PDA

Pogledaj cijelu verziju : " Republica ": Gotovina pobio NE manje od 200.000 Srba!

A R I G A T O J
25-02-2004, 10:06
Rimska " Republica ":

Gotovina pobio NE manje od 200.000 Srba!

Hrvatski ambasador u Rimu negirao je u subotu tvrdnje italijanskog lista "Republika" da je haski begunac Ante Gotovina kao vojni zapovednik masakrirao "ne manje od 200.000 Srba". Reagujuci na tekst italijanskog lista pod naslovom "Ima li uopste sudija na Balkanu?", hrvatski ambasador rekao je da takav zapanjujuci podatak dosad nikad niko nije spominjao, niti je on verodostojan. Stav je Hrvatske da svi oni koji su cinili zlocine budu kaznjeni - bez obzira na veru, nacionalnost i nezavisno od jedinica u kojima su bili, rekao je ambasador Hrvtaske i dodao da se slaze sa ocenama teksta o potrebi preuzimanja odgovornosti.......

zahvaljujem.....
02-03-2004, 22:12
......ARIGATOJU na ovakov kriticki osvrt!!!!!!!!! :))

zahvaljujem.....
02-03-2004, 22:12
......ARIGATOJU na ovakov kriticki osvrt!!!!!!!!! :))

S L A V E N
16-03-2004, 10:29
treba sva ta govna istovremeno u haag!!

neka
18-03-2004, 05:00
te ustase jednom polipsaju , to je najgora gamad sto se umijesa u narod.

LAZ
18-03-2004, 08:29
Nije Gotovina SVE SAM uspio pobiti. Ja sam mu pomagao, a znam jos najmanje 15 Hrvata koji su klali. Radili smo na smjene, po "SJEKIRINIM" savjetima. On je ostario pa nije mogao, ali nam je dao efikasne savjete kako najracionalnije organizirati posao.

Sad iamamo 14 Srba u Kostajnici, 8 u Gracacu, 12 u Srbu, 6 u Glini, 9 u Korenici po 2 u Zadru i Sibeniku, 7 u Glini...i mozda jos pokoji!!

Cekamo na povratnike!

GOLUBIC
19-03-2004, 10:33
Gdje ste golubici nasi?
Hocete nazad u domovinu?

CEKAMO!

Z.A.G.

fra Jozo
19-03-2004, 18:26
E,da je nas Ante uistinu pobio toliko smeca,nebi se morao skrivat,nego uzdignute glave po Lijepoj Nasoj hodat!

Corav
19-03-2004, 20:00
Ma ca pizdite, pa di su se ta govna sakrivala? Ako ih je on sjeba toliko, a ovaj drugi ovoliko. a onaj treci jos i vise, pa di su se te pizdurine sakrivale? Ma koliko je bilo tih cigana, kad sada govore o tin velikin brojevima? Meni se pari, da je bilo vise njih negoli nas. Samo ne mogu razumiti, ca oceju ti srbijanski junaci? Pocnu rat i onda dobiju po gubici i ajde, sada cemo se zaliti, ovi ludi hrvati (bez pameti) nisu smili da se brane i da zajebu tu srpsku rulju, morali su in popustiti (a srbadija popusiti) jer to bi bilo fer. Pa ako ne voliju Dalmatinsku Zagoru (zaboravi Krajinu), sto smo in morali dati i otoke? A hebo njih Sv. Sava, neka gredu tamo di i pripadaju. Dakle: Srbadijo, popusili ste i odhebite. Ali nemojte racunati onih hrvata i hrvatica ca su bili ubijeni i silovani sa vase strane jer to je bila predigra. Jeli tako garavi cigani (citaj srbini)? I na zavrsetku moran reci: Ajte svi u pizdu materinu, tako da vas vise ne vidimo. Sad zapocnite govoriti kako san nekulturan, pizdurine jedne. :smile18:

A ca ovaj
19-03-2004, 23:16
splitski mandril pizdi, ha gospe ti?
As ti gospe, ca se sad desava, split radi zagreb se gradi, ili ti tovari rade, zagreb se gradi, ha?

20.000 po glavi u Zagrebu, spram tisucu i nesto u Dalmaciji zemlji magaraca, nasta ti to lici, ha gospe ti?
Ma more biti da triba tako za vas mandrile.

Je li
19-03-2004, 23:25
mandrile coravi, ima li ca lipoga tamo da niste prodal svabama i amerima, ha coravi mandrile?

Ma nisi ti nekulturan, taman posal. A di si ti vidia tovara da je nekulturan - zarevi nekoliko puti i ode, i onda tribamo cekat sledece podne da dodje zarevi i da ponovo ode. NJIHAAAA NJIHAAAAAA NJIHAAAAAAAAAAAA

Corav
20-03-2004, 00:37
Gospemi, ovi cigani znaju rovati, bolje od nesih tovara. Jesta tako rovali kada van je Ante stavlja u guzicu? Ma i onaj Ante ca ni ziv vise? Cigani jedni, ajte u pizdu materinu. :smile06:

Taj tvoj
20-03-2004, 11:07
Ante te je proda Talijanima, ha, znades li ti to? Cilu Dalmaciju zemlju magaraca, i Istru je proda Talijanima. Bez te dvi oblasti, krvatska vise ne bi licila na glistu, nego na patuljka.

fra Jozo
20-03-2004, 14:47
'alo GUBITNICI!!!
----
Kosovo je Albansko!
Vaistinu,Albansko! :))

a ZASTO...
20-03-2004, 16:52
..Fredo spominjes pokojnike vec 50 godina, a i izdajnike HR. Sat mi sa njim imamo? Sta imas ti sa tvojim Nedicem? Ljoticem? i ostalim quislinzima koje ste imali prije 60 godina?

Sada je aktuelan ZLOBA (SMrad)... nejga smo svi tu znali...on je skroio - nazalost, svíma nama... iako bez njega vjerojatno HR jos ne bi bilo!

Ali vama je on skrojio dobro, da ga pamtrite jos 600 gpdima!

Pa ajde, da pogadjamo, gdje ce zavrsiti srpske granice?? ja sam uvjek bio uvjeren da ce to biti pasaluk. Biop sam uvjeren da cew se to dogoditi najkasnije 1995, pa sam taj rok produzivao...sad kazem 2005.

Da pogadjamo?

Mozda bi
20-03-2004, 22:17
i bilo tako kako ti i ostali (99%) zluradi krvati prizeljkuju da ne bese onoga tuznog dana u istoriji krvatske - 5.10.2000.
Ovako, Srbija je i dalje najveca i po teritoriji i po brojnosti gradjana od svih bivsih republika I TAKO CE OSTATI, mislim NAJVECA.

Ah da, kad pricamo o velicini, umalo da vas potsetim da smo PRVACI SVETA U KOSARCI! Dakle, nema sa nama zajebancije.

Jos malo da
20-03-2004, 22:40
se osvrnem na najtuzniji dan u Hrvatskoj povjesti 5. lisopada dvije tisucete. Revolucije se desavaju samo u velikim zemljama - Francuskoj, Rusiji i Srbiji. Medjutim, onako brilijantnu izvedenu revoluciju bez velikih zrtava i destrukcija a istovremeno jako ucinkovitu, SVET NIJE VIDEO. I bukvalno tako, najveci drzavnici sveta nisu krili DIVLJENJE i ODUSEVLJENJE prema tom dogadjaju. Sta vise, ta revolucija je bila recept za svrgavanje Severnandzea, pa su cak prepisivali iste slogane i parole "Gotov je!" cak i bez prevoda.
E jedino je krvatski puk zajedno sa svojim vrhovnistvom grizlo muda.

pa znas...
20-03-2004, 22:53
...nije tu stvar u velicini. Imamo Vijetnam. Indiju, - pa i kinu...milijerde sirotinje... Stvar je u toj fanaticnom, mitoloskom mentalitetu... "gdje su srpski grobovi tu je Srbija", "do kud sezu pravoslavne crkve dotle je i Srbija" ima tu dosta tema na "SRBI SVI I SVUDA"... Mi nemamo - za razliku od vas, aspiracije na tudje teritorije... a vi ih stalno kalkulirate u buduce "projekte"... zato je dobro da vas se spusti na zemlju... tresnuli ste dobro, ali se niste potpuno razbili...

Uglavnom - stvar je u kvaliteti! Fredo, ne u velicini. Najveci je BDP u Luxemburgu na pr...Slovenija je mala, ali puno je bolja od vas...

Inace, sta se sporta tice, HR su prvaci u rukometu, u nogometu su oko 15 mjesta ispred vas na rankinglisti, u kosarci su HR malo popustili, ali bili su pri vrhu...ne znam gdje su sada, ali sigurno ne daleko od vrha...
Sport nam je (kao i vecinu stvari) komunisticka vlast sjebala...ovi ce to sigurno ispraviti...

ma pusti sport...Tu imamo Srbe poput Vladana, Henrya C i dr... stvar nije potpuno beznadezna za vas...bio ja sa njima u kontaktu, kazu, da takvih kao oni nema vise od 10-12 posto, (bas kako sam ja predvidjao), da "patrioti"
vuku Srbiju sve vise i dublje u blato i orijent, srednji vijek...da je (Henry) tesko pogrijesio sta Srbiju nije otkacio prije 10-ak godina, kao njegovi prijatelji...Vladan je...

A sta je specialno sa 5.10.2000???

aha...
20-03-2004, 22:58
..sad sam se sjetio...da 5.10.2000, Da Fred, ali nazlost! NAZALOST, slijedio je i 12.03.2003!

Cinilo se da je "Sablja" uspjela, a sad se vidi da od toga izgleda nece biti neke velike koristi...korupcija je opet uzela maha...

Slabo vam se pise...preduboko ste u govnima... PREDUBOKO...

opet ste u gabuli, SRS je sve jac,
"IDEMO NA KOSOSVO", je opet u modi...

Da da
20-03-2004, 23:50
te male zemlje Kina i Indija, i one su imale revoluciju, u pravu si.

Sto se tice sporta u komunizmu, ja se secam nekih svetskih prvaka iz Manile, pa olimijskih shampijona iz Moskve, pa evropskih prvaka iz Beograd (samo u kosarci). Secam se prvaka sveta u futbalu iz Chilea, pa klupskih prvaka sveta i Evrope u futbalu, i da ne nabrajam sve uspehe vaterpolo repke pod zastavom sa petokrakom.
Dakle, ne bi se slozio da uspeh na sportskom planu ima veze sa drustvenim uredjenjem, vec skola i rad, posebno ako imamo na umu strasni bivsi Sovjetski Savez ili Kinu onda i danas, npr.

Vladan i Henry su za mene neobjektivni i pristrasni diskutanti, inace bi bar koji put na tapetu imali u hrvatsku svakodnevnica, a ima o cemu da se pise, nije da nema. Po meni, oni su Hrvati, to se sa marsa vidi. Nemam nista protiv, ali realnog diskutanta gotovo da i nema na ovome forumu. Iskljucujem i sebe iz te egzoticne grupe, jer samo indirektno, a nikad direktno nisam kritikovao negativne pojave u Srbiji.

Za smrt Djindjica (kojeg je volelo bar 95% stanovnika Srbije), najvecu krivcu snosi Carla i Zapad ciji eksperimenti i solomonska resenja sve vise dozivljavaju fijasko u svetu (Somalija, Irak, Afganistan, Kosovo).
Nema Amer onaj pravi osecaj kad mu gori kuca, naravno jer zivi u prebogatom drustvu gde je sve osigurano, pa kad gori, osiguravajuce drustvo ce mu napraviti jos vecu i lepsu. Valjda zato prikazuje kuce i crkve u plamenu vise kao super vizelni efekat, nego ljudsku tragediju.

zato
24-03-2004, 03:56
cete Evropu vijeti o svetom nikada.Koliko je vama god stalo da se upisete u Evropu , toliko je Evropi stalo da vasostavi tamo gdje i jeste .

zivi bili
24-03-2004, 11:53
pa vidjeli. Ja kazem da - AKO? vi stizete zadnji Evropi u EU, (iza Albanije! i BiH!) najmanje 10 godina IZA nas!

Sta cete
24-03-2004, 13:28
vi u EU sa vasim smesnim pravosudjem, sa zlocincima na slobodi i Thomsonovim fasistickim pesmama. Sta, da plasite ostale clanice. Koliko je meni poznato u EU su zabranjeni fasisticki koncerti.

Srbin
29-03-2004, 16:07
Ja bi licno volio da mi Srbi nikada ne udjemo u to vrazije kolo koje se zove evropa.Mi pripadamo iznad toga, da ostanemo sami i nedostizni a posebno sa vama ni u ludilu , ko je dalje od vas bize je Boga.Samo vi idite zelim vam sto prije da odete jer njima treba takvi konja tegljaca , ima da proklinjete onaj dan kad ste se okrenili protiv nas i zeljeli onaj zivot kakvi su vam samo Srbi davali i kakav ste uzivali pod srpskom vlascu .Dusmani idite vi i ne-vracajte se i nedaj boze vise nikad skupa.Mi ne zelimo ni vas a ni danasnju evropu koja ponizava nejace i bogati sa na njima kao i ameri. :smile17:

otto
30-03-2004, 09:48
Dajte vi Hrvatomrsci malo razmislite trijezno!Koliko je po vasem misljenju bilo u Hrvatskoj srba, izgleda da ste i u te brojke uracunali i Hrvate.Varate se Hrvati nisu nikad sramili svojenacijovalnosti.I nikad nece mijenjati .