PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hyundai??



gost5
05-01-2004, 08:37
Evo razmisljam o kupnji novog automobila. izbor mi se sveo na Clia, Punta ili Accenta.Clio mi je ok po izgledu, punto je talijan(dijelovi,...) a interesantan mi je hyundai jer je osnovni model 1.3 85ks, te garancija od 3 godine.Svjestan sam radi brzog gubitka na cijeni, ali bih ipak kupio auto za duzi period. kakvi su dijelovi za njega(cijena?)i opcenito odrzavanje?kolika je potrosnja?ukratko da li se isplati kupit toga korejca?hvala svima

mc
05-01-2004, 09:00
Frend mi ima staru (jajastu) linju Accenta, a kolegica ovu liniju od prije tri godine. Nisu imali apsolutno nikakvih kvarova na autima, a redovni servis u ovlastenom servisu kosta koliko i za nekog Renaulta. Jedino kaj su gume koje dobijes s autom katastrofa.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

OS PUNTO
05-01-2004, 09:15
Ja jedino mogu za Punta iz prve ruke.Sve sto mogu reci je da je dosta pouzdan i jako stedljiv.Opcenito troskovi imanja tog auta su mizerni.Neces pogrijesiti ako uzmes bilo koji od ta tri auta s time da mi je od ta tri Punto trenutno najruzniji.Nikako mi nije sjeo taj redizajn. :(

Girrari
05-01-2004, 09:46
Slažem se OS Punto. Meni ni novi Punto, a ni Clio nisu neka sreća. Kad si već u toj klasi i kod Hyundaia, na tvom mjestu bi razmislio o Getzu. Izvana super zgleda, iznutra dosta lošije (kao i većina kosookih), motori su ok, odlično leži... ma autić je zakon.
E da, zvuk motora na 1.6 modelu je jeeeben, a i performanse su više nego solidne.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Cezy
05-01-2004, 10:50
A da pogledas CORSU 3p. To mi je sadnakon kaj su unakazili punta jos naj auto u klasi. YPSILONKU I MINI-a ne racunam jel to je sminka. :)

gost5
05-01-2004, 13:26
Cijena dijelova i potrosnja?da li itko zna?ipak je velika razlika Clio i Punto 1.2 (60ks), a Accent 1.3(85ks). slažete li se??da li je to motor od Mitshubishi-a ili ...?cuo sam da postoje zamjenski dijelovi Japan Parts ili tako nesto, te da su cijene tolike kao i kod drugih auta.

177
05-01-2004, 14:34
znaš šta,ako ti nije mjesto presudno,uzmi clio. to je solidan autic s primjernom opremom i cijenom. ima ih brdo i neće biti problem za dijelove,iako kad kupiš novi auto 5,6 godina si bez brige.