PDA

Pogledaj cijelu verziju : ..::kazne za folije na staklima?!



satoshi
02-03-2004, 14:48
mene zanima kolike su i kakve kazne ako su na autu zatamnjena i prednja bočna stakla (vozačeva i suvozačeva)?!

da li je netko imao ikakvih iskustava sa policijom oko toga?!

a inače, na autu imam folije i na prednjim bočnim staklima, ali su te folije najsvjetlija nijansa zatamnjenja (po danu se sve vidi normalno, po noći možda za 15% lošije - u granicama tolerancije), ali još nisam imao bliskih susreta sa policijom nakon ugradnje folija. :smile07:

Girrari
02-03-2004, 18:44
Ne znam kolika je kazna i da li uopće postoji. Nekoć je bilo zabranjeno, ali nije bio kazne. Navodno te ne bi smjel pustit na tehničkom iako ako imaš blago zatamnjene šajbe ne vjerujem da bu uopće skužili.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

doc
02-03-2004, 20:06
satoshi, gdje si zatamnio stakla? Koliko para ? Imas mozda slike?

Aero
02-03-2004, 21:07
Ja sam imao prednja bočna zatamnjena na Hyundaju pred par godina i nikad nisam imao problema.

Tabanus
03-03-2004, 01:03
Ja sam isto cuo da je zabranjeno, ali nisam cuo da je neko platio kaznu.

Sada imaju kao neke zastitne, da se staklo ne bi rasulo po unutrasnjosti prilikom sudara, koje su takodjer zatamnjene, ali ne bi trebale biti zabranjene.

prelude
03-03-2004, 01:43
Ne znam za Hrvatsku, ali u BiH, preciznije u RS, policija jedva čeka vozila sa zatamnjenim staklima, čak i ako je zatamnjeno samo zadnje vjetrobransko staklo. U Federaciji još je legalno imati zatamnjena stakla, pa čak i prednje vjetrobransko staklo. Ti mi nisu jasni, kako voze po noći!!!!!