PDA

Pogledaj cijelu verziju : Utrke šlepera!



aerotech
06-01-2004, 20:30
Nevjerojatno, ali istinito. Mislili ste da je turbo punjač prava stvar. Ne nije. Na N24, je još uvijek emisija o utrkama šlepera. Prvo je lik digao neki IVECO-ov šleper na stražnje kotače i vozio ga je 100 m, zaletio se u ogradu i okrenuo na krov. Treba spomenuti da mu je vatra šikljala ko iz golemog plamenika iz auspuha. Zatim je došao lik sa mlaznom turbinom na stražnjem kraju, upalio ga dok je iza bio parkiran neki kombi. Kombi je polu-raspadnut završio 20 metara dalje u ogradi. Kao šećer na kraju dolazi lik sa nekim američkim kamionom, tri mlazne turbine straga. Kako nisam baš aktivno pratio, nisam čuo ubrzanje, ali sam skužio da je ubrzao do negdje 500 km/h. Mlazovi iz turbina su bili bar dužine još jednog takvog šlepera, a i njemu je vatra iz auspuha slikala. <br><hr>

Bmw Touring
06-01-2004, 20:32
jes ti popija sta a? :smile10: :smile06: :smile06:

aerotech
06-01-2004, 20:33
Ne, evo, možda još traje. Usput ispričavam se na mogućim gramatičkim pogreškama, jer sam još pod snažnim dojmom tih šlepera.

Bmw Touring
06-01-2004, 20:34
strava :o :o :o

aerotech
06-01-2004, 20:37
Nevjerojatno je kako ubrzava, mislim da bi i novi BMW-ov bolid ostao daleko, daleko u zavjetrini, već na prvih 50 m. Usput nisam napisao kako koče. Prvo ugase turbine, a onda izbace padobran!