PDA

Pogledaj cijelu verziju : nissan micra



marek
16-02-2004, 08:19
zdravo. imam stari model micre 1.0 pa me zanima koji bi servis bil najbolji i relativno najjeftiniji. vazno je da je majstor strucan, a ne najjeftiniji! ja sam s podrucja cakovca!

oipcenito sto mislite o njoj i nakon koliko km mijenjati svijecice?

marek
16-02-2004, 10:56
stvarno niko nema odgovora? ni misljenje?

Fabia SDI Elegance!
17-02-2004, 06:09
Ja nisam iz HR pa ne znam ali otvori istu temu u Japanci, francuzi...

pablo
17-02-2004, 12:55
marek, ovdje su ti sve neki napuhanci koji ne trzaju na autice ispod 200KS.
zapravo, velika vecina misli da je popila svu pamet svijeta ako prate dva i pol automobilisticka casopisa. kompleksas do kompleksasa. glavno da pljuju Fabiu, a covjek ti se bar javio i dao savjet.

ZEGA
17-02-2004, 14:06
Pablo, ako ti je auto pod garancijom nema ti druge nego kod ovlastenog (jer se kockas da popusis u jednom trenu puno tj garanciju a to je lose)...
Kad ti istekne garancija idi kod bilo kojeg majstora po preporuci (najbolji su ti u kvartu i jos bolji ako su specijalizirani za japanske aute, ima jedan kod tresnjevackog placa za japance (daihatsu) pa ti vidi...
Ali osnovne stvari tekucine, filtere, pakne diskove i takve bananae moze ti svaki majstor raditim pa cak i generalke, i poluosovine bolji majstor sv3e moze osim spojiti na kompaca to (kompjuter dijagnostika, resetiranje kvarova)...
Istina za neke aute na netu ima kako se radi dijagnostika doma sa zicama salterima i lampicama mozes iscitati error codove i resetirati sve nije bad (ja znam za svoj XM)...
ZEGA

stjepan h
17-02-2004, 15:14
Nemam informacija o nissan micri.
Servisni intervali su kao i kod ostalih
japanaca.
Sviječice mjenjajte kako navodi proizvođač npr.svakih20000km ili tri godine.
Informacije o micri www.autonet.hr
Vozilo servisirajte kod nekog koga poznajete ili u ovlaštenom servisu.
Probajte osnovne stvari promjeniti sami npr.ulje,filtri,svječice,antifriz, žarulje,metlice.

Fabia SDI Elegance!
19-02-2004, 06:16
Ma Micra je japanac, najbolji automobili dolaze iz Japana!