PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cafe chez Mario



Stranica : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

mc
10-11-2004, 14:29
Rosso, bio sam u "tvom kvartu" u nedjelju, ali sam bio u drustvu pa se nisam javljao za neko druzenje - valjda cemo jednom prilikom uspjeti organizirati nesto. :smile07: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Rossonero
10-11-2004, 14:44
MC, nema frke. Ja sam uvijek ZA. Jedino je sad bad kaj moram starog zicat auto pa nisam mobilan ko nekad. ;)
BTW, Monster ima broj mog GSM-a tak da mozes do mene bilo kad.

mc
10-11-2004, 14:49
OK. BTW, jel Varazdin uvijek tako sablasno pust nedjeljom popodne? Ocito se fino kuha, pa se skvadra drzi kuce... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Mario Haas
10-11-2004, 14:58
Vidim da ćemo morati aktivirati naš diskretni KLV. :o

Rossonero
10-11-2004, 15:10
Aha, mrtvo skroz. Svi su doma. ;)

Dr. Strangelove
10-11-2004, 15:18
Mario još mi duguješ objašnjenje o tajnovitoj organizaciji KLV... :))
...sjećam se neke stranice sa fotkama...
ziher je i neka grda inicijacija u pitanju! :))

Brock
10-11-2004, 15:22
Je... moraš napravit generalku na getribi od Fiće u roku od 15 minuta... ako ne uspiješ... onda... :o :smile18: :(

MONSTER
10-11-2004, 15:24
'Ja sam u svakom slučaju tamo u petak u 21h, pa makar sjedio sam za stolom cijelu večer... '


BROCK....ili ce biti PIMP MY RIDE sa coupeom po gradu!!!

:smile06: :smile06: :smile06:

Brock
10-11-2004, 15:31
Pa... nadam se :smile25:

MONSTER
10-11-2004, 15:38
sepra...Što je najgore shvatili su kao doslovnu uvredu jer kao nije bilo smajlija.

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

eto....sada za drugi put i kada stavis smileica onda daj jos i u zagradi napisi da je to smileic!!!!

nego....predlazem da mi ostali sa dobrim autima napravimo KLV u kaficu do SZ (odred alfista) tako da sline kada vide nase pile a da se zbrukaju pred ekipom s kakvim to amerima i poluamerima dolaze na cugu!?

:o :o :o :o :o :o

Bmw Touring
10-11-2004, 15:40
hehe nemogu vjerovat.
Izgledamo kao one bande iz New Yorka :smile06:

Brock
10-11-2004, 15:41
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

turbo-limac
10-11-2004, 15:44
kao sef KLV-a za vozni park i tehnicka pitanja moram samo napomenuti da samo njegov predsjednik, M.H., cije se ime izgovara sa najdubljim strahopostovanjem, smije organizirati bilo kakve mitinge i druga druzenja pod pokroviteljstvom kluba.... :)


inicijacija.... Dr., ne zelis znati o tome.... :smile18: :smile06:

MONSTER
10-11-2004, 15:47
:smile06: :smile06: :smile06:

mogli bi i mi izorganizirati jednu takvu tučnjavu!!!! ali posto je nas vise, onda cemo im predloziti tucnjavu u obliku RACE-a!!! i oni su odmah u startu u prednosti sto se tice ovjesa, motora, rasporeda tezine, kocnica...posto je rijec o alfi, a treba naglasiti da imaju i NATJUNIRANE aute sa raznim tjuning dijelovima,od remusa do zastitnih bocnih letvica i sibera i olaksanih felgica i xenona i radija...!

:smile06: :smile06: :smile06:

MONSTER
10-11-2004, 15:48
da pojasnim...

mogli bi i mi izorganizirati jednu takvu tučnjavu kao iz filma bande new yorka!

Bmw Touring
10-11-2004, 15:50
da pojasnim...

mogli bi i mi izorganizirati jednu takvu tučnjavu kao iz filma bande new yorka!






Pa to te ja pitam :smile06:

Brock
10-11-2004, 15:54
Ja bi radije organizirao jedno grupno hvatanje i klanje malog žrtvenog jarića, pa da ga hladnokrvno hitimo ispod peke! :smile25:

mc
10-11-2004, 15:56
Ja sam razmisljao, buduci da nam se smanjio broj clanova, mogli bi vrbovati ljude po cesti i sl. Npr. odem kod Bacica i dogovorimo da svakom kupcu poklone kupon za srednji sis u Rubelju (mi financiramo) ako pristanu da se slikaju za klub i da ih mi u njihovo ime prijavimo na forumu. Isto mozemo napraviti kod svih distributera raznih marki ovisno o interesu stvarnih clanova. Na taj nacin bi klub svakog proizvodjaca na ovom forumu ubrzo dostigao zapanjujuce brojke alfa-kluba... :smile06: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

MONSTER
10-11-2004, 15:56
brock...ali to nije nikakvo natjecanje tko je jaci ili tko je brzi!?

jedino da napravimo tko ce prvi pojesti janje ali u toj kategoriji smo prenadmocni.....pa sepra je nas!?

:o :o :o :o :o :o :o

turbo-limac
10-11-2004, 15:56
Brock, ti si fakat neki krvozedni tip... :smile18: <br><hr><font face="Courier" color="red">\"...fuj internet...\" © S.E.V.E 2004</font>

mc
10-11-2004, 15:56
Cak sam si kupio i mobitel s kamerom da mogu na semaforima prikupljati clanove... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

mc
10-11-2004, 15:58
Monster, zaboravljas moje krvozedne sjekutice - mislim da bi s njima mogao bez problema izazvati Sepru na jedan ogled... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

turbo-limac
10-11-2004, 15:59
kaj ste se toliko napalili.... vidim ja cim nema gire i doma odmah Monster se osjeti slobodniji... :smile06: :smile06:

svi se osjecaju povrijedjeno kaj se ekipa pokupila..... ××××ga i meni je zal, al ovo je, barem kaj se neta tice, slobodna zemlja...... :smile11:

mc
10-11-2004, 16:01
Idemo dalje za iste pare... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Brock
10-11-2004, 16:03
Runda za sveeeeeeeeeeeeeee!!!!

Monster.. pa, kak nema natjecanja... pa ipak jarića nije lako ulovit! :smile25:

Bmw Touring
10-11-2004, 16:04
nego,morali bi smislit neki dobar naziv za bandu :smile06:

Rossonero
10-11-2004, 16:05
TL, ne znam da se ekipa ful povukla. Ja se kladim da svi malo lurkaju. Sve se ziher prati iz prikrajka i komentira samo u jednom od foruma. Ovisi iz kojeg kuta se špijunira. :smile18:

MONSTER
10-11-2004, 16:06
alfisti vs. amateri!

mc
10-11-2004, 16:07
Mogli bi se zvati "Sugavci", a moje ratno ime ce svakako biti "Siptarski Sifiliticar"... :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

mc
10-11-2004, 16:08
Rosso, tebi u svakom slucaju hvala za mirotvorstvo - cijenim to... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

MONSTER
10-11-2004, 16:08
ajmo sada svi iz protesta kupiti ALFU!!!


:smile06: :smile06: :smile06:

pa na 10 alfi dobijemo 2 gratis ziher!

MONSTER
10-11-2004, 16:09
Siptarski Sifiliticar koji plese na kisi!

u stilu posljednjeg mohikanca!

:smile06: :smile06: :smile06:

mc
10-11-2004, 16:12
Dobro ime - sve me jeza hvata kad to izgovorim u sebi. Brrrrrrr... :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Bmw Touring
10-11-2004, 18:18
Rosso ovo sam skupil s forum.hr automobili.
Moglo bi te zanimat.Kaze tip da je na prodaju.Inace nick mu je M!RO

http://img59.exs.cx/img59/6674/DSCI00041.jpg

Rossonero
10-11-2004, 18:50
BMW, cijenim misao, ali Opel ostaje iza mene. Kaj nije 3 komada dovoljno? Pa nisam ni ja okorjeli mazohist. :)) ;) ;) ;)
Ali sad za ozbac, svoju Calibru sam zgustal u svoje vrijeme i to je to. ;) A rege su mi ful poznate. Auto sam ziher vidjel u gradu. Vjerojatno i opral. :))

Rossonero
10-11-2004, 18:54
A jooooooooooooj, ak nisam fulal to je auto od Microstila. Moja bivša i još dvoje, troje je bilo u autu kad su se razbili. Neki frajer je malo promijenil putanju pa su se "poljubili" bokovima. Onak kompletnim bočnim stranama. Veli mala da se još sad sjeća kak su frcale iskre. :o
I ime mu je Miro. ;) <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

Bmw Touring
10-11-2004, 18:59
Rosso ;) :smile07:

Brock
11-11-2004, 07:41
Dobro jutro!

Veeeliku kavu prosim lepo... direktno v žilu... :smile18:

Aero
11-11-2004, 08:04
Broče... Kako napreduje novi forum? Bude to skoro, ne? :smile10:

Dr. Strangelove
11-11-2004, 08:14
Morgeeeeen... Daj i meni ono kaj pije Brock... od danas ne pijem instant kavu...
Iz nekog nepoznatog razloga mi je Jacobs instant kava u staklenki promijenila boju u crnu i zapekla se!!! Strašno izgleda ko ugljen....
ne kužim niš, nisam možda dva tri tjedna otvarao tu saklenku... psmtr i kemiji....<br><hr>

drugmirko
11-11-2004, 08:44
jutar....

illy s mljekom molim... ej, jedete li fuktisima jogurte? u zadnje vrijeme kad otvorim, svaki treći pa pokvaren :smile09: :smile09: . i to pet dana prije isteka roka upotri××××. :smile09:

a baš sam se navikao svako jutro, onak z guštom, uz kavu i cornfl./sendvič drapnut po jednoga :( :)) :smile06: .<br><hr>

Brock
11-11-2004, 08:55
Evo jedan fini jogurtić za totalno ispiranje...

http://www.etf.cuni.cz/~nidlova/imaga/jogurt.jpg

drugmirko
11-11-2004, 09:16
:smile06: :smile06: :smile06:

to bi prazan stomak teško mogao svarit... u tom slučaju draže su mi dukatove gljivne kulure :smile06: .

Mario Haas
11-11-2004, 09:36
Dottore, dobro razmisli da li želiš pristupiti supertajnoj organizaciji KLV, jer jednom kad uđeš nema povratka!

:smile23:

Brock
11-11-2004, 09:48
Ili... jer jednom kad ti uđe... nema povratka! :smile18:

turbo-limac
11-11-2004, 09:52
nego, jel se ti igras s onim okruglim kaj si dobio..? :)

Brock
11-11-2004, 10:11
Još ne... vrtim neke kombinacije... budem znao za 2-3 dana... :)

Dr. Strangelove
11-11-2004, 10:13
:))

Fresh
11-11-2004, 10:20
Vidim neki bi sve zaboravili i nastavili se zajedno opijati i obžderavati, ali ja to ne mogu. Ne kad pročitam izjave nekih, a kratka retrospektiva slijedi:

Dom Dom
Molim sve nove članove Alfa kluba koji su došli na Alfa forum da ne pišu ružne stvari o onom forumu , jel je tamo opsadno stanje kolko su neki članovi onog foruma uvređeni, da bi nas Alfiste najrađe strpali u neki logor

Neven (Doc)
Ajde dečki da više ne spominjemo vidiauto forum. Mislim da nema smisla više o tome raspravljati.

600
Slažem se sa Nevenom, ajmo zaboraviti onaj Forum i one ljude barem ovdje!

Girrari
Slažem se s Nevenom i 600. Kaj je bilo, bilo je i ne da mi se sad o tome

Alfist_zg
čitam sve ovo i nemogu vam reći koliko mi je drago što smo svi ovdje, vidi se da su ovo sve pravi ljudi


Da Alfist samo su tamo pravi ljudi, mi smo tu smeće,
da Gira ne da se tebi puno toga,
da Doc, dok si bio tu sve je bilo u redu sad više ne postojimo
da 600 sve zaboravimo, i ja ću tebe ubrzo zaboraviti.


××××ga ekipo vidiforumovci, ja takve dvolične likove ne mogu podnijeti i ne želim ih više viđati.

Mario Haas
11-11-2004, 10:30
Glupo se je zbog toga uzrujavati Fresh. Neka svatko radi što ga je volja. ;)

Dr. Strangelove
11-11-2004, 10:32
:(

Aero
11-11-2004, 10:34
:o :o :o :o :o Nemogu vjerovati... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Dr. Strangelove
11-11-2004, 10:34
Fresh ja ne vjerujem da su dečki mislili u tom kontekstu... neznam vas tolko kolko se vi međusobno znate, al brijem da su 98% SZ-ovaca fakat ljudine i fer igrači... takav je moj dojam...

piquet
11-11-2004, 10:37
www.na_otpadu_blizu_uljare.it

Vidim da je ekipa otišla odavde i to za ozbać.Daj mi jedno picence da proslavimo...

Da, jednoumlje rulez!

Dobro ima li netko adresu od te ×××××ske jazbine?

Kaj hoces porigati rucak?


malo se igramo holier than thou ha fresh?
čiji su postovi uvredljiviji?

Fresh
11-11-2004, 10:38
Doture
u tome i je njihova dvoličnost. Ja šta mislim napišem. Kod mene ne moraš čitati između redova da bi izvukao nekakav kontekst.

A čitajući ove njihove izjave ovako zdravo seljački kako su napisane meni dovoljno govore.

piquet
11-11-2004, 10:43
moj post sa alfaforuma:
ja nisam baš primjetio da je netko ovdje pljuvao onaj forum. više su ljudi sretni što mogu normalno komunicirati pa spomenu da na vidiautu to baš i nije tako.
ali tamo se uredno pljuje po "×××××ima", virimo iz šupka jedan drugom, ljudima se bljuje kada ovdje pročitaju tri posta itakodalje.
jadno.

Fresh
11-11-2004, 10:51
Naravano da ne smijete otvoreno pljuvati (čitaj psovati) jer bo će vas veliki NEVEN odmah ukoriti, pa zato sve to radite u rukavicama.

Aero
11-11-2004, 10:57
Meni samo nikako nije jasno kako je jedan ili nekolicina debila uspjela razdvojit ekipu koja se zajedno družila više od 2 godine? Svi imamo zajedničke interese - ljubitelji smo automobila, bez obzira na marku. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Brock
11-11-2004, 11:09
E... Aero... to ni meni nije jasno... :(

sepra
11-11-2004, 11:11
To je zato kaj ne mećemo smajlije<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

Fresh
11-11-2004, 11:13
Zato što mi nismo pravi ljudi...

drugmirko
11-11-2004, 11:15
jep, Aero. slažem se. prestanimo se ponašat djetinjasto, svi imamo više od osam godina (pojedinačno, ne svi ukupno :smile06: ). i neka imaju alfin forum. pa šta. ima i citroen foruma i bmw foruma itd... pa nitkom ništa. ja ću drage volje pročitat štogod girra, piquet & nadam se ne ex ekipa odluči napisat. i s veseljem popričat. a takve gluposti ko što su "ti si meni rekao prvi...", "ne, ne ti si počeo prvi, pa sad tamo pričaš...", to ću stavit pod IGNORE, jer je malkice djetinjasto.

u to ime... bog piq, što piješ? :) <br><hr>

Dr. Strangelove
11-11-2004, 11:20
Sepra :smile06:

valjda je došlo da zasićenja u međuljudskim odnosima... to je najćešće produkt neke netrepeljivosti, ljubomore ili nečeg slično, koja može bit u potpunosti podsvjesna tak da se nemože nikoga krivit...
...Moja preporuka je ostavite se ovakvih dijaloga (Ko je prije koga popljuvo i di) jer nebute nikam došli...
..Ja sam primjetio neke stvari tu na forumu (iako ih na SZ-u nije bilo) i to od nekih pojedinaca koje neću imenovat, jer nema smisla... a to je da imaju ili iskrivljenu sliku o realnoj vrijednosti onoga što se napiše na forumu u odnosu na većinu...ili nedostatak životnog samopouzdanja da se nose sa nekakvim podbadanjima... u biti neću dalje, ne želim, nema smisla,
Penso Positivo!
<br><hr>

Mario Haas
11-11-2004, 11:42
Od sad, kad mećete - smijte se ljudi, smijte. :smile06:

turbo-limac
11-11-2004, 12:15
ja mislio ovo birtija, rekoh ajd da zdrmam jednu s nogu, uletim ja tranu a ono imam sto vidjet, okrugli stol na temu dana... :smile10:

sepra
11-11-2004, 12:36
Pa Mario ja se uvijek smijem kad ga mećem<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

sepra
11-11-2004, 12:37
još ak je vani mećava a ja ga mećem u Mećavi
<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

Girrari
11-11-2004, 14:08
Pa dobro koliko vas je tu slepo i(li) glupo???

Ajmo redom.

MC, ak ti 15 ljudi veli da si se jako promjenio u zadnje vreme, zakaj se onda barem na trenutak ne zapitaš da li je to istina i što je tome uzrok? Zakaj u pičku materinu???

Pogle sad...

MC:
"Ovaj forum je zamisljen kao mjesto za druzenje ljubitelja AUTOMOBILA, a ne kao klub neke odredjene marke. Onaj tko nije mentalno dorastao tome da moze cuti i podnjieti tudje misljenje, kritiku, ukus i sl., taj je definitivno zalutao ovamo. Na srecu, razni dogadjaji su pomogli takvim osobama da pronadju put u raj kakvog su oduvijek prizeljkivali i ja im od srca cestitam na tome.
Takodjer se veselim daljnjoj komunikaciji i zdravoj zajebanciji sa svim koji su to u stanju muski odraditi...
Runda za sve u bircu."

Piquet:
"ti prvi nisi mentalno dorastao takvoj komunikaciji.
bar ne u zadnje vrijeme."

MC:
"Je, hvala i dovidjenja. Ili bolje receno, dovidjorno..."


Pa ×××× ga konj kaj ti ne kužiš da si u roku 2 posta sam sebi toliko skočio u usta da to nije normalno? Mislim ko je tu slep pa to ne vidi? Di ti je čovječe u drugom postu podnošenje tuđeg mišljenja, kritike, ukusa i zdrave zajebancije? Daj mi reci u ×××××, di???

<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

Girrari
11-11-2004, 14:08
I to je ono o čemu pričam; zajebancija je na ovom forumu samo poželjna kao jednosmjerna funkcija, a ne do bog da se vrati u drugom smjeru. Jer dok je u jednom smjeru onda je to prijateljska zajebancija, kritika, komentar, mišljenje, ukus..., a kada se vrati onda je to zatucanost, primitivizam, sparatizam i kaj ja znam koji ×××××.

U pizdu strininu, pa kaj vam nije jasno da ak ste uspjeli izjebat najnormalnijeg, najopuštenijeg i najtolerantnijeg člana foruma kao što je Alfist_zg, onda valjda i vi imate nekih problema.

Kak to da nitko od nas alfista koji smo toliko zatucani ne ×××× po ničemu toliko koliko vi po Alfi? Kak?

Stalno se pozivate na nekakvo ××××no prijateljstvo. Pa zakaj onda koji ××××× podjebavate svoje prijatelje kad znate da ih to smeta? Ha? Sad uopće nije bitno jesam li ja za ludaru zato kaj mi moj auto (Alfa) toliko znaći u životu nego je poanta zakaj vi koji znate da je tako i dalje nastavljate sa podjebavanjima koja više nemaju ni mjere ni dobrog ukusa.


<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

Girrari
11-11-2004, 14:09
Nadalje, Fresh? Kaj se to meni ne da?
I kako si mogao biti takav smrad da napišeš:
"Sad sam milion % siguran da je cijeli upad na forum i njegovo rasturanje bilo režirano od strane onih koji su konačno našli forum na kojem se mogu ''kulturno'' razgovarati"?????

Pa ×××××u mater, koliko sam samo noći proveo brišući kretenske postove da bi 99% vas koji to niste radili ujutro uz kavu dočekao koliko-toliko normalan forum. I za kaj? Pa nitko mi nije ni troškove interneta platio? Pa kako možeš onda misliti da bi ja mogao sabotirati nešto na čijem sam uređivanju toliko vremena proveo? Da ne govorim o tome kako u 2 godine moderatorskog staža nisam pobrisao niti jedan klub ili kultnu temu, pa čak ni za vreme zadnje najezde. Ne kužim kak ti nešto takvo može pasti napamet? Ja prvih par dana Alfa foruma uopće nisam bio na njemu niti sam znal da bu/je otvoren, a ti tu pričaš o nekakvom predumišljaju.


I ko je to na kraju "vi"?

Monster, kao začetnik pokreta "serimo po Alfi" i MC kao vjerni sljedbenik ideje.

O ostalima ništa loše ne mislim niti sam mislio ikada jer vas inače ne bi zval kod sebe doma. A ni o "vama" još uvijek ne mislim ništa loše kao o ljudima i uvijek bum spreman platit cugu jer vas još (a i buduće ću) smatram svojim prijateljima bez obzira na ove ×××××rije. Samo trebate neke stvari shvatit i da zajedno spustimo tenzije pa bu sve u redu.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

Pato
11-11-2004, 14:19
Forum bi trebao biti usko vezan sa bioprognozom ;)

Fresh
11-11-2004, 14:48
oooooo gospon Girra se počeo posipati pepelom, kasno prijatelju, kasno.

Sad sam i smrad jer sam napisao ono što mislim.
A zašto tako mislim, zato jer je dotični jebao po forumu danima a vi ga niste uspjeli dešifrirat, a taj netko je znao previše detalja o svima nama da bi zaključio da je taj netko padobranac sa strane.

Alfist_zg naj, naj, naravno u tvojim očima jer ste istomišljenici...

Girra, ne bi ni tebi ni ikome zamjerio da ste otišli na Alfa forum i tamo se ragovarali kako hoćete. Ali kad sam pročitao uvodnu temu u kojoj se svi predstavljate kao ''mene znate sa vidi foruma'' i nastavak tamo je ovako ili onako, tu se konačno možemo normalno razgovarati, netko treći bi pomislio, s kakvog to foruma su ovi ljudi došli.

Zašto svi jebu po vama, zato jer ste se vi prvi dizali na stražnje noge na sam napis o Alfi, sad kad smo se mi digli, sad smo opet mi ti koji ×××××o i ne želimo mirno rješiti stvar.

Koliko ste mc-a udavili i izvrijeđali kad je odlučio kupiti Toyotu, to smo zaboravili jeli ? <br><hr>

Girrari
11-11-2004, 15:06
Daj ne seri!

Kak bi ga ja mogao dešifrirat? Pa ja ne kužim kaj vi mislite da moderator može??? Na ovom forumu samo brisat postove i teme, to vam mogu potvrdit i ostali moderatori. Nit vidim IP nit vidim ko se skriva iza nekog IP-a (to ne vidi ni admin).

A ja se nemam nikakvu namjeru posipat pepelom. Ti si prvi mene prozvao bezveze i ti bi to trebao učiniti.

I još mi nisi odgovorio, kaj se to meni ne da? Napravit kotlovinu, nacijepat drva i sve pozvat; prije toga rešit cugu, sve pripremit; posle toga oprat svo suđe, sve raspremit, oprat kotlovinu...? To mi se ne da, ha? A mogao sam ko baja reć, ja dajem prostor i kotlovinu, a vi rešite sve ostalo. I proslavu Nove mi se isto nije dalo organizirat. Nikad nisam tražio da me se izuzme iz troškova ili bilo kakvog posla. Kaj mi se to neda? Brisat postove da bi vi mogli uživat u forumu ko normalni ljudi? Naganjat Lawa da se forum konačno sredi? Kaj???
A valjda sam jedini moderator koji je samo jednu temu slučajno zbrisal i to onu koja nije ni bila bog zna kak razvijena.

<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

Girrari
11-11-2004, 15:06
A MC-a nisam niš razapel kaj je kupil Corollu. Dapaće, pohvalil sam mu auto kad sam je prvi put videl. Kaj ×××ך??

E da, ovo je moj post s predstavljanja na Alfa forumu kojeg Fresh spominje:

"Girrari, u 23. godini iz Zagreba. Moderator na vidiauto forumu, odrastal sam na tal. autima od Regate, Crome... pa na dalje. Prvi auto mi je bio Ritmo 130 TC, zatim Punto (kojeg povremeno vozim i danas), a pretežno obitavam u 164 Super V6 TB poznatijoj kao Principessa.
Doma svi ××××mo na digiće tak da moram reći da se ne vidim u bilo čemu drugome osim Alfe. U familiji imamo još 166 3.0 V6, ali to je od starog tak da nebum niš kenjal nego neka sam napiše kad se učlani u klub.

Moje mišljenje o Alfi vidi se u potpisu.
_________________
Alfizam je religija"


Stvarno sam izvređo sve uzduž i popreko. Mislim da zazlužujem lomaču u najmanju ruku.

Ma steraj se u vražju mater.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

piquet
11-11-2004, 15:15
girrari 100% si u pravu!
i zanimljivo mi je kako se izmišlja šta se reklo i nadodaje kao u bapskim pričama. svi spominju u predstavljanju na alfaforumu vidiauto i ja nigdje nisma našao lošu riječ osim što su neki spomenuli probleme sa neregistriranim pacijentima.
ali ja sam na to navikao jer nedavno sam na svojoj koži osjetio interpretaciju mog pitanja os-fiatu o cijeni megana. gdje su dečki jednostavno pitanje odmah raščlanili na 1000 mojih skrivenih misli i primisli.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">\"Some guys in Formula 1… well, to me, they’re not racing drivers. They drive racing cars, that’s all. They’re doing half a job. And in that case, I wonder why they do it at all…” Gilles Villeneuve</font>

Fresh
11-11-2004, 15:17
a-ha Girra, a onda mi prokomentiraj sljedeće izljeve nježnosti i naklonosti ovom forumu.

Dom Dom
Molim sve nove članove Alfa kluba koji su došli na Alfa forum da ne pišu ružne stvari o onom forumu , jel je tamo opsadno stanje kolko su neki članovi onog foruma uvređeni, da bi nas Alfiste najrađe strpali u neki logor

Neven (Doc)
Ajde dečki da više ne spominjemo vidiauto forum. Mislim da nema smisla više o tome raspravljati.

600
Slažem se sa Nevenom, ajmo zaboraviti onaj Forum i one ljude barem ovdje!

Girrari
Slažem se s Nevenom i 600. Kaj je bilo, bilo je i ne da mi se sad o tome

Alfist_zg
čitam sve ovo i nemogu vam reći koliko mi je drago što smo svi ovdje, vidi se da su ovo sve pravi ljudi

piquet
11-11-2004, 15:18
jedino se izjava 600tke može shvatiti kao negativna!
sam sebe pokopavaš.

Fresh
11-11-2004, 15:19
Vidi, vidi kako se ovdje psuje i vrijeđa, a tamo smo pristojni....

Fresh
11-11-2004, 15:20
Točno, ali s tom izjavom se složio i Girra.

OS FIAT>>>
11-11-2004, 15:25
Ne vidim nista lose u onim izjavama.Ekipa je odlucila otici na drugi forum i napisali su samo da ne zele na novom forumu raspravljati o starom forumu.

piquet
11-11-2004, 15:26
upravo tako os-fiat.
čak se tolikim spominjanjem radila i reklama ovom forumu.

Fresh
11-11-2004, 15:30
Negativna reklama
Ja vidim u tim izjavama jako puno...<br><hr>

OS FIAT>>>
11-11-2004, 15:32
Ja nemam losih iskustava na ovom forumu, nisam nikada bio izlozen nicijoj zajebanciji na ovom forumu i stvarno nemam nista protiv nikoga.Iskreno receno, jako mi je zao sto je dio otisao na drugi forum jer su za mene ovdje svi isti i prema nikome nemam antipatije.Jos mi je vise zao sto su obrisane sve znacajne teme koje smo svi gradili godinama tako da je i za mene ovaj forum postao manje zanimljiv. ;)

Fresh
11-11-2004, 15:48
Poanta je u tome što nitko na ovom na forumu od registriranih članova nije bio izložen osobnoj zajebanciji.

Samo što neki zajebanciju znaju prihvatiti, a neki ne znaju.

Pa ti neki shvaćaju da ako zajebavaš njih zajebavaš njihov auto i obrnuto. <br><hr>

piquet
11-11-2004, 15:50
piquet
Forum Master
Broj poruka: 3125
Poruka poslana: 23.02.2004. u 09:45 | :Edit:
za razliku od kolege mc ja sam se već odlučio za auto.
probajte pogoditi koji.

--------------------------------------------------------------------------------

mc
Forum Master

Broj poruka: 7835
Poruka poslana: 23.02.2004. u 09:50
Golf III SDI?

--------------------------------------------------------------------------------
'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel
Fresh
Forum Master

Broj poruka: 3589
Poruka poslana: 23.02.2004. u 09:54


--------------------------------------------------------------------------------

Fresh
Forum Master

Broj poruka: 3589
Poruka poslana: 23.02.2004. u 09:55
A-ha i ja sam danas odlučio obući košulju, aj pogodite boju.
:smile17:


daj mi objasni koga zajebavaš ovdje?

Fresh
11-11-2004, 16:02
i Piquet tko tu koga zajebava ?

Ti nas koji od 1.000 modela autiju moramo pogoditi pravi ili mi tebe koji vraćamo istom mjerom.

Axl
11-11-2004, 16:18
i meni je tesko shvatiti kako su par debilcica, za koje smatram da su registrovani clanovi ovog foruma(koji se sad prave fini), uspjeli rasturiti ovaj forum
Definitivno je pocelo sa brisanjem tema koje su godinama gradjene

Girrari
11-11-2004, 16:44
I meni je žao; ja niti jednu od tih tema nisam obrisao, a obrisal sam barem 30 stranica tema koje je kreten otvoril. Ne tema, nego stranica tema!!!

Sve se svodi na ovo; kad vi zajebavate onda je to zajebancija, a kad mi zajebavamo onda je to vređanje. Kao što vi proglašavate vaše postove zajebancijom da bi se pokrili tako bi i mi mogli sve kaj je napisano na Alfa forumu također nazvati zajebancijom. Za ovo kaj radite ima samo jedan izraz, a to je licemjerje.

Užasno me asocira na jednu emisiju Foruma s HTV-a kada je Hebrang uporno tvrdio ovima iz oporbe, novinarima i gledateljima kako je u redu kad oni izručuju Hrvate u Haag zato kaj su oni HDZ dok to nije u redu kad isto radi oporba. Tada nitko nije reagiro na tu hrpu dreka, a vidim da je kolektivno sljepilo zaposjelo i ovaj forum; čast iznimkama.

Bok.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

Mario Haas
11-11-2004, 17:07
Teške riječi su pale. :(

Brock
11-11-2004, 17:16
JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

JEBALE VAS TEME I AUTI!!!!!!!!!!!

MONSTER
11-11-2004, 18:32
Kak to da nitko od nas alfista koji smo toliko zatucani ne ×××× po ničemu toliko koliko vi po Alfi? Kak?


girro....to je zato jer se alfisti kadaidu srat onda idu srat pod nekim drugim nickom!!!

drugo,

Monster, kao začetnik pokreta "serimo po Alfi" i MC kao vjerni sljedbenik ideje.

ja sam srao po alfi a ne po tebi ili domu ili neznam kojem alfistu!!! a to sto ste vi to osobno shvatili....nije uopce moj problem nego vaš i mogli bi potraziti pomoc jer meni to nije normalno!!

:o :o :o :o :o :o :o

MONSTER
11-11-2004, 18:36
giro....daj mi reci zasto se alfisti poput honde ili os fiata ili kasa i drugi nisu ni u jednom trenutku osjecali ugrozenim ili uvrijedjenim????????????

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

OS FIAT>>>
11-11-2004, 20:12
Ajd kad sam vec prozvan da obrazlozim zasto me ne vrijedja kad pljujete po Alfi i ostalim talijanima.
Ne vrijedja me zato sto ovaj forum nije moj zivot, aute ipak dozivljavam kao potrebu i prijevozno sredstvo, ali ih ipak volim, smatram besmislenim tvrditi da Alfe imaju dusu, a ostali auti ne.Jednom mom kolegi i njegov Citroen 2CV ima dusu.Ja Alfu volim, ali nisam ipak toliko opsjednut njom (sva sreca jer bi sada cekao isporuku 147 1.6 TS koja mi se financijski ne isplati za sada) da bi me vrijedjalo kad se netko zajebava na racun nje.Sve je to zajebancija, ovaj forum sam i prihvatio kao takav i nisam se u njega nikada unjeo kao neki ovdje. ;)

Aero
11-11-2004, 21:24
Grdo... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Girrari
11-11-2004, 22:59
Monster daj ne gnoji.

U cijeloj svojoj egzistenciji na forumu nikad se nisam javio pod nekim drugim nickom. To može Law provjeriti, a o tome svjedoći i količina postova napisanih kao Girrari. Pa di bi došao da sam još pisao kao netko drugi. I nemoj biti đubre pa gruvati optužbe ko ××××××. Tak ste i Doma napali ko budalu da je bio "na kitu mi čići" a onda mu se kasnije i Šule ispričaval kad je skužil da to nije on.
Tak ja i tebe mogu optužit da si ti Bore Lee pa mi ne pada napamet. I kak ja uostalom 100% znam da se ni vi ne javljate pod drugim nickovima??? Ne znam, ali zato ni ne optužujem.
Vrlo je usrano od tebe kaj se sad vadiš na takve ×××××rije.


A to ak se ja vređam kad se konstantno vređa Alfa je moj problem. Možda nisam normalan, OK, možda sam lud, ×××××× i konj..., ali TO NIJE POANTA! Poanta je da ako je tome tako, a ti si mi šatro neki prijatelj (ne samo ti), onda nemoj radit ono kaj znaš da me smeta. I nisam te jedamput zamolio da prestaneš.

<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

Girrari
11-11-2004, 23:00
I ne kužim koji vam je sad odjednom ×××××; ovo je forum o autima i ljubiteljima istih, a na kraju bu ispalo da samo nekolicina nas ne smatra auto prevoznim sredstvom od A do B. Je, pa kaj se onda ja koji ××××× furim zbog hrpe pleha??? To je ionak samo auto, ne!? Pa dobro ××××no jutro da se furim kad se konstantno pljuje po nečemu do čega mi je stalo. I velim daj prestanite, i ništa; i opet zamolim, i opet ništa... i tako već skoro pa godinu dana... i onda kad puknem onda ja nisam nikakav prijatelj i nekakav sam ××××ni separatist jer sam se drznul otići s forumu na kojem se stalno pljuje po onome do čega mi je stalo. Ko je onda tu kakav prijatelj?

Jebat ga Monster, drago je meni kaj je tebi isti ××××× jel imaš Sporta ili si ga prodal, jel voziš Mazdu ili Renault itd. Ja ne osjećam tako i bok. Jesam li zato za ludnicu, možda, ali to je u cijeloj priči najmanje bitno.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

drugmirko
11-11-2004, 23:05
oj, bog Girra... :smile10: kaj ste još uvijek kod toga?... ma j*** to, šta piješ?

Girrari
11-11-2004, 23:06
I molim te nemoj navoditi Kasa i OS-FIAT-a kao Alfiste jer oni to nisu; to ne znači da su mi manje dragi i da ih manje cijenim, ali Alfisti nisu i šlus.

A Hondi je već bila puna kapa isto kao i ostalim Alfistima poput _zg, 600, Doma, Dorfmeistera, Ronewa...
<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

OS FIAT>>>
11-11-2004, 23:12
Istina, za sada se ne osjecam Alfistom, ali mi je Alfa jako draga marka. ;)

Wheeler
11-11-2004, 23:19
:(

mc
11-11-2004, 23:43
Vidim da se danas dok me nije bilo stvar zakuhala, ali da se puno toga i razjasnilo. Puno toga je izneseno u afektu i nedovoljno jasno (s moje strane narocito), pa osjecam potrebu objasniti cijelu situaciju svima koji su se nasli u cudu, povrijedjeni ili nepravedno prozvani.
Do nedavno je postojala institucija paralelna s ovim forumom pod nazivom SZ, a predstavljala je skvadru (da skvadru) kojoj je zajednicko druzenje bilo daleko vaznije od prokletog pleha koji nas je u pocetku okupio. Dio te skvadre su bili Dom-Dom, Girrari, 600 i Alfist_Zg (da piquet ti NISI na ovom popisu) koji su se odlucili separirati, napustiti ovaj forum, ukinuti taj oblik komunikacije s ljudima koji su ih smatrali prijateljima i otici tamo gdje je znacka na plehu najvaznije mjerilo vrijednosti. Ubrzo je uslijedilo posprdno osvrtanje na nekima od nas jos uvijek virtualni dom, bahacenje prema ljudima koji su vas samo dosli pozdraviti kao npr. Sepra i Kas i isticanja kako ste ipak vi elita koje smo mi smrtnici nedostojni. Nemojte to poricati i pravdati se jer je isto primijetilo i dozivjelo puno ljudi. Kada ja tako nesto dozivim od ljudi kojima sam uvijek bio na raspolaganju za druzenje i pomoc, onda to boli. Najstariji i najvjerniji clanovi SZ-a koji ostaju ovdje, nisu me ovlastili da govorim u njihovo ime (i zato im se ispricavam sto cu ovo reci), ali pouzdano znam da smo se svi osjetili podjednako povrijedjeni ponasanjem kojega u jednoj skvadri ne bi smjelo biti. Ili je skvadra bila samo privid...
Kako god bilo, vama koji ste nas odlucili napustiti zelim svako dobro u zivotu. Ostale clanove SZ-a molim da ne dopuste da ovo sto je ostalo ode u ku.ac...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

MONSTER
11-11-2004, 23:43
girro....ne vjerujem da se brock ili mc javljao pod cudnim nickovima i napadali mene i sule zbog toga sto vozimo renault!? svi znamo da je to bio netko samentalnim poremecajima u glavi a svi znamo tko forum shvaca osobno i blablablabla....ne da mi se vise trekeljat o tome jer se spustam na nivo takvih kojima moram sve nacrtat...

:smile18: :smile18: :smile18:

Wheeler
11-11-2004, 23:52
"On a happier note"

Evo tema krenula u Pežo brojeve.

;)

OS FIAT>>>
11-11-2004, 23:54
Odavno je presla 106 stranicu i pocetak žopeovih brojeva.

mc
11-11-2004, 23:57
Ja u ovaj kasni sat nakon prijedjenih skoro 1000 km pijem Jeger. Ako ste za, placam rundu. Ili pet-sest... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Wheeler
11-11-2004, 23:58
Jesam negdje napisao da je pocetak? :))

Runda za sve pijandure u pol noci...

Martinje traje jos 10 minuta, daj nes kiselog :smile25:

Wheeler
11-11-2004, 23:59
Pretekne me MC :smile13: :))

mc
12-11-2004, 00:01
Nema veze - popit ce se... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Wheeler
12-11-2004, 00:06
E ××××ga, odoh doma! Konobarica! Svi ostali imaju ovdje bit još bar pol sata... inace te šefu tužim... :)) :))

Pozdraf!<br><hr><font color="red">There is no replacement for cubic displacement.</font>

mc
12-11-2004, 00:08
Noc.. :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Rossonero
12-11-2004, 00:35
Vidim decki da nisam bil daleko od istine kad sam rekel da se bude i dalje lurkalo i pucalo s jedne strane na drugu; s jednog foruma na drugi. Nije to ok. Par metara pleha ne vrijedi toliko. :(

Glupo je kopirat postove i gledat ko je kaj i gdi rekel. Nikud to ne vodi. I grdo je gledat da se ekipa raspada i ovak kolje.

I da Girra, sorry kaj bas tebe prozivam, ali auti su ipak samo auti. Nis vise.

HONDA A
12-11-2004, 02:20
Tocno, slazem se, mislim da rasprava o razlicitosti i usporedivanju pojedinih automobila nije losa, pa cak ako bude i nesto zajebancije, ne vidim nista lose u tome, nikada se nisam osjecao uvrijedenim, samo zato sto netko pise protiv honde, toyote,..........ili pravi zajebancije na osnovu neke automarke.

A sada da raspravljamo o tome, tko je kriv za manju posjecenost foruma?, mislim da ta rasprava moze ici u nedogled, i da je najbolje da se posvetimo automobilima, za sto je forum i namijenjen, a svade ostavimo na stranu.

MIR I DOBRO.<br><hr><font color="red">HONDA - The Power of Dreams
Honda - PERFOMANCE FIRST</font>

Brock
12-11-2004, 07:48
Jučer sam sa ekipom popio svu točenu svjetlu pivu u birtiji, pa smo morali preć na crnu točenu pivu.

Rezultat... jedna jako kvalitetna pijanka uz pečeni odojak i domaći kruh (sponsored by šefica birtije).

Zato... natoči mi demižonku crne kave... trebat će mi... :smile18:

Dr. Strangelove
12-11-2004, 08:33
Morgen... čitajuć ovo sve fakat sam se zbediro... nadam se da će se stvari ipak posložit kak i trebaju...
Pozdravljam koncepciju zasebnog alfističkog foruma (jer mi je samome to omiljena marka)..ali pozivam dečke da sudjeluju u ovome ovdje forumu bar u svoj ostaloj offtopic zajebanciji...

mc
12-11-2004, 09:19
Brock, klin se klinom izbija - danas preporucam obrnuti redoslijed radi ponistavajuceg efekta... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

sepra
12-11-2004, 09:54
U 206-a strana!
daj ljudima piti<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

piquet
12-11-2004, 10:03
ja sam srao po alfi a ne po tebi ili domu ili neznam kojem alfistu!!!

ma nemoj. svi alfisti se voze kao pičkice.
to je komentar o autu ili vozačima? taj tekst ide u dva od tri tvoja posta.

piquet
12-11-2004, 10:04
to je zato jer se alfisti kadaidu srat onda idu srat pod nekim drugim nickom!!!


ovo je isto komentar o autu?

sepra
12-11-2004, 10:05
Evo samo budem malu pričicu ispričao.
Idem jučer navečer na nogač i naletim na iskopani jarak koji ide prek ceste. A debili su ga ustavili sam tak. Nisam uopće brzo vozio a tak je udarilo da su mi plombe ispale.
Odmah nakon udarca auto se ugasio. Stanem sa strane i mislim si dobro ajde da ga upalim, ali neće. I tak se ××××× par minuta ali nišće. Naravno bijesan na debile koji tak ostavljaju iskopane rupe.
Okolo zovem ekipu da pitam kaj bi se mogle desiti i jedan od frendova mi kaže da mi je vjerovatno izbacio sigurnosno osigurač pumpe za gorivo.
I tak se malo zavučem ispod haube, potražim i najdem mali, crveni, mekani gumbić (nije ono na što ste odmah pomislili perverznjaci!) Napravim klik i autić upali!
Eto, vidiš kak i hrvatske ceste nečem služe, naučiš nešto novo!
:smile18: <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

Mario Haas
12-11-2004, 10:11
A ja ti mogu preporučit dobrog zubara da ti sredi plombe. :smile07:

Ing
12-11-2004, 10:28
Ej, Broče pa ko još na sv.Martina pije pivo?? :o
Neču više o autima bolje o moštu, pardon vinu. ;)

Fresh
12-11-2004, 10:28
Jučer sam vodio rat, danas ću biti promatrač.

Sve šta sam imao za reći rekao sam jučer, iza mc-vog posta od 23.43 sati stojim u potpunosti.

Stojte mi dobro, vidimo se večeras ...... neki.


Sepra di je taj ulegnuti policajac ?

MONSTER
12-11-2004, 10:30
piquet.....gle...svi znamo o kojem alfistu je riječ.....nitko nije niti tebe, 600, girru ili neznam kojeg alfista isao vrijedjati!

nema potrebe braniti nekoga....

Fresh
12-11-2004, 10:41
Ne znam jel netko jučer pratio Parlament Show na 101-ci.

Jedno od pitanja je bilo zašto servis u Hrvatskoj na Mazdi Premacy DITD na 90.000 km košta 7.500 kn, a isti u Sloveniji cca 500 eur.

Naravno predstavnik Mazde je dao diplomatski odgovor da ne zna o čemu se radi ali da cijena servisa u Hrvatskoj je u rangu sa Slovenijom od 470 - 520 eur.

Pitanje, zar je i kod nas euro postao službena valuta, a ako cijena i je 7.500 kn, pa kaj rade na tom autu onda ?

MONSTER
12-11-2004, 10:46
ja slusao!!!

ma taj lik ×××× gluposti!!! niti jedan redovni servis ne kosta 7500kn...niti za s600!

lijepo mu je odgovorio maranic iz mazde; slusatelj nije rekao o kojem motoru je rijec i gdje je dobio tu ponudu za 7500kn!

mc
12-11-2004, 10:49
Ma ja mislim da to ovako ide - ako vide da te mogu oplindrati, oplindraju te, a ako vide da ti ne mogu prodavati maglu i da ti je stalo do tvojih novaca, onda ti naprave kak spada. Tako si nas dernuli na servisu za Meganea - kolega je otisao i rekao neka naprave sve sto treba, pa su si decki dali oduska... :smile17: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Fresh
12-11-2004, 10:49
Kako nije, tip je ponovo nazvao u eter i izdiktirao broj telefona ovlaštenog servisa gdje su mu dali tu cifru.

mc
12-11-2004, 10:55
A to si se ti zabrinuo kako ces jednog dana odrzavati svoju Mazdu 5? :smile15: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Mario Haas
12-11-2004, 10:56
Te ponude znaju biti po sistemu APP, ne vjerujem da bi tip bezveze srao. Bit će da su mu se zamjerili, a kako i ne bi.

mc
12-11-2004, 10:58
Sepra, evo i moje "jupice" na koju sam spigao felgu:

http://img128.exs.cx/img128/2308/Autoshow2017copy.jpg<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Fresh
12-11-2004, 10:58
mc

Između ostalog.

mc
12-11-2004, 11:01
Ma u Mazdi budes imao znoru - cemu sluze prijatelji... :smile15: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Fresh
12-11-2004, 11:07
Nego.......

Večeras se vidimo...

Mjesto i lokacija ostaju iste ili....

Brock
12-11-2004, 11:13
Naravno!

mc
12-11-2004, 11:15
Sve po starom. Vise-manje... :smile07: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Fresh
12-11-2004, 11:26
Znači i dalje žuljamo trtice na onim drvenim stolcima.

mc, da li ti to stvarno želiš ?!?

mc
12-11-2004, 11:31
Jucer sam bio poslovno u Splitu. Buduci da nismo imali vremena za kulturni rucak, odlucili smo tu formalnost obaviti u pizzeriji Gust. Mogu samo reci - ××××no dobra pizza. Jos da su cijene malo normalnije... :smile07:

Pozdrav svim splitskim forumasima - zao mi je sto mi je raspored bio tako tijesan da se nismo stigli vidjeti niti na 5 min. :( <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

mc
12-11-2004, 11:33
Fresh, ako cemo ista mijenjati, onda to treba odraditi kvalitetno uz pristanak svih involviranih ljudi... :smile07: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Fresh
12-11-2004, 11:33
Jel i tamo imaju drvene stolice

Brock
12-11-2004, 13:59
Večeras dolazi i OS-300... :smile25:

Samo nisam siguran sa čime... nadam se da bu žućo! :)

Fresh
12-11-2004, 14:30
Jutros sam se cijeli zeleni val vozio pored jedne polovično sređene Corse. Skoro sam na jednom semaforu tipa pitao jel to gotova prerada, jer meni je na tom autu što šta falilo.

Srebrna Corsa 1.2

Prednji spojler - dobar
Pragovi - ok
Iza dve spulje svaka na svojoj strani, bez spojlera
stražnja svjetla - tri okrugla svjetla jedno iznad drugog.
Felge pretpostavljam Opelove aluminijske - preeeemale i visinom i širinom.

Sve u svemu auto izgleda nedovršen.

Girrari
12-11-2004, 16:54
Vidimo se večeras.


Grdo ste se zajebali ak ste mislili da se bute tak lako rešili direktora. Bumo o svemu raspravili uz pivu.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

MONSTER
12-11-2004, 21:25
fresh ma da??????? taj dio nisam slusao jer sam vec stigao doma!!!

i??????? u kojem servisu je tu cifru dobio???

:o :o :o :o

Rossonero
13-11-2004, 14:02
Eto došlo je do novog preokreta. Jučer sam došel do nove ideje i mislim da bi mogla biti realizirana jer smo malo prije popričali i načelno se složili. Stari već dugo priča da bi nekog većeg dizelaša pa mi je sinula kombinacija koja je bolja glavom, ali ne i srcem jer bi ja ostal na pol puta do onog kaj bi kupil po svom ćefu. Ostavil bi sebi njegovu 166, a on nek onda sebi uzme nekaj drugo. I to frknemo otprilike cjenovno isto ili malo skuplje od onog kaj sam planiral za sebe, a ja cijenu 166-ice otplatim kroz taj neki novi auto. Pod novi mislim jedno 2 godine rabljeni.

Tak da bi umjesto 2 velika benzinca imali jednog velikog dizela koji bi bezbolnije gutal minimalnih 30 tisućica godišnje kolko mi stari redovito napravi. A meni bi ostal benzinac jer se ne dam strpat u dizel. Njemu to opće ne smeta. Dapače, već dugo gleda to nove dizelaše.

Sad je samo pitanje kaj počet tražiti, kaj gledat? Tak do jedno 2 godine staro, dizel i kak za sad stvari stoje, ne ispod više srednje klase. Možda ipak malo pronjuškat po srednjoj klasi tolko reda radi. Još jedna 166 ne dolazi u obzir. Neću doma 2 ista auta. Da je nova linija, to je ok, ali mi je preskupa tak da 166 otpada. On bi, ali ja neću. Možda 607, stara petica? Dosta je uzak izbor u višoj srednjoj, osim ako nisam zaboravil na nekaj.

Monster, ne budem ti to kopiral u mail jer budeš tu ziher nabasal. E sad, javi mi se mailom i reci kaj misliš o tome. Umjesto Civica, u priču ubacit 607 2.2 HDi iz 2002. ili 2003. pa vidjet kud i kako? Vani se ta godišta kreću od 20 hiljki Eura. Ako bi i tu bilo tak, to bi mi super pasalo. Vidim da u Plavom ide i ispod toga. ;) <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

MONSTER
13-11-2004, 17:43
rosso....e tu sam ti slab....sa polovnim i pogotovo peugeot!?

a gle....daj vidi i vel satis ako vec mislis uvoziti....dosta je jeftin ovaj 2.2dci...

:o :o :o :o

Aero
13-11-2004, 20:45
Rosso, petica linije e39 redizajn i jamčim ti da ćeš biti prezadovoljan autom... ;) ;)

Aero
13-11-2004, 20:48
Ovak nekaj sa 530d unutra...

http://speedycars.chinacars.com/wallpaper2/bmw/BMW%205%20Series%20E39%20Sedan%202001%20-%2034.jpg

cdti
13-11-2004, 21:02
aero,nemoj da se covjek ubije sa autom.mislim da bi mu 184 konja ipak bila previse,ipak je dosad vozio alfe i opele ! :smile06: <br><hr>

Bmw Touring
14-11-2004, 00:04
redizajnirana E39 ima 193ks :))

mc
14-11-2004, 00:12
Rosso, tata od ovog frenda koji prodaje Civica je prodavao tocno takvu 607-icu o kakvoj pricas (ak se ne varam), a kupio si je novu - dobra preporuka za auto. Samo mi se cini da je taj auto imao pun k. kilometara. Budem saznal detalje, pa ti javim kako otprilike stoje stvari s rabljenim 607-icama...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

mc
14-11-2004, 00:13
Bas mi prija Jeger uz forum - gazda daj rundu svima koji su jos budni... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Wheeler
14-11-2004, 01:43
Zemi si ovak nekaj :))

http://www.freewebs.com/tdmi82gang/m3tuned.jpg

mc
14-11-2004, 12:06
Cujem da je u Dalmaciji katastrofalno vrijeme od jucer, a ako je vjerovati HAK-ovim stranicama, zatvorena je i D1 i A1 zbog snijega i/ili bure. Sam Bog da sam zenu nagovorio da odgodimo odlazak u Makarsku... :smile07: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

S16
14-11-2004, 12:11
Vrime je odvratno!

Aero
14-11-2004, 12:23
Vrijeme je u totalnoj banani. Moja ekipa je prekinula branje maslina, a ja bi sutra trebao ići dolje da to privedemo kraju do petka...

I sad gledam dnevnik i u šoku uočavam da su zatvorili Maslenički most i plitvičku cestu... Znači moram prek Velebita... :smile17: :smile17: :( :( :( :( :o pa na Obrovac i Benkovac... Inače jel neko zna jel voze trajketi u Zadarskom okružuju? Bilo bi zgodno da dođem dolje i otkrijem da ne voze trajekti. :smile17:

cdti
14-11-2004, 12:32
mozda vozi neki slovenski ribar ili talijanski ! :smile06:

Aero
14-11-2004, 12:40
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

piquet
14-11-2004, 12:44
ja sam se jučer navečer vraćao iz poreča i puhalo je ko blesavo na grobniku. a sada sam se čuo s frendom koji se danas vraća da je cesta zatvorena zbog vjetra.

turbo-limac
14-11-2004, 13:17
samo da kazem da se javila jedna macka da radi u birtiji..... kako je ovo demokracija, imate svi sansu da je intervjuirate... stoga eto, pitajte... jedino kaj habla onli engles....

:URL=http://www.virtualbartender.beer.com/beer_usa.htm:konobarica:/URL:

:) :)

cdti
14-11-2004, 14:16
kod mene je prosla ! :smile07:

turbo-limac
14-11-2004, 14:17
he he, upisi stvari tipa WET, ORGASM ili BANANA ..... pa da vis kaj bu sve proslo... :smile06:

cdti
14-11-2004, 14:22
ajd, idem probat :smile06:

cdti
14-11-2004, 14:27
nakon sto me napalila pobjeze negdje ! :smile06:

cdti
14-11-2004, 14:28
a da,otisla je po bananu ! :smile06:

turbo-limac
14-11-2004, 14:36
al najaci je KISS..... :)

cdti
14-11-2004, 14:38
ma meni je za danas dosta.. :smile06:

cdti
14-11-2004, 14:40
ma otpustit cu je,nece da se ljubi sa drugom konobaricom. :( :))

turbo-limac
14-11-2004, 14:44
vis meni hoce.... :-)

cdti
14-11-2004, 14:47
ma hoce i meni,samo sam se zeznuo u naredbama.bio sam napisao lesbian pa je mahala prstom kao ne moze.a onda sam napisao KISS.zamisli da nam je dosad Gene Simons iz Kissa sa onim svojim jezikom. :smile06:
je,Kiss je najjaci :)

Bmw Touring
14-11-2004, 16:59
Cuo sam i ja da je vrijeme u Dalmaciji katastrofalno.
Ode je zasad dobro al najvjerovatnije ce opalit snijeg.

Aero
14-11-2004, 19:18
Ceste i dalje zatvorene...
:o :o :o :o

Negine mi velebit. :( <br><hr><font color="blue">BMW M POWER http://www.m5board.com/vbulletin/images/smilies/M5launch.gif
</font>

Bmw Touring
14-11-2004, 19:43
Kad kreces?

Aero
14-11-2004, 19:47
Sutra oko podneva, navodno će bura oslabit poslijepodne.

mc
14-11-2004, 22:01
Ja sam danas ××××o preko Sljemena - sve je puno polomljenih grana, lisca, a pri vrhu je poceo prsinjati i snijeg. BTW, gume su polozile ispit..<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Bmw Touring
14-11-2004, 22:05
znaci strmopizdio si se sa sigurnoscu nazad :smile25:

mc
14-11-2004, 22:08
I zaradio mrke poglede svoje bolje polovice. Usput sam prvi put cuo kako cvile kocnice kad se zagriju... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Bmw Touring
14-11-2004, 22:10
×××× Toyota ko velika :smile15:

Wheeler
14-11-2004, 22:26
Runda za temu Potrosacko Drustvo.

Bmw Touring
14-11-2004, 22:29
e ja cu onda jedan Desperados :))

Evo jos jedna slika Grdoviceva Ferrarija.
Dobro ga je zgazil
http://www.iskon.hr/2004/11/11/0023007.17.jpg

Bmw Touring
14-11-2004, 22:33
pas mater nece slika :smile09: :(

cdti
14-11-2004, 22:46
sad si poceo i svoje slike brisat ? :smile06: :))

activa
14-11-2004, 22:49
:))

Bmw Touring
14-11-2004, 22:51
:smile25:

cdti
14-11-2004, 22:57
ej bmw,ti se bavis prodajom auta ili si neki novinar ?

Bmw Touring
14-11-2004, 23:04
hehe,aj reci sta te zanima?

cdti
14-11-2004, 23:06
ma nista samo pitam.vidim da stalno vozas neke aute pa pitam ! ;)

cdti
14-11-2004, 23:08
da,zanima me,aj i meni nađi neki posao sa autima. :))

Bmw Touring
14-11-2004, 23:09
bavim se prodajom auta a posto sef ima neke akcije u Bmw-a skoro svaki vikend mogu dobit na test nekog Bmw-a.
To ti je to ukratko :)
Sad odoh spavat.
Laka i ugodna noc svima! :)

cdti
14-11-2004, 23:11
ajd laku noc ! :)

Brock
15-11-2004, 07:40
Dobro vam ovo friško jutro!

Jel vas otpuhalo ili ste još tu?

Dr. Strangelove
15-11-2004, 08:39
Morgen... jednu infuziju molim!
Zarakijo sam se sinoć i nisam niš spal... uf...

Brock
15-11-2004, 08:45
××××no! :smile25:

Rapido
15-11-2004, 10:13
Špreha za konobaricu:

jump, dance, beer, tits, ass, lay
down, strip, shirt, stomach, giggle, sing, gym, kiss, balls, fight lick, suck, ××××, love, pout, spread, number, hair, tongue, talk, think, Wiggle, Shake, shoe, playboy, bottle, neck, jiggle, Aerobic, tickle, hat, pillow fight, banana, cowboy, rap, kiss me, handstand, gun, be a cocktease, sleep, pole, pour beer on yourself, orgasm, throw, model, laugh, talk, magic, party, wave, can, light, rotate, serve, hummer, box, surf, i love you, pitcher

Fresh
15-11-2004, 10:52
Jutar....

Nakon petkovne burne sjednice zatvorene za javnost na kojoj se do ranih jutarnjih sati uz piće, pizzze i pice za susjednim stolovima raspravljalo o prošlotjednim izljevima ljubavi dvaju foruma i njihovih članova stekli su se uvjeti za nastavak pregovora do konačnog ujedinjenja u ''ONE BIG HAPPY FAMILLY''

Druga runda pregovora upravo kreće.

Dnevni red: Želje i pozdravi.

1. Pozdrav cijenjenoj ekipi sa Alfa foruma....

Dr. Strangelove
15-11-2004, 11:31
E ljudi ova virtualna konobarica je nešto najbolje na netu u zadnje vrijeme... prejeeeeebeeenooooo....

:smile20:

rs turbo
15-11-2004, 11:31
Evo mene opet.
Može jedan vruči čaj, ovdje je ××××no zima :(

Dr. Strangelove
15-11-2004, 11:48
Ajd baš mi je drago da ste se pomirili na SZ-u... znači sve prošlo ok?
bilo koje drugo rješenje bila bi ××××na tragedija...
u to ime meni jednu p... neee ne nekaj bezalkoholno.... uf i mamurluk....

Bmw Touring
15-11-2004, 11:50
kavu molim!! :smile17:

drugmirko
15-11-2004, 12:00
Mario, ak si već uzeo onu malu od tl-a.... di si našao stajat ispred nje na upit "t-shirt shorts" ili "naked".... makni se brate! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

rs turbo
15-11-2004, 12:02
:smile25: :smile25:

drugmirko
15-11-2004, 12:12
stvarno divna prinova...šta sve mala nezna :smile06: ... kak divno radi špagu, skaće, shakea, pleše.... čak i kad ti prolije pivo, vićeš bravo i još! :smile06: :smile06: ma di si je skrivao ranije , još ćeš me natjerat, da visim u birtiji umjesto s djetetom :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr>

piquet
15-11-2004, 12:13
dr. strange baš ti je lijepi bravo, a primjećujem i vrlo živahan! :)

rs turbo
15-11-2004, 13:15
nisam vidio :(

Dr. Strangelove
15-11-2004, 13:34
fala fala...a još je ful zmazan...trebaš ga vidjet uglancanog! :smile07: <br><hr>

rs turbo
15-11-2004, 13:37
:smile06:

Mario Haas
15-11-2004, 15:08
Moram zamijetit, kad se već spominje sjednica, da kolegi OS-300 baš ništa ne bi falilo da je protegnuo noge i upoznao se s ostakom stola. To bi bilo, nekako, ljudski.

:smile11: <br><hr>

mc
15-11-2004, 15:12
Gazda, jel poslije bilo sve po planu? :smile15: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

mc
15-11-2004, 15:13
I jesi li stogod userafio u svog ljubimca? Nista se ne hvalis... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Mario Haas
15-11-2004, 15:15
Ne. Ljubimca sam ušerafio u nekaj drugo. Bolje reći zakajlao. A u auto sam poslije nalio 250kn. :)) <br><hr>

mc
15-11-2004, 15:27
:smile06: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Brock
15-11-2004, 15:38
:o :smile06: :smile25:

MONSTER
15-11-2004, 17:25
mario......tabor renaultovca mu je predložilo da se ne druži s curama iz drugog dijela stola!!!!!

samo bi imali dodatni razlog mrziti jos jednog koji je brzi od vas!

:smile06: :smile06: :smile06:

The ŠULE
15-11-2004, 17:38
E da je samo do OS-a.
Fali još nekima kulture! :smile13:

Mario Haas
15-11-2004, 17:57
Šta? Još se neko nije upoznao s ostalima? :smile12:

Kud ide taj svijet... :smile08:

Aero
15-11-2004, 20:42
Stigoh dolje. U lici snijega ko u prići, ali cesta je očišćena. Malo bolje zimske gume i nema problema...

Zanimljivo je kak je bura pobacala par kioska na rivi u Biogradu... :smile12: :smile17: :smile06: :smile06: :smile06:

Brock
16-11-2004, 07:30
Dobro jutro! Ja sam jednom vidio Ford Ka kojeg je bura prehitila na krov... :smile18:

Fresh
16-11-2004, 10:25
Da je u pitanju bio Twingo to nebi spominjali, ali kad je Ford u pitanju, ajmo na sva zvona....

mc
16-11-2004, 10:39
Netko se izgleda nije naspavao? :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

drugmirko
16-11-2004, 11:03
zašto fresh... zar neznaš zašto Ka zovu hairdressers car? zato jer, ak ti nestane benzina možeš ga kroz prozor poganjat malo jaćim fenom za sušenje kose... :smile06: ;) .


ok. bez zajebancije. mogu zamislit da ga okrenulo... pa to nema puno više od 700 kila. mene je puno slabiji vjetar u Axu na viaduktu pomaknuo s trake za preticanje na odstavnu traku... (dodoše, palo se na viadukt s punim gasom i 160 km/h ali ipak... :)) )<br><hr>

Mario Haas
16-11-2004, 11:07
jučer sam gledao vijesti, na Braču je more poklopilo aute parkirane na rivi..
strašno!

Dr. Strangelove
16-11-2004, 11:10
Meni je najjače jučer na telki bilo kak je onaj jumbo plakat popigalo...strašno... svinulo je metalne nosače do poda... a mislim da su neki auti i u moru završili... :(

Fresh
16-11-2004, 11:32
Naj××××niji je limeni krov u Rijeci koji se djelovao kao plahta.

rs turbo
16-11-2004, 12:18
:(
Stvarno je bilo gadno.
Ceste pune drvlja, potrgani krovovi, potopljene brodice :(

MONSTER
17-11-2004, 00:28
birtija zatvorena???

:o :o :o

turbo-limac
17-11-2004, 00:31
vidjeh danas u rijeci jedan vrt ispred zgrade, a tamo rupa 3x3x1 metar.... nekad bilo stablo.... :(

Brock
17-11-2004, 07:36
Kaj si išel dolje po drva za zimu? :))

piquet
17-11-2004, 08:35
drva za garažu da može u toplom u dugim zimskim noćima slagati lanciu! :smile06:

Mario Haas
17-11-2004, 09:53
Ljudi jeste se cijepili protiv gripe? Ove sezone bi to bila jako pametno napraviti.

mc
17-11-2004, 10:01
Ja ne smijem zbog potencijalne alergijske reakcije... :( <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Brock
17-11-2004, 10:02
Kaj ja znam.. do sada nikad nisam... a čuh kako se gripa može dobit i od cjepiva, jerbo je to oslabljen virus gripe... :smile18:

Mario Haas
17-11-2004, 10:05
Da. Ali ove sezone dolazi pandemija gripe, očekuje se 100.000.000 mrtvih u svijetu. (sto milja) :(

mc
17-11-2004, 10:05
Nasa cijela firma se cijepi vec godinama i znalo se desiti da nekoga to cjepivo posteno u××××... :o <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

MONSTER
17-11-2004, 10:11
ja se u cliu dci ili mazdi 6 osjecam dovoljno sigurno da nema potrebe za nekakvim cjepivom,neka to cjepivo pomogne nekom alfistu!

:smile06: :smile06: :smile06:

mc
17-11-2004, 10:38
SPLIT – Nakon novog mišljenja prometnog vještaka Vinka Ugrine, 22-godišnji Leo Radeljak, kojega terete da je izazvao prometnu nesreću u kojoj je na blagdan Velike Gospe 2000. godine u Splitskoj na Braču poginula prvakinja hrvatskoga glumišta Ena Begović, mogao bi vrlo lako biti oslobođen kaznene odgovornosti.
Naime, vještak Ugrina sada dopušta mogućnost da je do nesreće došlo zbog tehničkog kvara, odnosno zakazivanja elektronike automatske transmisije na terencu “gran cherokke” Leova oca Josipa Dikana Radeljaka.

Ručica mjenjača
Ugrina je terenac ispitao odmah nakon tragične nesreće u kojoj su teško ozlijeđeni i Enina kći Lana te njezina majka Tereza Begović. Utvrdio je potpunu tehničku ispravnost. Otkrilo se, međutim, da je u Americi došlo do niza nesreća na terencima koji su imali istu automatiku. Ručica mjenjača sama se prebacivala iz parkirnoga u položaj za vožnju unatrag. Ugrini se to prilikom ispitivanja nije dogodilo, ali dopušta i tu mogućnost, i to u situaciji kada ručica mjenjača nije do kraja gurnuta u parkirni položaj, premda za to postoji svjetlosna indikacija narančaste boje.

Zakazala elektronika
Tehnički je, kaže, moguće da se ovakve pogreške pojavljuju kada je u sustavu birača brzina uključena i elektronika, koja u jednom trenutku može zatajiti, što je ustanovio i istražitelj u SAD-u. Josip Radeljak tužio je proizvođača, koncern “Daimler Chrysler”, no postupak još traje jer tužena strana zbog manje odštete želi suđenje u Hrvatskoj.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Mario Haas
17-11-2004, 10:49
Nikad se neće saznati da li je mali stvarno stavio mjenjač u (P)arking ili nije. Sada to nažalost nije ni važno.

:(

Fresh
17-11-2004, 11:03
Ali stvarno moraš biti u ××××noj panici da pokušavaš izaći iz auta koji se kreće nizbrdo u rikverc.

sepra
17-11-2004, 11:47
Ljudovi MC vrti rundu za 8000 postova, kakav verbalni proljev!

Meni dupli GP, limun, led.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

Brock
17-11-2004, 11:49
Mariooooooo... daj i meni kaj Sepra pije... :))

E... daj pogle broj mojih post-ova... :smile23: <br><hr><font color="blue">24 hours in a day... 24 beers in a case... coincidence?
</font>

mc
17-11-2004, 11:51
Meni isto, a ostalima po zelji... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Dr. Strangelove
17-11-2004, 12:24
Meni jeden Jeger... sad bi jako lego, moram priznat... :smile15:

Fresh
17-11-2004, 14:31
Slučajno naletih na zanimljivu stvarčicu (čitaj igračku).

Kako se bliži Božić eto jedne u nizu želja

filmić:
http://www.tamiya.com/english/products/58280txt_1/txt_1.avi

mc
17-11-2004, 14:37
Autic je mrak. Koliko kosta taj sport?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Fresh
17-11-2004, 15:01
Ako sam dobro shvatio od 150 $ na više.

Detalje pogledaj na ovoj stranici
http://www.neweramodels.com/prod71_traxxas_revo.htm
<br><hr>

Brock
17-11-2004, 15:19
Pa, na kaj to ide? :smile08:

Bmw Touring
17-11-2004, 22:32
jučer sam gledao vijesti, na Braču je more poklopilo aute parkirane na rivi..
strašno





nije to nista,na Znjanu su jedan Golf i jos jedno auto uletili u more a bili su parkirani 150 metara od plaze :))

Bmw Touring
17-11-2004, 22:34
A rodjaku mi razbilo sofer sajbu i ulupilo haubu na glanc novom puntu.
Poklopilo ga neko malo stablo.Kupio ga prije mjesec dana.
Vec su mu ga u tih mjesec provalili i uzeli radio i mobitel unutra i sad ovo.
LUD je! Sreca da ima kasko

Wheeler
17-11-2004, 23:25
http://image01.conrad.com/xl/2000_2999/2100/2170/2172/217263_BB_00_FB.EPS.jpg

Moj autic. :) Isao je 30 kad sam ga slozio, metnuo sam novi motor i sad ide 50. Zakon je radit driftove i 180ove i sta ja znam sta sve ne. Gume od mojeg su celave :))

sepra
17-11-2004, 23:33
Mario daj nekaj piti, osjećam se kak suha graba.
Inače ne dela mi onaj virtual bartenter, kaj propuštam neku dobru golotinju? :( <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

Wheeler
17-11-2004, 23:56
Nije bas golotinja, al dobra je... :smile15:

Brock
18-11-2004, 07:32
Jutro!

Sepra... si sredil monitor? :smile08: