PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi moderator



Girrari
28-01-2004, 21:41
Iako su izbori trebali trajati do 23:59 današnjeg dana, kako sutra idem rano na put pa moram ići i ranije spavat, odlučio sam ovo objavit, a ne da čeka dok se vratim s puta.

Dakle, izbori su zaključeni s ovim trenutkom.

Kao što većina zna, na izborima je premoćno pobjedio BMW Touring sa 21 glasom ispred MC-a (4 glasa) i Brocka (1 glas).

Iako sam rekao da ću još osobno odlučit između 5 najuspješnijih kandidata, ovdje nemam što nego poštovati odluku foruma i iskreno priznati da je BMW Touring bio moj definitivni favorit zbog totalne skuliranosti, objektivnosti, ali i vremena provedenog na forumu.

Čestitke BMW i želim ti da što bolje obavljaš posel.

E sad... instalacija moderatora ne ovisi o meni niti o Lawu nego o administratoru. Kaj to znaći? To znaći da bu BMW definitivno bio moderator, ali ne mogu reći kada će dobiti te ovlasti jer to ne ovisi o meni.
Ja ću se potruditi da to bude što prije.


<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Cezy
28-01-2004, 21:43
Chestitam Bendzola!!! :)

Rossonero
28-01-2004, 21:44
Mislim da je to mimo prihvacenog poslovnika pa dizem palicu Povreda poslovnika i trazim nove izbore!

Ovaj puta trazim nadgledanje GONG-a da se sprijeci Girrina samovolja i tiranija! :smile06:


Al svejedno cestitke BMW-u! :) <br><hr><font color="red">...stiglo je sunce...</font>

Mario Haas
28-01-2004, 21:44
živio BMW-ejac :smile07: <br><hr>

Girrari
28-01-2004, 21:50
Rosso, nemreš me se rešit, ja sam ti i u GONG-u... :smile06: <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Bmw Touring
28-01-2004, 21:53
Hvala vam prijatelji :)

_Stevo
28-01-2004, 21:56
Sva sreća da imam veze i kod potprecjednika :))
Mislim da bi nova vlada morala pod hitno riješit slučaj Fabia :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Rossonero
28-01-2004, 21:57
Girra :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr><font color="red">...stiglo je sunce...</font>

HDI
28-01-2004, 22:11
Čestitke Bmw touringu!

Ovo namjerno nisam htio ranije napisati, jer smatram da bi bilo nekorektno utjecati na izbore, ali Bmw ima jednu osobinu koja se meni jako svidjela i za svaku je pohvalu, a to je da je spreman nakon fajta preispitati svoje postove i ako ustanovi da je bilo što pogriješio, spreman je odmah se ispričati i napisati onu famoznu, ljudsku rečenicu: Oprosti, pogriješio sam.
To je, po meni, velika stvar za dečka od dvadeset i nešto godina, i pokazuje ozbiljnost i zrelost, i ja bih, a nadam se i ostali, želio više toga ovdje pročitati, jer svatko griješi, prije ili kasnije, ali samo rijetki su u stanju to i priznati i ispričati se.

I još nešto, Brock i mc su jednako tako zaslužili da budu moderatori, Brock je, čini mi se, jedan od najstarijih (po stažu) članova foruma, i uvijek je spreman odgovoriti na razne teme, djeluje vrlo iskreno i pošteno.
mc, njegovi postovi uvijek imaju svoju lucidnu, intelektualnu, ali i duhovitu stranu, uvijek spreman na pomoć, piše o onome što pozna i sa osjećajem za realno.
Sva trojica su osobe koje bih rado želio i upoznati, i to ću učiniti prvom prigodom.

Bmw, još jednom, sretno moderiranje, radi to razumno, s osjećajem i uživaj!

širokobriježanin
28-01-2004, 22:17
Čestitke prijatelju! :smile07:

Bmw Touring
28-01-2004, 22:17
HDI HVALA najljepsa na ovome postu.
Trudit cu se da budem sto bolji
:)

Bmw Touring
28-01-2004, 22:18
SB, danke maj frend :) :)

Hondo
28-01-2004, 22:21
BMW čestitke i nisam ni sumnjao u ishod.

Bmw Touring
28-01-2004, 22:27
Jos jednom svima jedno veliko HVALA a posebno Predsjedniku Girrariju :) :) :)

Fabia SDI Elegance!
28-01-2004, 22:35
BMW Touring, sve cestitke.
Tu pokazuje da si najbolji.
Ubjrdljiva pobjeda!
Sretno :) :) :) :)

CLIO SPORT
28-01-2004, 23:34
ovi izbori su bili namjesteni....!

ja ne priznajem vlast ove online drzave!!!!!!!!!!!

:smile18: :smile18: :smile18:

GIRRARI, kao....bas slucajno ides na put,a??? aj da pogodim.....u francuskoj mozda??? na skijanje,a?

BMW touring.....girrari ne skija,trebao si mu uplatiti nekakav izlet u monte carlo da se naslini feriolama...!

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Fabia SDI Elegance!
28-01-2004, 23:43
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
Ja priznajem vlast!

alfist_zg odlog.
28-01-2004, 23:56
ma cliosport, ti odmah na teoriju zavjere, nema smisla, nema smisla...svi znamo da je za potplatiti naseg Điru dovoljan jedan masni i slasni burek s mesom + jogurt od Lura grupe :smile06:
nikakvi monetcarlo nema sanse protiv ove slasne ponude...hihihi, pozdrav i cestitke novom moderatoru, ja isto mislim da je bmw touring super covjek :)
au revoir mon amis de strasbourg :smile18:

Girrari
29-01-2004, 00:02
CS :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:


Ko ti je kriv kaj si škrt. Da si ponudil ćevape... sad bi te oslovljaval sa Herr Moderatore.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Fabia SDI Elegance!
29-01-2004, 00:05
:smile06: :smile06: :smile06:

CLIO SPORT
29-01-2004, 00:43
u zlocestoj djeci istocno od jaja....kaze lik:

kome trebaju izbori da bi dosao na vlast-to je jadno u PM!!!

:smile06: :smile06: :smile06:

Kas
29-01-2004, 00:47
Izbori su namješteni!!!! Ovo su tek prijevremeni rezultati!!!

Kas
29-01-2004, 00:47
Čestitke BMW!!<br><hr><font color="red">Alfa u dvorištu, Manta u mislima.</font>

POLOVNJAČA
29-01-2004, 00:49
:o :o :o
MILI MOJ I DRAGI BOŽE !?!?!
opet me nije bilo od ko zna kada , kad ono ... čim me nema dogodi se svašta , ali ovog puta to bijaše veoma ugodno iznenađenje !!!

Bmw , čestitam ti od srca :smile20: :smile20: :smile20:

Slažem se da si totalno zaslužio ovo što te snašlo , mislin i zaradio , jer tvoj topic SAMO ZA ... je postao već odavno legenda ( ne umanjujem vrijednost ostalog ). Ej , ljudi , pa splićo je to :)) :)) :))
a kojeg cijenim , poštivan i mogu reć da se pokaza ka pravi džentlmen nebrojeno puta .

DRAGO MI JE DA JE TU SA NAMA

puno pusa Bmw

:smile20:

POLOVNJAČA
29-01-2004, 00:53
CS , ajde , daj , pa nije ovo loša stvar , zamisli samo da je Pocket ... upss , sory , izletilo mi ( a jesan mislila , ali )
:smile07:

Pocket Rocket Turbo
29-01-2004, 01:44
Ja ne vidim problem u Pocketu.
Ispada na kraju da je Pocket među objektivnijim ljudima foruma.
To što Pocket ima nešto agresivniji nastup, nije ništa loše.
Dapače.
Ionako, ja sam u zbilji potpuno druga osoba, nego na forumu.
Forum mi služi(kao i većini)za savjete, prepirke, ZABAVU(zajebancije na tuđi račun, kao što su Alfa, Fiat, ma i Renault), za otkopčavanje misli sa posla i ostaloga.
Uostalom, iako sam svjestan da ME SVI MRZE, mislim da me neki dovoljno poznaju da kažu da sam najnormalnija osoba.
To mogu potvrditi članovi kao TURBOLIMACH, HASS, ŠULE, PALJO pogotovo i još neki.
Naravno, sve zavisi kakav si prema kome.

Morao sam ovo reći, jer me užasno POGAĐAJU mišljenja ostalih članova da nisam normalan i ne znam što.

Ovdje je da se zajebava, FAJTA i sve ostalo.

To što vi NE MOŽETE nakon svađe popiti pivo sa mnom, to je vaš problem.

I ponavljam, ne mrzim ni ALFE, ni FIATA(tako i tako na kraju postajem vlasnik jednog uskoro), ni OPEL, niti ništa.

Cijenim sve što drugi voze.
Problem je što drugi ne cijene mene.

Pozdrav forumaši.

MOLIO BIH DA SE PROČITA OVO.
Šaljem vam cugu forumaši moji na vašem idućem sastanku.Po nekome.

POLOVNJAČA
29-01-2004, 02:28
:(
Ponovo , sory !
Pocket , nije mi bila namjera vrijeđat ,ili ne daj Bože nekakvu mržnju usmjeravat prema tebi ... daleko od toga .

Ja ću reć šta meni smeta , a ne uopćeno pisat ×××××rije . O.K. je svađa , i ja san za nju ako postoji razlog , ali ti si više ljut ne znam ni ja na koga . Ne visim na netu jer mi to nije prioritet u životu , mada volim čavrljat sa svima i mogu reć da mi je ovaj forum postao drag ... ali zbog ljudi koji provode vrime ovde . Ti se javljaš kad si ljut jer te na poslu jebu , ili ti je neko diga tlak , a to nije način za komunikaciju . Ako te muči posa , od×××× ga !!!
Budi nešto što voliš .
Radila sam x poslova u životu , a danas sam postolar . Ma koga je to briga , pa šta ?!? Izgleda da sam jedina na forumu sa tim zanimanjem i to me veseli , jer sam uvik tila bit nešto vanserijsko . Ka dite san tila bit frizer za pase .
Ne mrzim te Pocket , ali stavi ruku na srce pa reci da Bmw nije zaslužia da ga vole (?). Dečko je tako fenomenalan da nam ne smije bit krivo , nikome .
Ajde , moje gore list pa ga pizdin , ali stvarno , reci ,imaš li šta protiv njega ???
Nije vrijeđanje ovo šta san napisala , nego brajo , planeš učas , a posli par minuta odeš za 180 stuonjeva ...
tko bi te znao

Nemoj se ljutit na mene zbog ovog doli , samo mi tako palo na pamet , a za cugu se dogovorimo bez po muke...oću ja gori ili ti doli :)) :)) :))

Fabia SDI Elegance!
29-01-2004, 03:15
Pocket Rocket Turbo, i ja sam u takvoj situaciji. Svi kazu za mene da sam lud, da ne znam sta pricam ali ja nisam takav.
Znam sta radim i nisam lud.
U zivotu sam imao dosta uspeha, primili su me kao test-vozac, dobijam vize za Ameriku i za Evropu, bio sam u Frankfurt Auto Show, bio sam u Zenevu, vec 3 puta idem u NAIAS, 2 puta sam bio u New York Motor Show...
I na kraju, Girrari i nekoliko forumasa mi kazu da sam lud i da nemam pojma o automobilizmu.
Znas kako to boli, znam za automobile dosta i previse.
I ako mi kazu sve i svasta, ja bih posle popio Pepsi sa njima.
Ali dobro.
A odakle njima sve ovo!
ja ne volim Alfu, Fiata, Opela, American Cars...
Volim samo VW-koncern, Mercedes, BMW, Hondu i Toyotu.
Kad bih volio Alfu, onda ovdje bi bila druga atmosvrera!

S V T
29-01-2004, 05:46
:smile06: :smile06: :smile06:


BMW čestitke!!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Brock
29-01-2004, 08:25
BMW... frende... iskrene čestitke na premoćnoj pobjedi! You kicked our asses!

:)) :)) :))

HDI... hvala! Ajd se javi na brock@net.hr ak' si za neki dogovor...<br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
</font>

Fresh
29-01-2004, 08:27
Kao jedan od kandidata za moderatora koji nije dobio ni jedan glas progovaram - duboko ste me razočarali :smile11: :smile11:

Šala mala :))

Nemam ja tu smirenost kao BMW, mc, Brock, kad mi netko digne živac, što nije teško svašta kažem i napišem. Onda bolje da mene brišu nego da ja krojim formu foruma.

Iako sam se priklonio ''mc'' klanu,

Čestitke pobjedniku :) :) :)

Ed Hunter
29-01-2004, 08:37
Čestitke BMW!
Sad bute vidli dal bude tema 18+ pala s 1. strane. :))

turbo-limac
29-01-2004, 09:16
Cestitke BMW-u i neka mu moderatorska ruka bude odlucna i brza.... :smile06: :smile06:

Girrari
29-01-2004, 09:21
Fabija, ja ne znam da li si ti lud niti me to uostalom briga. Fora je u tome kaj 80% tvojih postova na temama izgleda kao da otvoriš sve teme, svugdje klikneš odgovori, a onda pišeš ogovore bez obzira na to na kojoj temi odgovaraš. Tak da na kraju sve zgleda kao da nema veze ni sa čim.

Ostalih 20% je sasvim OK.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

mc
29-01-2004, 09:42
BMW prijatelju cestitam od srca. I nemoj da tvoje nove duznosti ucine da zapostavis nas stare pohotnike... :))

Pocket i Fabia, ne pretjerujte s tom spikom o mrznji. Ja vam odmah otvoreno kazem da nemam nikakvih negativnih emocija spram vas.
Vas dvojica, kao pravi auto fanovi znate malo pretjerati s gasom, ali to se uz malo samokontrole da svesti na svima prihvatljive razmjere. Apsolutno sam protiv da se nekome od vas zabrani pristup ili da sami odete jer bi to bio gubitak za forum.

HDI, zarcrvenio sam se kao tulipan. Imas i ti vrlina na koje mozes biti jako ponosan. Nadam se ugodnom daljnjem druzenju... :smile15: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

drugmirko
29-01-2004, 10:02
Huh, sad tu narodna mudrost ponovo potvrđuje svu svoju dubinu i ide:

TKO RANO RANI, DVIJE OVCE SISA!

Ja uvijek ispadam u svemu zadnji. Svi već znate za pobjednika a ja ko neki moron. U jutro, još prije kavice pikam malo favorits, fino se ulogiram da napišem nešto o ABTovom dizelu, kad tamo.... Pa dobro ljudi, SPAVAJTE MALO. Što uvjek ja zadnji. Mene bi i Kalimero izjeba. :( :smile10: :smile16:

A da, čestitke BMW, may your devine powers be swift and rightful :))

Bmw Touring
29-01-2004, 11:50
Hvala prijatelji :)


Pole :smile20:

aerotech
29-01-2004, 12:18
Moje iskrene čestitke BMW.

JAPOON
29-01-2004, 12:32
BMW,samo naprid ;)

sepra
29-01-2004, 14:17
Iskrene čestitke BMW-u na skidanju jumfa (ne znam kak dalmoši to zovu ali ponekad može poslužit svinjsko uho ak je već probijen) i puno sreće na novoj funkciji. Naravno uz pjesmu: S tobom postala sam žena.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Hondo
29-01-2004, 14:27
A-ha...
kuhano svinjsko uheko, svinjske nogice i kožice... u hladetini...
Jel možda i Francuzi rade tak nekaj?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Bmw Touring
29-01-2004, 15:36
i kupus i kobasice :))

cuore
29-01-2004, 15:45
herr touring,cestitke.puno srece u radu i sto manje ×××××vih komentara na tvoj racun,a vjeruj da ce ih biti cim se malo prasina oko izbora i slavlja slegne.pa znas i sam.al ne daj se,stari.. ;)

POCKET
29-01-2004, 16:43
Velike čestitke BMW Touring!!!
Čuvaj nam Renault temu!!!
:) :) :)

OS PUNTO
29-01-2004, 16:51
Pridruzujem se cestitkama, potpuno zasluzena pobjeda.

law
03-02-2004, 16:15
BMW, od danas ti navodno rade moderatorske ovlasti, odnosno moš´ brisat. Dakle, uzurpatori, kvislinzi i slični. Od sada nas je više :smile18:

Brock
03-02-2004, 16:24
:smile18:

A u k****, sad više ne smjem psovat! :o <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
</font>

Bmw Touring
03-02-2004, 19:39
Hvala Law i hvala svima jos jedanput.Najbolji ste :)

Fabia SDI Elegance!
03-02-2004, 20:40
A TI SI BOLJI OD NAS!

S16_
03-02-2004, 21:02
BMW, SVAKA ČAST!!!! ISKRENO TI ČESTITAN! A SAD, SMJESTA NA POSA..., MODERIRAJ! :))

Bmw Touring
03-02-2004, 21:03
S16 prijatelju hvala :)

Fabia SDI Elegance!
03-02-2004, 21:03
Nema sto da modernira (sad za sad) jer Girrari nije prepustio nista!

širokobriježanin
03-02-2004, 21:04
Nisam bio kad si došao, jesi uspješno obavio domaću zadaću?

Bmw Touring
03-02-2004, 21:06
jesan Siroki frende.Al nisan uopce zna da san dobija ovlasti pa san mislija popizdit :)) al onda san pogleda ovu temu i shvatija :)

širokobriježanin
03-02-2004, 21:07
I kako to sad funkcionira?

Fabia SDI Elegance!
03-02-2004, 21:08
BMW TOURING, cestitam ti novu duznost, ne samo ja nego i moj brat!
SVE CESTITKE< BUDI KAO I DO SAD! :) :) :) :)

Bmw Touring
03-02-2004, 21:14
I kako to sad funkcionira?




Jako jednostavno frende.Kod svake teme ili posta imas malu slicicu kante za smece :)) (neznan kako drukcije objasnit)Kao sto recimo ti imas "edit" ja imam i "edit" i tu slikicu na koju kad stisnem obrisem post ili temu.I to je to.Nije nista komplicirano :)
E i zahvaljujem se Girrariju jer bez njega ovo nebi nista bilo.Girrari prijatelju pozdrav :)

Hvala Fabia na cestitkama! :)

SB frende pozdrav :)

širokobriježanin
03-02-2004, 21:16
Vozdra i sretno u "Smećiranju"! :))

Bmw Touring
03-02-2004, 21:17
:)) ;) :)

Brock
04-02-2004, 07:41
Svi u isti koš!!! :o

:))

mc
04-02-2004, 09:10
BMW imas 5+ iz domace zadace... :)) :)) :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
04-02-2004, 11:21
Evo, sad forum ima i jednog demokratski izabranog moderatora.

Fakat mi je drago kaj je ovak ispalo i kaj je administrator sve tak brzo rešil.


Forza BMW Touring!!!<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Ed Hunter
04-02-2004, 12:14
Rešil kaj? Kak znaš da je nekaj rešil kad je obrisano? :smile10: :))
A kaj je s pacijentima koji su registrirani, ali ispune po 5 strana u par sati (i naravno pišu gluposti) tak da izgubiš volju opće otvarati temu. :smile09:

POLOVNJAČA
04-02-2004, 12:25
Slažem se sa tobom Ed , i čini mi se da se teme utope u mnoštvu drugih , beznačajnijih tema . Bar da ih je manje ili da ih se sortira . Nisam napisala ništa novo , većina ih tako misli . Još najbolje rješenje je da popis foruma postane veći ...

razmislite

:smile20:

Girrari
04-02-2004, 12:32
Ed, moderator i admin nisu ista funkcija. Moderator samo može brisati postove i teme dok admin rješava softversku podršku foruma. Kada sam rekel da mi je drago kaj je admin sve tak brzo rešil, mislil sam na to da je BMW T-u tak brzo otvoril moderatorski account jer znam da mu je za istu stvar kod mene trebalo par mjeseci.

Za regane pacijente (svjestan sam tog problema) zasad nema rješenja, ali nadam se da bu se što skorije i to rešilo.

I još nešto, dajte shvatite da sve ovo radim(o) za badava, da je i nama u interesu da forum bude što bolji te da je ponekad jako teško napraviti neke pomake.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Fresh
04-02-2004, 12:45
Za badava :o

pa što sam se ja onda išao uopće prijavljivat :)) <br><hr>

Ed Hunter
04-02-2004, 13:13
Sorry, nisam dobro pročital post. Nadovezal sam tvoj post na ovaj prije od mc-a. Pročital sam moderator, a ne administartor. :smile12:
Moram natrag u školu i naučiti se čitat.
Znam da radite to zabadava, ... samo se jadam.
Glupo bi bilo napraviti neki zatvoreni forum kak je neko već napisal jer treba omogućit ljudima da iznesu svoje mišljenje. Mišljenje, komentar, ... a ne da zatrpavaju teme s glupostima i imbecilnim ispadima.
Forum je i inače malo u banani jer komunicirate više manje samo vi koji se međusobno poznate. Dok neko napiše post, a van je grupe odabranih, obično mu niko iz te grupe ne odgovara. Samo međusobno. :(