PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatske SUPAK MERAKLIJE prete da ce navijati za Englesku!!

The SUN
22-01-2004, 16:26
Hrvatske SUPAK MERAKLIJE prete da ce navijati za Englesku!!

Joj, kad ce vise svet prestati da vam se smeje?
Evo jedne vesti koja je juce obisla celu Evropu i izazvala bure smeha i neverice kod normalnog i civilizovanog sveta! :))

Iz Engleskog The SUN:

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2004030496,00.html

Gay help for Becks!

ENGLAND’S football stars will get extra support in Euro 2004 — from Croatia’s GAY population.
They are outraged after Croatian national coach Otto Baric said he would never pick a homosexual.
And gay groups vowed to back David Beckham’s England boys when the teams play in Lisbon, Portugal, on June 21.
Baric, 71, said in an interview: “There is no place for homosexuals in my team. Homosexuality is not good, it is sick.”
Gay rights spokesman Anto Tomcic said: “We want Croatian football chiefs to do something.”
He added they chose England due to the country’s gay rights record.

@ Prevod:

Pomoc SUPAK MERAKLIJA za Bekemovce!

Engleske fudbalske zvezde ce dobiti ekstra pomoc na Euru 2004 - od Hrvatskih SUPAK MERAKLIJA.
Oni su naljuceni posle izjave selektora Hrvatske reprezentacije Ota Barica, da on nebi nikada izabrao SUPAK MERAKLIJU u tim.
Tako su SUPAK MERSKLIJE izjavile da ce pomagati D. Bekemovim Engleskim momcima, kada budu igrali u Lisabonu 21. juna.
Baric (71. god), je izjavio: "Nema mesta za SUPAK MERAKLIJE u mome timu. Biti SUPAK MERAKLIJA nije dobro, to je bolesno".
Portparol Prava za SUPAK MERAKLIJE, Anto Tomcic je rekao: "Mi zelimo da Hrvatski Fudbalski celnici ucine nesto u vezi ovoga".
On je dodao da su oni izabrali da navijaju za Englesku, zbog velikih prava SUPAK MERAKLIJA u toj zemlji.

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

pop
22-01-2004, 20:21
neka se na evropskom sastanu vase supak meraklije sa engleskim meraklijama istog tipa, pa neka se dobro izmeraklijaju!!!!!! :))

ehehe
23-01-2004, 11:00
:)) :)) :)) :)) :)) :))

Mile Meraklija
23-01-2004, 15:35
Prica Mile kako je igrao centerfora na Marakani. Kaze Mile :"..rezultat neodlucan, zadnja minuta, stadion pun ko sipak. Dode meni lopta, a ja ko Seki, izvrtim prvog, pa drugog, pa treceg, pa i golmana i onda stavim loptu na crtu i cekam. Stadion urla ; PUCAJ MILE U DUPE TE ×××××, a ja samo stojim pa uzivam.

:o)]
23-01-2004, 20:18
to je bio prosinecki!!!!!! :))

pop
25-01-2004, 01:05
:))

jeli tako marakose?
27-01-2004, 00:43
Neznam koliko "supak meraklija" imate, ali znam da u glavnom imate dosta supaka!!!!!!!!!
:)) :smile16: :))

Posramljeni Oresko
27-01-2004, 19:05
JA SAM SupAK,JesaM li MERAklija,na VamA je DA ODlucite!!!!!!

Smajo
02-02-2004, 09:25
nisi meraklija,samo si supak! :))

SLAVEN/VLADAN
02-02-2004, 18:32
×××××LUK,UBISTVA,PLJACKE,DROGA,PEDOFILIJA......... ...STO SE TO DESAVA SA MOJOM LIJEPOM HRVATSKOM????? :smile17: