PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jaguar XJ6 `91.



GS
04-02-2004, 22:17
Razmisljam o kupovini navedenog Jaguara za smijesnu cijenu i ono sto me interesuje jeste kako se ovo auto zaista pokazalo?

Inace motor je snage 146 kW (199 PS), EZ: 08/91,/ABS, Stabilitätskontrolle, Klimaanlage, Automatik, Zentralverriegelung, Lederausstattung, Leichtmetallfelgen, Schiebedach, el. Fensterheber Beschreibung:
Automatik getriebe Schaden/...

Kako se krece potrosnja u gradskim uslovima i na otvorenom /opustena, coolerska voznja/, kakav je za odrzavanje i da li zaista treba biti Jag freak da bi se usudio u jedan ovakav poduhvat?

:)

aerotech
04-02-2004, 22:18
Kaj bi to uvezo iz Njemačke?

Bmw Touring
04-02-2004, 22:26
Automatik getriebe Schaden/...



e pazi se.ima kvar na mjenjacu a to je jako skupo a pogotovo automatika

aerotech
04-02-2004, 22:37
"Stabilitätskontrolle" - da li to možda znači kakva kontrola stabilnosti? (91. godište) :smile12:

širokobriježanin
04-02-2004, 22:40
I kako to uopće misliš uvest, pa auti stariji od 7 godina se ne mogu regat kod nas...

Bmw Touring
04-02-2004, 22:42
da.al i meni je cudno to.mozda je greska a mozda i stvarno ima neki uredjaj

ZEGA
05-02-2004, 03:42
fino na :URL=http://www.hak.hr/hrv/tehnickeusluge/homologacijaudovoljavaju.asp:hak.hr:/URL: i vidjeti da nema jag-a...
7 godina nije kriterij iako je najcesce tako, vozilo mora proci homologaciju, a to moze svako vozilo ako se zeli investirati i slagati ga da prodje homologaciju, tj pregled, moze se i tako ali to kosta pa i previse...
Mislim da taj jag nemoze u hr jer sve sto je "uvozivo" ima i vise cijene u nj, inace su cijene fakat smjesne...
Nisu ni svabe bedaste :)
ZEGA <br><hr>

Fabia SDI Elegance!
05-02-2004, 06:01
Ima brat u SAD Infiniti Q45 1994 koji ima full opremu a ima TCS i SLIP Controll(kao ESP)!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Sto je babi milo, to se dedi skrilo!</font>

Pack0575
05-02-2004, 11:09
Taj XJ6 se proizvodio od '87 do '94. Prvi modeli '87 su imali neke graske s hidraulikom, putnim kompjuterom, diferencijalom i zatvaranjem straznjih vrata (nemoj se uplasiti, i danasnji novi mercedesi pogotovo prvi modeli imaju dosta gresaka). U seriji '88 je dosta gresaka ispravljeno koje su uocene nakon testiranja modela iz '87, a daljni modeli iznad '89 i pogotovo '90 su potpuno sigurni od tih gresaka.

Tako da ako hoces xj6 (ta serija je zapravo XJ40), godina '91 je vrlo dobar izbor.

Vjerojatno si cuo ×××××× koja je predsjednik Forda izjavio '90 kad su preuzimali Jaguar, no to nista nije tocno, jer je taj tip bio protiv tog preuzimanja a i na taj nacin je srusio cijenu tvrtke.


Inace u tom modelu je 4 stupanjski elektronicki mjenjac koji je '90 obnovljen a cuo sam da u tog jaga ide bez problema 5 stupanjski manualni iz Toyote Supre ali to nisam osobno vidio.