PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nova Honda Accord



Michael
16-02-2004, 00:05
Sta mislite o novoj Hondi Accord? Kakva je u usporedbi sa konkurencijom? Kakve su vozne osobine?
Otvaram temu o novoj Hondi Accord, mislim da je to jedan vrlo dobar auto, koji je po meni momentalno najbolji u klasi. Volio bi cuti vase misljenje o Accordu, zato sta god zelite da kazete u vezi Accorda, mozete ovdje. nemojte mislit da sam bezveze ovu temu otvorio, nego interesuje me sta mislite vi, ljubitelji automobila o ovom vrhunskom automobilu.

Ubrzo planiram kupit novi auto, i mislim da ce to biti bas Accord, ali nisam jos 100% odlucio, zato me zanima vase misljenje o tom autu.

Fabia SDI Elegance!
16-02-2004, 05:44
Ja mislim da u srednjoj klasi ne postoji bolji automobil sem Avensis!
Znaci:
1. Avensis
2. Accord

Ako kupis taj auto, sigurno ne grijesis!

Romeo
16-02-2004, 15:40
Fabia, nemoj prdit, Avensis je dobar ako hoces udobnu i kvalitetnu limuzinu, ali to ne znaci da je najbolji u klasi, meni je isto Accord momentalno najbolji u klasi, pored BMW 3. Covjek te nije pito koji je najbolji, nego covjeka interesuje sve sta imas da kazes u vezi Accorda.

Michael, Accord je vrlo dobar automobil, ovjes je super ( double-wishbone ) vozne osobine zu izvrsne, mehanika je vrhunska, kvalitet je, zna se, vrhunski, ja ti isto preporucujem Accorda, i to 2.4 Type S.

pike
23-02-2004, 15:13
ma kakva Honda, ×××× japanca, kupi ti svabu :)) , svabo je kralj :)) , ko drugi reci mi nudi auta za 50.000 eura a moras sve zivo doplatit, klimu i druge ×××××rije, eto sta je svabo.

Svabo = Lopov :))

Pisam se po svabskim precijenjenim autima, jos uvijek ne mogu shvatit kako ljudi mogu bit tako zatuceni i toliko kupovati te usrane precijenjene svabe.

japanac je jeftiniji, bolji, kvalitetniji, ma sve. Honda , Toyota, Mazda, Subaru, Lexus itd.. to su prava auta, a ne usrane svabe.

PRAVI MONTANA@
24-02-2004, 00:20
Honda Accord? :smile12: , pa covjece kupi si Golfa 5, to je vrhunski auto, auto nad autima, skup je , ali valja, pa svabo nije lud, zato i ocekuje od tebe da platis sve dodatno, klimu itd. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

CLIO SPORT
24-02-2004, 00:25
ma skodu kupi.....nije da se bezveze zove SUPERb!!!!!!!

da vidis kako TDI ide......

-164-
24-02-2004, 00:45
ja isto gledam hondu i trenutno mi je definitivno best buy klase i prvi japanski auto koji mi se dizajnerski baš sviđa od limuzina!(ajmo reć da ni mazda6 nije loša)-dok recimo toyota avensis mi je gadna
moj izbor srednje klase je:
1.Honda Accord & Alfa 156
2.Mazda 6 & Bmw 3 iako bi zbog suludo visoke cijene i katastrofalne serijske opreme i loše prostranosti trebao bit još niže
3.Renault Laguna
...

ponovo MONTANA
24-02-2004, 01:24
golf dizel je zakon :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

johnny_
24-02-2004, 09:44
ja imam novog accorda i mogu reći o njemu sve najbolje.za te novce nema boljeg auta.nema.dobiš super opremu, dobre perfomanse i provjerenu kvalitetu.

chipo
24-02-2004, 10:16
A šta reć za auto kojem kvačilo izdrži 250000 tkm!
neće još švabo dugo napravit takvo što !

mara
24-02-2004, 13:23
po mom se misljenju mazda 6 ne moze mjeriti sa hondom accord. ja sam se vozio u 2.4 i auto je stvarno mrak. meni se jedino ne svidja pokazivac okretaja i brzine. nekako mi izgleda previse obiteljski. ja bi se dvoumio izmedju accorda i alfe 156.
ali ako kupis accorda neces pogrijesiti. po mom misljenju to je best buy u toj klasi-imas svega pomalo. i sport i udobnost, i ono najvaznije pouzdanost!