PDA

Pogledaj cijelu verziju : Reparacija turbine,pomoc molim



Spinnaker
10-03-2004, 15:13
Pozdrav ljudi.
Posla sam pocketu mail nekidan,ali izgleda da ga covjek bas i ne provjerava cesto.
Nije problem,ovdi ce valjda uocit.
Ukratko,prijatelj mi sreduje auto,i ima nekih problema sa Fiatovim 1.3 turbakom.
Sad je vecina posla vise manje gotova,samo turbinu triba odnit reparirat.
Kako to u Splitu radi samo Bosnjak,ali izgleda da bas i nije najpouzdaniji.
Pa bi me(nas) zanimalo,tko to dobro i kvalitetno u zagrebu radi,i kolika bi bila okvirna cijena.
Unaprijed zahvaljujem.

Black Knight_
10-03-2004, 15:49
Valter Gustin u rijeci, ne znam broj, ali da se naci, svi ga znaju. Taj bi trebao biti najbolji u hrvatskoj a i povoljan je.

U zagrebu imas kirschner servis za turbine, no oni su skuplji od valtera a i cuo sam da nisu ni tako kvalitetni.

Uglavnom ja nisam popravljo ni kod jednog ni kod drugog jer mi se turbina razletila ali su mi rekli kolko bi doslo, kod valtera je bilo cca 2400 kuna u kirschneru 3600 kuna za KKK-16 turbinu sa kalibre turbo. mislim da dobijes 1 godinu garancije kod oba.

Uglavnom prema onome sto sam cuo i prema navodima cijena koje sam ja dobio za svoju turbinu ti savjetujem da ides u rijeku kod Valtera sredit turbinu radje nego u zagreb.

Spinnaker
10-03-2004, 15:56
2400...dosta love.
Ja sam konta ispod 2k.
Inace,za Gustina sam cuo,u biti cita sam o njemu u nekom starijem Auto klubu.
Nista,nabavit cu nekako njegov broj,pa cu pitat.
Hvala Black.

Black Knight_
10-03-2004, 16:12
Nema problema :)

Nije tak puno love kad gledas cijenu nove turbine(6000kn plus PDV za kalibru turbo - samo centralna grupa bez grane i kucista). A realno kad repariras turbinu dobijes ju ko novu ako ne i bolju s garancijom kolko dobijes i na novu...

Kad gledas realno turbine prosjecno traju cca 160-200tkm pa oko 3 soma kuna za reparaciju svakih tolko km i nije puno... Samo sto je problem sto ljudi kupe stari polovni turbo auto i onda im u roku pol godine rikne turbina pa se onda cini ko puno novaca za pol godine voznje... I ja sam bio u toj situaciji samo sam ja imo tu srecu da mi se turbina skroz razleti izvan svake reparacije.

POCKET ROCKET
10-03-2004, 17:01
Walter Gustin - RIJEKA.
MOTORBOX RIJEKA.
Broj telefona:

051/673 - 024

Reci da te uputio Marko sa petardom iz ZAGREBA.

:)

Ako trebaš još nešto, dam ti i broj mobitela od Waltera.

1900kn.

:)

POCKET ROCKET
10-03-2004, 17:06
IMAŠ MAIL SPINNAKER.

Spinnaker
10-03-2004, 17:31
Ispod 2 k kn :))
To se trazi...vise od toga bi tesko skupili :)) :))

Pocet zahvaljujem.