PDA

Pogledaj cijelu verziju : (offtopic)-dileri mobitela,oglasnik



alfist_zg
09-03-2004, 21:53
evo moja prva offtopic tema, nisam dosad nikad zagađivao forum pa vas molim da ne pobrisete ovo, bar prvih par dana.

Zanima me dali netko ima iskustva sa kupovanjem mobitela preko plavog oglasnika, ili mozda netko od vas dila
:smile18: preko istoga...radi se naravno o onim "novim, zapakiranim, mobitelima, s garancijom-navodno".
Ja se prije nikad nebi upustao u nesto unofficial, ali sam prije par mjeseci preko oglasnika kupio za jednog poznanika jednu Nokiu, i to jednu od skupljih...ocekivao sam nekog čelavog mafijaša , ali me iskreno bolio ××××× i da je drugi dan telefon crko jer nije bila moja lova...uglavnom dosao je neki fini i ljubazni decko koji mi je sve pokazao unutra, dao mi broj ako nesto nebude valjalo(steta sto sam ga brzo bacio pa se vise nemogu obratiti tom tipu) a ono najbolje od svega, mobitel radi besprijekorno od onda a ta osoba ga koristi jako intenzivno.
A i zapravo sad kad malo razmisljam ne sjecam se da mi je itko ikad pricao da je imao nekih problema sa takvom kupnjom, iako sam tu mozda malo izvan đira jer se ne krecem u takvim krugovima.
Sta vi mislite? usteda nije zanemariva ××××ga, kad bas ne plivam u lovi a izgleda da mi sadasnji mobitel crkava.
Ima li netko od vas mozda neku vezu ( od ovih koje poznajem pitam :) ) nemislim sad neko krvno srodstvo sa dilerom , nego cisto nekog tko nije za×××× dosada,pa da mi bude koliko-toliko neka sigurnost?
hvala vam na odgovorima i ispricavam se zbog teme koja nema veze sa talijani,njemci,francuzi itd. :) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">Alfistički delirij</font>

S V T
09-03-2004, 22:03
Ja sam 85% (promjenio sam ih minimalno 10)svojih mobitela do sad kupio preko oglasa i nikad nisam imao problema, ostatak sam kupio u Italiji, također nikad problema!

Rađe kupim preko oglasa nego ova govna za hr. tržište!

<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Biciklist
09-03-2004, 22:03
mwni baš neki dan frend pričao da oni kupe te mobitele u tvornici sa garancijom i sve ali kao su oslobođeni carine i poreza i kaj ja znam i onda su jeftiniji mobiteli neg u dućanu.
ja sam samo jednom bio odnosno moja stara kupila mob (3210) prek oglasnika i još i dan danas radi.
ja sam samo prodavao a nikad kupovao <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

S V T
09-03-2004, 22:09
Kupe ih kitu u tvornici!

Kupi ih van hrvatske i dobiju povrat poreza!


Ja sam kupovao nokie u Italiji, na carini mi lupe pečat za povrat IVA-e i u roku 3 mj. u istoj trgovini podignem ivu!

Kupim nokiu za 300€ a dobim povrata oko 40€! To je moja zarada a mob. prodam za 300€! Naravno u trg. dobim i garanciju!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Biciklist
09-03-2004, 23:17
SVT dali se ta garancija priznaje u hr ?<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

206-os-
09-03-2004, 23:56
..ili se mobiteli kupe vani ili budu ukradeni..

Ja dosada isto nisam imao problema s kupnjom preko oglasnika (8210, 8310).

Alfist, poznam ja jednog decka sto se bavi time i korektan je, ali je iz Osijeka kao i ja pa te vjerovatno ne zanima.

maali
10-03-2004, 00:20
ej 206os bok!
ajd molimte pitaj za motorolu v300, pa mi sms-om javi dali ima i po kojoj cijeni.
Hvala...

Girrari
10-03-2004, 10:08
Kupil sam T39 prek oglasnika. Krepal mi je tadašnji mob i to prek noći, a nisam imal love za nekaj novo kaj valja tak da sam onda zel polovnog. Mobitel je radio odlično, prodal sam ga nakon 6 mj. i rekao tipu da me slobodno nazove ak bude kakvih problema. Nazvao me nakon 3 dana samo da veli kak je ××××no zadovoljan s mobom i to je sve.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Brock
10-03-2004, 10:21
alfist... nisi rekao što tražiš i za koju lovu... ne drže svi dileri sve vrste uređaja...

Inaće... kad sam već tu... prodajem mjesec dana star Samsung X100 u savršenom stanju za 1000kn. Radi na obje mreže...

http://www.htmobile.hr/images/webshop/SAX100-3.jpg

Baterija Li-Ion 900 mAh (traje 4 dana), masa od 85 grama, 65536 boja, 40 polifonih melodija, snimanje govora , u telefonu 1000 unosa u imenik, 8MB interne memorije, 150 MMS, 200 SMS, Popis obaveza, Kalkulator, Preračunavanje, Odbrojavanje, Štoperica, Kalendar, GPRS, MMS, ...

Rossonero
10-03-2004, 11:16
Od hrpe mobitela kaj sam promijenil samo je jedan krepal. T28 kupljen u ducanu!!! Prek oglasnika sam uzel isto par komada i s niti jednim nije bilo nikakve frke. A N400 super radi i nakon pune 3 godine! Za sad samo pozitivna iskustva.

mc
10-03-2004, 11:24
Alfist, napisi kaj bi htio - moj kolega ima nekog dilera od kojega je kupio vec par mobitela i nije imao nikakvih problema...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

piquet
10-03-2004, 11:38
nijedan mobitel nisam nikada kupio u dučanu. imam nokiu 6100 koja u dućanu košta 2700kn a u oglasniku 1500kn. :smile17:

Ed Hunter
10-03-2004, 11:51
Kad smo već kod prodaje, ima ko Siemens s45 za prodaju? Ili zna nekog da prodaje? Naravno mora biti u super stanju, a cijena .... prava sitnica. :))

Mario Haas
10-03-2004, 11:55
Kupio sam prije dva mj. Nokiu 8210 preko oglasa za stvarno siću...pala na pod, rastepla se u sastavne dijelove i radila je dok se nije ispraznila baterija. Od tada ne radi. Mamicu mu, kako me je zeznuo! :o

mc
10-03-2004, 12:04
××××× jedna!!! Dao ti je mobitel ovak, bezveze, umjesto da ti ga je odmah sa Super Attackom prikeljil na dlan... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Biciklist
10-03-2004, 12:09
mc ajde pitaj za motorola e 365
i ak je moguća zamjena sa siemensom m55<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

alfist_zg odlog.
10-03-2004, 12:13
hvala vam sta se javljate.

htio bi motorolu V66i , vidio sam u oglasniku ih ima za 900 kuna(nove)...a mozda i V60 , neznam koliko ta kosta jer nema novih u oglasniku, a ja bi u svakom slucaju uzeo novi.

206os, hvala ti , ali kao sto pretpostavljas, malo mi je predaleko Osijek. :)

mc
10-03-2004, 12:15
Budem ti dao broj cim uhvatim kolegu, pa se vi dogovarajte. Znam da je imao SE i Motorole...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Biciklist
10-03-2004, 12:27
ti si iz zg jel tak mc ?
ajd hvala ti <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

Brock
11-03-2004, 09:03
Ajde, ajde... bumo malo spustili cijenu za ovaj Samsung X100... :)