PDA

Pogledaj cijelu verziju : Molydon - Honda



Dom-Dom
27-01-2004, 18:46
Nije mi jasno kaj je sad Molydon diler za Hondu , kad ima prodaju i servis???? :smile12: :smile12: :smile17: <br><hr>

Pocket Rocket Turbo
27-01-2004, 18:57
Da.
Ima već mjesec dana.<br><hr><font color="blue">Što se to dogodilo tom dečku, koji je bio tako normalan?
</font>

INTERCEPTOR
27-01-2004, 19:09
Ma molidon je govno. Ponuda guma i felgi im je za posrat se.

Mehanicar
27-01-2004, 19:24
a cjene za stat u to ! :)

Dr. Strangelove
28-01-2004, 09:01
××××ga... Honda je dosad imala katastrofu od servisa i salona.. a kao marka se sve više traži... mislim da su dobro uložili lovu u Molydonu...

Dr. Strangelove
28-01-2004, 09:02
oću reć da je ekipa iz Molydona prepoznala mogućnost za profitabilno ulaganje...

johnny_
28-01-2004, 09:53
pitanje koliko će dugo raditi s hondom.honda je kod nas u zadnjih 10 godina promjenila više zastupnika i servisa nego igdje.baš im i ne bi dao accorda na seris.ne možeš prek noći znati raditi s jednom markom auto.do sad mijenjali ulje i gume, pa sad servis za hondu.malo sutra.

Hondo
28-01-2004, 10:07
Da bi bilo tko bio ovlašteni uvoznik za neku marku, mora imati organiziranu servisnu mrežu u kojoj ima mehaničare koji su završili obuku odn. školovani su za popravak dotične marke. Znači, ako je Molydon postao Hondin diler, da bi mogao davati garanciju i sve što ide uz Hondin auto, morao bi biti pod gen. uvoznikom Rutingom što znači da mora imati i osposobljen kadar. E sad, druga je stvar koliko će kvalitetno oni izvršavati posao.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

johnny_
28-01-2004, 17:52
meni su u eurorentu rekli da će po novom svi trgovci nabavljati aute preko talijana, te da više neće sve ići preko rutinga.znači li to da i ruting gubi zastupništvo ne znam, al činjenica je da se s bananama lakše dila neg s hondama.uskoro će ih i na placu prodavat.

INTERCEPTOR
28-01-2004, 17:55
Koliko ja znam diler ne mora nabavljati auto "samo" preko gen. zastupnika.

Hondo
28-01-2004, 18:12
Osnovni problem kod 'divljeg' uvoza pojedinih dilera je ostvarivanje prava na tvorničku garanciju koju daje proizvođač. Kod normalnog odnosa gen. uvoznik - dileri, kod reklamacija u garantnom roku, diler preko gen. uvoznika naručuje potreban dio i sav trošak fakturira uvozniku koji pak to rješava sa tvornicom odn. centralom za naš dio Europe. Kod pojedinačnog uvoza svakog dilera za sebe, javlja se problem ostvarivanja garancije jer se diler nema kome obratiti za naknadu troškova, a sam baš sumnjam da će ih snositi. To je razlog zašto je škakljivo kupovati aute od raznih xyz prodavača.
Inače, to da li diler može i smije uvoziti i prodavati aute mimo svog gen. uvoznika se u pravilu regulira ugovorom.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

CLIO SPORT
28-01-2004, 18:38
johnny.........eurorent je izgubio zastupnistvo i zastupnik vec duze vrijeme je RUTING!!!!! a to sto eurorent prica to su gluposti....! oni sami uvoze aute iz italije...!

a ima jedna dobra prica....necu navoditi imena ni marku...

pitam ga ja di se radi obuka za servi×××× (bivsi direktor firme koja je zastupala jednu auto marku kod nas)
kaze covjek: 'U becu,ali kako!? ja posaljem svog lumenog mehanicara tamo i odem gore nakon 2 dana nesto obaviti i posjetim ih da vidim sto i kako rade, a kad ono, moj lumeni njima objasnjava mehaniku i pokazuje im kako se auto popravlja....××××× ja njih i njihove obuke!'!!!!

:smile06: :smile06: :smile06:

Dom Dom unlog.
28-01-2004, 18:44
Kak je krenulo još malo pa budete kod Rubelja mogli kupiti Subaru ili Hondu :smile06: :smile06: :smile06:

Mario Haas
28-01-2004, 18:48
Da, Hondina mreža je u banani.
Čuo sam dogodovštine iz servisa Hadžić...dolazi tip i kaže "nekaj mi trese kad kočim sa 170-180."

frajer odgovara:

"Kaj sad moram ić na autoput probat!?"

:smile14: <br><hr>

CLIO SPORT
28-01-2004, 18:52
:smile06: :smile06: :smile06:

jednu veliku i jednu hondu.....ma moze s klimom....!

Dom Dom unlog.
28-01-2004, 18:53
E jesmo jad od države.........

Girrari
28-01-2004, 19:14
:)) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>