PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ozlijeđeni nakon ilegalnih utrka



race man
06-02-2004, 22:23
Dvoje pješaka ozlijeđeno je preksinoć na parkiralištu prodajnog centra Mercatone u Kaštel Sućurcu. J. M. (21) je slomio desnu potkoljenicu, dok je T. J. G. (22) lakše ozlijeđen. "Golfom" ih je oborio M. Š. (20) iz Splita, i to nakon što je udario u "vectru", s kojom se zaustavio T. K. (21) kako bi propustio pješake. M. Š. je prebrzo vozio, utvrđeno je očevidom. Inače, incident na parkiralištu zbio se petnaestak minuta nakon dolaska policijske ophodnje. Policajce su zvali građani uznemireni ilegalnim noćnim utrkama na parkiralištu prodajnog centra. ( vecernji list,izvor

Spin
06-02-2004, 22:55
Nisam cita to sta je bilo u novini,ali sam bija u Kastelima sinoc.
ne znam koji kreten je svima rastrubija da je race,doslo je previse ljudi,bar 150.
I svi,ali bas svi su se gurali isprid auta,cudi me kako nije nikog prije pokupilo.
Momak u Vectri je zakocija ka blesav kad je par ljudi zakoracilo na stazu(kako da je vec nazovem),a golf je bija u naletu iza njega,nije stiga stat...opalija je Vectru i otkliza nekih metar-dva sa strane.
Jos je sve dobro i proslo.
Nije da branim ikoga,ali tu je bilo previse ljudi koji su sa aparatima i kamerama skakali pred aute.
Momak sa R1 je skoro spuca sa 150-ak kmh i na zadnjem kolu kad je ispred njega skocilo par odusevljenih debila.
Ovakve stvari se relativno cesto organiziraju i nikad nije bilo nikakvih problema...A za ovo sinoc se cak moglo cut na Radio Kastela.

POLOVNJAČA
07-02-2004, 08:44
:smile12:
koliko ja znam u Splitu se zadnjih godina to organiziranje svelo na par divljih utrka o kojima se ispredale pričice za malu dicu .

Davno je to bilo kad je jedan momak poginio na ponoćku , i od tada je policija prekidala sve slično tog tipa , ali ostalo je kod Poljuda ( malo veća okupljanja ) , koje se vrimenom razvodnilo na ništa . Glupo je uopće ići na parkirališta jer je velika mogućnost da se desi ×××××× , mislim policija i takve nezgode .

St
07-02-2004, 09:01
Ovdi ima puno vise mista nego na poljudu.

POLOVNJAČA
07-02-2004, 09:04
a jesi ti jedan od trkača ? :smile18:

aerotech
07-02-2004, 09:19
Znao sam ja da vectra ima dobre kočnice :)

S16_
07-02-2004, 12:04
Spin, ne znan jesi li u tom điru, ali ima ilegelaca u centru splita. Od poljičke do pazara pa do stare realke i malo dalje do kraja đardina, i onda se tu okrenu pa istim putem nazad. Budu dva golfa jedinice (kričave boje, ja mislin zeleni i ...?), kadett gsi, i još neki. Uglavnom, ludo za pogledat, ali u zadnje vrime na toj ruti ima previše policije. Čuli su za to pa stalno patroliraju...

Bmw Touring
07-02-2004, 12:06
mislin da se sican tih auta proslo lito.
Ludi su totalno :o

S16_
07-02-2004, 12:07
Ma PREludi su :smile07: Skoro pokupe pješake na stanici... :)) :smile06: :smile08:

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:12
mislin da je GSI sa Sirobuje , cila nabildana , čak i previše , bordo boje . Golfove sam viđala , više njih , ali jedan bili je ka metak , pokušala sam mu par puta samo blizu doć , ma nema šanse ...

:smile18:

Bmw Touring
07-02-2004, 12:14
sredit cemo mi njega bemburom Pole kad dodjem :))



:smile18: :smile18: :smile18: <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

S16_
07-02-2004, 12:16
U golfovoma su većinom G60 ili VR6 mašine. Jedan ima iz gti-a motor. Uglavnom, ××××ni su.

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:17
1986-te jedan momak iz moje škole je poginija u Ruže Markotić i od onda nisan čula za neke utrke , a sve ostalo je bilo par auta i par đireva , ništa posebno . Probali su legalizirat to kod Poljuda da ne bi bilo trgedija ka tad , ali su ljudi odustali . Uostalom , jedino Zadar ima tako nešto ( ilegala ) .

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:18
Bmw ,u iščekivanju ... :smile07:

Bmw Touring
07-02-2004, 12:19
je to san cuja i ja za te utrke u na Poljudu.Bilo je cak i u novinama al sad vise toga nema ja mislin

S16_
07-02-2004, 12:21
Nema toga više na poljudu. A i kako će bit kad je onaj asfalt oko poljuda pun rupa i ××××××. Meni se s×××× na to ovjes na francuzu, a mogu mislit kako bi proša neki spušteni i tvrdi njemac... (pod "francuz" i "njemac" mislim na automobile... :)) )

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:23
najbolje su zaobilaznice za te stvari , jer mi se čini da se može pokazat brzina i vještina . Glupo je pičit po gradu kakav je Split , Zagreb je druga prića :smile18:

Bmw Touring
07-02-2004, 12:26
najbolja je ona kad ××××s prema Stobrecu.Dvi trake,blaga nizbrdica ravno jedino malo ×××× ona blaga liva okuka al nije bas neki problem ako dobro udjes :)) <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

S16_
07-02-2004, 12:28
Tu san ja vozija 130 :)) ××××ga, izgledalo je ka da ću poletit u onom malom renoliću :smile06:

Spin
07-02-2004, 12:28
Sa Poljuda su se ljudi makli jer je policija dolazila i svima pisala prijave za ometanje i remcenje mira...
Vec neko vrime se okupljaju ljudi na reklami,na izlazu is Splita.
Auta ima svakakvih,par Gsi-a,Fiesta turbo,405 T16,nekoliko stojadina i yuga sa zvijerkicama ispod haube,Rito abarth(nesto preko 200 ks)...uglavnom,ima ljudi i auta.
Cisto da kezem,prekjucer je pa jedan pravi race,zuta Delta i T16,Delta ga je oprala...ali bilo ih je shema gledat,2 takva auta...

Bmw Touring
07-02-2004, 12:30
Vec neko vrime se okupljaju ljudi na reklami,na izlazu is Splita.


Da je to na reklami.Mislis kad ides starom cestom prema Solinu ili?

S16_
07-02-2004, 12:30
Spin, znaš li šta je sa onom prizmom integrale (navodno) sa riječkim tablicama. Šta ima HF na haubi i sparco na prednjoj šajbi. Sive je boje. Stoji već dugo na Dobriju...

Bmw Touring
07-02-2004, 12:31
Tu san ja vozija 130 ××××ga, izgledalo je ka da ću poletit u onom malom renoliću



:)) Tu je mene ovjekovjecilo iz civilnog Golfa III :))

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:32
Bmw , u desnoj si traci pa kad ide okuka stisneš gas do daske pa u livu ... provjereno , izletiš ka metak ( u četvrtoj ) , pa te mecani glede ka da si u avionu projezdio :))

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:33
Modri , ST broj i FZ , ma bižin od njega ima jedno po godine :)

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:33
Modri , trica

Bmw Touring
07-02-2004, 12:34
:)) :)) To cemo probat Pole.Samo malo hebe ako ima auta desno.Trebat cemo to ponoci isprobat :smile18: :smile18: :))

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:35
a ove bi stvarno tribala ić vidit , baš me zanima kako sad to izgleda , samo KADA ???

Spin?

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:37
Bmw , nije bed , snimi svit da ide neka kamikaza pa jednostavno odlete kraju :))

Spin
07-02-2004, 12:38
Reklama,mala birtijica bas na izlazu iz grada,dakle ne livo skrenit za Solin,ni desno za Omis,nego odma kraj Citroena Ivancic.
Tu se najcesce nalaze,i zna bit skroz dobrih auta.

S16,ne znam za tu Integralku,nisam je vidija.

Bmw Touring
07-02-2004, 12:39
e meni se cini da je bas taj bija ST-FZ j*** mater svoju.Ogulija me :))

Spin
07-02-2004, 12:40
A momci su popizdili prekjucer totalno.
Ovi sa reklame su dogovorili sa Omisanima i Trogiranima kod emezzete.
I uglavnom,kako je ovo mal grad,sve se culo,i doslo je svakakvih ljudi.
Bilo je par mulaca sa strasno sredenim autima...ono u stilu tata ima love a ja 19-ke i par k eura muzike.
I na kraju su ova 2 sta su virila vani skoro i poginila..
Ne znam kad ce se opet nac,ovi tjedan sigurno nece.

Bmw Touring
07-02-2004, 12:41
znaci to je ono di je onaj nadvoznjak.Produzis ravno i tu jel to ako san dobro svatija?

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:42
Spin , je , ali tamo su sad našli drotovi sebi ćuku , side ispod nadvožnjaka od nekih 6 sati popodne do duboko u noć( radim na Blatinama , stanujem na Šine ) , a većinom je tu taj Golf lll koji me košta živaca...

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:44
ali sad vozan Škodu Favorit staru jedno 20-etak godinica kojon se ne smin niti zaletit da joj kotači ne izlete i ubiju koga nedužnog :)) :)) :))

Spin
07-02-2004, 12:46
A znam da ih ima,taj FZ golf mi je kralj,i imaju jos jednog,ali tom drugom ne znam table.
Dobro si rekla za ceku,jos stane ispod nadvoznjaka tako da ga ne vidis dok nisi u vec uletija u okuku.
Ali nije greda,na reklami i nema previse problema,tu se momci samo nadu,a ako ce past koji race,to se dogovori bez problema.

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:49
jednom me pustio , ne sićan se šta san nadrobila , ali posli sam bižala par puta , ništa specijalno .
Često idem za Kaštela i uvik naiđem na nekog ko bi tija bit brži . Ono se zove cesta . Možeš šta oćeš , a drotove snimiš bez po muke .

Bmw Touring
07-02-2004, 12:52
jel zna neko jednog sivog Audija 200 karavan table su mu ST **** GT.E taj auto leti.Prisustvova sam dogadjaju na onoj brzoj cesti prema Klisu.Osramotija je Corrada VR6

S16_
07-02-2004, 12:56
Spin, ti se trkaš isto, ili?

Spin
07-02-2004, 12:58
Samo gledam...prebrz sam za njih :))
Sprdam se,vozim motore uglavnom,auto mi je dizel :smile07:

POLOVNJAČA
07-02-2004, 12:58
neki dan ( ja u ŠF - čitaj šajnšfikšn ) proleti pokraj mene jedna Yužina i nekako joj ja dođe blizu , kad ono dva auspuha , tamna stakla , liči mi malo na Golfa l , i pođemo mi a on zagrmi toliko da su na mojoj ŠF zatresla stakla i otpa retrovizor :)) :)) :)) zezan se malo , ali ih ima , jurilica za ne virovat svojin očima :smile18:

POLOVNJAČA
07-02-2004, 13:00
ode ručat , stiga je zakoniti , dobar tek i vama :smile20:

S16_
07-02-2004, 13:02
Pole, pa ti yuzi (ili yugi, kako li već) ti većinom imaju motore iz Lancia i to 1.5 sa otprilike stotinjak konja. I sad malo računaj. 100 konja na onu laganu karoseriju...

Bmw Touring
07-02-2004, 13:02
Pole aj dobar tek :smile20:

Spin
07-02-2004, 13:02
Cisto reda radi,nabrojat cu ih par.
Najjaci,Yugo,1.3 turbo iz Una.
Yugo,1.6,Lanica motor
Stojadin,1.6,Lancia motor
I jos 6-7 njih sa 1.4 masinama iz Tipa.

Idu skroz nelose.

S16_
07-02-2004, 13:04
Spin, :)) prebrz si...

S16_
07-02-2004, 13:05
Al nije 1.5 lancia?

Spin
07-02-2004, 16:39
Dvojica imaju 1.5,ali uglavnom su Fiat 1.3 i 1.4
Takav motor se bez problema stavi,1.6 je vec malo zajebanije.

POLOVNJAČA
07-02-2004, 16:54
Spin , ako bude ponovno okupljanje , javi ovde . Volila bi da moja baja ubrzo bude gotova pa da dođem sa njom , ali :(

Spin
07-02-2004, 17:12
Nema greske,ali ne virujem da ce jos neko vrime skupit ovoliko ljudi.
Ovo je bila predobra ideja,skupili su se vi od Omisa do Sibenika,cak je i jedna Impreza bila.
Nakon ovih ××××××,policija ce poludit,cim se nade 5-6 auta na okupu,neko ce ih odma zvat.
Ali,ako bude ista,napisat cu.
Btw,nema te sta cudit kad te odere takav Yugo,ovaj sa turbom opere Golfa 2 Gti bez vecih problema.
Je da crkne 2 puta dnevno..ali ide.

S16_
07-02-2004, 17:26
Spin, tako je, obavezno javi.

sepra
07-02-2004, 18:10
Spin imaš li kakve veze sa Spinnakerom na forum.hr?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Fresh
07-02-2004, 23:36
Vidiš da ti je čovik reka da vozi motor, a ne jedrilicu.

Bio je užitak pročitat ove tri stranice bez upada padobranaca.<br><hr>

Spin
08-02-2004, 10:25
Vozi motor,ali i jedri tu i tamo :)

kutijica
08-02-2004, 15:50
2BMWT:Poznam ga ja....nasli smo se isto preko foruma...Audi je ful dobar....
Inace je spomenut i moj auto 405T16 vezan uz onaj kafic "Reklama" pa bi samo rekao da bas ja i ne budem tamo u biti nisam tamo nikad u zivotu izasao.Dosao jesam jednom ispred kad su me zvali na neki race.....
Nije da imam nesto protiv ljudi koji tamo izlaze nego samo govorim da bas i ne izlazim tamo....da se ne bi nesto krivo shvatilo.....
Sto se tice dogadaja od prije neku vecer;ovo sta se desilo je bilo neizbjezno,dapace dobro je sve i proslo.
Mene cudi kako nitko nije poginia....
Meni samo nije jasno sta je u glavi onih koji su vozili onaj "drag" jedan za drugim po porosenoj cesti,a jos manje sta je onima koji su ih gledali stojeci samo pola metra od mjesta gdje ovi prolaze jedno 130-150 km/h... :smile12: <br><hr>

Bmw Touring
08-02-2004, 16:19
2kutijica:Imam ja cak i slike od Audija.Negdi san ih skupija na internetu.Znas li koji je motor unutra?
Meni se cini da je radjeno nesto na njemu jer da onako strahovito ubrzaje to nema nigdi.

Spin
08-02-2004, 16:45
Kutijica,auto ti je zakon...i ako nije greda,zanima me par stvari.
Koliko otprilike vridi,i jesi sta radija na njemu?
Btw. turbo ti se cuje pre××××no.

kutijica
08-02-2004, 19:23
2BMWT:U Audiju je motor 2.2 turbo iz S2.
Vlasnik mi je rekao da je jos chip stavljao...Inace je taj motor tvornicki unutra(nije nekakva prerada) i tih Audi 200 avant ima malo kao i ove moje kašete....
2spin:Pa kad sam ga ja prodavao cijenio sam ga 7000 Eura,ali sam odustao od prodaje.....
Inace dump ventil se cuje tako i sta se tice motora bas sam nedavno stavio chip i to je to,a od drugih stvari ima par stvari,ali nista extra.....
Auto je zajeban za odrzavat tako da je tesko imat novaca i za odrzavanje i za tuning....
Cekam da kupim novi auto,uskoro nadam se,pa ce T16 na jednu detaljnu obnovu.....

Bmw Touring
08-02-2004, 19:30
2BMWT:U Audiju je motor 2.2 turbo iz S2.
Vlasnik mi je rekao da je jos chip stavljao...Inace je taj motor tvornicki unutra(nije nekakva prerada) i tih Audi 200 avant ima malo kao i ove moje kašete....




E znam da ih nema puno.Inace pitao sam te zbog motora jer ja inace imam jednog takvog Audija 200 Turbo Quattro limuzina sa 220 konja.Nista radjeno na njemu nije.Cista serijala.
Auto ti je na ST table jeli?
Meni se cak cini da sam te vidjao po Splitu.Stvarno imas strava auto.
Koje auto mislis kupit?

Spin
08-02-2004, 19:39
Virujem ti da je zajeban za odrzavat..ali hebiga nemozes i ovce i novce..
Mislim,imas jako rijedak i jako dobar auto.Koliko ja znam,jedini u St,jel tako?
A ovo za drugi auto mi zvuci skroz pametno,T16 mi i ne djeluje bas ka auto za svaki dan.

Mario Haas
08-02-2004, 20:08
T16 je zanimljiv stroj. :)

Bmw Touring
08-02-2004, 20:17
http://weaky.free.fr/images/fiches/fr/peugeot/405_T16_93.jpg

kutijica
09-02-2004, 00:37
2BMWT:Pa to je onda isti audi ka tvoj samo je karavan...super mi je to sta auto ima brdo opreme a ne znam 90. godiste(npr.grijanje bez da je auto upaljeno,....)
Je auto mi je na ST table i nakon dugog vaganja odluka je Megane Grandtour 1.9dCi.......
Inace su mi karavani super tj.nabrijani karavani.Recimo Volvo V70R,...
Sto se tice izbora,za tu cijenu ne mogu dobit nigdje toliko opreme i takav auto.
2 spin:malo sam bio preblag auto je ultraaaaaa zajeban za odrzavat i zahtjeva previse vremena i zivaca.Kad bolje promislim ja sam stvarno ultra debil.
Je jedini je u ST,imaju jos 2 u Rijeci i 1 u ZG-u....Inace ih je 400 proizvedeno...
T16 definitivno nije auto za svaki dan.
Po gradu uglavnom vozim mamin Clio,ali sa T16 zato radim dosta km kad idem na put, a idem cesto....

2MS:Nadasve rijedak i zanimljiv stroj sa puno potencijala za dizanje snage samo se prije toga mora poradit malo na ojacanju nekih dijelova u reduktoru i ojacavanje prve brzine u getribi......
;)
Evo link jedan gdje se moze vidit moj T16.Slike su stare jedno 2 godine...
http://www.205gtidrivers.com pa onda idete na driver's car pa onda kliknete na 405T16/GoranV.......... <br><hr>

ZEGA
09-02-2004, 03:56
Kutijica, super ti je onaj 405 WAU koje stanje auto je ko nov, unutrasnjost mrak a felge, gume, diskovi fakat nice (ne bi skodilo da su veci discovi)...
A tek okolina lijepo, bem ti kak me pukne nekaj kad vidim onako iza more...ciju a ja u zagrebu, hladno sugavo bljah, dodje mi da se selim na jug...mozda jednog dana... :)
Evo slikica za druge to ne treba propustit..

ZEGAhttp://www.205gtidrivers.com/cars/pics/goranv3.jpg
http://www.205gtidrivers.com/cars/pics/goranv4.jpg
http://www.205gtidrivers.com/cars/pics/goranv5.jpg
http://www.205gtidrivers.com/cars/pics/goranv2.jpg
http://www.205gtidrivers.com/cars/pics/goranv1.jpg<br><hr>

Spin
09-02-2004, 08:36
Nemos virovat..na onoj stranici 2 T16,jedan u Bosni,drugi u Hrvatskoj :))

širokobriježanin
09-02-2004, 08:39
Spin, šta je to bilo jučer u Širokom?

Spin
09-02-2004, 08:45
To bi ti triba znat bolje od mene :))

A sta ce bit,pofajtali se sa Boysima...
Ko bi reka da ce onoliko ljudi doc..stvarno nisam ocekiva ovakav dernek.

širokobriježanin
09-02-2004, 08:51
A čuj... Mislim da 90% Širokog navija za Dinamo. Čuo sam da su boce od strane splićana letile na sve strane... Bratić mi je jedva uspio izvuć živu glavu... :(

alien5
09-02-2004, 09:02
ŠB, nemoj tako baš po nama, bilo je i sa jedne i sa druge strane...jel tako!?
I pitanje za Spina -šta će reć da svi mi koji vozamo motore imamo auta dizelaše? Meni to izgleda sasvim normalno, gomili moje ekipe isto, vidim i tebi pa se pitam kako to? Mislim nisam nikad o tome razmišlja pa me baš interesira pta misliš o tome?
Može bit da je to onaj osjećaj kad svaki auto vidiš u retrovizoru!!!
He, he!!

širokobriježanin
09-02-2004, 09:06
alien, nisam bio, nemam pojma. Znam samo ono što mi je bratić rekao, a on je rekao da su torcidaši započeli kavgu. Ako on meni laže, lažem ja vama.
Inače, protiv torcide nemam ništa, je da su nas nei idioti išli šorat kad smo išli na maturalac, ali... :smile15:

Spin
09-02-2004, 09:07
Haha...lako moguce..
Ne znam za druge,ali ja sam diesela uzea cisto jer ne zelim trosit previse love na to.Prijatelj koji vozi GSI-a tanka 100 kn dnevno.
A performanse su mi kad sidnem u auto u drugom planu....nakon sta sidem sa necega sta ide oko 3 sec do 100,malo koji auto djeluje brz.

A siroki,dobro je reka alien,ne virujem bas da su samo nasi radili ××××××...

alien5
09-02-2004, 09:17
ŠB koliko ja znam purgeri su se tukli sa njihovom policijom. Je da i tamo ima torcide ali sumnjam baš da je policija bila opremljena torcidinim šalovima!!
Ali bolje da ne raspravljamo o tome - ipak je ovo auto forum.
SPIN - točno kažeš, nego šta je kod tebe u pitanju - R1 ili nešto drugo!!
Jučer sam bio sa V-maxom , prijatelj mi pomorac pa mu moram malo prozračivat auspuhe.
Inače, draga me natjerala da se penzioniram pa u proljeće sjedam na čopera - ali za osvetu već je dogovorena tura do Španjolske u lito.
Doduše moram priznat da je za takvu turu čoper i bolji!!

Spin
09-02-2004, 09:24
Momentalno svoje nemam nista :(
Proda sam Fzr-a,sad skupljam lovu,i ako sve bude po planu ovo lito ce uletit nesto,najvjerovatnije R6.
Nekako mi je bolje lega od R1...ni sam ne znam zasto.
A sad vozikam Thundercat-a prijateljevog.
On se prosua ka ×××××,i vise ga skoro ni ne vozi...i dok ga ne proda u mene je.
Ovo za choppere,ok motori,za posudit i napravit dir...ali kupija ne bi nikad.
Ali moram im priznat,imaju nekog sarma...ono,simpaticni su...u nedostatku bolje rijeci.
Pogotovo V-max....to je prebolestan motor...za bolesne ljude.Jos nisam upozna covika koji ima V-max a da je normalan..

alien5
09-02-2004, 09:36
Spin- ne znam jesi li vozio duže ture ali čoperi i enduro su zakon za takve stvari. Po Evrope sam prošo sa Super Tenerom - ko u fotelji, a sa čoperom će biti vjerovatno još i bolje. Suvozačicama je najdraže sjedit na čoperu - viruj mi. Jedanput sam iša na Grobnik sa GPX-om . Je da san doša duplo brže nego sa autom, ali brate mili bole te leđa posli par sati pa to dođe na isto!
I nemoj protiv V-maxa - ej! to je mašina!

Spin
09-02-2004, 09:44
Ma neee,krivo si me svatija,u biti ja sam se krivo izrazija.
V-max mi je zakon,samo sam mislija rec da nije bas za svakoga...pre××××na je to zvijer.
A sta se tice udobnosti...hebiga,ne ide i brzo i udobno,jel tako?
Ovo lito sam sa Yzf-om isa do Novalje...i ruke su mi otpale na kraju,satra me totalno.Je da sam ga vrtija do kraja,ali to nije R motor...
Btw.Super Tenera mi je jedan od boljih motora uopce...Yamahina velika greska sta su sa nje presli na Teneru..

POLOVNJAČA
09-02-2004, 10:31
oooo , dobro jutro , vidim ja da u Splitu svi počinju sa motorima , a i jesu zakon !!!( bar dok sam bila mlađa , he , he )
I ja sam guštala dok me jednom moj brat nije provoza 240km/h ... tada sam sišla i više se nisam popela....

PRIPALA SAM SE KA I GRLICA

:smile17:

alien5
09-02-2004, 11:35
Pole reci ti meni onako iskreno jel clio može dat onakav adrenalin ko šta ti ga je brat stvorija sa motorinom?
P.S. je lipo u Splitu ovih dana - taman za motorin.

Bmw Touring
09-02-2004, 12:16
2kutijica:Lip ti je ovaj Pezo stvarno.Bijela boja mu stoji. :smile15:
I dobar ti je izbor za Grandtoura Dci.Taj dizel jako dobro ide a ne trosi puno <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

POLOVNJAČA
09-02-2004, 13:12
Auto je stvarno mrak , i meni se sviđa mada mi Pežoići nikad nisu bili napeti .
Što se tiče adrenalina , tu su motori prvi , ali dođeš u fazu kad bi tija nešto drugo . Npr. GLEDAT A PIČIŠ 240km/h ...
Taj put smo išli nenadano , nisan ponila kacigu , suze lete ka u priči a on raspizdija na Kukuzovcu ... pogledam , ono 240 na celeru ... okrenija mi se stomak i već san se čitala u kronika 92

ili dođe sa godinama , da te ne brije bura i ne lije kiša :)) :)) :))

Spin
09-02-2004, 14:35
Ma normalno,motor ne moze bit jedino prevozno sredstvo(iako ima i takvih),ali sta se tice gusta u voznji,nema takvog auta...

S16_
12-02-2004, 11:30
za kutijicu: Jel se ovaj peugeot prodava na netu za 7000eura? I ima 220ks? :smile12:

Bmw Touring
12-02-2004, 15:15
I ima 220ks?



Tocno S16.To ti je onaj cuveni Overboost :)

kutijica
12-02-2004, 17:27
Pa ne znam ja sam svoga prodavao u negdje 9 mjesecu 2003.god. pa ne znam da li je to moj zato sto se nedavno jedan u ZG-u prodavao za toliko novaca??
Inace ja vise ne prodajem svoga :))
I da tvornicki ima 220 ks s tim da se 280-300 konja dode bez nekakvih prevelikih preinaka i troskova,a sve iznad toga vec zahtjeva vise toga.........
2BMWT:Evo poslao sam ti mail trebala bi mi jedna velika usluga.........ovu priliku ne smijem propustiti :)) :smile07: <br><hr>

Mario Haas
12-02-2004, 17:58
Šta? 7,000€ je tražio za onog zelenog? Preklani se prodavao za 6,100! :o

kutijica
13-02-2004, 00:36
Trazio je 6500 za onog zelenog......<br><hr>

S16
13-02-2004, 10:18
kutijica, uživaj kad si dobija tu priliku jer je meni taj peugeot jedan od, ako ne i najdraži auto :smile20:

Mario Haas
13-02-2004, 10:33
MA DAJ!

Tip je tražio za ISPRAVNOG 6,100€. Išao ja vidjeti, pogledao, porazgovarao i predomislio se. Čuo sam da se auto sada prodavao zato jer mu je trebao servis! Vidiš ti lopine, još je i zaradio! :o

kutijica
13-02-2004, 18:45
2 Mario Hass:T16-ici NON-STOP treba servis....... ;) :)) :)) :smile15:
2S16:Pa sto se tice najdrazi auto i uzivanja u njemu to varira :)) kada sve radi onda :)) ,ali kad pocme zajebavat :smile09: onda bi ga najrade zapalio jel stvarno zna izludit covjeka sa nekim svojim rjesenjima...i tako u krug
....nije ni S16 za bacit
;)
Koliko ja znam nema ih bas puno u ST-u.,stovise jedino za tvoju znam iako i nju vrlo rijetko vidim....ako me vidis na cesti slobodno trubni.....<br><hr>

Bmw Touring
13-02-2004, 18:51
ali zato ideeeeeee :smile15:

POLOVNJAČA
13-02-2004, 18:54
nisam imala prilike vidit ga na djelu , ali sređen je baš kako triba !

di te se može vidit :smile12:

Bmw Touring
13-02-2004, 18:58
a vidis ga pa ga ne vidis :))


kutijica sutra cu vidit za ono ;)

kutijica
13-02-2004, 19:01
Ups dok sam ja 164 puta editirao vec stigli odgovori.....
2BMWT:ide ,a jos ako kupim one dijelove e onda ce bit onako kako sam ja to zamislio :)
2P:pa po gradu ga bas i ne vozim previse(vozim mamin Clio).....inace sam procitao negdje da zivis na Sinama....ja imam tamo babu i rodake koji zive tamo...Sicenica,Ukic......<br><hr>

kutijica
13-02-2004, 19:01
2BMWT: ajde fala ti puno... :smile20: <br><hr>

Bmw Touring
13-02-2004, 19:07
no problemos ;) :)

POLOVNJAČA
13-02-2004, 19:41
kutijica , je , C. Medovića , kod table KAMEN ...
a Clijaća vozaš , i ja nekada :( :( :(

ali , i opet ću :smile20: <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

Dr. Strangelove
18-02-2004, 15:12
E snimite ovaj sajt... ima i filmića...

:URL=http://www.ckscena.com/illegal.htm:F & F in Croatia:/URL:

S16
18-02-2004, 16:55
Neloše.