PDA

Pogledaj cijelu verziju : JA VOLIM JAKO MAČKE



ONAJ KOJI JESAM
19-03-2004, 20:49
JA JAKO VOLIM MAČKE, NEKA NETKO NAPIŠE AKO IMA KAKVIH DOŽIVLJAJA S SVOJOM MAČKOM!

otto
10-04-2004, 12:02
Da ja imam jednu macku koja ide samnom u setnju i ide iza mene kao pas.Prosle godine je nestala , ali se vratila nakon 22dana lutanja pa sam mislio da sam ju izgubio .Zasto neki ljudi mrze macke kaada su im one samo od koristi.

Qw
26-02-2005, 00:28
OBOŽAVAM MICE!!
MOJA ĆE MICA USKORO IMATI MALE, JEDVA ČEKAM!
ODRASLA SAM SA MAČKIMA, ONI SU MI UVIJEK BILI POPUT NAJ FRENDA ILI FRENDICE, NARAVNO DA TI NE PRIČAJU ALI TE RAZUMIJU I OSJEĆAJU KADA SI POVRIJEĐENA, PA TE DOĐE SA ŠAPICAMA ŠKAKLJATI I PRESTI...TA MALA SLATKA BIĆA!

Dragony
07-11-2007, 09:00
Moje mačke su poznate na forumima!
Pridružite se na moj forum o kućnim ljubimcima!Evo ga:
http://kucniljubimci.forumotion.com/

ay lov cat
17-10-2008, 11:05
ja obozavam svoje macke one su tako predivne moja macka je vec imala 5 mladih i sad ce ji imat jos. moja macka je tako sarna da je zovemo sarenkica. kod bake u drnisu imam tri tajna macica kojima je mama poginila. kad im nosim hranu svi se cude koliko mogu pojest pa zato jedem jednom na dan da im ne budem cudna ja njh obozavan i jedva cekan da odem u drnis. DA MI NEKO PONUDI 1000000 DOLARA ZA NJIH NE BI PRIMILA TU PONUDU JA JAKO VOLIM MACKE :smile15:

mica muca
17-01-2009, 14:45
ja mrzim macke fuj ostavljaju dlaku fuuuuj

hhahaha
27-06-2009, 14:14
MAČKE SU GLUPEE!!
NIŠ KORISTI OD NJIH!!!!!!
AAHAHAHHAHAHAHHAAAHAAHA
dadadadadad :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

cat-woman
09-10-2009, 10:01
budalo ××××× mačke su najljepše životinje na svijetu! :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

lara i toro
04-11-2009, 15:20
ja isto imam mačku, jako ju volim i imam jedan dogadaj kojeg cu uvijek pamtiti. uglavnom citala sam na internetu da macka dok je bredja i pred porodom da trazi mjesto gdje ce to obaviti, to je kao najcesce u nekom kutku di je ''skrivena'', u ormaru, i krevetu osobe s kojom je povezana i koja joj je draga itd... uglavnom tako je moja Lara prvi put bila bredja i ja sam 2 veceri nju promatrala i skuzila sam da ona trazi sebi mjesto gdje ce obaviti ''svoje''. i tako ja i decko odemo rano spavati jer smo ujutro rano isli na more...mene u noci probudi nesto i nadjem nju jadnicu kako se namjesta po krevetu spremna za porod (ona obavezno spava na mom krevetu). uspanicila sam se jer joj je bilo prvi put, A I MENI (da vidim macku kako rada). probudila sam decka jer nisam znala sta, kako i on nas je izbacio iz sobe i spavao dalje, a ja sam se ''igrala'' babice i do jutra bila kraj nje. izlegla je tri macica i jedan je ostao, a taj je ko tigar, ogroman i prekrasan, ima dugu gustu dlaku...neznam od kuda ispao takav macor jer Lara je obicna macka, a i susjedstvu ne prevladavaju neki ljepotani! taj se macor zove Toro. :))

Anovi
15-11-2009, 19:38
I ja imam perzijsku macu dvije god staru sa nama je od 2 mjeseca.On se svakoga dana probudi u 6.onda dođe u sobu leže na mene i počme tafunjati po meni i presti onda mu dadem jesti i odem na posao kada se vratim uhvati se linjati od mene.Uvijek kad potežeš konop ili trake poludi.Počme trčati skakati rušiti itd...

Anovi
15-11-2009, 19:43
Stalno mi spava na leđima tako da je drob u zraku.cijeli dan spava i leži i liže se i na prozor ide i onda priča mauu mouu

Anovi
17-11-2009, 15:59
Danas je moja maca (koja se kotrlja na leđima i dvije god samnom) :) SKOĆILA na vrrh mog ormara ušla u njega jer sam ostavila otvorena vrata i pobacala mi svu odjeću.zove se paško.perzijski je i ima duuuuuuuugu dlaku :o pa mu se zamrsila može li mi tko dati savijet?

lara i toro
17-11-2009, 18:51
i moj ima jako dugu dlaku, ako se tom tvom perzijskom dlala fakat jako zamrsila to moras osisati nikako drugacije. ja sam tako svom i sad mu je dlaka ponovo narasla i jos mu je lijepsa i duza! :smile14:

web2u
29-07-2011, 23:08
Mačke (http://www.pet-point.net) su divna stvorenja i treba im se diviti zbog njihove sposobnosti prilagodbe svim mogućim uvjetima, mačke (http://www.pet-point.net) su sve ono čemu treba težiti svatko od nas, kao prvo biti samostalan, a kao drugo biti dovoljno mazan da nas svatko voli :smile15: