrijedjat ljude samo zato sto imaju drugacije misljenje ;)

600
21-03-2004, 00:16
Donny, evo ja te molim samo jednu stvar, a to je da mi nabrojiš sve Alfiste koji rade ono o čemu ti govoriš, hvala.

Donny
21-03-2004, 00:23
600, nema potrebe sada nabrajat imena, jel ja necu nikoga da kritikujem, oni koji to rade znaju na koga mislim, opet ti govorim, mene ne interesuje to i zasto to neko radi, ali zato trebamo biti tolerantniji, jer svako od nas ponekad grijesi, a ne samo Cuore, Fabia i slicni, i oni pretjeruju, ali to svi mi radimo.

cuore_primitivo
21-03-2004, 00:24
isfrustriranko?? :)) :smile06: :smile16: :smile17: :smile12: jadno,tuzno..<br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

600
21-03-2004, 00:27
:(

cuore_primitivo
21-03-2004, 00:29
upravo tako te zamisljam ;) <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

Pocket Rocket
21-03-2004, 03:37
600, da jprestani biti dežurni odvjetnik foruma, opusti se više i zajebavaj kao i svi.

U ××××× ti i tvoja sekiracija zbog postova kontra Alfe.

Ali kad treba reći da je Renault ružan, brate, prvi si.

:smile13:

600
21-03-2004, 09:53
Barem ne lažem! :smile16:

Donny
21-03-2004, 13:53
dobor je rekao Pocket, nek svako kaze sta hoce o nekim autima, koda je to vazno, neka malo zajebancije :)) :)) :)) :))

Cures
21-03-2004, 14:51
<SCRIPT LANGUAGE="LiveScript">
<!--
function checkAGE(){
if (!confirm
("(Alfa je ××××××! Zar je..ah..)"))
history.go(-1);return " "}
document.writeln(checkAGE())
<!--End-->
</SCRIPT>

Bures
21-03-2004, 14:54
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
function checkAGE(){
if (!confirm
("(MA SRAAAAAANJEEEEEEE!!!)"))
history.go(-1);return " "}
document.writeln(checkAGE())
</SCRIPT>

Jures
21-03-2004, 14:56
<HTML>
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
onLoad:alert("aaaaaaaaaaaa!")
</SCRIPT>
</HTML>

Donny
21-03-2004, 14:58
Cures Bures Jures, koji ti je ×××××, sta to radis :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) , ti si jedan te isti, sad ces opet ime promijenit :)) :))