PDA

Pogledaj cijelu verziju : DOMOVINSKI RAT: HEROJSKA BORBA ILI ZLOCIN RAZULARENE BANDE?

Posmatrac
10-03-2004, 09:34
DOMOVINSKI RAT: HEROJSKA BORBA ILI ZLOCIN RAZULARENE BANDE?

Kako se meni cini istina je ovo drugo. To je polako ali sigurno i svjet poceo da uvidja.
Problem Tribunala u Haagu je izgleda samo to sto bi oni zeljeli da "Hrvatske Vitezove" skupe odjednom i odvezu ih istim zrakoplovom, nema se para, mora se stediti!
Sto je sa "Svi smo mi Ante Gotovina"? Zar se nece skakati po ulicama i vikati isto o Cermaku i drugima?
Sto je sa "Svi smo mi Sranjo"?
Otvaraju li se to oci Hrvatskome puku? Zasto nitko vise ne skace i vice?

Ode mit o Herojskim Domoljubima tamo gdje mu je mjesto ..... u Haag!

Bolje ikad nego nikad!

:))

Grga GN
10-03-2004, 10:30
..." dakle svjetli sude, za seksualno opcenje potrebno je dvoje, a ova kutvetina mi je i oci iskopala, a i nije da je bila nevina ..."

" Svijetli sud " : "Za kopanje ociju ovom gentlimenu prigodom socialnog intercoursa ovu djevojcicu osudujemo zbog neljudskog ponasanja pri silovanju"

A za vas hrabre haraclije, dakle banda, rulja bez vojne discipline i u tenisicama je vas i vas tenkove i avione natjerala i pretvorila u traktorase. Mizerije ste bili, kao mizerije se i na ovom forumu bezimeno prsite i psujete, i kada tada opet ce vam neki Ante Gotovina morat odrzat lekciju, jer takovih ovdje ima na vagone, jer ovdje rastu iz ove grude.

Hajde sada vi seksualno ugrozeni i kulturno zaostali, iz mraka hrabri hajduci, navalite sa svojim hi hi hi ha ha ha da uzivate u vasim pobjedama, psovkama i opcoj kulturi.

koliko si naivan...
10-03-2004, 12:34
...i jadan nas Fredo...Kao prvo, jedan uspjeh Srbiji priznajem...jos uvjek uspjevaju svojim kilometarskim jezicinama, mitovima i paranojom bombardirati zapad, i TRAZITI "reciprocitet" u zrtvama, agresiji, zlocinima itd. Od svih zlocina GARANTIRANO se 90% najmanje moze pripisati Srbima!

ALI najveci je zlocin DIVLJACKA agresija, POCETAK rata, na srpski nacin, beskrupulozno, divljacko granatiranje i teroriziranje gradova, a iza granata podivljala, pijana cetnikarija koja je "cistila" teren od neSrba.

Oslobadjanje je bilo daleko PRECIVILIZIRANO za tu bandu.

OK, sta je tu je... vidjet cemo KAKO ce Hag moci optuziti i osuditi one koji su branili i OBRANILI domovinu... i vodili rat samo na svojoj teritoriji.

NAJBITNIJE za HR (sto je najzalosnije, najteze i najuzasnije za Srbe i Srbiju) je:

HRVATSKA JE ZAUVJEK SLOBODNA, a ovo malo lajanja ce potrajati jos NAJVISE 2 godine...

Hrvatskoj ostaje plavo nebo i plavo more -

a Srbiji BLATO!!! sa jos nedefiniranim: granicama, vladom, himnom, nazivom zemlje - BIJEDA I JAD... (koja se nikome saginjati nece)

>>OK, sta je
10-03-2004, 13:37
tu je... vidjet cemo KAKO ce Hag moci optuziti i osuditi one koji su branili i OBRANILI domovinu... i vodili rat samo na svojoj teritoriji.<<

Od kada je vasa teritorija zapadna Bosna (Petrovac, Grahovo, Glamoc, Drvar, Mrkonjic)???

>>HRVATSKA JE ZAUVJEK SLOBODNA, a ovo malo lajanja ce potrajati jos NAJVISE 2 godine...<<

Mislis, Hrvatska je slobodna od jednog dela svojih gradjana? Videcemo kako ce medjunarodna zajednica prihvatiti tu vasu slobodu. Za sada im svaka cast jer vas oslobadjaju i od Evrope. HAHAHAHAHA

>>Hrvatskoj ostaje plavo nebo i plavo more. << Postuj more, drzi se kopna.

>>a Srbiji BLATO!!! sa jos nedefiniranim: granicama, vladom, himnom, nazivom zemlje - BIJEDA I JAD... (koja se nikome saginjati nece) <<

Ja najvise volim ono vojvodjansko blato, pa sumadijsko, pa ono blato na Zlatiboru, narocito u zimskom periodu. Ma znam, isao sam tamo koliko puta na skijanje. HAHAHAHAHA

Mjamune ustaški
10-03-2004, 14:08
HRVATSKA JE ZAUVJEK SLOBODNA

Ništa nije vječno i svemu dođe kraj,pa će tako i vama ustašama svijeća dogoriti
Ja dok sam živ sa vama mogu samo pričati ankom vašeg potpunog istrebljenja ××××× vam sjeme katoličko

pa najvaznije...
10-03-2004, 14:19
...je da je etnicko (sta znaci i EKOLOSKI) cisca... nema problema sa drugima u HR, (talijanima, ciganima, cesima, slovacima, madjarima itd...

Etnicki je cisca od VAS! Dakle ekologija je takodjer OK, i sad HR ide u proizvodnju ZDRAVE HRANE! jer su uvjeti postali JAKO dobri!

eto Fred...
10-03-2004, 15:57
...kad je prilicno ocajan, vadi svoju omiljenu perverznu temu, koju je ON jednom tu zalijepio, koju drzi godinama u zivotu, i koju samo ON cita, tj, onih nekoliko rijeci koje ubacuje da ju digne na povrsinu...

naime: "Zidovska zavjera".

Nema nema
10-03-2004, 22:26
problema sa ciganima. Sta vise, vi ste im velikodusno udelili posebne skole, posebna odelenja za njihovu decu - sve posebno. Jos samo fali da ih ogradite bodljikavom zicom.
Ma priznaj idijote da ste zemlja iskljucivosti i tolerancije, hocu reci zemlja aperthejda.

pardon
10-03-2004, 22:36
mislio sam reci zemlja NEtolerancije.

Pa Fredo
11-03-2004, 11:26
...da ti iskreno kazem, sta se apartheida tice, tu ste bili efikasniji od nas...Rastjerali ste sve , ama SVE neSrbsko dok ste imali monopol na oruzje i divljastvo!

Kad se je taj monopol ukinuo za 25%, stvar se je promijenila 100%...

Tako da smo MI vas potjerali...ustvari nismo vas potjerali, ali ste vi ocekivali da cemo vas satrti zbog osvete nad onim sta ste vi nama napravili...

I "sredstvo za bekstvo" je proradilo, hrvatski pokradeni traktori...

Sta se cigana tice...pa moramo nauciti specialnu pedagogiju - kako nauciti nekog citati i pisati koji nikad slova, knjige ili igracke vidio nije, koji sa 10-15 godina ne zna na sat... itd...a neana zato sto je u HR dosao za vrijeme Yuge iz Srbije...

Pa Fredo
11-03-2004, 11:26
...da ti iskreno kazem, sta se apartheida tice, tu ste bili efikasniji od nas...Rastjerali ste sve , ama SVE neSrbsko dok ste imali monopol na oruzje i divljastvo!

Tako da smo MI vas potjerali...ustvari nismo vas potjerali, ali ste vi ocekivali da cemo vas satrti zbog osvete nad onim sta ste vi nama napravili...

Sta se cigana tice...pa moramo nauciti specialnu pedagogiju - kako nauciti nekog citati i pisati koji nikad slova, knjige ili igracke vidio nije, koji sa 10-15 godina ne zna na sat... itd...a neana zato sto je u HR dosao za vrijeme Yuge iz Srbije...

Pa Fredo
11-03-2004, 11:27

Sta se cigana tice...pa moramo nauciti specialnu pedagogiju - kako nauciti nekog citati i pisati koji nikad slova, knjige ili igracke vidio nije, koji sa 10-15 godina ne zna na sat... itd...a nezna zato sto je u HR dosao za vrijeme Yuge iz Srbije...a tamo nije imao NISTA... Naucit cemo...treba malo vremena i extra love... dat ce EU...

>>...da t iskreno
11-03-2004, 22:27
kazem, sta se apartheida tice, tu ste bili efikasniji od nas...Rastjerali ste sve , ama SVE neSrbsko dok ste imali monopol na oruzje i divljastvo!<<

Nemam pojma, pravo da ti kazem, prvi put cujem. Samo mi nije onda jasno kako je nesrpsko stanovnistvo Srbije, koje cini 34% populacije Srbiji, uspelo da se odrzi??? Mislim, kako je Srbija jedina opstala u jugoistocnoj Evropi kao multietnicka drzava?

U Haaaaaaag .....
11-03-2004, 23:40
"Ode mit o Herojskim Domoljubima tamo gdje mu je mjesto ..... u Haag!

Bolje ikad nego nikad!"

Bolje!!!!! Tamo im je mjesto,uz druge zlocince!!!!!

Le miserables
11-03-2004, 23:53
I prva republikanska vlada u Evropi je ostvarena od neorganizovane rulje bijednika. Svi kraljevi i carevi zvase ih fukarom i osudivase ih kao neljude.
Hrvati u dobrom ste drustvu.

pa znas
12-03-2004, 09:01
Fredo kakav ste efikasan apartheid uveli na Kosovu? Pukao je i...

ode Kosovo. Sad vas ima skoro 90% u Srbiji - (neznam tocno koliko ima muslimana u srpskom sandzaku...parstotina hiljada?), te nesto malo Madjara i Hrvata u Vojvodimi).

Ali kakve to veze ima? Zasto zudis za multietikom?? Pusti to... Sta mislis kako je Nijemcima, Francuzima, Englezima itd sa tolikim manjinama?? preko 10%!! Najvise muslimanima! HEJ!

U HR takodjer 10% manjina, ...ali to je ajde, prihvatljiva granica... najbitnije je da ste vi svedeni u razumne okvire, oko 4,5 %, sa drugima inace nikad nije niti bi ikad bio neki problem taman da ih je i 25%!

>>Fredao kakav
12-03-2004, 12:11
ste efikasan apartheid uveli na Kosovu? Pukao je i...<<

Pa mi smo upravo zeleli da se suprostavimo apertheidu, pa nam je svet rekao "NO NO, mi cemo to!" Koliko vidim nisu se proslavili kao ni u pretvaranju Iraka u "demokratski raj".

>>Ali kakve to veze ima? Zasto zudis za multietikom?? Pusti to... Sta mislis kako je Nijemcima, Francuzima, Englezima itd sa tolikim manjinama?? preko 10%!! Najvise muslimanima! HEJ! <<

Pa neznam, ja zivim u inostranstvu gde caruje demokratija i multikulturalizam, cime su domacini jako ponosni, posebno na ovo drugo, pa su i mene naucili da je multietnicnost simbol slobode i tolerancije jedne drzave. Sta vise, nema iole vece kompanije u svetu koja u svojim brosurama i katalozima nema sliku i crnca i belca i zutog... Neka blesava vremena, ×××× ga.

znas Fredo...
12-03-2004, 12:55
...ima razlike od "manjina" i "manjina".

Ja u principu nemam NISTA protiv NIKAKVE manjine...ali sam skeptican i negativan protiv:

1. muslimana, orijentalaca (narocito poslije 9/11.

2. Srba u HR. (u zapadnim se zemljama "normalno" istope, ali je HR bila toliko tolerantna da su se kao Srbi odrzali 500 godina! Drazava u drzavi...

Drugo je brate sve OK...
Svi drugi se ponasaju civilizirano...

СДС
12-03-2004, 13:33
Видећемо ваш&#1×××; &#1×××;сташк&#1×××; толерантност и љ&#1×××;бав кад вам спи&#1×××;имо и пошаљемо св&#1×××; католи&#1×××;к&#1×××; ђ&#1×××;брад из Србије &#1×××; загрљај матице им НДХ.

Znaci
12-03-2004, 22:34
vi ste nekakvi SELEKTIVNI rasisiti. Ne trpite Srbi, ali ni muslimane (jednu od 3 glavne religije na svetu i one koji broje nekoliko milijardi). Eto, nisam ni znao da postoji i takva kategorija - SELECTIVNI RASIZAM, dok nisam stupio u diskusiju sa vama. Ja mislio da postoji samo 2 kategorije.

>>ali je HR bila toliko tolerantna da su se kao Srbi odrzali 500 godina! Drazava u drzavi...<<

A sta ste vi pretstavljali i ko vas je sta pitao i sljivio tih 500, leba ti???

Sto se tice topljenja, evo ja sam na Zapadu 14 godina nista se nisam istopio, sem boljeg znanja jezika. Niko mi nije pokucao na vrata i pitao me koliko sam se istopio - idem u moju crkvu, slavim moju slavu, pevam moje pesme, i zbog toga se niko ziv ne uzbudjuje.
Eto na nekim demonstracijama smo otpevali himnu sv Save "Uskliknimo s ljubavlju", da su nam neSrbi sa strane aplaudirali.

He, he, he !
12-03-2004, 22:43
A doci ce na red i oni sto su po Sisku kindapovali neduzne ljude , samo zato sto su Srbi pa ih onda zive spaljivali u visokoj peci zeljezare u Sisku!
I oni tu razularenu bandu zovu osolobodioci!?

Jos na temu
12-03-2004, 22:46
selektivnog rasizma. Pa eto ni Hitler nije bio idealni rasista niti idealni fasista. Tolerisao je Kineze, ×××× ga. HAHAHAHAHAHA

P.S. tako ste i vi tolerantni prema onima kojih prakticno i nema, ili koji ne prelaze 1% pucanstva.

Sto se tice
12-03-2004, 23:34
septembra 11., do njega nikad ne bi doslo da jedina super sila na svetu nije pokazala toliki stepen duplih standarda, arogancije, sebicnosti, drskosti i nepravde prema trecem svetu, i gazenje njihovih prava i slobode, sve sa ciljem eksploatacije. Mislis da je muslimanski svet lud pa da ne vide ociglednu nepravdu prema Palestincima, ili vojnu intervenciju u Iraku bez razloga i pravu pozadinu svega toga?

Kako to, dok je postojala druga super sila, i postojala njihova medjusobna ravnoteza, nije bilo teroristickih napada???

E pa ×××× ga, jedna je super sila otisla sa svetske pozornice, ali prirodno (po Njutnovom zakonu akcije i reakcije), javlja se druga, danas muslimanske samoubice, sutra verovatno mnogo zesci i organizovaniji otpor. Neka 2% od toliko muslimanske populacije u svetu, stavi eksploziv oko pojasa, pa uzmi digitron u ruke i videces sta ces dobiti!!!

Predsednik
12-03-2004, 23:46
SAD i ne krije da, sa svojim kompanjonom Blerom, sprovodi revoluciju u svetu.

E pa, nije dovoljno to reci, a onda setati psa i zenu po nekom parku, ili rancu u Teksasu, vec se treba suociti sa istinom da svaka revolucija zahteva ogromne zrtve.

ma.....
15-03-2004, 11:37
..... domovinski rat je bio zlocin nad stanovnistvom srpske nacionalnosti,nista vise,kakvi domoljubi i vitezovi??ubice!!!!!

A R I G A T O J
17-03-2004, 14:30
MA KAKVA HEROJSKA BORBA? ZLOCIN NEGO STO!

sta Fredo...
17-03-2004, 21:25
...su vam ustase opet pobile nenaoruzanu nejac?? Djecu, starce, zene?

Kad to uradise?? 1991? 1992? koliko ih bre pobise?? 100 000, 200 000? 500 000?

Hocete li nam opet poslati nesto nejaci za odstrel?? Momentano vas ima 16 u Korenici, 3 u Zadru, 12 u Srbu, 4 u Kostajnici, 11 u

Glini...premalo...za zajebanciju.
posaljite jos...ajde leba ti...

Ali kad kaze
17-03-2004, 23:48
"trpjeli smo vas 500 godina".
Ko je koga trpeo, majmune??? Srbi su bili na svojoj zemlji (i sada je njihova), dodeljenu im od monarhije, i to ne privremeno, vec stalno na koriscenje, i to ne bez velike zasluge. Car i carica su znali da se u vas bedake ne mogu pouzdati, pa su angazovali Srbe u odbranu monarhije od turskih osvajanja.

SLAVENKO
19-03-2004, 02:03
DOMOVINSKI RAT JE BIO CISTI ZLOCIN NAD CIVILIMA!!!!!!!!!!

ZLOCIN ILI NE
19-03-2004, 10:23
Bitno je da smo rijesili problem!!
Zlocincima, barbarima, koljacima, cetnicima, AGRESORIMA, TERORISTIMA, smo odgovorili na adekvatan nacin! Nacin koji su sami izabrali!!

4 godine smo bezuspjesno pokusavali (sa pomocu USA, EU Rusije) mirno rijesiti AGRESIJU, terorizam... a onda smo rijesili stvar - kako rekoh, na nacin na koji ste VI to izabrali!!

Vidis da ste poslije pristali da se istocna Slavonija mirno vrati kome pripada! Oni su tamo puno bolje prosli! Zar ne??

Problema se
20-03-2004, 00:14
niste resili. Imate ih na pretek, i to bas u vezi prognanih Srba. U Evropu se kasni jer

1)morate ispunjavati obaveze prema sudu za ratne zlocine
2)morate stvoriti uslove za povratak vasih sugradjana Srba (koje nazivate agresorima)
3)morate im popraviti kuce, ili napraviti nove
4)morate im dati posao, ili pristojnu socijalu, pa ce se oni sami snalaziti
5)onaj ko zasluzuje penziju, mora je dobiti

Prma tome, da ste se resili svih problema u vezi Srba, NE NI U LUDILU!
Srbi su izbeglice samo privremeno, i njihovi problemi se moraju resiti.

covjece...
20-03-2004, 00:41
...pa
Otvorili smo komunikacije,
rjesili se terora,
rata,
troskova za vojsku,
vratili svoje protjerane
stvorili red...MIR!!

...a jos...

andy7
20-03-2004, 01:01
Prošo je rat ! ima li koga živoga ovdje? Ako da javi se odma. Pogotovo ako ima manje od 18.

andy7
20-03-2004, 01:02
čovječe... jesi još budan/ na. ajd javi se. razgovarajmo malo.koliko imaš god

Niako da
23-03-2004, 04:34
se javi, ××××× mu materina?! Ma nesme.

istina
24-03-2004, 03:42
- kad su se god dusmani ponadali da su potukli Srbe pokaju se ponovo padnu pod njihovu komandu.Tako ce i sada biti Bog ce opet stati na Srpsku stranu , stranu pravde a onda vam ne gine opet treca zemlja jer ste greznici i niste zaluzili da Srbima vise ni svinje cuvate kao nekada sto su vam oprastali pa ste ih milili za bilo kakav posao samo da nebudete sve ustase konjusari svabski. :smile16: :))

Ma cekamo vas...
24-03-2004, 10:56
...mi cekamo...Naidjite, samo naidjite...Ovaj put imamo oruzje odprve... a ne kao prije goloruka nejac,

E ako me tvoja
24-03-2004, 13:32
seja ceka, eto mene odmah. Mozes da joj odneses mustuluk.

radoica mali
25-03-2004, 19:54
odje necu da cujem vise prostakluka, jeste li vi srbi il neka govna.A sta se tice "Domovinskog" zvaka za ludaka.Pa i ×××××× znaju da je on "Dogovoreni" izmedju nase i vase udbe. Progledajte slepci!

sve je dogovoreno
30-03-2004, 08:22
Hrvatska pristaje na mazohizam, amputaciju (da ju Srbi tuku, ruse i siluju, protjeravaju narod..),

poslije Srbi pristaju na metlu, protjerivanje, i bljuvanje...

Sve po dogovoru i sve je trebalo trajati tocno 4 godine!

Cestitamo Tudjmanu i Milosevicu na konstruktivnom dogovoru koji nam je odrzavao uzbudjenje i zabavu cijele 4 godine!

ajde
31-03-2004, 03:43
ti stari konjusaru , pametnije ti je kad se ne javljas jer ××××s koliko nemozes pojesti pa onda podjes i grcati jer se prejedes ustaski govana , jer si sam ostao drugi su te napustili jer previse smrdis. :smile16: :smile06:

ajde
31-03-2004, 03:59
ti stari konjusaru , pametnije ti je kad se ne javljas jer ××××s koliko nemozes pojesti pa onda podjes i grcati jer se prejedes ustaski govana , jer si sam ostao drugi su te napustili jer previse smrdis. :smile16: :smile06: