PDA

Pogledaj cijelu verziju : Club Italia



Romeo
09-02-2004, 01:57
Znam da ima puno ljubitelja tal. auta. Zato otvaram novu temu gdje mozete dati svoje misljenje o Talijanskim autima, o vasim iskustvima sa talijanskim autima. sta mislite o tal. autima? kakva iskustva imate sa njima? Koja ste tal. auta vozili? Koja tal. auta su vas odusevila? A koja ne? Koja tal. marka vam je najdraza? Sta mislite o trenutnom stanju Fiat-concerna?

Sve sta zelite da kazete o Talijanskim autima, ili nekoj tal. marki, mozete ovdje. Forumasi, ljubitelji automobila, nadam se da da cete shvatit ovu temu ozbiljno, nemojte mislit da sam bezveze ovu temu otvorio, mislim ipak da je ova tema vrlo obsirna, i da ima dosta stvari o cemu se moze raspljavat, zato prijatelji, izvolite :))
Forza Italia!!!!! :))

166
09-02-2004, 02:29
OK Romeo ovako.
Moje prvo auto je bila Lancia Delta GTi
1.6l iz 1990 sa predjenih 65000 km.Kad sam je prodao imala je 210000 km a motor je radio kao ispod cekica.Moje drugo auto,Golf GTi 1988 1.8l s predjenih 230000 km,motor ekplodirao ispred samog Gothard tunela koji je dugacak 14km
:smile17:
Moje trece auto Lancia Dedra 2.0 50000km.super auto,kratak hod mjenjaca i jako brzo auto.Samo sto je moja imala jednu malu fabricku grsku a to je da joj se ulje grijalo do 140°C i tako se brzo trosilo.To joj je bila jedina mana.Moje cetvrto auto Golf GTi 1.8l 1990 problemi sa motorom i elektronikom.Sam se gasi i problemi sa dotokom benzina.,itd.
Moje peto auto Lancia Lybra 1999 2.0l seriski 155 PS motor tuning na 190 PS.Max brzina 243Kmh upisana u saobracajnu.245/45/17 gume,bez ikakvih spojlera i zajebancija.
A naj vise voli da jede malu djecu po cesti... :))
I kao sto mozes da primjetis Talijanska auta me nikada nisu iznevjerila ili ostavila na cesti pa sam zato "ljubitelj" Lancie a i Fiata iako nikad nisam imao Fiata.Lancia/Fiat sve isto osim dizajna.
Moja najveca zelja je Lancia Delta Evo3 :smile20: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

S V T
09-02-2004, 20:24
http://digilander.libero.it/hfalex/martini15.jpg

Limited Club Italia :smile20: :smile20: :smile20: <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

T-IE
09-02-2004, 20:29
166, dakle na gti-ju ti se razletio motor pa si ga prodao i kupio talijana s kojim si bio super zadovoljan jel? I zašto si onda ponovo išao kupovat Golfa kad si s njim imao samo loša iskustva? Šta nisi opet talijana ubo kad oni rade ko urice? I onda opet problemi s golfom.
Btw, ove probleme šta spominješ kod drugog gti-ja nisu vrijedni spomena jer je riječ o sitnicama koje znaju gnjavit na tim autima. ;)

166
09-02-2004, 21:26
I kako da ti odgovorim na ovaj post.
Pa mislio sam da ce drugi biti bolji.Romeo je rekao da navedemo losa i dobra iskustva,ja sam ih naveo i .
Dedra mi je trosila malo vise ulja nego normalno ali zato nije nigdje stala.Kuzis/razumijes... ;) :smile12: