PDA

Pogledaj cijelu verziju : IZGORJELA NOVA HONDA ACCORD



objektivan
08-03-2004, 16:32
Potaknut pisanjem određenih ljudi na ovom forumu,o kvaliteti određenih marki vozila,odnosno nekvalitetom nekih drugih,napisat ću vam nešto što me doista iznenadilo,a što se desilo ove subote navečer.Čovjeku imenom i prezimenom Nikola Plavec(da neki nebi rekli da izmišljam),na putu do obližnjeg Ivanca izgorila nova Honda Accord stara svega 2 mjeseca.To se desilo na način da je u vožnji primjetio da mu iz habe suklja vatra.Zaustavio se i pokušao ugasit vatru s aparatom za gašenje koji je imao u autu.U tome nije uspio te je Honda ugašena tek na intervenciju vatrogasaca.Auto-totalka,sreća je da nije došlo do eksplozije i da nije bilo ozljeđenih.××××ga znam da Honda slovi kao kvalitetan auto,al nažalost događaju se i ovakve stvari.Pozdrav svim forumovcima i inima. :smile15:

Brock
08-03-2004, 16:36
Ups! :o

Baš me zanima kaj ekipa iz Honde veli na to...

Ing
08-03-2004, 16:38
i kaj onda pa je prije par godina vu Vž(ulica V.Lisinskog??), čovjeku izgorel nov novcati BMW 320d(pod garancijom).
Još dan danas vodi sud ali od novog auta niš, a kamoli krivnje nekog drugog osim njega samog.

mara
08-03-2004, 16:44
ja ne mogu shvatiti vas ljudi! pa vi ste ko mala djeca!
NITKO NIKADA NIJE REKAO DA SE HONDA UOPCE NE KVARI! Honda se kvari MANJE, ali zapazi pokretacu ove teme ovu rijec,MANJE ILI M-A-NJ-E od ostalih i zato je u vrhu i jos radi motore marke koje ljudi gaze a oni odlaze tek na 300 000km!
pa i Mercedesima su se dogadjale slicne stvari zbog akumulatora a imaju NAJSKUPLJE AUTE!

Damir, Atlanta
08-03-2004, 20:23
Gospodo, kada je rijec o HONDI, mislim da njena uspjesnost na Americkom trzistu(accord i civic medu 5 najprodavanijih automobila) govori o njenoj kvaliteti. Ja isto tako posjedujem 3 honde u obitelji, medu njima je i 93' civic s predenih 220000 milja ( oko 350000 km), na motoru nikakvih vecih zahvata nije bilo, osim vremenskog remena koji sam zamijenio nakon 130000 milja. Honda je sinonim kvalitete na Americkom trzistu, ovde mnoge honde se vozi s predenih 300000 km. Dragi moji Hrvati,preporucam vozite honde i uvjerite se u hondinu kvalitetu.

cuore
08-03-2004, 23:00
po tome ispada da je toyota najkvalitetniji auto na americkom trzistu jer je no.1 po prodaji,sto odmah znaci i da je najkvalitetnija na svijetu. ;)

defi
08-03-2004, 23:06
zar nije? :smile12:

NSX-R
08-03-2004, 23:07
sigurno jest, Toyota i Honda su inace na samom vrhu sto se tice kvalitete i pouzdanosti

Damir,Atlanta
09-03-2004, 06:14
U 5 godina usporednih testova HONDE accord na 'Car and Driver'i 'motor trend' reviji, Honda je uvijek postizala PRVO mjesto,u 21 godinu '10 BEST' tituli(car and driver) accord je 19 puta proglasavan medu 10 najboljih, priznajem isto tako da je i toyota medu prvim, ali sto se tice dizajna i perfomansi HONDI dajem opcenitu prednost +20%. :)

cuore
09-03-2004, 07:52
nisam rekao da nije,defi.honda i dizajn??hmm,dva razlicita svijeta :smile10:

max max
09-03-2004, 14:21
na forumu izgleda nitko nije "objektivan",imam frenda vozio alfu 147 dvije godine dizao u nebesa i tako,prodao ju kupio Opel astru sad govori nema boljeg auta,daj ljudi malo se prosvijetlite budite realni svi su auti dobri i malo više dobri,svi imaju svoje prednosti i mane,pa vi alfisti ste prvi popljuvali novu piguetovu alfu i njen selespeed na temi Alfa Romeo a na ostalim temam to ne spominjete,budite objektivni... :smile07:

cuore
16-03-2004, 18:19
malo off topic,tj. o pismenosti nasih novinara.u clanku o novoj dizel accordici kaze se izmedju ostalog: "Osim suhoparnih brojaka recimo da motor radi iznimno tiho i mirno".pa ovo je stvarno sramota,da li su ti ljudi zavrsili osnovnu skolu??i tko ih placa,tko im je u stvari dozvolio da rade ono sto rade?? :o :o :smile09:

adnoH
21-03-2004, 18:54
Accord obara sve rekorde jer izgled, performanse, kvaliteta i cijena upravo zaslužuju da Hondina limuzina srednje klase participira pri samome vrhu prodaje. Novost je prvi Hondin dizelski agregat već sada prozvan tehničkim draguljem. Iza oznake i-CTDi krije se Common-Rail dizelski motor obujma 2.2 litre koji razvija snagu od 140 KS. Posebno impresivan je podatak o maksimalnom okretnom momentu od 340 Nm. Izvrsne performanse i začuđujuć sportski štih iz dizelaša mogu izvući tek rijetki