PDA

Pogledaj cijelu verziju : AX Sport i ulje u kileru



maler1
13-03-2004, 14:10
Na masini je napravljena generalka s novim spic klipovima, karikama, cilindrima, poliranjem ventila i glave, nakona 3 dihtunga za glavu koja su propuštala nabavili smo posebno napravljen po mjeri jer je po glavi dosta kemijano pa su se ulje i voda mijesali, ali sad imam malo ulja na poklopcu kilera (voda se nije pretvorila u mlijeko, relativno je cista).
Vise ne znam sta da radim, nivo ulja se ne mijenja, niti je voda usla u ulje kao u zadnja dva puta, ali me te bjelkaste naslage ulja na cepu izluduju.
Da li je moguce da je od prije ostalo ulja u sistemu i da ce se to pojavljivati dok se ne procisti.
Auto nije zakuhao, termostat je novi, ionako ga smijem sad nekih 500 km voziti samo do 3500 okretaja do zatezanja glave, kompresija mu je 13 i naizgled sve stima.
Ima li tko kakav savjet???

ZEGA
14-03-2004, 01:13
kod AX-a obavezno moras brusiti i blok i glavu ne samo glavu...
Inace imas ovakve stvari...
Preporucam
:URL=http://www.andyspares.com/discussionforum/forum.asp?FORUM_ID=3:ovaj forum:/URL:...
ZEGA<br><hr>

maler1
15-03-2004, 10:47
Blok je brušen
nakon upropaštenog 2. dihtunga, nakon 3. dihtunga je testirana glava i blok zajedno, drugi mehanicar mi je rekao da su to mozda ostaci ulja u kileru od prije jer ovaj prvi mehanicar mi nije isprao kiler nakon svih tih uljno/vodenih svinjarija pa cu ga sutra odvest na ispiranje.

Pocket Rocket
15-03-2004, 13:38
To je strašan auto...
Mrak...Metak ××××ni...

Gledaj, 90% da je ostalo ulja u sistemu...

Odvozi 500km, pa još malo lagano 300-400km, pa vidi...

Inače, rijedak auto i rijetki su mehaničari koji znaju nešto o njemu...

ki
18-03-2004, 11:59
jel imaš vodu ili antifri? ako je antifriz(antigel) ne brini,te mrlje su ti od njega.pozdrav