PDA

Pogledaj cijelu verziju : Audi sram te moze biti!!!!



Cezy
13-03-2004, 20:24
Nemogu vjerovat,koje izdrkotine njemacke hladne,prepotentne,joooojjj!!!

Ste vidli reklamu za novi A6

Dustin Hoffman,trci sa zenskom u vjencanici van iz crkve,sjeda za volan A6-tice i ××××,a u pozadini SOUNDTRACK iz DIPLOMCA!!!

Pa mislim stvarno,kak ih nije sram!?!??!?!

Drkosi,NIKAD NECU NI TAKNUT AUDI VISE U ZIVOTU,svinje smrdljive,ma fujj!!! :smile09: :( <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">
GOLF SDI DONT DREAM IT,DRIVE IT!!!!</font>

S16
13-03-2004, 20:27
:)) :smile06:

INTERCEPTOR
13-03-2004, 20:31
Nevjerovatno. Zvuk Duetta u pozadini????????????? LOPOVI ŠVAPSKI HRENOVKE USRANE.

Cesare Fiorio
13-03-2004, 20:34
jednostavno mrzim švabe :o

no comment!!!

OS FIAT>>>
13-03-2004, 20:35
Ma svabe su u dusi alpski cigani lopovski zamaskirani u bljedunjavu put. :( <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

Cezy
13-03-2004, 20:37
Ma nije zvuk duetta nego soundtrack FILMA,MUZIKA,HAY MISS ROBINSON!!!

OS FIAT>>>
13-03-2004, 20:39
To je indirektna anti-Alfa reklama za sve upucene u taj film.U biti samo su sebi napravili antireklamu.Cigani!!!

Cezy
13-03-2004, 20:42
Odlucio sam im napisat E-mail.A postat cu ga i na neke njemacke forume,ovo ne mogu tolerirat. ;) :( :smile09:

INTERCEPTOR
13-03-2004, 20:43
Ok, al ne znam što im znači ta reklama????? Audi mijenja alfu????? Znači ja bi to shvatio kao d aJE ALFA NEKI BOG I ONDA SE AUDI FURA NA ALFU STARU 30 GODINA, NE?

Cezy
13-03-2004, 20:49
Moze se shvatit kao!!!

1.On je u tom filmu ostao bez benzina,pa je morao trcati do crkve,dakle alfa je stala.Znaci kao alfa je stala,ali on sretan upada u audi i odlazi!!! U audi koji ga nikad nece iznevjerit,ili koji ide bez benzina!!

2.Taj film je bio dosta popularan,zraci neku mladost,slobodu,ljubav,mozda im je to cilj,prisvojit takve kupce.Siguran sam da ce se na to vadit!!!!

3.Na kraju filma on i MLADA odlaze sa autobusom,i sjede na drvenoj klupi skroz otraga u busu.Mozda zele dokazat da se u A6 isto vozi kao i u busu za Tusilovic!!! :smile06: :smile06: :smile06:

AR
13-03-2004, 20:52
Nisu ×××××× oni u marketingu Audija, vidjeli su što bolje zvuči pa pokušavaju privuči kupce.

INTERCEPTOR
13-03-2004, 20:55
ili Bugojno :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

INTERCEPTOR
13-03-2004, 20:56
×××××U M.... ČAČKAM BRADU I DLAČICA MI SE ZABILA U POREZOTINU (SKALPEL). :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

TO JE KRIV VAG I AUDI. :smile09: :smile09: :smile09:

alfist_zg
13-03-2004, 21:05
ozbiljno ili zajebavas cezy??

ako je ozbiljno hahahhahahaahaha koji luzeri haha, A6 , nekuzim kako se taj sterilitet uklapa u pricu iz diplomca...nek mi to genijalci marketinski objasne pliz!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">Alfistički delirij</font>

Cezy
13-03-2004, 21:09
A kaj bi se zajebavao????
Nazalost je istina,gledajte satelit,neletit cete te!!! ;)

Modena
13-03-2004, 21:49
svabo = lopov, tvrdoglav, pravi se vazan a puca corke, sve na prazno, sve do jednog precijenjena auta koja ne vrijede svog novca, cak bi prije kupio nekog Audija nego BMW i Mercedesa, ali inace, nevolim nista posebno svabska auta :)) , ako hocu kvalitet i pouzdanost , kupim japanca, ako hocu sve ostalo kupim talijana :)) , sto znaci da je svabo off side :)) :)) :smile06:

max max
13-03-2004, 22:15
...mir dečki pa to je samo reklama,e sada da je Švabo pobijedio 41. ko sretniji od nas :smile07:

Mehanicar
13-03-2004, 22:20
××××ga max neki ipak neke stvari ne razumiju ! :)
boli svabu za cjeli svijet jer je totalno bez konkurencije sto se tice industrije,organizacije,posla, ma svega !
2.svjetski rat samo to pokazuje, ali nemojte me krivo shvatiti - ali sto se motorizacije tice tu je ohne konkurenz, uz japan naravno ! :)

max max
13-03-2004, 22:25
...samo jedan primjer kupuješ zamjenski dio i prodavač ti kaže: imate ove talijanske dijelove znate oni su Vam jeftiniji od njemačkih jer je Švabo glup,lopov,arogantan,umišljen....ma naravno da ne ,nego zato što se kvaliteta mora i platiti :smile07:

INTERCEPTOR
13-03-2004, 22:34
max max daj ne seri ja sam kupio švapske neoriginalne kugle vilica koje su krepale za doslovno 10 000 km, niti. Guma se raspala kao da je od plastike. Govno, smeće, ne vredi pol kurca. Svjećice bosch - smeće zadnje. jOŠ NISAM DOŽIVIO DA MI GOLDEN LODGE TALIJANSKA ili NGK POČNE TROKIRATI NA 10000 KM. Ne seri kvake bez pokrića.

Postoji i švapski i talijanski šrot. Samo što ej švapski šrto skuplji jer je takva cijena radne snage. Inače stvarno sam se razočarao ko pokisla pička kad su mi se te kugle raspale, a očekivao sam kvalitetu. A o tome koliko se kuže u matzeriju naši prodavači autodijelova ne bih. Ponašaju se kao zidari koji vezuju cigle špinatom. ××××××tine needucirane.

OS FIAT>>>
13-03-2004, 22:39
Istina Cep.Istina je da talijani imaju mali milion kojekakvih proizvodjaca dijelova kojih kod nas ima za kupiti u svakoj trgovini.Ako znas sta trazis nece ti se dogoditi da kupis neki losi dio pa makar on bio i talijanski.

max max
13-03-2004, 22:42
...Stvarno je ovo fenomenalno kad ja god nešto komentiram odmah mi se odgovoara daj ne seri,lažeš,govoriš bez pokriča itd,ja neznam kakva ti imaš iskustva ja ti govorim kakva je situacija kod mene u SB zna se kvalitet i zna se cijena pa tko voli nek izvoli.Još jedan primjer navedi mi artikal iz Plimexa koji je dobar i da zadovoljava kvalitetom,nema ga ,da bi to dobio moraš kupiti drugdje :smile15:

OS FIAT>>>
13-03-2004, 22:43
"2.svjetski rat samo to pokazuje, ali nemojte me krivo shvatiti "


Naravno da cemo te krivo shvatiti.Ajd sad ti meni reci sta im je to trebalo?Dozivjeli su na kraju rata ipak ponizenje i bili su porazeni, a zemlja im je bila sravnjena sa zemljom od engleskog i americkog bombardiranja.Americka vojska im jos od 1945 ima svoje vojarne po cijeloj Njemackoj tako da bas nisu u potpunosti ni slobodna zemlja. :(
Ista stvar vrijedi i za talijane.<br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

max max
13-03-2004, 22:46
Ne možeš ti OS to ni zamisliti šta je to bilo,ali nečemo o tome drugi put :smile07:

INTERCEPTOR
13-03-2004, 22:46
Al ljudi ne kuže zašto nema mali milion njemačkih, pa gdje je italija, a gdje je njemačka????? Pogledajte malo neckerman katalog. kvazi HIFI SILVA :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: 999 kn. SDaj beži u k... Još ima komande kazetara na mehaniku tj. poluge. Komplet alat za 299 kn - to mora da je dobro + poklon RADNE RUKAVICE u p. m. idem to odmah kupiti - TO JE KVALITETAAAAAAA. A kvaliteta je takva da nakon što si promjenio 2 svjećice i skinuo treću, ne možeš ju zavidati jer se ključ izglodao, pa si u mandarini.

OS FIAT>>>
13-03-2004, 22:47
Sad ste strucnjaci i za povijest?Strasno.

Čovjek s rivijere
13-03-2004, 22:49
smrdljive švapske neudobne konzerve od automobila!

Modena
13-03-2004, 22:50
:)) :)) :)) :))

INTERCEPTOR
13-03-2004, 22:53
Max max kakve sad veze ima plimex molim te? Kad će tebi postati jasno da neoriginalni dijelovi u 70% slučajeva ne vrijede ni brabonjka. Bez obzira bili talijanski ili nejmački ili turski.

Pa šta ti misliš da firme tipa brembo, ferodo, magneti marelli prodaju fuš??????

Postoji talijanski fuš, al postoji i talijanski vrhunski proizvod, to što ti nisi upućen i nasjedaš na priče trgovca koji vozi golf 2 i u glavi ima omanji limun umjesto mozga nije problem talijana i njihove ind. autodijelova.

INTERCEPTOR
13-03-2004, 22:55
Max max kakve veze sad ima plimex? Pa nije ti to tal firma niti je specijalizirasna za tal. dijelove.

Mehanicar
13-03-2004, 23:11
pa vidite da se Schreder, Chirak i Blare nece vise da sastaju s Berlusconijem i ovaj se buni !
to me podsjeca na sve vas talijanoljupce na ovom forumu ! :)
ako nekog neces sta se taj ima buniti i usiljavati se - to je izgleda tipicno za ovu vrstu romana :) !
sad ce biti da smo strucnjaci i za politiku !
a sta ces ! :)

legenda
13-03-2004, 23:12
mehanicar, ko je god rekao da si seronja, upravu je bio :smile09: , ××××s da je to uzas :smile17:

Mehanicar
13-03-2004, 23:14
××××ga kad ne moze biti sve kako bi vi htjeli !

mara
13-03-2004, 23:32
pa kad ××××te vi moze srat i Mehanicar. on barem ima znanje o tome sto govori, a vi nemate ni PRAKTICNO NI teorijsko! cuj intcp i ostali talijanofili i mi smo se naslusali vaseg ×××××× kako je fiat tipo sa dig. brzinomjerom space shuttle i kako uzivate ici u servis kada vam se kvare alfe da mozete pricati s mehanicarima. mislim kaj bi ja trebao na to reci. da je HONDO bio od pocetka na forumu i procitao ova ×××××× o alfi i fiatu nikada ga ne bi kupio

mara
13-03-2004, 23:34
znam da vam je tesko i da vam smeta ali svabe jos uvijek kolo vode! i cak talijanima dizajniraju aute :))

max max
13-03-2004, 23:36
kad ti ode homokinetički zglob na fiatiču svi kupuju njemačke bez obzira što voze talijanski auto.
O povijesnim činjenicama neželim raspravljati jer ovaj forum za to nije niti predviđen a nešto mi se i neda a nemam toliko ni vremena.
Što se tiče Plimexa i njegovih dijelova sve što tamo kupiš je u kokosu ne u banani kako vi kažete.
Kad ste svi tako pametni što ne kupujete talijansko zupčasto remenje nego Boschovo,zato što nemate kokosa.
Volim fiate i talijanske motore i aute ali zamjenski rezervni dijelovi su katastrofa,a isto tako i oznake na njima šlamperaj za zatvor,ne može se Švabi desiti da ti nešto proda i upiše na filteru ulja 20x1.5 a kad ga ideš promijeniti neštima.Amen

Mehanicar
13-03-2004, 23:40
svabe su po njima trebale vec odavno izumrijeti, a jos su uvjek ubjedljivo najjaci u evropi bez premca i tako ce i biti iducih 1000 godina ! :)

OS FIAT>>>
13-03-2004, 23:41
Opcenito me na ovom forumu smeta sto neki toliko uzdizu njem. aute koji osim u najvisoj klasi nisu najbolji.Ako cemo po nekim osnovnim kriterijima gledati onda stvarno njem. auti ni po cemu ne odskacu kako to neki hoce prikazati.Ako gledamo sigurnost nisu ti koji postavljaju mjerila.Po kvaliteti, a posebno pouzdanosti takodjer nisu na vrhu.Po performansama vecinom kaskaju za konkurencijom.Dizajn im isto nije jaca strana,omjer ulozeno dobiveno im isto nije na razini konkurencije.Smatram da se nijedna zemlja ne moze prikazati kao neka super sila u proizvodnji auta kao sto nas to Mehanicar hoce nauciti.Svi su vecinom jaki u nekom segmentu kreiranja auta.Svabi su po meni apsolutno bez konkurencije u stvaranju limuzina najvise klase, Talijani su majstori dizajna (iako me nekad iznenade), malih i sportskih automobila, a ne moze im se poreci ni inovativnost u razvoju Diesel motora.Francuzi su eksperti za sigurnost i stvaranje novih klasa.Japanci su majstori pouzdanosti.Ovim samo hocu ukazati da mi nitko ne moze prodavati price o nekoj Njemackoj superiornosti u proizvodnji automobila.

legenda
13-03-2004, 23:42
mara , mislio sam da si malo pametniji, ali nazalost si pokazao suprotno ;) , a ti mehanicar, ti si jedan ×××××n teski :smile17:

legenda
13-03-2004, 23:43
mehanicar, seljacino jedna :smile09: :)) :)) :))

max max
13-03-2004, 23:46
mene opet smeta jeli netko kaže da nešto talijansko nije dobro odmah se probude duhovi i nastaje rat....pa dajte jedanput budite realni i reciti u pravu si to je istina....vozim švabu ali fiat mi je u srcu i znam ga u dušu pa tako i sve njegove mane i ja to znam a vi to nečete da priznate,ispadate neuvjerljivi. :smile07:

OS FIAT>>>
13-03-2004, 23:47
Max varas se, jako se varas.Kada idem kupovati dijelove uopce ne gledam da budu njemacki, a jos manje neki talijanski noname.Talijani imaju i vise nego dovoljno kvalitetnih dijelova.Znam da ste vi u SB totalno zaludjeni svaskim autima i da je taj grad pun Kadett jaja i Gnojeva svih vrsta i modela.

OS FIAT>>>
13-03-2004, 23:49
Sta da ti priznam?Da pisem neistine da bi ti bio zadovoljan?Da izmisljam da sam mjenjao sve dijelove koje i ti na svom Fiatu da bi ti bio sretan?××××ga, nisam mjenjao ni jednu desetinu toga sto si ti napisao.

max ma x
13-03-2004, 23:52
To stoji to je utjecaj nove kulture ali i to se mijenja na bolje ,polako se mijenja struktura,čujem da je stigla i jedna GTA kao sa reklame,ali opet kažem iz iskustva u njemačku kvalitetu se ne može dirati,prilikom ugradnje zamjenskih njemačkih dijelova koje imaju brand nemaš problema dok sa razvikanimt alijanskim uvijek ti ostaje upitnik iznad glave koliko če izdržati.

Mehanicar
13-03-2004, 23:54
a osijek je pun luksuznih auta, nema sta ! :)
Prkacin vam drzi pola nocnog zivota,brodjanin jedan McDonalds tako da ce vjerovatno to preci i na vas !
ja kazem da su meni svabe br.1 a vi drugi si mislite kako vas volja !

max max
13-03-2004, 23:54
Pa nemoraš ti ništa promijeniti čak ni ulje auto može iči ali našta to izgleda o puntaču sam ti rekao do 100 000 O.K. aposlije me se sijeti, ao autu prije ako nisi ništa mijenjao onda znam na šta je i ličio :smile07:

OS FIAT>>>
13-03-2004, 23:58
Vec smo ti milijun puta rekli da ocito neznas za neke vrhunske talijanske dijelove.Ako trebam akumulator bez imalo kompleksa bi uzeo Magneti Marelli koji i sad imam.Kocnice sam sada stavio njemacke Bendix samo zato sto nisam nasao talijanski Ferodo.Inace sam zadovoljan i sa ovim Bendix-ovim.Zaista mi se ×××× uostalom iz koje je zemlje neki proizvod ako je kvalitetan, a kvalitetnih dijelova imas iz svih zemalja samo ako si upucen i znas sta trazis.

mara
13-03-2004, 23:58
OS FIAT super si poceo ali opet zasrao. na 2. str si lijepo rekao da svi imaju nesto i to je istina.
mene isto smeta sto ne zelite reci kako je talijani nisu slampavi i kako su si sami krivi za ovo sto danas imaju. radili su slmapavo, dosli na takav glas i sada se toga tesko rijesiti. ovdje na fpurmu ne smijes reci da fiat ili alfa ne valjaju i da se kvare ill slampavo rade, jer si odmah kreten a po tome su poznati u cijelom svijetu u autoindustriji.

zasto odmah pljuvati po svabama ako to netko kaze? to ne znaci da su svabe superiorni.
ali kad govorimo o luksuznoj klasi nema im tko sta reci. kad je izasao Mercedes S klase bio je 3 koplja ispred svih, cak i BMW-a i Audija i bilo koga drugoga. zapravo drugi proizvodjaci i nemaju takav auto osim sada Maseratija

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:02
Problem je sto ti nameces svima ovdje da su njem. auti no 1, a svatko razuman zna da to nije tako.Mc Donalds i Cocktail bar su zadnje stvari koje nesto znace u ovom gradu, a za Prkacina vecina Osjecana zna po kandidaturi za predsjednika drzave na proslim izborima nego kao nekog tko drzi par beznacajnih rupa u ovom gradu.

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:08
Ja priznajem da su tal. auti iz 90-tih bili slampavije napravljeni i nikad to nisam poricao, ali sada imam Fiata iz 2001 i vec sada vidim jako pozitivan odmak u odnosu na bivseg Fiata.Sad da govorim kako mi bivsi auto nije bio pouzdan i nije valjao bi lagao, a zar mislite da bi opet kupio Fiata da mi bivsi nije dobro sluzio?Vac sam sam sebi dosadan s tim, ali sa bivsim Fiatom sam napravio ja osobno od 180 000 km do 320 000 km bez nekih vecih poteskoca i prodao ga.

Mehanicar
14-03-2004, 00:11
pa zajebavam se za McDonalds i Prkacina, i tako ti Curic ovaj sto vodi MC... vozi 156 1.8 i s njim bi se vi ovdje dobro slagali, on je veliki alfoljubac, i ima neku GTA u planu a da njega sve pitas sta mu je otislo na alfi imao bi ti sta za pricati i opet je voli sto mu nitko ne osporava , a Ante vozi 740d ali njemu je to zadnja rupa na svirali sta vozi !
ne trazim ja od nikoga da se slozi sa manom , ali zasto ja ne smijem reci da mi je svabo br.1 i da mi je bolji neuporedivo od talijana u svemu, pa to je moja stvar, ti misli kako god hoces, ovdje i jesmo da izmjenimo iskustva,misljenja .... ali ne treba se prepirati kao kad ovakvi padobranci uskacu i sole ti pamet bez ikakvog znanja !

mara
14-03-2004, 00:14
a zasto je vama tako tesko prihvatiti da isto tako ljudi koji kupuju svapske aute su jako zadovoljni njihovom kvalitetom, imageom, gubitkom cijene...
ja sam prijatelju moj ovdje od pocetka i znam kako je bilo a to je napad bez razloga kako svabe nista ne vrijede i kako je fiat-koncern- zapravo jedini pravi proizvodjac a ostalo sve ××××××. kad ih pitas koji auto preporucaju pnda je to sve iz Fiatovog koncerna i to je ok. a kada preporucis nesto iz VAG koncerna onda si ×××××× jer oni ne znaju napravit auto

mara
14-03-2004, 00:16
bunite se kako su novinari neobjektivni i kako dizu svabe u nebesa a vi ovdje na forumu isto radite.
uostalnom, rijec alfist nema nikakve veze sa rijecju OBJEKTIVAN. prema tome sto se vi javljate

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:16
Ok ako su tebi njem. auti najbolji, ali nemoj onda pricati da tal. auti nevaljaju jer nas tu na forumu ima jako puno koji ih vozimo i nemamo problema s njima i znamo da to nije bas tako crno-bijelo kako ti kazes.Ako vec nebi ponovno kupovao talijanski auto, prije bi mi bila alternativa neki japanski auto koji je pouzdanoscu daleko ispred njem. auta.

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:20
Ja uopce ne uzdizem talijanske aute kako neki ovdje uzdizu njem. aute.Samo se borim protiv takvih koji to cine jer mi je vec pun ××××× neobjektivnih casopisa poput AK i AB koji kao da su placeni od strane njem. auto industrije za promicanje njem. auta.Procitajte test u AK Golfa protiv Corolle, Megana, i Mazde 3 pa cete vidjeti o cemu govorim.

Mehanicar
14-03-2004, 00:31
pa ne kuzim zasto vas to muci, procitas test, pogledas slike,mjerene podatke i sam sebi doneses odluku koji ti je najbolji, pa i novinari su ljudi i imaju neke svoje afinitete, zasto bi se ti s njima trebao slagati!
sto se AB tice Tkalcevic ima stvarno puno znanja i ok je tip, ali i on nesto voli vise a nesto manje, pa sta onda, Marusic isto tako - je da malo tekstove bi trebao razumnije pisati za siroko pucanstvo ali to je njegov problem (mene tamo samo zivcira sto kao voze Carreru GT i onda napisu 3 stupca na 1 strani o njoj - to mi je stvarno totalno neozbiljno od njih,imam osjecaj da nisu ni sjeli u taj auto, nije sad do carrere, ali i s Modenom je bilo tako i sa svim super autima ) a ja sam 100 puta rekao da su svi auti dobri i nikad nisam rekao da neki ne valja, al da neki imaju vise mana od drugih to stoji !

Modena
14-03-2004, 00:34
""Ja uopce ne uzdizem talijanske aute kako neki ovdje uzdizu njem. aute.Samo se borim protiv takvih koji to cine jer mi je vec pun ××××× neobjektivnih casopisa poput AK i AB koji kao da su placeni od strane njem. auto industrije za promicanje njem. auta.Procitajte test u AK Golfa protiv Corolle, Megana, i Mazde 3 pa cete vidjeti o cemu govorim""


"bravo OS Fiat, slazem se potpuno sa tobom, samo nastavi :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:37
Citajuci taj test i ocjene i pogledavsi konacni ishod bilo mi je malo sumnjiv rezultat na kraju sto su primjetili mnogi citatelji AK koji su im cak i pisali koliko sam vidio u pismima citatelja.

max max
14-03-2004, 00:40
Sad gledam naslov i nešto se sjetih ,prije jedno godinu dana brat me prođirao u A6 2.5TDI gutro mislim da je 180ks triptronic odozada dvije dude bio je službeni od HP na probi od Čirića servisa iz S.Broda i šta sad da kažem osim nemam riječi i da tu talijan nema šta tražiti,grubo zvuči i meni koji sam zaljubljen u talijane,ali tako je :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:45
Pa kako se uzme.I sam smatram da su svabe u prednosti kod vecih limuzina, ali isto bi se osjecao i da te je netko provozao u 166 2.4 JTD.

max max
14-03-2004, 00:48
sigurno da bi :smile07:
samo opet audi je audi :))

PARTIZAN
14-03-2004, 00:49
SLUSAJTE SVI VI GOVNARI KURVINI SINOVI PROKLETI SINOVI ANTE PAVELICA.
PROKLETA GOVNAD ×××× VAM BOG MATERE LUDE !!
STA DA JE HITLER POBIJEDIO
××××× VAM MATERINA ××××× STO KUPUJETE I HVALITE U NEBESA TA NJEMACKA KOLA.
PROKLETI SVI VI SINOVI GASTARBAJTERA
MAJKE BI VAM NA KOLCIMA BILE !!!

IDI !!!
×××× TI BOG MATER IDI U NJEMACKU, RADI
ZA ××××NOG SVABU I TOMPSONOVE KONCERTE.
ALI NEMOJ MI SRAT GOVNA U HR.
SVIMA VAMA SA STRANIM TABLICAMA TREBA GUME I GLAVE IZBUSITI

PARTIZANKA
14-03-2004, 00:51
zaboravili kenjatori pod cijom smo cizmom bili, a sada kupuju njihova kola.
:smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:52
Koji je tebi ×××××? :smile12:

max max
14-03-2004, 00:53
:)) :)) :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:54
Kakve veze imaju danasnji njemacki auti sa tim pod cijom smo cizmom bili.I srbi su nas jebali pa sad takvi poput tebe voze njihove sajkace.Majmune.

PARTIZAN
14-03-2004, 00:55
bas sam gledao Tita u bitci na Neretvi, pa imam asocijacije.
Kupujmo rusko ! :)) :)) :))

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:57
Samo izvoli.

Modena
14-03-2004, 00:57
Partizan, lud si :)) :)) :)) :))

max max
14-03-2004, 00:57
....šta reči mi o autima ...kad ono...crveni ekstremitizam....ajmo dalje....
gdje smo on stali.... :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 00:59
Max, hoces reci "ekstremizam" valjda? :))
Jel ti to kao ono kad ljudi kazu "infrakt"? :))

PARTIZAN
14-03-2004, 01:00
bas si nesto pricao kako neki tamo A6 pored kojeg talijan nema sansi.
Kakvo je to ××××no generaliziranje ???
I sa slabijim autom operem jaci ako imam veca muda i raspolozen sam za bezglavu jurnjavu ! :)) :)) :))

max max
14-03-2004, 01:00
...ma malo me ovaj Boško Buha izbacio iz "kontakta" :)) :))

Mehanicar
14-03-2004, 01:00
moze al' avione , samo malo modernije od ovih koje imamo, ne znam jesu sad to avioni ili kako ih nazvati kad ne mogu letjeti ! e ZZTZ :)

Mehanicar
14-03-2004, 01:02
samo ti za pranje veceg treba vise sampona i vode ! :) i velika muda ako peres po hladnoci ! ;)

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:02
××××te, taj MiG 21 je kao Porsche 911.Usavrsava se i usavrsava se, vec je i Bogu i vragu dosadan. :))

max max
14-03-2004, 01:05
...ma kakvi avioni o čemu vi to :smile12:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:06
Sad me mehanicar podsjetio. :))

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:06
U kojem si ti dijelu Broda Max?

max max
14-03-2004, 01:09
Max živi na Hebrangu. :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:09
Oho, na Wampiru se znaci zivi. :))

max max
14-03-2004, 01:11
Pa vidiš da je davno prošla ponoć a ja budan a baš sam nešto i gladan svježe krvi.... :)) :smile07:

Mehanicar
14-03-2004, 01:11
mislio sam na suhoje i motore s vektorskim potiskom, zanimljiva koncepcija i vrhunske vozne osobine - mehanika je rusima vrhunska i to se mora priznati - pogotovo vojna !

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:12
Pa sta ti je to, imas do groblja 5 min. :))

max max
14-03-2004, 01:13
:)) :)) ...kojih pet minuta imam nekih 45 sekundi do prvog humka :)) :)) :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:13
Nisam se bas uvjerio u njihovu vrhunsku mehaniku kao vozac dok sam bio u HV-u.Onaj UAZ je zivi uzas. :))

Mehanicar
14-03-2004, 01:13
tamo je sve skrutnuto, treba u grad po nesto frisko i mlado puno adrenalina, a i do centra ( koji centar u sb ) nema vise ! :)

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:14
Znaci da si u onom dijelu koji je blizi Mikriću? :)

Mehanicar
14-03-2004, 01:15
:), pa kad je sve staro 50 godina, ali raditit ce jos 300, sve zivo je predimenzionirano i ne robusno, nego nemam rijeci !

max max
14-03-2004, 01:15
E mehaničaru sad si me iznenadio ...pa njima je najmanji ključ za poravak auta viličasti 21 :)) :))

Mehanicar
14-03-2004, 01:15
Os pa ti sve znas :) !
jel znas koga s mikrica ?

max max
14-03-2004, 01:16
tako je OS, vidi se da si nam ganjao Brođanke :)) :))

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:16
Vozio sam Defendera i par puta UAZ-a.Razlika je kao nebo i zemlja.

Mehanicar
14-03-2004, 01:17
pa da, znam ! ma oni su nenad××××vi - faktor sigurnosti 30 - a tezina, kakva tezina :) !

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:17
"E mehaničaru sad si me iznenadio ...pa njima je najmanji ključ za poravak auta viličasti 21 "



:)) :)) :))


Neznam nikog sa Mikrića. :)

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:19
Nemogu doc sebi, jos se smijem ovom. :)) :))

max max
14-03-2004, 01:21
jednom davno stari popravljao jednu staru volgu od jednog stolara koja je to imitacija američkog kapitalizma još je pamtim onakvu kilavu :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:24
Taj auto je bio pojam u bivsem SSSR-u i ujedno najveci domet koji si je mogao priustiti prosjecni covjek.

Mehanicar
14-03-2004, 01:24
:)) , pa to je istina, kad ne smije da zasteka !
na nosivim konstrukcijama ti je normiran najmanji vijak M16 a rusi to odmah stave 26, njih to nista ne ×××× samo da radi, potrosnja,materijal,usteda - to ne postoji, ali da su mehanicki stvarno odlicni to stoji - kazem pogotovo vojna i svemirska tehnologija, jer su nju vecinom bazirali na cistoj mehanici - sto vise izbjegavali elektroniku koliko su mogli ! :)

Mehanicar
14-03-2004, 01:25
a imala je 2500kg !
potrosnja - sta ? :smile06: :smile06:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:27
Vjerujem da su u vojnoj industriji bili napredni.

max max
14-03-2004, 01:27
prosječan rus zaposli se u rudniku uplati novog moskviča i dobije ga za jedno 9god.7mjeseci i 20 dana bar je nekada tako bilo :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:29
Meni su svi ti ruski auti jako smjesni.Sjecate li se jos onog Aleca, kopije Simce?Bio je onaj slogan, "kupite Aleko, ali necete daleko". :))

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:30
Samara je jos bila ok za vrijeme kad je nastala i sa relativno suvremenim motorom,mjenjacem i prednjim pogonom.

Mehanicar
14-03-2004, 01:31
pa vojska je imala para, ali se isto razvijalo do negdje 90. tih i onda stalo a to je danas stvarno staro, ali su stvarno dobri bili, pogledas od rucnog oruzja do aviona !
danas je sve to ogromna hrpa celika koja ne sluzi apsolutno nicemu !

max max
14-03-2004, 01:32
Pa bilo ih je u bivšoj SFRJ dosta....i sada zamisli tip dotera novog aleca kući skupi se komšiluk,pije se rakija a frikovi komentiraju liniju,koja mašina ,neko dobacuje kakvi cicevi,žene plešu oko aleka,vlasnik ponosan,tica se usrala on psuje,kum traži krug on neda....

Mehanicar
14-03-2004, 01:34
ali je trosila to je curilo ! :)
auti im nikada nisu bili ni j od jace strane, sve predimenzionirano 3 puta, uzas, ali kad je to njima pasalo da bude vjecno i morao si to kupiti jer nema drugoga ! :)

Mehanicar
14-03-2004, 01:35
max ti si show, a bas je tako bilo !!!!
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:35
Max, danas me bas nasmijavas. :)) :)) :))

max max
14-03-2004, 01:38
ma ovakve razgovore više i volim a ne prepucavanje bez smisla :)) :)) :smile07:

OS FIAT>>>
14-03-2004, 01:40
Bas si slikovito docarao atmosferu, a i lako ju je zamisliti jer je bilo takvih slucajeva. :))
Ajte Brodjani laku noc, nemogu vise. :)

max max
14-03-2004, 01:41
...do druge prilike pozdrav :smile07:

Mehanicar
14-03-2004, 01:42
svi potpisujemo, nadam se !
ma sve to treba tako razglabati kroz salu, najsmjesnije je sto svi koji smo ovdje smo zato sto volimo aute opcenito koji god to bio, makar i ruski :) , a na kraju ispada kao da neke od njih mrzimo sto je totalna glupost, samo se u to razvije diskusija, pa balkanci smo i od toga necemo nikada pobjeci ! :)

Mehanicar
14-03-2004, 01:43
ajd' Č !

max max
14-03-2004, 01:48
Mehaničaru odoh i ja vrijeme je za krv znaš kako je na Wampiru :smile07: čujemo se opet a nadam se da čemo se i upoznati u brodu samo obrati pažnju na plavog BMW sa Ferrari kapom odostraga. :smile07:

Girrari
14-03-2004, 11:30
Od Audija do 2. Svj. rata... ××××no! :smile06: :o <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

dnoH
21-03-2004, 19:06
Da, audija može biti sram jer nije doživio ovo:
Accord obara sve rekorde jer izgled, performanse, kvaliteta i cijena upravo zaslužuju da Hondina limuzina srednje klase participira pri samome vrhu prodaje. Novost je prvi Hondin dizelski agregat već sada prozvan tehničkim draguljem. Iza oznake i-CTDi krije se Common-Rail dizelski motor obujma 2.2 litre koji razvija snagu od 140 KS. Posebno impresivan je podatak o maksimalnom okretnom momentu od 340 Nm. Izvrsne performanse i začuđujuć sportski štih iz dizelaša mogu izvući tek rijetki

adnoH
21-03-2004, 19:07
Sorry, krivi nick!
Dakle, Audija sram može biti jer nije doživio ovo:
Accord obara sve rekorde jer izgled, performanse, kvaliteta i cijena upravo zaslužuju da Hondina limuzina srednje klase participira pri samome vrhu prodaje. Novost je prvi Hondin dizelski agregat već sada prozvan tehničkim draguljem. Iza oznake i-CTDi krije se Common-Rail dizelski motor obujma 2.2 litre koji razvija snagu od 140 KS. Posebno impresivan je podatak o maksimalnom okretnom momentu od 340 Nm. Izvrsne performanse i začuđujuć sportski štih iz dizelaša mogu izvući tek rijetki