PDA

Pogledaj cijelu verziju : IDEMO NA KOSOVO

RADOJKO
18-03-2004, 20:39
IDEMO NA KOSOVO! IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!

zapata
18-03-2004, 20:57
Samo ×××××× slavi nasilje,te je nesposoban vladati svijetom.

kragujevac
18-03-2004, 21:32
Smrdljivi siptari su opet poceli!!! Braco Srbi izgleda da nam je opet rat nametnut.
KFOR I NATO PUSTITE NAS DA UDJEMO U SVETU SRPSKU ZEMLJU.Siptari razumeju samo jezik oruzja!!!

ORUZJE
19-03-2004, 10:17
Sjecamo se ZGAZIMESTANA...
Sjecamo se SM-rada, haskog optuzenika, (ZLOBE), "niko nesme da bije ovaj narod" itd...

HOCEMO ORUZJE!!!
HOCEMO ORUZJE!!!
HOCEMO ORUZJE!!!

Opet nepravde...jadan napacen srpski narod...

Sad - IDEMO NA KOSOVO! IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!IDEMO NA KOSOVO!

Pali dzamije, ubijaj kosovare...
Pa eto...da vidimo, ja sam rekao da je Srbija predobro do sad prosla, da ako pravde ima, MORA platiti za sve sta je prouzrocila...

Sve ja na Kosovu pocelu, ali JOS!! nije na KOSOVU zavrseno...Mozda sad dodje onaj FINISH kojeg cekamo... totalno raspadanje...pasaluk...??

Tenkovi i Traktori
19-03-2004, 12:26
..." budi se istok i zapad
budi se sjever i jug,
tenkovi tutnje u napad,
vaprijed uz druga je drug,
( a traktori...?! zlu netrebalo)"..

Jez.....No?!

fra Jozo
19-03-2004, 18:23
'alo GUBITNICI!
Sta ima novog na Albanskom Kosovu! :))
Kosovo je Albansko!
Vaistinu Albansko!

zapata
19-03-2004, 20:28
Zašto se vrijeđate,zar nismo svi isti.Svi ćemo mi u raku,crvi će nas predrasude izjesti.

kako
22-03-2004, 03:29
se ove razvracene ustase vesele tudjem zlu , dabogda vas stiglo ssto put gore, majku li vam gaborrsku ××××× kako se prepoznajete da ste isti kao ti ljigavi sipsci a i poticete sa istih prostora potpuno ste isti.Kucnut ce i nas cas Boze pravde , a vama nista drugo ne predostaje vec da se gusite u primitivizmnu i rasizmu zajedno sa svojom bracom teroristima.

EX - yugoslaven
22-03-2004, 09:37
Postajete nekako nervozni, izgleda, kad vidite kako se neciji slepi, podivljali nacionalizam ispoljava na vama.

I onda govorite "mondijalistima" i onima koji su protiv svake vrste nacionalizma: "vidite li sta smo vam rekli, kako je NAS narod ugrozen!".

Ne shvatate da je ovo u stvari lekcija Vama, nacionalistima. Lekcija o tome kako je svaki nacionalizam los, ukljucujuci sopstveni! Lekcija i o tome kako se osecaju na pr. muslimani kad im se banjalucke dzamije dizu u vazduh, rusi stari most itd.

Naravno da je ovo sto se desava sada, blago receno, odvratno, skandalozno i ocigledno krsenje ljudskih prava, to ne morate "mondijalistima" da objasnjavate.

VLADAN
22-03-2004, 09:39
Na delu i jeste "jedna visa pravda" koja rezultira iz cinjenice da su i Srbi kao narod, jednako kao i srpska oficijelna politika iz jedne velike, srljali u drugu jos vecu gresku - i to tokom jako dugog perioda. Pri tome su bili gluvi kad su upozoravani da se to bez velikog zla nece zavrsiti.
Sada smo svedoci tog velikog zla i zapomaganja, koje nismo culi kad je trebalo da ga cujemo.
Ljudska prava jesu univerzalna i vaze jednako za sve - i sada za Srbe, kao sto su nekada vazila za Albance; sada Albanci to zaboravljaju i sprovode masivni zlocin, kao Srbi nekada.

VLADAN
22-03-2004, 09:41
Srbi, da li vam je zao i boli li vas tragedija Srba na Kosovu? Zao je meni i boli i mene, jednako kao i vas.
Da li vam je isto tako bilo zao i bolelo vas kad se isto to desavalo drugima, koji nisu bili Srbi?
Mene jeste.
Za ovu danasnju nesrecu Srba oni sami treba najpre da se zahvala vlastitim nacionalistima - oni su im ovo priredili.

Braco Srbi
22-03-2004, 10:15
Krenite sa traktorima na Kosovo samo nemojte zaboravit skinuti KNINSKE REGISTARSKE TABLICE !!!

zapata za kako
22-03-2004, 19:20
Gospodine KAKO upravo sam uočio vašu smiješnu zabilješku koja me je samo nasmijala.No,budući da ovo nije mjesto za izricanje naših ideoloških sukoba srdačno vas molim da prestanete s time.

Ej ti, fra
22-03-2004, 23:15
Jozo, tovare jedan ustaski, pa di si ti? Opet revis NJIHAAA NJIHAAAAA NJIHAAAAA
Mora da je podne tamo u zemlji magaraca kad se ti javljas.
E, ×××× ti mater onaj ko te tija prodat 41. Talijanima. HAHAHAHAHAHA

Ma ni ovaj
22-03-2004, 23:19
tovar *Vladan* nista nije bolji. On te je usio u revanju. Ti bar zarevis u podne, a on 24 ure na dan i to iskljucivo revi o Srbima. Koja opsesija!!!!!!

Izvinjavam se
22-03-2004, 23:27
tovaru Jozi. Tribalo je da stoji
'×××× ti mater onaj ko te je proda Talijanima 41.'

fra Jozo
23-03-2004, 00:27
Kosovo je Albansko!
Vaistinu,Albansko! :)) :)) :))
-------
Pozdrav GUBITNICIMA!

fra Jozo
23-03-2004, 04:28
NJIHAAAAA NJIHAAAAAA NJIHAAAAAAAAA!

Prota Stojadin
23-03-2004, 11:11
Idemo na Kosovo!

Tamo sam jeo fantasticne pastrve punjene kajmakom!!

PONOSNI.!
23-03-2004, 18:34
Sipci lajte , ustase ricite koliko god hocete ali cete i jedni i drugi opet biti pod Srpskom Komandom to vam je zagarantovano , pitacemo vas cija MAJKA VUNU PRDE.dOCE CICA NA KOLICA :smile06: jEBAT CEMO VAS U MOZAK SUPLJI I TAKO STE SUPLJOGLAVCI. :smile06:

Samo za
24-03-2004, 01:35
Vladana/Radojka/Flavija/Stevana/Slavomira ili kako se vec sve VABI:

"SRBIJO, POMOZI" - AKCIJA SA NAJVECIM ODZIVOM U ISTORIJI CRVENOG KRSTA

Direktor Centra za brigu o deci Boris Stajkovac izjavio je u utorak da je u akciji "Srbijo, pomozi", u cilju pomoći ugroženom srpskom stanovništvu na Kosovu, prikupljeno 400 tona robe od kojih je 140 već stiglo u Pokrajinu. U akciji koja je sprovedena u subotu učestvovalo je oko 20.000 građana, precizirao je Stajkovac na konferenciji za novinare i dodao da je to bio najveći humanitarni odziv u istoriji Crvenog krsta Srbije. U okviru kontinuiranog nastavka akcije Stajkovac je najavio početak kampanje "Ugovor za Kosovo" kojom bi srpske firme preuzele obavezu trajnije brige o nekoj od 10.000 srpskih porodica koje su rešene da ostanu na Kosovu i da ga brane. Od srede, kada je počela akcija, pa do danas u 11 sati - putem mreže 063 i 064 prikupljeno je više od 6,3 miliona dinara. Na žiro-račun za pomoć Kosovu uplaćeno je 5,7 miliona dinara, rekao je Stajkovac i dodao da ohrabruje činjenica da sredstva i dalje pristižu." (Beta)

Vladane/Radojko/Flavijo.... ili kako se vec VABIS, priznaj da si pojeo sopstvena muda kad si ovo procitao! :) :) :)

I sta je
24-03-2004, 02:26
tu toliko neobicno , kao vi niste i ne dobijate i dan danas humanitarnu pomoc preko crvenog kriza ×××× vas Ante pavelic i rugoba siprarski.Rade vam javne kuhinje punom parom u po ZaGREBA :smile16: :smile17:

NEJASNO
24-03-2004, 10:40
Humanitarna pomoc na Kosovo?
nije jasno sta autor zeli time reci?

Najveci
24-03-2004, 13:42
humanitarni odziv u istoriji Crvenog krsta Srbije!

Gradjani Srbije, BRAVO!

P.S. Eto, i Kinezi koji rade u Srbiji poslali znatnu pomoc.

vi kurvati
25-03-2004, 03:24
nemorate svojim u Mostar i Bosnu ni slati kad se oni sami snalaze krepalinom koju nadju jos od rata.Ili im komsije poklone svoju krepanu ovcu , kravu ,kokos i td. :smile16: :smile16: :smile16:

fra Jozo
26-03-2004, 15:06
Kosovo je Albansko!
Vaistinu,Albansko!
-----
Pozdrav GUBITNICIMA! :))

ma
27-03-2004, 03:47
××××s Kosovo , ali vi ste gubitnici ljudske pameti a zatim svega ostalog.
vi ste popusili u Bosni pa se sad tjesite sa tudjim problemima.Bosna je podjeljena na dva dijela BIH muslimansku i Republiku Srpsku a vi ste zbrisani sa dnevnog reda , pokusavate u Hercegovini kao i Sipci ali nista od toga vi ostajete tudje sluge . :smile06: :smile06: :smile06: