PDA

Pogledaj cijelu verziju : novi autoblic hehehe...



alfist_zg
09-01-2004, 23:49
evo danas popodne sam procitao malo novi ritobris.
I ima test novog golfa...i test pocinje ovako: ( vlastitim rijecima sto bi se reklo)
Dakle kao otkad su u proslom broju testirali novi golf i konkurente, da im je u redakciju stiglo hrpa pisama sa ljutitim komentarima itd.
pazi sad: oni cak kazu da su vec naviknuti da ih se stalno naziva "produzena ruka folcvagena" i to u tom stilu, ali da ih je zacudila OGROMNA reakcija ljudi na to sto su napisali valjda da je golf najbolji(iskreno nisam ni citao taj usporedni test jer mi se zapravo ×××× za golfa and company a pogotovo s obzirom da ionako pogledam na kraju onu njihovu tablicu koja je blago receno jaaaakko predvidljiva).
I kazu da je u tome interesantno da nisu dobili ni jedno pismo podrske njihovog testa, pa se pitaju kao otkud toliko golfomrzaca i kao dali svabofili sute i "uzivaju" u rezultatima testa pa je to zato tako ispalo.I sad kao su oni preuzeli taj novi golf da vide dali je to stvarno tako ili ne.E sad odgovor na to neznam jer kao sto vec predvidjate nisam ponovo procitao taj test jer mi se zijeva na pogled novog folcvagena pa bi vjerovatno zaspao da sam pokusao ista vise od duljeg pogleda na podnaslove. :))

Zao mi je jedino sto se ne sjecam kako je tocno isao tekst , ali to je bilo otprilike to.
Stvarno mi je smijesno i zabavno da su oni to tako napisali u testu, bogami moram priznati da nisam nikad mislio da bi to oni isli tek tako napisati.

aerotech
09-01-2004, 23:54
Ja taj test čak nisam ni opazio :smile12: <br><hr><font color="blue">BMW POWER</font>

aerotech
09-01-2004, 23:56
Ah, gle fakat evo ga. :smile13:

alfist_zg
10-01-2004, 00:04
haha, svaka cast! :smile06:
ajde, citaj citaj ako mozes hahaha :))

POLOVNJAÈA
10-01-2004, 00:27
NISAM GA CITALA I NECU

TOCKA

:smile07:

Fresh
10-01-2004, 15:28
Imaš i usporedni test Passata, Mondea i Vectre.

Pogodite pobjednika...

Obrazloženje: u ničemu nije najbolji, ali je zato u svemu prosječan i ta konstatcija mu naravno donosi prvo mjesto iako su mu nedostaci visoka potrošnja i škrta osnosvna oprema

Mondeo je drugi jer zamisli servisni intervali su kratki (svakih 20.000 km), elastičnost u 6. stupnju (on ga jedini i ima) i veliki krug okretanja.

Vectra je treća jer ima ''umoran'' motor najmanje mjesta odozada i najlošije kočnice.

Drugi put kad pročitam neki test gdje je u konkurenciji VW kladim se da će opet pisati da citiram
''ne dominira ni u jednom području ali je zato najuravnoženiji od svih''.

Katastrofa ;)

Cezy unlog.
10-01-2004, 15:59
Slalom
VW Bora 56kmh
Lancia Lybra 58kmh

Ocjena lezanje
VW 15
Lancia 12

Izvor Auto motor i sport :)

Girrari
10-01-2004, 17:21
Zato ja više ne kupujem Auto Bljic. Samo se bezveze naživciram.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

autozinex
10-01-2004, 22:06
e decki ni ja nisam baš oduševljen tim časopisom ali sad sam se baš sjetio nečega!Ako ste vidjeli sliku od Passata(u Autoblicu,ovaj test Mondeo,Vectra..) točnije njegovog motora-nikako mi nejde u glavu kako to da mu motor stoji uzdužno a ima prednji pogon!Mislim poglejte malo bolje :smile07:

aerotech
10-01-2004, 22:10
Motor je s mjenjačem i diferencijalom smješten ispred prednje osovine. A iz diferencijala izlaze poluosovine...


Treba napomnuti da PASSAT ima straga POLUKRUTU osovinu!