PDA

Pogledaj cijelu verziju : kotač



puntac
12-02-2004, 22:47
Imam pitanje , kod Punta sam podbio desni kotač , pa sad mislim da mi alu felga neće stati , kako ga vratit , vilica je u redu , jel se to može da se stavi na onaj stol za razvlačenje pa kad se našpana , da se vrati isto tamo gdje se nešto pomotalo , koliko to košta

puntac
12-02-2004, 22:51
još nešto , nakon promjene seta kvačila na autu , pri ubrzanju getriba ima čudan zvuk , kao da šrota , samo kad sam u brzini a pustim gas onda je u redu i nema toga zvuka , šta tu može bit uzrok

POLOVNJAČA
12-02-2004, 22:55
piši turbo limaću , našem imperatoru

Mehanicar
12-02-2004, 23:22
sto se tocka tice, nemas tu sta spanati, idi na optiku pa vidi sta ti je , ili vilica ili glavcina( sumnjam) amortizer, nesto ce biti, na stolu rastezes uglavnom karoseriju !
sto se kvacila tice,vjerovatno lamela ne sjedi dobro jos na zamasnjaku dok se malo ne potrosi i sjedne , pa se cuje, ali ne bi trebalo ! :smile17:

puntac
12-02-2004, 23:31
pa vec sam prosao 5000 km , trebalo se sve namjestit , ima još nešto , kad na cesti prelazim preko velikih rupa a malo držim pritisnut gas , nešto ispod haube škipuće , kao da dolazi od getribe a kad pustim gas ništa se ne čuje!

Mehanicar
12-02-2004, 23:38
ajd' i ti sutra na fax, na ispit da i to sredimo,
bem ti, biti cu na ispitu cjeli dan ! :)