PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lopovi i šteta na vratima



saxić
27-02-2004, 08:57
Da li su vam provalili lopovi u auto.
Meni da, već tri puta.
Sad su mi napravili i štetu na vratima mog Saxića da im m...r j..em!!!
Ima netko dobrog limara koji se kuži u te male popravke, konkretno rupica na vratima tik do brave..? :smile08: <br><hr>

ZEGA
28-02-2004, 02:47
Nemoj zezat saxo kazes, pa u kojem si kvartu, sto su se napikirali na bas tvoj auto, sto imas nutra, su htjeli auto ili sadrzaj auta?
Znas da ne smijes nutra ostaviti apsolutno NISTA!
Moj nema nista suf suf jednostavno...
ZEGA

saxić
28-02-2004, 14:54
Htjeli su sadržaj, CD-radio, skužili su da sam ostavio masku unutra. Što možeš kad si zaljubljen, zaboraviš mnoge stvari!!! :smile20: Nije bilo u kvartu već na parkingu ispred Stare Save. Tu su mi već jednom provalili i digli su mi radio i nećeš vjerovati \" tepihe\"..

saxić
28-02-2004, 14:57
Ta prije provala bila je u golfa, ne u saxića. Inače mislim da je taj parking ispred Stare Save osobito pogodan za nedjela ovakve vrste, a murija ne čini ništa. Neka se jave svi koji su imali provalu na tom parkingu, pa se možda pokrene neka akcija u vezi njega.

Andre
01-03-2004, 00:34
Frendu su takodjer provalili u auto na staroj savi! Steta 5 jakni iliti kaputa.
Meni i drugim frendovima su provalili na ekonomskom fakultetu. Rekao murji da postavi zasjedu s obzirom da znam troje ljudi kojima se desila ista stvar prije mene, vele da znaju o tim ucestalim kradjema ali nemaju dosta ljudi. IDIJOTI NESPOSOBNI!!!!
Zato na sve akcije zaboravi dok pravni sustav u lijepoj nasoj ne profunkcionira, pogotovo kod stare save s obzirom da je ta lokacija apsolutno idealna za takve radnje!