PDA

Pogledaj cijelu verziju : sredstva za čišćenje??



177
25-01-2004, 15:31
koja sredstva mi preporučujete za čiščenje:sjedala plastike(armature) stakla. htio bih vlastitim rukama generalno očistit unutrašnjost auta! molim vas da mi preporučite neka jeftinija sredstva..

Mario Haas
25-01-2004, 17:41
ja koristim Armor All.

600
25-01-2004, 17:44
Ja za čišćenje armature koristim svinjsku mast da se lepo sjaji! :)) <br><hr>

Girrari
25-01-2004, 18:22
-Za plastiku: Armorall maramice (žute)
-Za stakla (a odlične su i za retrovizore da nema curaka, plastiku koja štiti cajgere i bilo kakve displaye): Armorall maramice (plave)
-Za tkaninu: STP Tuff Stuff (uvijek imaju originalne nazive), a kupio sam i neko sredstvo od Sonaxa, ali ga još nisam probal
-Za gumice na vratima: Imaš od Nigrina neko čudo u maloj crnoj bočici sa spužvicom na vrhu, ne znam kak se zove, a len sam ići u garažu pogledat. Odlična stvar da se gumice održe u dobrom stanju i da se vrata ne lepe po hladnoći.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Girrari
25-01-2004, 18:28
Ovo kaj sam nabrojal nije tak skupo; oko 150-200 kn sve skupa, a traje ti od 2 meseca na duže, ovisno koliko često pereš auto.

I još nešto, ovo su sve manje-više preventivna sredstva (osim ovog za stakla). Ako ti je apšisala plastika u unutrašnjosti (osobito ona kod šoferšajbe), ako su ti sicevi full usrani, a gumice na štokovima vrata propale, nema ti pomoći (osim kem. čišćenja za tapecirunge).<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Mario Haas
25-01-2004, 18:56
Moj Armor All služi za kokpit, vanjske plastike, sve lajsne i gumene brtve. Košta oko 30kn u Getrou i super je.

Girrari
25-01-2004, 19:12
To je ona tekučina u bočici s pumpicom? Ima u mat i sjajnoj varijanti.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Mario Haas
25-01-2004, 19:23
DA! A na kraju kad si gotov onda krpicu isplahneš u hamperu vode i sve fino popiješ. Ništa se ne baca!

:smile06: <br><hr>

turbo-limac
25-01-2004, 19:26
Ček, ček, čiščenje auta... ? :o
NE kužim, kaj se tu ima čistit..? Pa fino ga kiša opere barem jednom u dva tri mjeseca..? :) <br><hr><font face="Courier" color="red">No danger at all - grip the same on asphalt, ice or snow, Just a little difficult to warm up the rears.</font>

Girrari
25-01-2004, 23:51
Tu u bočici ja koristim za vanjsku plastiku.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

CLIO SPORT
26-01-2004, 00:00
tako je limac.....samo ovi koji imaju spore aute ciste ih svaki dan jer se nemaju cemu drugome diviti osim tom sjaju!