PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najgore prometno iskustvo!



alien5
27-02-2004, 12:10
Evo ja sa Polom nešto komentiram pa mi ona dala ideju za temu.
Ja ću prvi:
najveće ×××××× u prometu mi se desilo (ne i šteta nego više onako "filmski")kad smo ja i draga motorom išli na ljetovanje u Dubrovnik.
Kad dođeš do Zatona malog već se vidi Dubrovnik i ja se malo opustija i sa 140 km/h uletija u okuku i loše zalomija te se pojavia u drugoj traci. A u toj traci na nekih 25-35 m autobus ide na mene a neki ga tegljač prestiže (autobus taman kreća sa stanice). Diću, kud ću, ja zalomija skroz u livo, uletija u neki jarak/stazu, autobus greba štitnik desne ručice ( da lisam sanja ili sam stvarno krajičkom oka vidija izbezumljene poglede putnika u autobusu) i završili u jarku na nekih metar ispod razine ceste u grmlju brnistre. Motor osta, nije pa, doduše jarak je bija tako uzak da nije ni moga past, ali sam izgleda kao grm od brnistre, koliko je granja na meni bilo. Draga se tresla, šok je krenija tek u DU di smo u svakoj crkvi zapalili po dvi sviće.
Aj da čujem druge, dosta je jedna za danas!

S16
27-02-2004, 12:12
Meni je moja prometna bila najgore iskustvo... ;)

širokobriježanin
27-02-2004, 12:15
:o Meni je u sjećanju ostalo ljeto kad smo se vraćali s mora negdje 1995. Išli smo magistralom od mora prema unutrašnjosti, negdje kod Makarske, tko će se sjećat gdje je to točno bilo... Nasuprost nas je išla kolona od nekih 50 UN đipova, a neki tip se odvažio i pretjecao ih po punoj i po totalno nepreglednoj cesti. Dakle, moj stari je bio nekih 100 metara od njega i sudar nam nije ginuo, ali srećom se našla stanica za bus u našem smjeru tako da je stari brže bolje skrenuo na stanicu i izbjegao stopostotnu smrt....

širokobriježanin
27-02-2004, 12:18
Druga dogodovština se desila prije neke 2 godine kad se ide od Makarske prema unutrašnjosti (ne prema Dupcima nego na onu drugu stranu). Išao sam s burazom i bratićem isto po ××××no nepreglednoj cesti (znate ono gdje su s jedne strane planine, a s druge more...) i kamion je išao ispred nas. U jednom trenutku bratiću je puknulo u glavu da ga idemo pretjecat, pošao je, ali je shvatio da se ništa živo ne vidi iz suprotnog smjera tako da smo se vozili nekih 15 sekundi usporedno s kamionom nekih 60 km/h i usrao sam se ko nikad u životu.... Srećom priča opet ima sretan završetak...

alien5
27-02-2004, 12:20
ŠB - jel se još voziš sa tim bratićem?

širokobriježanin
27-02-2004, 12:21
:)) Vozio sam se još koji put, ali mu vjerujem budući da se od Makarske do Širokog ispričavao kako je glup i kako to više NIKAD neće napravit i kako se nikad nije tako usrao...

Girrari
27-02-2004, 12:23
Bilo ih je više. Ne da mi se sda pisat, a bila je jednom ovakva tema.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Brock
27-02-2004, 12:53
Sa 90km/h u semafor... u 4-om razredu srednje. Nas 4... srecom... nikom nista... par ogrebotina i podljeva.

sepra
27-02-2004, 13:00
Meni je najgore bilo kad sam poslije utakmice Italija - Hrvatska zaspao za upravljačem XT-a i probudio se nakon par dana u Traumi ne znajući tko sam :)) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

turbo-limac
27-02-2004, 13:07
kad me mario hass iso provozat u svom 205 GTi ju na krematorij... nije on kriv, tu je bila i jedna skoda u igri...

sad sam siguran da ce on napisat da je njegovo najgore iskustvo imalo veze samnom za volanom petice turba, tu je bila i jedna alfa GTV a bogme za sve je kriva bila jos jedna skoda... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

mc
27-02-2004, 13:07
1. Kao klinac sam se sa starcima vracao od bake i negdje na podravskoj magistrali nam se nenadano poprijecila konjska zaprega. Stari je na sekundu probao kociti, ali je na srecu skuzio da to nece ici, pa je opalio po plinu po lijevoj strani ceste, s tim da su nam lijevi kotaci bili u jarku, a s desnim bokom smo okrznuli njusku jednog konja. Puno puta poslije toga sam si zamisljao kasu sastavljenu od konja, pleha, nas, drvenih kola i gnoja kojeg su prevozila.
2. Sogi mi je iza Knina, ulazak u Kijevo priustio odbijanca od dvije mante. Dok smo se klizali, mislio sam da smo gadno najebali i upravo je za ne povjerovat kako smo se izvukli bez ozlijeda i s tako malo stete.

Buduci da me je i ovo prilicno sokiralo, a u biti je djecija igra prema "pravim" nesrecama, zbilja ne bi volio prozivjeti nesto gore.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Mario Haas
27-02-2004, 13:21
Imam više najgorih prometnih iskustava, od toga većina u brzim francuskim autima. Pretpostavljam da ste svi pročitali pa sam obrisao višak. ;) <br><hr>

POCKET ROCKET
27-02-2004, 13:24
Ti brzi, mali francuski automobili...
IZVOR OPASNOSTI!!!
LIJESOVI NA TOČKOVIMA!!!
:smile06: :smile06: :smile06:

Mario Haas
27-02-2004, 13:25
Ah da, zaboravio sam majku svih strahova, vožnju Karlovcem s vlasnikom mog nesuđenog 306S16.

:o

Mr.x
27-02-2004, 13:48
Da cujemo to iz karlovca

Cezy
27-02-2004, 13:54
1. Postalm skijanje.Razbili se sa w124,na ljetnim yokohamama.Nije mi bilo nista. :)
2. Zelio sam odrat sa puntom jednu astru a sedan,kojoj sam se tolko priblizio da sam vozio kroz njene sajbe.Tempo je bio oko stotare kad smo izisli iz zavoja,a ono imas kaj vidit.Bus pretice slepera,i to hebeno blizu nas,nemrem sad odredit udaljenost tocno.Kak sam stisnuo kocnicu,blokirali su mi kotaci i pocelo me nosit prema levom spuru,pa sam odpustio malo bremzu,zazmirio i ni sam neznam kak prosao.Ne samo ja nego i bena u astri.Sat vremena nakon toga je u autu jos uvjek smrdilo po spaljenoj gumi.

3.Stative kod Ka.Sa biciklom se spustam ,i prasne mi slauf (MADE IN TAIWAN) samo od jednom,razbio se ko ×××××,ali nisam nista slomio.

4. Ralica je bila sparkirana sa desne strane.I farjer je samo od jednom iz cistog mira izbacio,sve one narandaste rekvizite napred na cestu.Stari je vozio (W210).Izbjegli smo nekak,ali stvarno za par cm-a.Stanemo sa strane,a tip se drzi za glavu.Kreten nikad za retrovizor nije cuo. :smile09:

aerotech
27-02-2004, 14:10
Imam tri:

1. Kada sam na krvavi Uskrs išao preko plitvica, pa je bilo opčento ××××××.

2. Negdje 1994./5. ne sjećam se točno, uglavnom Jadrasnka magistrala, uhvatio jednu pristojnu brzinu(vukao prikolicu), i došao neki oštar zavoj... Uglavnom što da vam pričam. Kompletno prednji kotači do A nosača su izletjeli iz ceste u provaliju. Od tad više ne vučem prikolicu.
3. 1992. Kod maslenice sam skrenuo u krivom smjeru, i tek me je jedan lik iz Fiće upozorio da idem prema četnicima. Da nije bilo njega :smile18: <br><hr><font color="blue">BMW POWER</font>

POLOVNJAČA
27-02-2004, 16:25
aero , :)) :)) :))
to se i meni dogodilo blizu Zadra , 92 god. ili 93 , nisam više sigurna , namisto da produžim ravno ja krenila prema brdu ... tek kad sam snimila da viču iza mene brže bolje okrenila u pravom smjeru .
Druga mi je i danas u snovima , bila sam mala i stari vozio stojadina . Na Dugopoljskom pravcu iskoči krava ispred nas i buuummm !!! , trrrreeeesssss !!!!, skoooočiiii krava na haubu i šoferšajbu i krrrrccc , trooonnggg , buuuummm , JAAAOOO - SVI MI UNUTRA

i danas mi je u mislima

treće je kad je ono roknila bomba pokraj pontonskog mosta kod Šibenika i more oblilo cilo auto , fuj

a bilo ih je još , ko će ih sve napisat

:( :( :(

ZEGA
27-02-2004, 16:41
Frontalka tramvaj, krizanje svetice i vukovarska, gledam mrtvi kut da mi ne dodje tram od iza, prethodno sam bacio oko naprijed i izgledalo mi je da je ovaj naprijed daleko, ja idem drugom ler gas ono vucem se ko puz jer odmah nakon pruge cesta je veoma debilno zakrivljena u kontru, kad sam se okrenuo prednje svjetlo mi je bilo na 2 metra od face jureci tram me sastavio sa preko 60 ono urlik full, ja sma isao cca 25-30...
Auto totalka citroen bx, krov se zaljepio sa suvozackim sjedalom, polomio sjedalo, sajba izletila na tram, a ja nisam jer sam bio vezan...
Auto se okrenuo u zraku za 180 i zavrsio sam 5 metara nazad (tram me odbacio nazad na zivicu)...
Isti tren otkopcam pojas izltim iz auta i ono zbunjen koji k nis mi nije bilo samo masnice od pojasa i malo lupnuo glavom u stup, gledam auto nevjerujem ono zguzvan totalno meni nista...
Kasnije je tip dobio otkaz jer sam skuzio da je to radio uredno sastavljao aute (on kad je mene vidio nafrljio tram dokle ide a smrad mali austrijski onaj najbrzi ufff), a i volio je opojna sredstva...
ZEGA <br><hr>

POLOVNJAČA
27-02-2004, 16:46
ZEGA , jeb...te , za tako nešto još nisam čula ! Jesi ima sriće i gotovo . Ne mogu ni zamislit kako ti je bilo , garant još bižiš od tramvaja i kad je na stanici !!!

ja bi :o <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

udobni
27-02-2004, 16:49
Vožnja u tvrdim neudobnim autima zbog kojih sam osjećao mučninu i nagon za povračanjem.<<<<r18,Passat,Golf,Megane..
I jako ugodno iskustvo sa prvim Cliom mali autić ali mi je full bilo meko i udobno na zadnjem sicu do Palmanove i nazad.

Bmw Touring
27-02-2004, 17:40
Cuveni autoput 8 oko Stuttgarta.Tamo nekad ima nekad nema kolone.Brzina preko 200 km/h
Brutalno kocenje sa 200 na 80 i naslanjanje na Peugeota 607 a iza mene tip u novom TT-u pokusava stat.Nemam gdje jer s desne strane mi je sleper.Udara me pri brzini od 30-40.Kolona staje,opci kaos jer 50 metara dalje drugi lancani sudar.Peugeotu nista,meni se straga otisla ona letvica na braniku ,smrde gume,kocnice sve se zapalilo.TT-u malo ulupljen branik.I nista kolona krene za jedno par minuta.Ja i ovaj iz TT-a se dogovorimo da necemo nista zvat policiju nego tip mi uvali 100 eura i caos,ovaj u Peugeotu mahne meni i tako odosmo svi svojim putem.Tih 100 eura sam dao sefu i rekao da sam se okrecao na parkingu i udario u drugo auto.Inace auto je bio A8<br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

Bmw Touring
27-02-2004, 17:42
jednom sam malo zesce uletija u kruzni tok pa nisam isao desno nego sam samo presao preko njega.Posljedica:auto je zanosio u stranu.Rjesio isti dan u jednoj Bmw garazi.
Ima jos puno toga<br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

Extreme
27-02-2004, 19:17
Prije 2 godine. Idemo u frendovoj Xsari u Varaždinske Toplice. Ja suvozač i još dvoje na zadnjohj klupi. Potegnuo on na ravnom 170 i dolazi selo Slanje. Uspori on na kojih 100, baci u treću i uleti u oštri lijevi zavoj. Auto proklizava, a na pol zavoja biciklist. Trzne on lijevo da izbjegne biciklista, pa desno da se vrati u svoju traku i auto počne letjeti po cijeloj cesti. Kad se prepriječio bočno sama brzina nas je preokrenula i letjeli smo s kotačima prema gore kojih 30-ak cm iznad ceste, sletjeli u jarak kraj ceste i zaustavili se pola metra od betonskog mostića. Ja prenočio u bolnici (krov me lupio u glavu), ostali ni ogrebotine. Ljudi koji su vidli kaj se dogodilo bili su sigurni da niko nije preživio. :(

Rossonero
27-02-2004, 19:27
Steta Extreme kaj to krasno pitoreskno mjesto V. Toplice moras pamtit po svoj sili strahota koje si prosel. :(
Drugi puta se poganjaj prema Varazdinu, a ne prema ili od smjera Ludbrega. Prema Varazdinu je cesta za ganjavelu. :smile20:

POLOVNJAČA
27-02-2004, 19:43
ipak , najgore iskustvo se dogodilo prije nekoliko godina ...
ja i prija izašle vani ( vozila Vectru ) , i tako smo se izneredile , do daske , e onda je negdi oko 2 ujutro nasta BLACK OUT ...

PRAZNINA , ULETILA JA U CRVOTOČINU

ONDA , ODJEDNOM WARP ...

čujem nešto ko mukanje , MUUU , MUUU ...

otvaram oči , KRAVA ME GLEDA , NEPOZNATA LEDINA , JA SAMA

OKO MENE POLJE , OPET NE ZNAM KOJE ...

HHHHHOORRROOORRRRR

:smile12: <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

širokobriježanin
27-02-2004, 19:45
:o :o :o

Pocket Rocket Turbo
27-02-2004, 19:49
Hvala kurcu da si stavio normalan avatar.
:smile13:
A ne ko' bolesnik.
:smile13:

širokobriježanin
27-02-2004, 19:51
To je samo privremeno dok ne nađem nešto JOŠ BOLESNIJE...

POLOVNJAČA
27-02-2004, 19:53
:smile10: ja vidim nešto nalik Kuljišu koji vene za Danijelom ili Esmom ( nije ni bitno )

šta ti Pocket vidiš ?<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

širokobriježanin
27-02-2004, 19:58
Sad sam promjenio, stavio golfa keca. Prije je bio Edo, kojeg ti valjda vidiš...

Pocket Rocket Turbo
27-02-2004, 20:01
Psihopata.
:smile13:

Biciklist
27-02-2004, 21:57
Prije 2 godine. Idemo u frendovoj Xsari u Varaždinske Toplice. Ja suvozač i još dvoje na zadnjohj klupi. Potegnuo on na ravnom 170 i dolazi selo Slanje. Uspori on na kojih 100, baci u treću i uleti u oštri lijevi zavoj. Auto proklizava, a na pol zavoja biciklist. Trzne on lijevo da izbjegne biciklista, pa desno da se vrati u svoju traku i auto počne letjeti po cijeloj cesti. Kad se prepriječio bočno sama brzina nas je preokrenula i letjeli smo s kotačima prema gore kojih 30-ak cm iznad ceste, sletjeli u jarak kraj ceste i zaustavili se pola metra od betonskog mostića. Ja prenočio u bolnici (krov me lupio u glavu), ostali ni ogrebotine. Ljudi koji su vidli kaj se dogodilo bili su sigurni da niko nije preživio.

Ja to nisam bio</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>