PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kupnja Renault Twinga 1.2 16V



Mr.Speed
27-01-2004, 14:19
Prijatelj mi kupuje Renault Twingo 1.2 16V Dynamic od nadoplata bi stavio
ABS,Klima,Alu felge,servo,metalic boja.Molio bih vas iskustva s ovim
autom.Kad se nadoplati za alu felge da li se dobije nesto sira guma od
155.Hvala
<br><hr>

mc
27-01-2004, 14:21
Koliko ja znam, ni na standardnom vise nije 155/70 R13...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
27-01-2004, 14:32
Sigurno ide šira guma. Inače, Twingo s tim motorom je mrak mrakova. Ide ko blesav.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

600
27-01-2004, 14:36
Odi vrit Giro sad bu i sutra padal sneg zbog tvojih izjava! :))

Girrari
27-01-2004, 14:43
Hehehe... ma ja govorim samo istinu. Hol čru end nathing bat... sou help mi Gad.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Mr.Speed
27-01-2004, 14:45
Da li je preporucljivo uzimati servo volan jer prijatelj voli dinamicniju voznju<br><hr>

mc
27-01-2004, 14:53
Mr. Speed, ovi fiatisti ti hoce reci da samo corave ×××××× bez ukusa kupuju tog Twinga. Pogotovo sada kada je na trzistu njeno velicanstvo - PANDAAAA!!!
Ona ti za malo vise novaca nudi auto slabije opreme, s presvetlim fire motorom koji unatoc manjoj deklariranoj snazi dere sve od Twinga do Focusa 1,6.
Uz to, Panda te profilira kao covjeka profinjenog ukusa... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
27-01-2004, 14:58
MC, ne ××××, ja sam sve iskreno napisal. Ima sam par susreta s tim Twingom i auto fakat odlično ubrzava i motor mu pristaje genijalno. Lagan i sa dosta konja je recept za super start kojeg taj auto zaista ima. I nije mi bed reći da me poprao sam tak.

Ali vi "Kreatori" ste valjda tak opterećeni da vam je moto: "Neprijatelj nikad ne spava", pa pušete i na hladno.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

mc
27-01-2004, 14:59
Servo na jeftinim Renolima ti je za×××××...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

600
27-01-2004, 15:00
mc, nisam ja Fiatist! ;)

mc
27-01-2004, 16:37
Mr.Speed, daj napisi zasto tvoj frend kupuje tog Twinga? Jel gledao konkurenciju i koju?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Brock
27-01-2004, 16:51
Neka ga kupi i usreći se... za tu lovu nemre dobit bolji mini gradski auto.

mc
27-01-2004, 16:52
Mislis? :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Brock
27-01-2004, 16:53
Opet si puk'o... :)) <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
</font>

mc
27-01-2004, 16:55
Malkice... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Brock
27-01-2004, 17:04
Heheheheeee... :smile17: :smile12: :smile15: :smile10: :smile08: :smile09: :)) :o :smile16: :) <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
</font>

Mr.Speed
27-01-2004, 18:51
Prijatelj ga kupuje zato sto mu je simpatican,malo trosi i ima dovoljno prostora sto se izvana nebi reklo...<br><hr>

Mr.Speed
27-01-2004, 20:48
Nego recite vi meni zbog cega da ne uzima servo zar je tako los.Sad sam vidio da onaj twingo koji ima klimu nema onaj zatvoreni pretinac kod suvozaca vec onaj mali ruzni otvoreni.I koje su gume najbolje s 14" alu felgom.<br><hr>

mc
28-01-2004, 10:12
Glede serva. Nisam ga probao u Twingu, ali pretpostavljam da nije nista bolji nego onaj u Cliu ili Meganeu. Volan je u tim autima dosta bezosjecajan, a malo ide na jetra "klackanje" u sredisnjem polozaju. Bez serva je volan u Twingu solidan za voziti, ali ne i pretjerano lagan. Neka sam odluci. Moram priznati da ne znam sto bi odabrao da sada idem birati.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

mc
28-01-2004, 10:19
Od guma ne znam kaj bi pametno predlozio.
Ja imam Toyo Vario V1 - jeftina cjelogodisnja guma koja mi se pokazala boljom od Michelin Energya i Continentalki koje su bile serijski na autu.
Druga varijanta bi bile zimske Sava Eskimo S3 ili Barum Polaris 2 i neke ne preskupe ljetne (Toyo ili Yokohama)...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

mc
28-01-2004, 10:28
Cuj, za komade imas topic "Samo za muskarce iznad 18 god.", ali nemoj pretjerivati jer se sve sto prijedje mjeru brise...

Girro, daj skini ovo kad uhvatis vremena. Drzmo se teme...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Mr.Speed
28-01-2004, 16:34
Bili ja i frend na probnoj voznji twinga.Dojmovi:on odusevljen i ja isto.Ne mogu vjerovati da auto tako ide,motor se voli vrtiti.Cak sam primjetio da se i ne naginje kao prve serije vec ga se moze solidno brzo voziti.Bio sam skeptican za servo ,ali uopce nije los,kocnice dobre.Sve u svemu jako zadovoljni mjesta u izobilju vise nego u clia, jos staviti dobru muziku i to je to.Koja po vama boja najbolje stoji twingu<br><hr>

mc
28-01-2004, 16:45
Bas mi je drago da ste zadovoljni. Obicno su ljudi jako skepticni spram Twinga, ali poslije promijene misljenje. Ja sam ga kupio slucajno (rabljenog) - htio sam kupiti novog Clia, ali sam se morao skulirati jer smo rjesavali stambeno pitanje.
S muzikom u Twingu ti Brock i ja imamo dosta iskustva. Reci koliko bi bio spreman potrositi i kako gledas na sub, pa cemo ici u detalje.
Svakako bi preporucio neki CD tuner i solidan prednji sustav (13 cm u vrata, plus visoki gore na plocu)...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Mario Haas
28-01-2004, 16:48
Čovjek jednostavno poželi otići u prvi Renault salon, koja idila. :smile15: <br><hr>

mc
28-01-2004, 16:52
Tko te drzi? :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>