PDA

Pogledaj cijelu verziju : Opel Trix



drugmirko
03-02-2004, 10:51
Huh, gdje je nestala tema s imenom Opel club? Tražilica ne proizvodi ništa s tim imenom a nema je ni na prvih pet stranica. A bila je, zar ne?

Zato, evo prilike za rad novog moderatora. Kad se tema pronađe, molim smjestiti te postove tamo :).

http://picserver.org/view_image.php/K0JEMJC6AII
http://picserver.org/view_image.php/6S98G30J80F<br><hr>

drugmirko
03-02-2004, 10:53
Ku*** gospe, ne vidim slikice. Vidite ih vi?

mc
03-02-2004, 10:59
Prije par min da, sada ne... :( <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

mc
03-02-2004, 11:00
Pa ih sad opet neki cudom vidim. Ne kuzim...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
03-02-2004, 11:39
Moderator ne može premještati postove u druge teme.

Za Opel klub jamčim da nije brisan jer definitivno nije bilo razloga za to. Možda je tražilica pri vriti.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

drugmirko
03-02-2004, 11:51
Gira, jel to funkcija koju naš forum nema? Jer na drugim forumima često se nađe pripis kod teme "this topic was mowed to...". Možda nebi bilo slabo stavit i takvu mogućnost kod sljedečeg softverskog upgradea.
A tema je garant bila, samo tražilica mi pod "opel club" i "opel" nije dala rezultate. Nisam je našao ni klikanjem po prvih 5 stranica i onda otvorio novu temu. Malo mi je bezveze ovak otvarat teme, kao mi je i žao, da moderator ili administrator nemaju mogučnost napravit red kasnije. Zbog preglednosti foruma i edukativne naravi takvog zahvata. :smile06:

Girrari
03-02-2004, 12:16
Eh druže... štošta naš forum nema. Ne mogu zatvorit neku temu, editat tuđe postove, premještat postove u teme, bannat nekorektne forumaše...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

drugmirko
03-02-2004, 12:22
Znači funkcija je isklučivo častna.

To ti Girra izlazi isto, ko da si častni konzul Botswane :smile06: :smile06: :smile06: .

Girrari
03-02-2004, 12:52
:)) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

law
03-02-2004, 15:21
E, vako. Slika ima pa nema zato što je server http://picserver.org/ manje više redovito u K. (tako je to kad je besplatno). BTW, slike su ilegalne pa ćete ih do sutra teško naći na nekoj službenijoj stranici kao što je vidiauto. Naime, objavljivanje Opel dozvoljava tek od sutra.

drugmirko
03-02-2004, 16:10
law, ti baš nisi prićljiv al kad odlučiš, onda stvarno mudro zboriš. :smile06:
znaš li možda još za neki server, gdje se mogu stavit slikice s diska i onda link na forum? mislim, jednostavnosti picservera, jer kod raznih photohub i yahoo groups nemrem shvatit kak se linka s foruma na sliku.

law
03-02-2004, 16:21
Situacija u principu i nije baš blistava jer oni koji vrijede ne dozvoljavaju linkanje na druge sajtove i forume. Oni koji dozvoljavaju u principu ne vrijede jer imaju preslab/spor link i više usera. U detalje oko yahoo grupa i photohuba se ne razumijem jer nikada nisam probao, a ono što sam probao opisao sam u prve dvije rečenice ovog posta.

drugmirko
03-02-2004, 16:28
Huh, ti si izgleda ko veliki brat ovog foruma. Stalno prisutan ali neprimjetan. :smile06: :smile06:
Fala bogu, da nisi zle ćudi i da funkcioniraš više ko good force of divine intervention.... :))

Hvala na tako brzom odgovoru.

Fabia SDI Elegance!
03-02-2004, 18:49
Slike se vide, lichi na Vivaro! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

širokobriježanin
03-02-2004, 21:28
Tražilica ne funkcionira na temelju naslova, već onoga što piše u toj temi.
Pokušajte napisati u tražilicu "Golf 2 VR6" i neće vam ništa pronaći. Ali ako napišete "sinišin golf" izbacit će vam tu temu.