PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novosti o (pravim) Srbima iz Srbije i Svedske

S L A V E N
09-03-2004, 21:36
Danas dosta novosti o nasim orijentalnim (istocnim) susjedima.

Prvo...Dobra vijest!

Srbi su u mafijaskom stilu likvidirali svjedoka Djindjicevog ubojstva!!
Znaci nemir, nered, nacizam, bezvlasce, i ...u produzetku; naplata racuna za ponizenje, poraze, batine, bijedu, sokove, svjeteku pariju, tj...moguci gradjanski rat! (TO ce se zvati "GRADJANSKI RAT", a ne ono sta su zvali 90-im godinama nacisticke srpske a´gresije)

Drugo...Sprdacina od sudjenja "vukovarskoj trojci"... slikama iz Vukovara 1991 su me podsjetili koja su svjetina, pijana bradata, divlja i nedisciplinirana zlocinacka banda...i nikako prezalit ne mogu sta ih BAS!! iz Vukovara NASA vojska nije pomela...Potukla ih do NOGU, nije mi toliko do Knina, nego BAS do VUKOVARA!!! Zato ××××× Tudjmanu mater!! "mirna reintegracija"??? ××××× ti....UHHHH!

Trece, Mihajlovic (KOLJAC ANNE LINDH) se nije uspio izvaditi na ludilo! Zdrav je i da mu se geni srpski zatru njemu i svim Srbima! Kako bilo DA bilo sigurno je da ce kosti ostaviti u svedskom zatvoru, a ja se kladim da prirodnom smrcu umrijeti nece...

Toliko o danasnjim novostima o Srbima!

Al ga dropis u
09-03-2004, 23:19
××××× materinu, kao vodenica, i nacizam, i mafijasluk, i obicna ubijstva sve na jednom mestu! HAHAHAHAHAHA

Kakve veze ima ubijstvo svedoka Djindjicevog ubijstva sa nacizmom???
HAHAHAHAHAHA

Nego sta mene raduje danas, da pravi karakter Domovinskog rata izlazi na svetlo dana. U stvar, sud i medjunarodni faktori konacno "oluju" i "bljesak" nazivaju pravim imenom - zlocinackim i genocidnim! Doduse, trebalo im je poduze vremena da saznaju ono o cemu sam ja davno saznao, ali bolje ikad nego nikad.
U SVAKOM SLUCAJU, VREME JE DA SE POPIJE NESTO ZA OVU VEST. :)

Sto se
10-03-2004, 00:24
tice "sprdacine od sudjenja" kako nazivas proces koji je POCEO JUCE, ocigledno da su ti u glavi razne sprdacine od sudjenja u domacem (krvatskom) *pravosudju* (Lora, Gospic, osuda one babe iz Vukovara na 12 godina robije zato sto je krala posudje od komsinice, itd), pa ti svako sudjenje lici na sprdacinu, cak i ono koje je tek pocelo.
E niko nema sta ima u *brace* krvata - Slavka Lozinu u vise duplikata!

jeste
10-03-2004, 05:09
Srbi ubijaju politicare jer i oni su njih , a hrvati ubijaju djecu i starce . Pa ti sad vidi ko je ko. :smile16: :))

de ajde
10-03-2004, 05:12
ti ustaso operi zvalje i ne pjeni bez ikakvog reda i rasporeda .Sta je sad ste bijesni sto vam istina dolazi da vas odlikuje za vase postenje. :smile06:

sompompirovi
10-03-2004, 09:40
http://www.aftonbladet.se/nyheter/0403/10/NYHETER-10s13mij_368.jpg

Srpski koljac
MIHAJLOVIC!!

sompompirovi
10-03-2004, 09:41
sta nije mene pokusao da kolje?
Sta mislite? 186, 92 kg!

heh
10-03-2004, 09:50
E, vidis marakose........

Sud je izjavio da on nije umobolan......dok svi koji znaju tebe tvrde suprotno!
Zato te je ostavio na miru......sto da dira bolesne!

Kako ti se svidjaju zadnje vjesti iz Haaga?
Tvoj rodjeni predsjednik ce posthumno biti ispljuvan i stavljen u istu vrecu sa Hitlerom, Pavelicem i ostalim zlocinackim govnima!

Tjesi se ti Mihajlovicem .......... moja budalo!

:))

Primecujete li
10-03-2004, 12:42
da mu niko od krvata jos nije uspeo ubosti ime??? Pa do sad bi i corova koka zrno ubola.

Pa pravo da vam kazem, neznam ko je taj Mihailovic. Ovaj sa slike se tako ne preziva. Kad ubodete pravo njegovo ime (nadam se da necete uspeti u ovom desetljecu), onda cemo da razgovaramo, do tada ISHHHHHHHHHHH