PDA

Pogledaj cijelu verziju : U Srbiji CAK 4,3 gradjana ima pristup internetu!

SrbLover
05-03-2004, 09:43
Najveći procenat građana Srbije, njih 32,7 odsto, od medija očekuje informaciju, a najviše ih zanimaju lokalne, pa vesti iz zemlje, pokazalo je najnovije istraživanje agencije "Stratedžik marketing". Istraživanje, koje je u četvrtak predstavljeno na Trećem sajmu medija u Novom Sadu, pokazuje i da građane od svih rubrika "najmanje zanimaju pisma čitalaca i autorske kolumne". Podaci, koji su prikupljeni u 890 domaćinstava u oktobru 2003. godine, pokazuju da 88 odsto građana Srbije gleda televizijske programe, 50 odsto sluša radio svaki dan, 39 odsto čita novine i 4,3 koristi Internet.

ma nije moguce
05-03-2004, 10:19
pa ovdje na ovom forumu ih ima vise. Oh pardon, sada vidim da ova vecina ovdje je njihova uglavnom diaspora, oni koji su etnicki pobjegli na zapad ili se vratili u rodenu im Hrvatsku, zato valjda od srba ovdje tek uglavnom olos. :smile12:

ko bi rekao...
05-03-2004, 11:43
...da ih je toliko na I-netu!

Pa picka vam
05-03-2004, 14:32
materina, ja sam Srbin, 24 casa sam na internetu, a u zemlju aperthejda (Hrvatsku) ne bi se vratio ni u ludilu.
No to ne znaci da cu se odreci onoga sto mi vasa drzava duguje, nema sanse.

tako tako Frederiko
05-03-2004, 18:31
24 casa na dan? Kajoces reci da si placen da se ovdeka bijes za Srbiju, a to sto neces da se odreces onoga sto smo ti duzni i nama odgovara. Samo ti dodi doma, lipi gade materin, da uberes sto je tvoje, pa da vidis jes olupo glavu i sajkacu, ××××vetre. :))

i kad ces Fredo...
07-03-2004, 14:07
...jednom zaista napustiti forum gdje ti svi samo jebu mater...

Mazohisto jedan...

Nasao si jedino mjesto na kugli zemaljskoj gdje neko REAGIRA, (bar malo i negátivno) na tvoj dusevni jad i bijedu...

mozda Fred-mozda ne!
07-03-2004, 15:12
Ha ha ha!

"i kad ces Fredo.....jednom zaista napustiti forum gdje ti svi samo jebu mater...

Mazohisto jedan...

Nasao si jedino mjesto na kugli zemaljskoj gdje neko REAGIRA, (bar malo i negátivno) na tvoj dusevni jad i bijedu.."

marakose glupsone jedan........ko kome ×××× mater na ovom govnu od foruma,ne treba uopste raspravljati!!!! Tebi se idiote jebala mamica od kada si dosao na forum,drugo je sto si takav idiot da to ne kapiras!!!!!!!! :))

>>Idioti uvjek zadnji ukapiraju ono sto svi drugi znaju o njima.......da su idioti !<< :))

A......btw, Freddi je napustio forum stoko ×××××!!
Reci mi kako ti se ne dosadi svadjati s nekim ko nije ovdje?????

Ha ha ha ha!!!! Jao kako si glup..........

ajde da pogadjamo
11-03-2004, 13:10
...Sta mislite koliko ce Fred izdrzati tu na forumu?

Njegovi Srbi su ga izludili, unistili mu raspolozenje i volju za zivot kad su malo prodebatirali zivot u svetoj mu matici,

Cak je "zapijetio" - da odlazi, da vise ne moze izdrzati...da mi je "postalo dosadno", a onda se je u nekom drugom ruhu, pod nekim desetim identitetom odmah vratio...

I evo nam naseg Freda nazad... nemoze a da ga se ne sevi u mozak... jer virtualno neiide drugacije...

A ko ga sevi fizicki to in zna, ali ima ih sigurno mnogo - zar ne Fredo TETKA???

Dakle, sta mislite, koliko ce nas Fred izdrzati dok opet ne Priprijeti svoj odlazak...

Predvidjam
12-03-2004, 08:49
jos nekolkio tjedana!

Kolaps je blizu. Sad zavisi ako je mladji od 25 (u sta vjerujem) izdrzat ce jos kojih mjesec dana!

Grga GN
12-03-2004, 11:31
Imam nazalost zalosnu novost. Zamislite kada bi se ustanovilo da je Freddy moj rodak i da sam mu upravo ja kupio kompjuter.....?! Bilo bi to jako zalosni jer on je takoder hrvat, mladi covjek koji bjezi od stvarnosti i svoje mladenacke neuspjehe i frustracije pripisuje cinjenici da je iz mjesovitog braka. Ma biti iz mjesovitog braka, u normalnim uslovima, trebala bi biti prednost covjeku jer ima dvije kulturne bastine, ali nazalost ovaj rat je raskrinkao toliko mitova a stvarnost je danas stvarno teska. Meni je ovo jako tesko prihvatiti jer tvoj rodak je tvoja krv i srce te boli, jer ga ipak volis, pa tvoj je. Eto i on je zrtva, iako tek po svojoj vlastitoj volji, a nemora biti. Ipak pokazao je ovdje da je inteligentan i vjest, iako u tek losim stvarima, pa kada bi to htio usmjeriti u pozitivnom pravcu i ja bi mu zelio pomoci.Bok !