PDA

Pogledaj cijelu verziju : FORD SERVIS AUTO HRVATSKA



max35970
03-02-2004, 09:07
Nedavno sam kupio Focusa kod Auto Hrvatske i sada mi se blizi prvi redovni servisni interval. Servis bih obavio kod Auto Hrvatske pa me zanima da li netko ima
nekakvih iskustava s tim Fordovim servisom. Citajuci ovaj forum cini mi
se da za Forda nema uopce nema u Zg dobrog
servisa.

Fresh
03-02-2004, 16:08
Kak si pogodio.

Moja iskustva

AUTO 2000 - bahati i spori

Jurinčić - djeca, kad sam vidio da je šef servisa dijete od 20 i neš godina... Meni tri mjeseca nisu uspjeli otkriti kvar

Siget - jedini kojima je radno vrijeme prilagođeno radnom čovjeku od 7 - 19 sati. Mene iziritiralo to što ćeš na grabama naći sve moguće aute, samo ne Fordove. Ne komuikativni (pitam tipa šta su mi radli na autu, a on mi čita stavke s računa)

Lacković - meni su radili limariju i za sad sve štima

Hojan - kod njega sam bio na zadnjem servisu, dobri su, možeš ih pitat sve šta rade, ali ne baš biti konstantno uz auto.

Sve u svemu, katastrofalna organizacija servisne mreže.

max35970
04-02-2004, 15:33
Hm, to se moze i ocekivati s obzirom na
nacin na koji Auto2000 prodaje Fordove.
Zastupnistvo im treba oduzeti jer je
prodaja Fordova je pala za 50 % u odnosu na proslu godinu. Mislim da je glavni katastrofalna promidzba i uzasna servisna
mreza. :smile09:

fordfan
04-02-2004, 22:32
Od kud ti to da su u autu 2000 bahati i spori,promjenilo se rukovodstvo servisa i sad su puno brzi i kvalitetniji.Ja sam bio i prezadovoljan sam,odi provjeri pa mi javi

Fresh
05-02-2004, 10:34
Pa čuj, ako na pultu gdje prijavljujem auto za servis stojim 15 min. sam, tip sjedi za kompjuterom digne se, ode u skladište, vrati se, ni ne pogleda me, onda je to meni bahato, a da o prodaji dijelova ne govorim.

A to rukovodstvo se promijenilo kad, ja sam zadnji put tamo bio 2002. god.

fordfan
05-02-2004, 23:13
prosle godine u 7.mjesecu, a novog sefa su dobili prije 2.mjeseca.Cak vise ne moras cekati par dana za slobodni termin.Ja sam se ugodno iznenadio.VBise nije auto 2000 nego Grand auto