PDA

Pogledaj cijelu verziju : Naputak br. 1



Girrari
18-01-2004, 00:31
Drug Fabija je opet na forumu. To su svi itekako uočili. Iz tog razloga donosim ovaj proglas koji bi trebao korisnicima foruma (u daljnjem tekstu forumašima) omogućiti nesmetano i olakšano korištenje foruma u svrhu što manjeg živciranja. Proglas je sastavljen od 3 dijela; preambule, glavnog dijela i završnih odredbi.

PREAMBULA

Drug Fabija je jako interesantan čovjek. U velikoj mjeri živcira svojim ponašanjem te nepoznavanjem hrv. jezika i pravopisa, kvazi znanjem i najblaže rečeno upitnom stručnošću. Uz to čak dvojim u njegovu psihičku stabilnost i zdrav razum, no to neka ostane po strani. Ipak, do određene mjere je čak i interesantan, zanimljiv te svojevrsna maskota foruma s kojom poneki rado ulaze u konflikt.

Girrari nije nacionalist. On je komunjara od rođenja, štovatelj lika i dijela druga Tita koji u slobodno vrijeme proučava teoriju permanentne revolucije druga Trockog. Međutim, u posljednjim Fabijinim dijelima nazirem nepoštivanje činjenice da je ovo ipak HRVATSKI forum na kojem se govori HRVATSKI jezik. On si pak dozvoljava previše luksuza u svojem odnosu spram tih činjenica, a i vrlo je bezobrazan u komunikaciji.


GLAVNI DIO

Iz razloga navedenih u preambuli, umoljavam cijenjene forumaše da ne ulaze u diskusije s drugom Fabijom kako bih ja što lakše i bezbolnije mogao izvršavati svoje moderatorske dužnosti, a u svrhu nastavka koliko-toliko normalne komunikacije na forumu.
<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Girrari
18-01-2004, 00:32
ZAVRŠE ODREDBE

Drugu Fabiji bit će određen rok od 3 dana u kojem će mu biti onemogućena rasprava na forumu kako bi malo razmislio o svom ponašanju te poradio na komunikaciji s forumašima. Nakon tog roka, ponovno će se moći pridružiti diskusijama uz uvijet da se počne normalno ponašati. U protivnom bit će trajno odstranjen s foruma.

Naputak stupa na snagu 18. siječnja u 12:00 sati.
<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

skywalker
18-01-2004, 00:37
LOOOOLLL....!!!

Ipak, Girrari, za primijetiti je i da mnogi ovdje prisutni Hrvati, bilo da su to rodjenjem ili odredjenjem, pokazuju tragicno nepoznavanje materinjeg jezika. Pritom ne mislim na tzv. slang.
O imenima i primjerima ne bih. Niti to smatram vaznim u ovom slucaju, niti na to imam pravo.

Girrari
18-01-2004, 00:39
Sky, da on bar priča Crnogorski, Srpski, Američki... ali ovo kaj on piše ja ne kužim pol posto.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Girrari
18-01-2004, 00:41
Bio je na forumu davno jedan tip Serbia GTI iz Beograda. Čovjek je sasvim normalno sudjelovao u diskusijama i bio je jako korektan i normalan. Pa nije Crna Gora u Saud. Arabiji.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

skywalker
18-01-2004, 00:43
Girro, tri rijeci u posljednjoj recenici napisao si pogresno.
Mislim da nemas pravo suditi kako tko pise ili govori.
Ne samo ti, nego nitko.
Ne ulazim u ostale razloge gore navedene odredbe.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 00:44
Izbacime iz foruma!
SAD ILI NIKAD.
××××× TI MATER I TVOJU PORODICU, NE SAMO TEBE NEGO SVIMA KOJI PRICAJU ZA MENE KAO TI.
IZ OVOG FORUMA NECES MOC DA ME IZBACIS NI TI NI NIKO!
TO DA ZNAS I DZABE SE NERVIRAS I PRICAS.

skywalker
18-01-2004, 00:45
crnogorski, srpski, americki.

OS PUNTO
18-01-2004, 00:45
To i ja kazem.Crnogorci pricaju jos slicnije hrvatskom jeziku nego Srbi.Ovo sto on pise meni je takodjer nerazumljivo.

skywalker
18-01-2004, 00:45
Fabia...daj covjece, pa bar jednom odvali nesto bez afekta.

OS PUNTO
18-01-2004, 00:47
Fabia,moze li bez psovanja.

skywalker
18-01-2004, 00:47
ne znam dal' me kuzite. Ak' je razlog izbacivanju njegov nacin komuniciranja - ok, ali nemojte ga razapinjati na kriz zbog toga sto ga smatrate nepismenim.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 00:47
MA VI KAKO GOD HOCETE ALI NE ZNAM STA VAM SMETAM I NECETE MOC DA ME IZBACITE IZ OVOG FORUMA NIKAKO PA GIRRARI NEKA EKSPLODIRA.
BOLI MENE ××××× ZA NJEGA I ZA NJEGOVE MISLI!

skywalker
18-01-2004, 00:49
Fabia...ovakvim ponasanjem radis protiv sebe. Kak to ne kuzis.

OS PUNTO
18-01-2004, 00:50
Meni on nesmeta, ali stvarno nekada nerazumijem sta on pise.Vec sam rekao da mi je nekada cak i zanimljiv.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 00:50
VI MENE DA SMATRATE NEPISMENIM.
SRAMOTA.
NE ZNATE VI DA U AMERIKU SAM BIO MEDJU NAJBOLJIM UCENICIMA U OSNOVNOJ I SREDNJOJ SKOLI.
MENI INTERESUJE AUTOMOBILIZAM ALI I HR. FORUM.
I GIRRARI, KAKO BIH VOLIO DA TE VIDIM U CG DA TE PITAM NESTO.
SVI DRUGI SU U REDU, SVI ME RAZUMIJE A GIRRARI JE GLAVNI, ON JE BOG I BATINA.

skywalker
18-01-2004, 00:50
OS, nemre, nemre...:-)

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 00:52
DOBRO, PUSTITE ME NA MIRU, RADITE VI SVOJE, JA CU MOJE, KO ME NE RAZUMIJE NEK NE KOMUNICIRA SA MNOM I TAKO DALJE.
OS PUNTO, DALI SI OVO RAZUMIO?

skywalker
18-01-2004, 00:52
OS, potpisujem.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 00:53
jA SVEGAMI NE ZNAM STA JE TO "NEMRE NEMRE" I NECU SAD OVDE DA PISEM DA SKYWALKER JE NEPISMEN!

OS PUNTO
18-01-2004, 00:53
Ok,ajd onda pisi ovdje na engleskom jeziku.Mislim da cemo te svi tako bolje razumjeti.Ako nekoga tko nezna bas bude zanimalo sta si napisao ja cu mu prevesti. :) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

skywalker
18-01-2004, 00:54
evo...i pise se "ne smeta" a ne "nesmeta".
:-))
Dajte...pustite gramatiku/pravopis. Ovdje to nije vazno.

skywalker
18-01-2004, 00:54
ne rade mi smajlici.

OS PUNTO
18-01-2004, 00:56
"DOBRO, PUSTITE ME NA MIRU, RADITE VI SVOJE, JA CU MOJE, KO ME NE RAZUMIJE NEK NE KOMUNICIRA SA MNOM I TAKO DALJE.
OS PUNTO, DALI SI OVO RAZUMIO?"



Ovo je dosad tvoj najbolje slozeni tekst.To sto neke rijeci napisem spojeno je zbog brzine.Dosta brzo kucam i nerazmisljam o tome, ali ipak vodim koliko toliko racuna i o pravopisu.

skywalker
18-01-2004, 00:58
Fabia, "nemre" je lokalni izraz (mozda i slang) za "ne moze".
Rabi se (koristi) najvise u Zagrebu i okolici.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 00:58
SKYWALKER, it's not big deal here because it's not like grammar in school or writte-test.
It's a forum, only for comunication!

skywalker
18-01-2004, 00:58
:-)))
Mrak. Mene ovo namsijava.

skywalker
18-01-2004, 00:59
nasmijava

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 00:59
I, sta sad da radim?

skywalker
18-01-2004, 01:00
Fabia, slazem se.

skywalker
18-01-2004, 01:00
Fabia, plati Girrariju burek i sve ce biti ok.
:-))

skywalker
18-01-2004, 01:01
Fabia, reci mi koliko imas godina.
Bas me zanima.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:02
Ja bih svima vama da platim po picu samo da me ostavite na miru.
ja kucam brzo, pa mozda....gresim, nista drugo!

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:02
Imam 19 godina!

OS PUNTO
18-01-2004, 01:02
I ja mislim da ces se burekom iskupiti. :) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

skywalker
18-01-2004, 01:03
Fabia, decko...zavidim ti na godinama
:-))

OS PUNTO
18-01-2004, 01:04
Bolje te razumijem na engleskom.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:04
Iskupiti, ja to ne razumijem.
Burek je jeftin, najvise 10 kuna.
Stvarno ne znam sta da radim!

OS PUNTO
18-01-2004, 01:05
Eeee,nekada sam i ja imao 19.Bilo je to........ :smile07: <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

skywalker
18-01-2004, 01:05
Fabia, citaj Njegosa !
:-))

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:06
Skywalker, ako zelis smajlice, onda klikni na ODGOVORI i pisi poruku i stavi smajlice!

monte
18-01-2004, 01:06
Fabia iz kojeg si mjesta u montenegru?

OS PUNTO
18-01-2004, 01:06
Pa ako ti je to jeftino, onda zavrnes cijelom forumu cevape.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:07
Koliko godina imate Punto?
Isto pitanje i za Skywalker-a!null<br><hr><font face="Times New Roman"></font>

skywalker
18-01-2004, 01:07
Fabia, thnx.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:08
Monte, zivim u Podgoricu!

OS PUNTO
18-01-2004, 01:08
26 :smile15: <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

skywalker
18-01-2004, 01:09
OS, a da ti prestanes pricati o klopi ? Ha? Ajd, pliz...nemrem vise. Gladan sam do bola. :))
Fabia, imam 30. <br><hr>

monte
18-01-2004, 01:09
Ma lako mi je gdje živiš, već odakle ti je familija, odakle si rodom, koje mjesto?

OS PUNTO
18-01-2004, 01:09
Pises kao da si iz Niša.Koliko znam, oni tamo tako govore bez padeža.

OS PUNTO
18-01-2004, 01:10
Fakat sam i ja sad ogladnio. :)) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:10
Srecno, da punis 100 godina i da sto prije kupis Maserati Quattroporte!<br><hr><font face="Times New Roman"></font>

OS PUNTO
18-01-2004, 01:11
Sky-u bi trebao valjda Superba zazeljeti.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:12
Rodjen sam u Ameriku i momentalno zivim tamo(ovamo)!

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:13
Sky, zazelim ti Skodu Superb 2.8 Elegance + da napunis 101 god.

skywalker
18-01-2004, 01:14
Hvala, hvala :))
Ma gle...nisam ti ja tako zahtjevan, a i na aute gledam malo drugacije od vas ovdje. Ne zanimaju me na nacin kako vas zanimaju.
Jedna 147-ica bi bila dovoljna.
Ili, koliko god ne volio Svabe, htel bi A3, ovaj novi.
<br><hr>

skywalker
18-01-2004, 01:15
Accord...eto. To je meni plafon.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:16
Audi A3 2.0 TDI Attraction i vozi!

skywalker
18-01-2004, 01:16
a kaj, da na 102 rodjendan krepam...ha?
:)) <br><hr>

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:17
Accord, 2.2 i-CTDI ili 2.4 i-Vtec ?

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:17
:)) :)) :)) :)) :)) <br><hr><font face="Times New Roman"></font>

skywalker
18-01-2004, 01:18
vtec, definitivno.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:18
Onda srecno s'njim!

skywalker
18-01-2004, 01:19
thnx.
Laku noc, decki.

OS PUNTO
18-01-2004, 01:20
Laku noc.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:21
Good night and sweet dreams!

Rossonero
18-01-2004, 01:23
1. demokracija bez izbacivanja


2. "Fabia it's not big deal here because it's not like grammar in school or writte-test."
Nemas pojma. Tak kratka recenica, a dvije greske. Ne nema veze jer je ionako svima jasno da se kreveljis.


3. IGNORE LISTA i svi sretni i zadovoljni.<br><hr><font color="red">...stiglo je sunce...</font>

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 01:25
...samo sto nije...

Mehanicar
18-01-2004, 02:08
pa ×××××u sta vam svima smeta Fabia, bas je interesantan covjek, i najljepse od svega sto se decko trudi !
A ti Girrari smanji svoju nacionalnost i gluposti, pa nisi ti sam na svjetu, ovdje moze svatko pisati jezikom kakvih hoce a tko ce s njim komunicirati to je druga stvar!
Koja smo mi ××××na nacija to je za popizditi - uvjek smo najsavrseniji u svemu i svi su glupi osim nas, zato nam i je ovako sugavo kako je !

Girrari
18-01-2004, 02:13
Ajde, ajde...

Ovako, svi mi griješimo u gramatici i pravopisu i to nije problem dok se može razumjeti. Ovo kaj Fabija piše je fakat nerazumljivo.

No da elaboriramo.

Cijela ova tema je započeta kao poluzajebancija to je od početka Sky skužio. Kompletan oblik teme je koncipiran kao zajebancija. Kao što je većina vas primjetila, na forumu se u zadnje vreme javljam sve rijeđe jer imam dost posla. Svoju ulogu moderatora vidim samo kroz to da brišem totalne proljeve, nekorektne sadržaje i duple postove. Sve to radim besplatno i nemam niš od toga osim želje da forum liči na nešto. No taj svoj hobi zaista držim za hobi i nije mi želja sjediti cijeli dan za kompom brišući postove od Fabije ili bilo kog drugog. Ono što sam želio je potaknuti tog dečka da se nauči komunicirati sa žiteljima ovog foruma koji tvore malu obitelj. Svatko ko dođe na forum je dobrodošao, ali se isto očekuje da početni pristup bude korektan i razumljiv. A Fabija to može, začudo, on može razumljivo pisati kad hoće, no iz nekog nepoznatog razloga to vrlo rijetko čini.
Neki se možda ne sjećaju kako je izgledao njegov prvi dolazak na forum, ali ja da. U startu je napravio hrpu ×××××× koja je isprovocirala cijelo stanovništvo foruma, a ja sam stekao dojam da to ponovo čini.
Njegovo psovanje na početku ove teme samo demonstrira način ophođenja koji ja želim spriječiti dok još nije uzelo maha.


Pozdrav.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Girrari
18-01-2004, 02:19
Uostalom, zaboli me. Od danas ne kanim moderirati ni posjećivati ovaj forum slijedećih mjesec dana, pa bumo vidli na kaj bu to izgledalo.
Cijela početna stranica ispunjena stupidnim temama koje je otvorio cijenjeni Fabija, dupli postovi (kad je itko ovdje rekao hvala kaj si mi pobrisal 50 duplih postova na temi?), hrpa psovanja, ××××××, rotten sadržaja etc.

I to mehaničar kaj veliš, kakva smo mi to ××××na nacija; onakva koja niti u jednom trenutku ne može prihvatiti da nešto zgleda kak spada nego treba biti kaos i raspašoj. Neka.


Pozdrav i uživajte.

Pusa Fabiji.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

_Stevo
18-01-2004, 10:04
Iskupiti, ja to ne razumijem.
Burek je jeftin, najvise 10 kuna.
Stvarno ne znam sta da radim!



E Fabija, druže...Ti si vamo-tamo-onamo-svugdi al samo ne u banana državi Hrvatskoj a znaš kolko dođe burek. Pa ni ja kaj živim tu neznam kolko dođe burek u mom gradu. Osim ak u Americi ne prodaju bureke, al ne u dolarima nego u kunma :smile06: <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 10:11
Ma to je slucajno bubnuo i pogodio da toliko dodje.Inace, u Osijeku je burek vecinom 8 Kn. :)) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

166
18-01-2004, 11:31
Na bosanski
Pa Girrari care,djes cojka izbact.meni on licno ne smeta kao i vecini forumasa ovdje.zasto bi netko trebao da se trudi da pise na hrvatskom jeziko kad pola vas hrvata ovdje nezna pravopis sopstvenog jezika.Ni ti Girrari nisi sjajan koliko mislis da jesi.Dosta pises i na srpskom,dali se zeznes u tipkanju ili se pravis da si hrvat,neznam niti me interesuje mene interesuje samo jedno auta,kulturna konverzacija(dialog(razgovor) a ne 91,92 i tako dalje.Prvo bi hrvati trebali nauciti pisati svoj jezik pa tek onda napadati druge kako ga neznaju i da trebaju "razguliti" sa foruma.Netko kao Fabia Sdi i njemu slicni koji su se rodili "van" podrucja na kojem se pise cita i govori maternji jezik je tesko da ga i pravilno znaju ako nisu redovno u kontaktu sa zemljacima,isto tako bi bilo i sa tobom Girrari.


P.S ovo je Auto,Moto forum a ne politicki pa bih zato apelovao da se takve diskusije vode negdje drugo.!!

166
18-01-2004, 11:37
po mom misljenju je Corrado Fan najgori posjetitelj ovoga foruma i njemu bi trebalo zabraniti dolazak ili saranje po forumu pa neka je on meni zemjak zabolime Quraco za njim.nepodnosim obobe koje lazu,e to je problem komuniciranje a ne nacin na koji Fabia Sdi komunicira. :smile07: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

drugmirko
18-01-2004, 12:30
ovolika debata, a bez dugamirka.
drugmirko bi samo željeo skrenuti pozornost na rijeć "forum". forum je rimska rijeć za veliku pravokutnu praznu površinu u urbanoj sredini, trg ili plac, gdje se odvija glavnina socianog iliti društvenog života.
u današnje vrijeme isto znaćenje imala bi rijeć "ulica" a našim balkanskim prostorima bio bi bliži izraz "kafana".
što u stvari znaći, da svtko, bez obzira na izobrazbu, znanje, starost, nacionalnost, boju kože ili seksualno uvjerenje ima pravo reći svoje u nekim generalnim okvirima "ulice" na kojoj se našao.
naša ulica bavi se automobilima i volio bi, da "generalni okviri" prema kjim se sudi pojedinca budu sto širi i iz tog područja. i da se pojedincu dozvoli vrijeme, da ga ulica oblikuje. ćak je i fabia, kako se može gore vidjet, sposoban normalne debate.

tako, drugmirko je rekao.

Rossonero
18-01-2004, 12:53
Ma stvar je u tome da netko ko je stalan na ovom forumu svakih par mjeseci pukne i pocne valjat bedastoce pod nickom Fabia. I kaj je jos gore pocne i otvarat debilne teme s debilnim komentarima tek tolko da se nekaj tipka.
Rijesenje? Pa nemojte mu odgovarat na te gluposti pa bude i njemu brzo dosadilo.


Girrari, ne bediraj se uzalud.

Girrari
18-01-2004, 13:20
Rosso, niš se ja ne bediram, samo velim da narednih mjesec dana ne kanim ništa moderirati ne forumu, a baš nekako nemam ni želju da se u tom razdoblju javljam.

166, da ponekad napišem nešto i na srpskom, bosanskom, slovenskom... međutim ono kaj ti vjerojatno brkaš sa srbizmima je čisti zagrebački dijalekt jer mi ovdje u ZG isto pričamo određenom dozom ekavice, pa su tako svetla, a ne svijetla; lepo, a ne lijepo... razlika je u akcentu. No to nije bitno. Kao što velim bilo je ovdje likova iz Srbije, Slovenije, BiH te ostalih zemalja bivše YU, a čak su svojedobno neki Poljaci ili Česi posjećivali forum. I nikad nije bilo problema iako sam se znao ××××no trudit da shvatim kaj je netko ko piše na slovenskom htio reći. Zašto? Zato kaj dolazak na forum pretpostavlja (ili bi barem trebao) određene norme ponašanja. Pod time mislim na kulturu, korektan pristup, razumljivost itd. Kada netko dođe na forum i odmah otvori 10 novih tema upitnog sadržaja, piše bezobrazne, bahate i nerazumljive postove, onda taj za mene nije dobrodošao...
<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Girrari
18-01-2004, 13:21
...Odite na bilo koji strani forum ili ozbiljnije naše forume tipa Monitorov ili Hr-a čak i Iskonov (gdje više ne možete postati bez registriranja), pa bute vidli koliko ćete dugo biti na forumu s takvim načinom komuniciranja koje je započeo Fabija. Bit će te izbačeni u roku odmah, a pristup forumu bit će vam trajno zabranjen.
Ja nemam niti sam imao ikakvu namjeru ići tako daleko već sam želio upozoriti forumaša Fabiju na njegovo ponašanje i način komunikacije te ga potaknuti da to promijeni.

Ono kaj vi tražite pod terminom demokracije je anarhija i kaos. Ja sam se bar uvijek zalagao da na forumu nema rasnih, nacionalnih, dobnih ili bilo kakvih drugih prepreka i neravnopravnosti, ali sve ima svoje granice.

Na kraju da samo velim kako se apsolutno slažem s Rossom po pitanju Fabijine lokacije i podrijetla jer je po mom mišljenju predobro upućen u neke lokalne prilike koje vladaju u Hr. za jednog Crnogorca koji živi u SAD-u. Da ne govorim o tome kako njegova pismenost varira od skoro 100% gramatički i pravopisno ispravnog HRVATSKOG jezika (ne crnogorskog) do apsolutno nerazumljivih rečenica koje opet veze nemaju sa crnogorskim.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 13:29
Potpuno se slazem s ovim.Fabia je zaista kontraverzna osoba, potpuno je nepredvidljiv, ali nemam nista protiv njega. :) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

T-IE
18-01-2004, 13:33
Meni Fabija SDI uopće ne smeta. A i nisu mu svi postovi nerazumljivi, a ono što ne razumijem dobro se nasmijem i gotovo. Najbitnije je da nikog ne vrijeđa u svojim postovima i sve ok. Svojevremeno su me više smetali postovi Calibre Zendera prema VR6 nego sad Fabijini. Sva sreća da je to vrijeme prošlo.

OS PUNTO
18-01-2004, 13:36
Zender je postao Rossonero?Zasto je promjenio nick?

T-IE
18-01-2004, 13:49
Za novi početak...

OS PUNTO
18-01-2004, 13:55
Isto je i Perac napravio.Nakon sto smo ga Fresh i ja razotkrili sve je priznao i postao uspjesan forumas. :) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

166
18-01-2004, 14:04
nevidim razloga zasto bih ja kao bosanac trebao da pisem ekavicom bilo to cisto iz zajebancije ili navike,kao sto neshvatam zasto se u Zagrebu pise ili prica.. :smile10: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 14:06
Pise se i prica u ZG tako oduvijek, ali je razlika u naglasku.Pravi zagrepcani tako govore.

166
18-01-2004, 14:10
cuj..hmmm ali sto bi reko svabo "mir egal" :)) :)) a sad da miu nastavimo dalje s autima :) <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 14:13
Gdje si nasao taj avatar 166?Izgledas na njemu malo zbunjeno. :)) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

Girrari
18-01-2004, 14:18
166, pričaj ti kak hoćeš, ali ja te razmem kak god pričaš, a ono kaj Fabia slaže to zaista nemrmem skužit.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 14:24
Fabia je par puta dokazao da moze i zna sloziti suvislu recenicu.Stvarno neznam sta bi mislio o njemu i njegovom nacinu komunikacije.

Bmw Touring
18-01-2004, 14:27
jadan,sad bi on vjerovatno nesto posra a nemoze :)) :)) <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

166
18-01-2004, 14:27
:)) :))
Punto,nisam nista drugo "solidno" nasao pa sam stavio ovaj.vidjecu,mozda nadjem neki drugi.

@Girrari vazno je samo da jedni u druge ne pucamo.Mislim da je to sada najvaznije na balkanu.<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 14:33
Mislim da je to suvisno i spominjati.Proveo sam djetinjstvo pod kisom granata.Nezelim ni misliti o tome. :( <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 15:31
Sad sam se probudio
sve sam citao
nisam nista razumeo
ovde cu ostat dok ne budem crkao

166
18-01-2004, 15:47
sta nisi razumio,?sta ti nije jasno samo reci :smile12: :smile12: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 15:51
Sta je to "posra"!?
Mozda posrao!

drugmirko
18-01-2004, 15:53
je fabia, to je to. ali mislim,a je bitnije da shvatiš nešto drugo.

Bmw Touring
18-01-2004, 15:53
"posra","posrao"=rekao
Fabia to ti je knjizevno dalmatinski :)) <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

širokobriježanin
18-01-2004, 15:57
Netko je na nekoj temi upitao dal su Fabia i Diablo iste osobe... hmmmm...

Šta vi mislite?

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 15:58
Ja to nisam razumeo dok ti nisi to napisao.
Tako ti je to decki, ni ja vas ne razumijem i ne vicem!

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 15:58
Sirokobrijezanin, nek to Law proveri!

drugmirko
18-01-2004, 16:05
da, tu ti je osnovni problem. teško je komunicirat ak ne razumeš tako jednostavan post ko što je bio onaj od 166.

Girrari
18-01-2004, 16:56
Ma 166, pa ko govori u pucanju zaboga!!!???

Pazi, ja sam u osnovnoj školi učio ono kaj se tada zvalo hrvatsko-srpski, znam i ćirilicu, pa mogu i na njoj pisat tak da nije problem u naciji niti u pismu jer smo (kak veliš) ionako svi balkanci i tu se slažem. Problem je kaj cijenjeni gosp. Fabia nije kadar sročiti jednu smislenu i razumljivu rečenicu na hrvatskom, srpskom, crnogorskom, uzbekistansom... Zapravo, ne da nije kadar (je, jer je to već dokazao) nego iz nekog razloga to ne čini.
Komunicira isprekidano, polovično, nejasno i nerazumljivo, a nerijetko bezobrazno i bahato i fakat mi se ne da čitati takve postove.

E da, dam glavu da nije Crnogorac, pa vi recite kaj hoćete.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

SAAB
18-01-2004, 17:06
:smile17:

skywalker_unlog
18-01-2004, 17:21
Girrari, mislim da si ti malo zabrijao, decko.
Pocinjes se ponasati ko Ameri, a ja americki nacin rjesavanja problema ne volim. No, tko mene pita.
Nadalje, kaj se tice duplih postova, to mozete zahvaliti programeru/aplikaciji/serveru, a ne Fabiji, ili vec onome kome se desi da mu se poduplaju postovi.
Meni je Fabia ok, osobito spram nekih likova kaj se ovdje junace/bahate.
Ak nist drugo, nasmije me i unese malo zivota. Meni je on simaptican na jedan svoj specifican nacin.
Da mi opsuje mater - shvatio bih, ali okomiti se na njega jer pise kak pise , a s druge strane slusati i tolerirati nakardne/prepotentne ispade nekih, mislim da nije ok. Najzad, tko je to od nas takav moralni autoritet da forumase dijeli na "dobre" i "lose" ? Nitko, pa tako niti ti Girrari.

Fabia SDI Elegance!
18-01-2004, 17:52
Ja sam rodjen u SAD ali sam crnogorac i to cu ii ostat.
Ne znam da pisem, ne pricam dobro crnogorci jer sam rodjen u SAD, moji prijatelji koji su rodjeni u SAD ne znaju da pricaju nista!Tako ti to ide decki.
Girrari, necu sa tobom nista da pricam i excuse me for bad compliments jer sam mao pogrijesio.
Takva sam ti ja osoba!

alfa099
18-01-2004, 18:36
...mogu li ja kao poznati i priznati jezikoslovac editirati nepismene postove? Svima na forumu!
Uz naknadu, razumije se... :smile16: <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

_Stevo
18-01-2004, 18:41
Nemreš :smile16:

Hm...da vidimo dal se promijenila slikica<br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

_Stevo
18-01-2004, 18:42
...je ×××××...
<br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Girrari
18-01-2004, 18:52
Jel tu uopće netko čita kaj sde piše?

Dupli postovi nisu krivica Fabije niti bilo koga drugoga već lošeg foruma. Ja samo velim da mi do sada nitko nije rekao niti hvala za to kaj dnevno obrišem 20-ak duplih postova i duplih tema.

Fabija, boli me ××××× jesi li ti Crnogorac, Bosanac, Hrvat ili bilo ko drugi. Piši razumljivo da te ljudi mogu shvatit i bok! Znam da to možeš jer si to već pokazao. Iskreno dvojim u bilo kaj kaj si do sada napisao o sebi, ali to nije ni bitno.

Sky, američki način bi bio da sam nazvao Lawa ili admina te im rekao da bannaju Fabiju i bok. To čak nije nikakav američki način nego način na koji funkcionira 99% foruma u svijetu i kod nas. Fabije više ne bi bilo i nitko ne bi ni riječ rekao. Umjesto toga, ja sam želio upozorit na problem i natjerati čovjeka da promjeni način ophođenja na forumu, a ne nacionalnost, podrijetlo ili bilo kaj drugo.

Uostalom, već sam rekao, narednih mjesec dana bute uživali u apsolutnoj demokraciji, pa bumo vidli na kaj bu forum ličil.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

CLIO SPORT
18-01-2004, 19:59
girro je amer.....clan KKK......a to sto vozi FIATA je kamuflaza!!!!!
cistokrvni amer nemre voziti nista drugo nego amera!!!

ajmo malo u detalje....punto je fiat a fiatove dionice ima i GM a fiat pocinje suradjivati sa opelom a opel je dio GMa.....!

mislim da sam bio jasan...!

nego.....jeste primijetili onaj satelit na krovu girrarijeve kuce???okrenut je prema iraku!! girro je intermediate izmedju USA i IRAKA!!

fabia.....aloooooo....di si???????

(evo....vec ga je girro locirao i poslao svoje decke...!)!


:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">UNLEASH THE BEAST....</font>

Cezy
18-01-2004, 20:10
Ja povremeno citam jedan Forum,na kojem nemres ni novu temu otvorit,ak nisi clan iz visokog drustva.A za svaku krivu rijec ili pljuvanje po nekome ili reklamiranje,odmah uskace Admin sa komentarima da to nebu tak islo.Diktaturo,pa ovo je raj!!

alfa099
18-01-2004, 20:17
...i ja sam ispao s hr-a foruma, jer sam obrisao svoje podatke i unjeo nove, kao lažnjake...pa su me samo lagano odjebali i boli me kita za njihove jadne 12-15 godina stare gnojeve s neonom...i da imaju tri turbine!

166
18-01-2004, 20:38
OS PUNTO jeli valja ovaj avatar :)) :)) :)) :)) :smile20: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

166
18-01-2004, 20:39
Drugmirko daj podsjeti me sta sam napisao... :o <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

alfa099
18-01-2004, 20:40
...pdsjeća me na "Vremensku prognozu" iz doba: "a u federaciji BiH..."

Dalmatino Fix Mix
18-01-2004, 20:50
Ah, da se ja tu ne nađem! ××× me spašava Uvik moraš birat slabijeg neprijatelja od sebe...)

OS PUNTO
18-01-2004, 21:26
Avatar je ok.Jel to izraz patriozizma?

166
18-01-2004, 21:30
naravno.Ali ne na nacionalnoj bazi..!

OS PUNTO
18-01-2004, 21:33
Iz kojeg si ti grada 166?

166
18-01-2004, 22:16
Kozarac-BiH.. Trenutno Bern-CH.

OS PUNTO
18-01-2004, 22:19
To je u Federaciji?

166
18-01-2004, 22:37
NAZALOST NIJE. rs :smile09: ;) <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

166
18-01-2004, 22:39
to ti je 50 i nesto km od Hrvatske granice prema Banja Luci.Tacnije gradic na putu Prijedor-Banja Luka.

OS PUNTO
18-01-2004, 22:39
U svici imas isto kantone ko i u BiH pa ti na isto dodje bio tamo ili ovdje. :)) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

166
18-01-2004, 22:44
samo sto ih tu ima 26 a u BH 7 ili slicno,nemam pojma.Ipak je BH BH :) <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 22:46
Ma zajebavam se. :)) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

166
18-01-2004, 22:47
:)) ma znam :smile12: :smile12: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 22:53
Ajde, valjda ce doci i taj dan kad ce se ukinuti ta rs.Smijesno mi je da uopce u jednoj drzavi postoje dvije drzave.To mi nekako neozbiljno izgleda.

166
18-01-2004, 22:57
hmmm sta da ti kazem "no coment" ti govori sve.Ali ima tu jedan clan kojeg bi to moglo da uvrijedi npr Passenger57.

OS PUNTO
18-01-2004, 23:03
Ovo nije mjesto na kojem o tome treba raspravljati, ali imam pravo izraziti svoje misljenje o tome svidjelo se to pass-u ili ne.Meni je ta paradrzavica ××××× tvorevina i mislim da ju treba ukinuti jer je i podignuta na genocidu i protjerivanju.Sve sto je u povjesti tako nastalo je i propalo, tako ce i to.Samo je pitanje vremena.

166
18-01-2004, 23:08
izvini da te ispravim pararepublikica ne paradrzavica :) ali 100% sam tvog misljenja..<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 23:11
Mene nezanima odakle je tko na ovom forumu i ja pass-a promatram samo kroz aute i teme vezane za njih i nemam apsolutno nista protiv njega i potpuno mi je OK kao i bilo tko odakle god dolazio.

166
18-01-2004, 23:19
ma i meni je ljudstvo(dobar covjek) samo sam htio naglasiti da bi se mogao naci uvrijedjen.

OS PUNTO
18-01-2004, 23:24
Neka se nadje, to je moje misljenje i nezelim tu nista glumiti.On je ostao u svom kraju, a vidi gdje si ti?Ti bi se valjda trebao uvrijediti.××××te, istjeraju vas i ti onda jos pazis da se netko iz rs nebi uvrijedio. :( <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

Girrari
18-01-2004, 23:24
Sad si i ti OS-Punto zapravo nacionalist. :smile06: :smile06: :smile06:

Ili RS treba ukinut ili BiH definitivno podjelit na tri države: RS, Hercegovinu i Bosnu. Trenutna raspodjela nije korektna prema Bošnjacima i Hrvatima.
Iako bih ja najradije da su opet 80-e jer 80-e su bile godine...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

OS PUNTO
18-01-2004, 23:27
Uopce nisam nacionalist.

Girrari
18-01-2004, 23:36
Ma znam, zeka. Ali bi te ovi dušebrižnici definitivno proglasili nacionalistom.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Dom Dom unlog.
18-01-2004, 23:38
Pa i ja sam jednom na ovom Forumu ispao nacionalist i desničar. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

OS PUNTO
18-01-2004, 23:40
Neznam, mozda tako gledam na to s obzirom iz kojeg sam dijela HR.Pitaj malo Meganea SB u vezi toga pa ces cuti sta misli covjek sa granice koji je bio zasipan njihovim granatama svaki dan.

OS PUNTO
18-01-2004, 23:41
Uostalom nije ovo mjesto za ove teme i nezelim o tome.

Mehanicar
19-01-2004, 00:06
Ma pusti ih punto, znamo mi a i ONI sta mi mislimo o tome i nece se to nikada promjeniti !
A naravno da covjeka gledas kao individuu i cjenis ga po njegovim stavovima i djelima a ne po narodnosti, boji koze, ili cem god sto mu je prirodjeno, pa da je i vanzemaljac :)

Girrari
19-01-2004, 00:21
Slažem se mehaničar.

Moram priznati da unatoć svom socijalističkom i ljevičarskom nazoru drugačije gledam na neke stvari od kad dosta vremena provodim u Drnišu i okolici.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

166
19-01-2004, 00:28
Os Punto pa po tome vidis da nisam ni ja nacionalista iako sam istjeran iz kuce.svake godine idem vise puta dole u svoj rodni kraj u kojem nema srbaa rs je .to ti je kao jedno malo ostrvo okruzeno vodom.s ovim zavrsavam o proslosti i dalje pricam samo o autima i temama vezane za prevozna sredstva.

166
19-01-2004, 00:29
kome smeta avatar neka kaze.!

Girrari
19-01-2004, 00:30
I ja sam za to 166.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

passenger57
19-01-2004, 01:49
slucajno naletih da ste me spominjali pa da odgovorim ukratko
momci nemam se ja za sto uvrijediti jer sam misljenja skoro kao i vi.
166 mozda si me pogresno shvatio kad sam pisao o kozarcu...no napisi mi mail da ti ukratko objasnim moze i OS punto takodje,pa da me ne uzimate sa predrasudom.

Girro iskopo sam jednu sliku nadjem je sutra pa je posaljem.ima da crknes od smijeha...

passenger57
19-01-2004, 01:50
a u cemu je kvaka sto se tice avatara??? :smile11:

Fabia SDI Elegance!
19-01-2004, 02:50
Sad sam dosao iz AE.
Vidim da vam ide dobro bez mene, posebice Girrariju!

skywalker
19-01-2004, 07:51
:)) :)) :))
Fabia, nemoj provocirati... :))
:)) Njezne su to dusice.
Evo da se i ja izjasnim - ja sam konzervativac. Desni centar. Ne pusim ni skroz lijeve ni skroz desne, ni one kaj se vole igrati Photoshopom.
Al decki, dajte, pa kakve veze sad sve to ima s autima...
<br><hr>

Brock
19-01-2004, 08:14
Neznam što da napišem na sve ovo...

Pišite na kojem god jeziku i dijalektu želite... samo da je smisleno i bez podjebavanja.

alien5
19-01-2004, 08:41
ttt...me mozemo mi sa Balkana pa da se ubijes. Nema veze koja se tema nacme ali uvijek zavrsi na politici. Izgleda da nema covjeka na ovim prostorima, bivsim i sadasnjim, koji nije pravi pravcati Zoon politicon. I nakon svega ovog na Auto, pazi ovo, Auto forumu!! dode mi da se pitam: Alooooo!!! Is there anybody outhere? Mislim normalan, just a plain guy who wants to discuss about cars and similar stuff?
P.S. izgleda da vam je snig udrija svima u glavu, dodite kod nas malo doli na sunce i gustajte na 15 stupnjeva...

skywalker
19-01-2004, 11:45
alien, potpisujem.

drugmirko
19-01-2004, 11:55
"just a plain guy who wants to discuss about cars...."

tako je alien, mislim, da si fino skondenzirao to što sam htio reć u expozeu na negdje 5. tranici o forumu, ulici i kafani. ostavimo se drugog.

btw. law, bi li se moglo na forum stavit funkciju "quote", da se možemo lakše i jasnije pizdit jedni na druge, kad nam je to već osnovni sport.

mc
19-01-2004, 12:35
Da se i ja izjasnim.
Izgon zasluzuju samo oni koji su skloni pretjeranom svadjanju, vrijedjanju, neukusnom ruganju i slicnim postupcima koji dovode do rasula na forumu, a sve ostalo nije bitno. Fabia nije takav (ako zanemarimo njegove postove s ovog topica) i stoga ne vidim zasto bi ga se tjeralo s foruma.
A ti Girro se nemoj duriti ko neka curica. Ne kuzim kaj se hoce postici s tim izjavama tipa: "Necu vise biti na forumu, pa vi vidite...". Ako ti je toliko sve dopizdilo - ok, ali ako hoces vidjeti da li ces faliti forumu, mogu ti odmah odgovoriti da hoces. To isto ce ti reci i svi ostali kojima si frend na forumu, pa nema potrebe da se nekaj dokazuje.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

skywalker
19-01-2004, 12:42
mc, jako dobar post.

Girrari
19-01-2004, 12:56
MC, ××××× ću ja nekom falit i to me uopće ne brine. I ne mislim "sad ja više ne bum na forumu, pa bute vidli", nego "sad ja više ne bum moderiral, pa bute vidli".

I ne da mi se više ništa objašnjavat jer sve kaj sam htio sam već napisal. Ja se sjećam kada je Fabia prvi put došao na forum, zatrpao ga hrpom glupih tema i postova, pa ste svi pizdili na njega i htjeli da se makne. Eto, stekao sam dojam da to ponovo radi i to je sve.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

166
19-01-2004, 13:15
Za Pass57.evo ti mail adressa pa reci/napisi sta imas....

mc
19-01-2004, 13:26
Girro, moras nastaviti administrirati forum - zaboravljas da zahvaljujuci njemu imas tri Ferarria u garazi!?! :o :smile06: :smile06:

Ne, za ozbac - pitao si i ljudi su ti rekli da ne zele da odstranis Fabiu s foruma i to je to. Ne moras sada odmah dici ruke od svega.
Stay cool... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

166
19-01-2004, 13:33
kozarac@gmx.ch

passenger57
19-01-2004, 13:55
You`ve got mail!

Girrari
19-01-2004, 14:06
MC, kaj ne znaš da sam u međuvremenu kupil još jednoga. To sve od love kaj sam digo na Streetraceu i od moderiranja foruma.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

passenger57
19-01-2004, 14:13
fino fino,al` to tako ide.cim se dupe smjesti u fotelju :smile17: zaborave se drugari...pa tako i Fabija

alfist_zg odlog.
19-01-2004, 15:34
Điro štuje lik i djelo druga Tita. :smile08:

drugmirko
19-01-2004, 16:22
drug je Tito naše žito... :smile06: <br><hr>

Fabia SDI Elegance!
19-01-2004, 16:22
Passenger57,potpuno se slazem s'tobom, cim se dupe smjesti u fotelju...
nego, dobro, nastavicemo dalje ali zao mije za Girrarija!

Girrari
19-01-2004, 16:53
Nema ti kaj bit žal.

Druže Tito, mi ti se kunemo...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Fabia SDI Elegance!
19-01-2004, 16:56
...da iz...

Fabia SDI Elegance!
19-01-2004, 16:57
...da od Girrarijeve rijeci necemo da se budemo!

skywalker
19-01-2004, 18:38
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Fabia...unistiti ces me :)) <br><hr>

Fabia SDI Elegance!
19-01-2004, 20:30
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr><font face="Times New Roman"></font>

Fabia SDI Elegance!
19-01-2004, 20:32
Ili:
Druze Tito,
mi ti se kunemo
da od Girrarijevog foruma
necemo da se udaljimo! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr><font face="Times New Roman"></font>

mc
20-01-2004, 09:54
Fabia, tebi ipak nisu svi doma - povlacim ono sto sam napisao da ti ne treba zabraniti pristup forumu. Kada je osvanuo ovaj topic, ponasao si se relativno normalno (ili su te brisali brze nego sto sam te ja stigao procitati), a danas mi se cini da si izgubio svaku kontrolu. Daj nadji neku mjeru, jer mi ovakvo tvoje haracenje vise nije zabavno, nego mi ubija volju da uopce otvorim bilo koju temu. :smile09: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

sepra
20-01-2004, 10:03
Josip Broz
dobar skroz<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Rossonero
20-01-2004, 10:49
Pa stvarno je za popizditi kad ujutro kresnem komp i ko za vraga na barem 20 tema je zadnji post od Fabie i niti jedan nemam smisla niti veze s temom. Vise stvarno nemam volje otvarat bilo koju temu.


I nikak mi ne ide u glavu ko moze biti tolko bolestan i uporan prodavati bijesnu spiku Crnogorca u Americi. Niti zna jezik i gramatiku, niti zna vremensku razliku, krevelji se s pravopisom kao Crnogorac je pa ne zna Hrvatski... jel te tuku doma pa se traume manifestiraju na ovaj, samo tebi poznat nacin?


Ma baci ga van s foruma. Destruktivan je do bola.

alien5
20-01-2004, 10:55
Rossonero: pa jesam li ja to jos jutros napisao i za te gluposti otvorio onu drugu temu a ti jos raspravljas na ovoj!!???
"Ne cujem dobro...!!!"

Fabia SDI Elegance!
20-01-2004, 16:24
Boli mene uho za vas!

skywalker
20-01-2004, 16:33
Fabia...ti fakat uporno radis protiv sebe.

Fabia SDI Elegance!
20-01-2004, 16:38
Protiv sebe, pa sta da kazem coveku koji voli da me izbace sa foruma.
Zasto ti ne volis?

mc
20-01-2004, 16:41
××××ga, tebi sve treba crtati... :o :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Fabia SDI Elegance!
20-01-2004, 16:50
Na celo?

skywalker
20-01-2004, 16:52
gle...ak ti nemres sam shvatiti o cemu se radi, onda stvarno nema smisla da ti ja ista govorim.
Riskirao sam da se zamjerim ljudima na forumu jer sam smatrao da nije fer pljuvati po tebi zato sto ne pises gramaticki pravilno. Naravno, to i nadalje smatram. Medjutim, pogrijesio sam vjerujuci da ces shvatiti koji je pravi razlog zasto su se svi okrenuli protiv tebe.
Ipak, ti ocito ne kuzis kaj radis...Ne znam kaj da ti jos kazem, Fabia.

Fabia SDI Elegance!
20-01-2004, 16:55
Dobro, pokusacu da se trudim!

Fabia SDI Elegance!
20-01-2004, 16:56
Pokusacu da budem kako me vi zelite!

mc
20-01-2004, 16:57
Ma meni on oupce ne smeta zbog gramatike, nego zbog toga sto na×××× 100 postova u sat vremena, a apsolutno svi su napisani tek toliko da nesto lupa po tipkovnici. Kao kokos koja trci po dvoristu i po×××× se gdje stigne.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Fabia SDI Elegance!
20-01-2004, 17:01
Dobro, pokusacu da budem sto jasan!

mentor odlog.
20-01-2004, 17:02
MC :)) slažem se.
Iako nemam ništa protiv čovjeka, uostalom bilo je ×××××× kojima fabia nije do koljena.

Dom Dom unlog.
20-01-2004, 17:02
Fabia , pa onda bolje piši na engleskom.

skywalker
20-01-2004, 17:04
mc :-))

mc
20-01-2004, 17:06
OK Fabia, smanji dozivljaj i ne radi ono sto ocigledno zivcira dosta ljudi, pa te nitko nece prozivati...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Megane_SB
20-01-2004, 17:23
mc, moram se složiti s tobom oko ovoga. Da, treba imati mišljenje o nekim stvarima, ali baš O SVEMU ?!
Jebate, koliko je meni trebalo do 800 i nešto postova, a on je već prešišao 500 u vrlo kratkom vremenu.
Fabia, nemoj ovo pogrešno shvatiti, ali malo biraj gdje i kako se treba javljati. Ljudi se brzo zasite ponekih stvari i to onda preraste u annoyance (mislim da se ovako piše).
I onda počinju neredi.... a znamo kako to završi ......

Fabia SDI Elegance!
20-01-2004, 20:15
Znam i ja :( :( :( :( :o :o :o <br><hr><font face="Times New Roman"></font>

OS PUNTO
20-01-2004, 21:26
mc :)) :)) :)) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

Fabia SDI Elegance!
20-01-2004, 21:40
OS PUNTO :( :( :( :( :( :( <br><hr><font face="Times New Roman"></font>