PDA

Pogledaj cijelu verziju : 1500eura kazna???



amfredio
10-03-2004, 23:02
pozdrav svima,moram vam ispricati sta mi se dogodilo neki dan u italiji..
vozim se fino po gradu...stanem na stop...ljepo nema nikoga..krenem..stisnem po gasu ,fino zaslajfam par metara...i nista..kad odjednom cujes sirene,i zamnom hita glupi carabinjer u onoj fiat marea-i ,lizalicu van i zaustavi me macak,kao sta je...pitam ga??? kaze slajfali ste u gradu....prrrr ×××× mi...prrr i kaze kazna je 1500e ,malo sam ostao popisan??? i ne ×××× on moras platit...svasta?? kazem da nemam love..ok kaze drot .auto na cuvanje kod njih,a kad se pribavi lova dođi po vozilo...i tako dalje,neznam dali je ko imao iskustva sličnih,i da se zbog takvih stvri takve kazne propisuju...nije mi jasno...

Mehanicar
10-03-2004, 23:05
i kod nas ti je 150kn bila ne znam koliko je sad !
kazna zbog "kretanja pod visokim okretajima" ili je tako nekako glupo "pravnicki " definirana, sorry pravnici ali ovo nema veze sa proklizavanjem kad je ono prisutno NON-STOP !!!!!
znaci pri svakom startu mozee naplatiti kaznu ! :)

NSX-R
10-03-2004, 23:08
Shit happens :)) :smile07:

širokobriježanin
10-03-2004, 23:34
Ovo je stvarno idiotizam... :smile12: :smile17: :smile12: :smile17: :smile12: :smile17: Meni je tako izgledao svaki start kad sam počinjao vozit od straha da mi se auto ne ugasi, trebao sam nakupit brdo kazni... :smile12: :smile12: :smile12: