PDA

Pogledaj cijelu verziju : yamaha ATV



Fresh
26-01-2004, 09:50
http://www.off-road.com/atv/press/2003yamaha/sport/warrior/1.jpg

Nije auto, ali ima četri kotača.

Neki dan me žena uhvatila da gledam film ''Bikers Boyz'' i lijepo me zamolila da joj obećam da nikad neću voziti motor. Pokušao sam pregovarati, ali nije uspjelo. Njen uvjet je da bilo koje vozilo koje hoću vozizi mora imati više od dva kotača.

Postignut je kompromis koji vidite na slici (bar se nadam). E sad jel ima netko iskustva sa takvim prijevoznim sredstvom. Tutać mi više zanima za zajebanciju van ceste.
<br><hr>

Brock
26-01-2004, 10:04
A... oprosti na možebitno glupom pitanju... di bi ti to vozil?

Da imaš klet na nekom zagorskom bregu (ili možda imaš) pa da ti stalno tamo stoji.. OK, ali u gradu... hmmmm...

Fresh
26-01-2004, 10:24
Naravno da bi stajao kod mene.

A di bi ga vozil, samo pogledaj Sljeme koliko ima tih kozjih stazica i puteva, pa Gorski Kotar po gradilištima (znaš kojima) ima terena.

Dr. Strangelove
26-01-2004, 11:11
brijem da je ovo idealno za pješčanu plažu... Mislim da su cifre paprene za tako nešto...

Fresh
26-01-2004, 11:18
Ovisi koliko ti je papreno. Našao sam cijene u Sloveniji. Ovaj na slici na cestu dođe cca 6.000 eura.

Fresh
26-01-2004, 11:21
Točnije, model od 200 ccm (dvotaktni) dođe 4.300 eura, a ovaj na slici je 350 ccm (četverotaktni) 6.700 eura.

mc
26-01-2004, 11:30
Prije par godina na Krku (Malinska) je neki tip imao kruzno mini-trkaliste i ovakva dva motorica (manja naravno). Frend i ja smo se napili ko zivotinje, a pizde iz drustva su nas nagovorile da se nas dvojica idemo utrkivati. Naravno, porusili smo pola trkalista - uopce mi nije jasno kako nas je tip pustio na trkaliste u tom stanju. Vele prijatelji da su se oni i ostatak publike dobro zabavili... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Fresh
26-01-2004, 11:58
Sigurno je tarifa bila 20 kn 5 min a vama je tip uvaljao 200 kn za 5 min.

Bili ste tak pijani da niste kužili razliku (jedna nula više manje)

mc
26-01-2004, 12:03
Ma tako smo bili razbijeni da nemam pojma koliko smo platili, jesmo li platili, tko je platio...
Ja se samo kroz maglu sjecam da sam se non stop zaletavao u pregrade trkalista i da je skvadra sa strane navijala i smijala se. :smile18: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
26-01-2004, 12:09
To čudo je samo za zabavu i izuzev toga svrha ne postoji osim da živiš negdje u divljini.
Motor je ipak motor.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Dr. Strangelove
26-01-2004, 12:15
mc :o :)) ...vidim ja da ima potencijala u tebi :)) <br><hr>

Dr. Strangelove
26-01-2004, 12:16
brijem da je to veći gušt od kartinga...normalno uz odgovarajuću stazu...
..mc zavidim ti!

mc
26-01-2004, 13:07
Ma nemas mi na cemu zaviditi. Prvo, ovo ti je bila mala, bezvezna kruzna staza i relativno spori motorici. A drugo, ne sjecam se uopce kakav je filing. :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>