PDA

Pogledaj cijelu verziju : POMOC !!!(Peugeot 306)



Koshpa
10-01-2004, 15:51
Pozdrav! Javljam vam se jer imam problema pa svatko ko ima neki pametan savjet neka se ukljuci.

Imam Peugeota 306 1.8 XT 100 KS '93. godina sa 150000 Km.

Naime prije otprilike pola godine otisao je lezaj na zatezacu zupcastog remena, pa je, pogađate doslo do havarije. Promijenjeni si svi ventili i glava je bila brušena. Naravno postelani su i ventili, ali je tip u servisu imao problema sa stelanjem jednog ventila koji se glasnije cuo u radu. Inace ima standardne podizace, ne hidraulicke. Tip je rekao da ce on s vremenom sjest na mjesto i da se nece cut. I dan danas se cuje. Imam Boschove 4-polne svjecice. Na autu je jos ugradjen protocni auspuh i izbacen je srednji lonac.

E sad, ovo sam vam SVE pisao jer imam problema sa paljenjem auta i radom u leru. Naime auto jako jako tesko pali, i krepava u leru, ali ne svaki put vec ponekad. Naravno po hladnom vremenu je to cesce. I kad napokon upali, imam osjecaj da kao da neko vrijeme radi na 3 cilindra.
Jel mi moze netko rec u cem je problem?
Da li je to zbog lose postelanih ventila, elektronike, injektora, mozda pumpe goriva?
Bilo kakava pomoc bila bi dobrodosla
PS Oprostite na predugom postu!

:( :( :( <br><hr>

ZEGA
11-01-2004, 01:50
tesko je dobit suvisao odgovor bez da ti to netko pogleda znaci pravac u servis...
To ne mora imati nikakave veze sa tim sto ti se dogodilo, ali opet i moze...
Inace kad se dogodi takva havarija tesko je motor natjerati da bude "onaj stari"<br><hr>

177
14-01-2004, 11:55
ugasi ga, pa ga odmah probaj upaliti opet. to ti je si gurno bobina.

Koshpa
20-01-2004, 18:51
E da bili su to ipak ventili. Naime kompresija je na tom cilindru bila 8, a na ostalim 12, tak da je glava opet bila reparaturi i postelavanju ventila. Msilim da ce danas bit gore sve u hrpi, pa cemo vidjet sta ce bit sa svim tim.
Inace elektronika, elektrika je OK.<br><hr>

Mehanicar
21-01-2004, 21:25
Koshpa misli na jednom je kompresija bila 8 bara, a na ostalima 12 bara !
znaci tlak, ne "kompresija" !

Koshpa
23-01-2004, 12:33
OK. Tak je majstor rekel. Al ak je tlak 8 bara znaci i da mu je kompresija, sure as hell, manja! Kaj ne?

Koshpa
23-01-2004, 12:34
Inace auto je sad mila majka! Totalno lijepo radi u leru, bolje vuce, a manje trosi. Ma kazem ti mila majka! :)

Mehanicar
24-01-2004, 23:17
naravno da je manja, cim ti je manja od 9-10 bara (kod Otta) preporuca se popravak, auto ti hladan pali eventualno ljeti , ali zimi jok !(kod diesela ispod cca. 22 bara, zavisno , turbo, DI, pretkomora) :)
a teoretski koliki je tlak tolika bi tebala biti i komresija, ali je ona naravno veca zbog zagrijavanja zraka i onda veceg apsolutnog porasta tlaka !
i jos neso kad ti mjeri kompresiju 1.motor bi ti trebao biti potpuno hladan, makar 4h ne raditi, da se ulje ocjedi s karika jer ono pospjesuje brtvljenje i kvari preciznost rezultata
2. gas ti mora stisnuti do daske kad alnasira, da smanji otpore u usisinoj cjevi !
ne znam na koji nacin ti je mjerio ( pretpostavljam manometrom na otvor svjecice ) , ali najbolji je kad ti upuhuju zrak pod tlakom i mjere brzinu njegovog opadanja - vrlo precizno mozes ustanoviti i najmanja propustanja !
sto se samih karika tice - njih mozes provjeriti ako ti je los tlak da uspes 0,05 dl ulja u odredeni cilindar i onda malo alnaserom provrtis, izmajeris i ako je rezultat bolji onda su karike definitivno - ako je i dalje los onda ventili ili brtva glave - i to ti je sva umjetnost oko toga !
:)

Koshpa
25-01-2004, 13:21
Ma auto nije radio cijelu noc, jer su tek sljedece jutro mjerili. I da mjerili su manometrom kroz otvor svjecice, uz pritisnutu papucicu gasa.

A sto se tice cilindara i karika. Sve ko novo. Ni na jednom cilindru nema ni najmanjeg risa. To su stvarno u Peugeotu, ××××no odradili. Za razliku od Alfe. Dok sam bio kod majstora, rastavljali su jednu 146 1.4 TS, ajme majko! Kaze majstori da ti TS motori ne valjaju kurca i da su totalno skupi za odrzavanje. Najcesce ode neki varijator faze, sta god to bilo, pa se cuje ko moja Astra diesel! :))

Inace volim Alfu kao marku, jer su auti prekrasni, a i mislim da ovi noviji modeli nisu toliko problematicni, ali jos puno ce im trebat da dostignu razinu kvalitete francuza, njemaca, a o japancima da ne pricam.