PDA

Pogledaj cijelu verziju : SRBI SU NAJBOLJI I PAMETNIJI NAROD BALKANA I EVROPE

polutan
08-03-2004, 18:21
ko mrzi Srbe onaj ko se osjeca ispod njih.

Srbi su narod inteligencije ....ne samo Evrope vec i svijeta.

Dokazi su na svakom koraku ;
nista od ove moderizacije nebi bilo da nije tih Srba , bilo bi i dan danas kameno doba .
Srbi su urodjeno inteligentan i moderan narod , sto im samo glupi nemogu priznati jer su im zavidni do srzi.
Srbi su poklonili istim sve pocev od jezicnog govora do osvijetljenja .Ne samo onim koji ih najvise mrze vec i ostalom svijetu su Srbi...... narod prosvijetljenja i kulture .CAk su Srbi svijetu pokazali kako se kulturno treba jesti pa su im poklonili visljuske za jelo.
Sta dalje da babrajam kad je sve oko nas i svaki moredan dokaz je djelo srbina pa i ovaj komp. :smile07:

istina
08-03-2004, 20:11
to je poznato i pticama a kamoli ljudima.Jedino nije onim koji su maliumni i zakrzljali u gluposti. ;)

istrijan
08-03-2004, 20:22
- I ja se slazem sa navedenim ,jer dokazi se ne mogu pobijati..... :)

dakle ako vec moras
08-03-2004, 21:21
da si sam povladujes odgovori na par pitanja, nije tesko i djeca to mogu bez napora. Ako su srbi stvarno takovo cvijece zasto nitko u susjedstvu ne zeli da im bude brat, osim mozda tebe istriana. Zasto srbi kada su toliko mudri i sposobni imadu zivotni standard koji imadu. Zasto ti moj istriane si ne poboljsas zivot i odes da zivis tamo medu taj narod, a ne samo da im ovako iz te usljive ustaske zemlje koja bi zapravo trebala da se vrati Italiji, jer oni nikada nisu bili fasisti, im zavidis. Usreci se i pokazi nam da sam vjerujes u svoja govna. Idi jedi govna.

heh
08-03-2004, 22:21
mozda da si negdje blizu..........

evo
09-03-2004, 15:59
grgo.....da ti ja odgovorim bez obzira koliko ste nam neprijatelja navukli svojom lazi , sve vam je djaba, istina se bori za slobodu koliko vi nju god zarobljaVALI ONA CE VAM DOCI GLAVE KAD SE BUDETE NAJMANJE NADALI.

Srbi koliko su nepravedno kaznjeni i cijeli zapad ih je bespravno gazio radi vase lazi i njihova neobrazovanja , kad tad ce morati i oni istini pogledati u ocu i vas vratiti na mjesto gdje i pripadate.
Srbe vole svi ljudi osim vas neljudi koji ubijate i svoj narod.

Ali ja bi se zabrinuo da sam kao ti kako ces se osjecati kad istina dodje na svijetlo dana.Onda ce biti ko se zadnji smije najsladje se smije.

Dosta je vrazijeg vremena i lazi .Istina svijet gradi ,,,,,,a laz je rusi. :o

boss.......
09-04-2004, 01:49
to se zna , MNOGI BI NAS UNISTILI IZ ZLOBE.

reci mi...
09-04-2004, 09:13
..jos jednom??

Gdje vam je PAMET??

Gdje vam je pamet bila svih 500 godina??

Vi ste otkaceni i od boga... a kamoli ne od ljudi i civilizacije...

hehe
09-04-2004, 16:27
=pitas gdje nam je pamet ovih 500godina.
Pa da ti odgovorim kao na sve sto imamo prave i istinite odgovore a ne kao vi ili pobjegnete kad se nesto pitate ili bljujete ustasko patoloski zlocinacki ponos.

Nasu pamet vidi svaki normalan i pametan covjek , jedino vi ustasko patoloski debili nevidite jer vam dodje zlo od zlobe i sramota vas koliko ste ispod nas i koliko ste niski.

Mi smo za ovih pesto godina pobjedili turke .....
- bili smo carevina , knezevina kraljevina....
- pobjedili hitlera i ustase......
- bili vam staratelji skoro 100godina....
- civilizirali zemaljsku kuglu , da ne tumara u mracnom tunelu bez....sva ova tehnologija , savremenot i konfornost u svijetu je djelo srpskog gena.

A da cujem sad gdje je vasa hrvatska pamet za ovih 500g.
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06:

dokazano
10-04-2004, 03:45
hrvatska pamet je umrla jos u sedmom stoljecu. :smile06:

hehe)
10-04-2004, 05:50
Živio Deseti Travanj!

otto
10-04-2004, 11:24
Vidilo se koliko ste pametni kada ste isli iza Slobeee kao ovce, samo tako nastavite i daleko cete doci.LYKA TILL!!!!!!!!!!!!!!

samo
11-04-2004, 01:55
sto se zna da su hrvati izmislili RIKVERC tu im je sva pamet. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06:

Grga GN
11-04-2004, 03:48
Ajde ti bezimeni "HI HI HA HA", milion smajlica da nas uvjeris da je nesto tebi jako smjesno genijuse, reci nam kada su Hrvati izmislili RIKVERC, u kojoj brzini su ti vasi traktori vozili na istok u tom velikoj pobedonosnoj paradi, kada ste dobili V RIT KVRC od Hrvata..?! Koliko sad smajlica da ti stavim...?! Ma sam si ih ti nastampaj koliko hoces, kad ih toliko voles.

A sada jos jednom V RIT KVRC ! :smile06:

srbo
11-04-2004, 04:08
:)) genijuse :)) :)) e koje si ti grga glupo djelo sto prestavljas narod zbog kojeg se sramis.
Pa ko ti je kriv sto te bog nije nadario da se rodis kao Srbin ili sto ti starci nisu bili susjedi srbina pa da bar otac nosi dicno ime. :smile06:
Druze grgo Rikverc ste izmislili kad vas je vas franjo vratio pod munjevitom brzinom u sedmo stoljece gdje ste ciganjski disali i govnjivom toljagom pisali.Mi smo isli prema Istoku gdje se sunce radja i to najmodernijim prevoznim srestvom sto ste ga vi Hrvati imali , sam znas da vam i dan danas dolaze zastupnici u vladu ravno sa traktora. :smile16: sto znaci da smo mi i te kako otisli sa vasim popularnim srestvom jer nam je bilo ispodnizenja upregniti konje to vase tradicionalno stestvo koje ste vi koristili za bjekstvo devedeseti ili tabanovic fajaker :smile16: :smile06:
Nikada niko se nije uspio tako munjevitom brzinom unazaditi i to ni nanje ni vise za 1300godina u rikverc za samo 4-5 godina pa vi ste genije nazadovanja. :smile06: