PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vatromet u Smederevskoj Palanci

Fa-Q
01-01-2004, 22:12
Milica Ribač izbjeglica sa Kosova (baš me ćudi da su dobri srbi morali bježaati i sa svoje svete zemlje) nastanjena u Smederevskoj Palanci zapalila je kuću u kojoj je izgorjelo četvero njezine unučadi. A potom u MENTALNO DISTRBNOM stanju objesila se u SVINJCU

FREEEDOOOOO čitaš li ove vesti?

Sargon
01-01-2004, 23:59
Sramota me je i napisati tvoj nick jer je obocnom covjeku to uvreda, a otvaranje ovakovih tema i triumfiranje nad necijom nesrecom i tragedijom je ne ljudski. Sram te bilo nesreco balava.

ZAR I U NOVOJ GODINI, VI MALOUMNICI NASTAVLJATE OVAKO ......?!

ZAR JE TO LJUDSKOST..?!

ZAR SE TAKO MOZE OSTVARITI BOLJE SUTRA?!

Moje skromne isprike i sauosjecanje nesrecnoj obitelji iz Smederefske Palanke.

Bok !

Probisvit
02-01-2004, 03:58
Strasna tragedija.
Znam da se Srbi posprdavaju sa sa tregedijama koje se dogadjeju u Hrvatskoj i Hrvatima, ali ipak,,,,,,,nevina djeca su u pitanju.

Steta!

Abzzzzzzzzzz
02-01-2004, 05:23
U SUMNJIVIM OKOLNOSTIMA SRUŠENA KUĆA

Ostaci kuće sugeriraju da je to mogao uraditi profesionalni miner

ŽAKANJE, KARLOVAC - U još nerazjašnjenim okolnostima došlo je do eksplozije u kojoj je potpuno srušena obiteljska kuća, a život je u ruševinama izgubio Vladimir Samsa (24). Kuća se nalazila u malom selu Donji Bukovac 16, u općini Žakanje, nedaleko od granice sa Slovenijom, a u njoj je Samsa sam živio.
Sve se dogodilo na Silvestrovo, pet minuta prije ulaska u Novu godinu. To mnogi proslavljaju uz buku petardi, raketa i ostale pirotehnike, pa stoga većina uopće nije na prasak obraćala pozornost. Ponoćna eksplozija do temelja je uništila dvokatnu kuću, ostavljajući za sobom tek neprepoznatljivu hrpu građevinskog materijala.
Za poginulog smo doznali da su mu roditelji već dugo rastavljeni; majka živi u Krašiću, a otac u Šibeniku. Vladimir je u toj kući živio već dugo. Posljednji put viđen je u kafiću, odakle se nakon popijene kave uputio kući, da bi kako je rekao, sam dočekao Novu godinu.
Upravo je način na koji je kuća srušena izazvao mnogo priča i nagađanja o razlozima eksplozije. Iako je posrijedi relativno velika kuća, u eksploziji je gotovo u potpunosti sav građevinski materijal ostao na jednoj hrpi, s tek nekoliko opeka razbacanih okućnicom. Ni susjedne kuće udaljene nekoliko desetaka matara nisu oštećene.
Zato je mnoge rušenje kuće podsjetilo na posao profesionalnog minera. Usto nagađalo se i o tome ne kriju li ruševine još pokojeg stradalog.

2. siječnja 2004.
02-01-2004, 05:24
Nožem u trbuh tri puta ubola supruga
ROVINJ - Četrdesetosmogodišnja A. N. iz SiCG, s boravištem u Rovinju, nožem je pokušala ubiti svog nevjenčanog supruga. Drama se dogodila u Ulici braće Brajković u Rovinju jučer u 1.20, kada je nakon prepirke A. N. uzela nož i triput zadala ubodne rane Ž. K. (43) iz Rovinja.
Ozlijedila ga je u trbuh nanijvši mu po život opasne rane, zbog čega je zadržan na liječenju u Općoj bolnici u Puli. Razlog napada zasad je nepoznat.

2. siječnja 2004.
02-01-2004, 05:25
ŽELJKO STANIĆ (33) PREMINUO JE U BOLNICI OD KRVARENJA
Iskrvario nakon ženina uboda u vrat
OSIJEK - Osječanin Željko Stanić (33) preminuo je u osječkoj Kliničkoj bolnici otprilike sat vremena nakon što ga je supruga Gordana (28), u njihovu podstanarskom domu u Vukovarskoj ulici, na Staru godinu oko 19.30 sati, ubola u vrat kuhinjskim nožem.

kuhinjskim nožem
02-01-2004, 05:27
sve u svemu uopće me ne čude ti događaji pošto su inače Hrvati poznati kao koljači :)) :smile16:

e moj Fredo...
02-01-2004, 10:53
... U srpskim se vijestima "crne Kronike", koja je inace OGROMNA, pa ju samo sazimaju...Recimo u stilu...

" u toku nedjelje dogodila su se 34 razbojstva, 14 ubojstva, 11 pljacki, 56 silovanja, 112 provala, policija je intervenirala tu i tu... 26 osoba je uhapseno..." itd..

U HR se skoro svaka stvar koja dodje do policije objavi... A inace po kriminalistickom "barometru" Hrvatska relativno nisko stoji... u medjunarodnoj perspektivi...

A listanje po crnim kronikama je skoro sve sto Fredo pronalazi negartivno u HR... a SVRSAVA, na svakoj osmrtnici, ili prometnoj nesreci i kaze triumfalno: "EDAN MANJE"!

Nizak natalitet...kaze, ali nije stvar u kvantitetu, nego u KVALITETU!! Fredooooo... cigani i sirotinja se "koti"...

Fa-Q
02-01-2004, 13:51
Ako Te je već sramota Sargone, napisati moj nik, nemoj se niti truditi da čitaš ono kaj potpisuje isti.
Tvoja kritika i ogovaranje mene nisu potrebni. Za to imaju dežurni Srbi i bivši partijaši. Ti si daleko od nas, nisi se borio za našu domovinu kao mi ovdje,i ne seri iz pet tisuća kilometara

Prka
02-01-2004, 22:11
Ti si ×××× jedna obicna gnjida! Grga je vise ucinija za nasu domovinu sa pet tisuca kilometara i to u nekoliko zadnji godina, nego sto ces ti za cili zivot ikad moc ucinit!

Grga zivija ti nama i nek ti je sritna Nova Godina!

Fuc-K
02-01-2004, 22:52
Nije li to mali Prka,
Sto mu Srbo mamu mrka?!

Fa?q
03-01-2004, 00:18
Braaaavo Prka!!!!!!!!! Puši kitu Sargonu

Abbbbbbbbzzzzzzzzzzz
03-01-2004, 07:47
TRI MLADIĆA NOVOGODIŠNJE SU JUTRO DOČEKALA U BOLNICAMA
Dvojica izbodena, treći misteriozno ozlijeđen
Nožem u glavu uboden I.F. (18), a G.F. (17) uboden je u prsni koš
ZAGREB - Tri odvojena slučaja nasilja zabilježena su na samu Novu godinu u ranim jutarnjim satima.
Sreću u nesreći imao je I. F. (18) oko 3.30 sati, koji je u tučnjavi u dvorištu kuglačkog kluba "Grmoščica" u Ilici 298 nožem uboden u glavu. Mladić je rekao policiji da je u dvorištu vidio dvojicu nepoznatih muškaraca kako se tuku, pa ih je htio smiriti, međutim, onda je i sam nastradao. Jedan od dvojice izvadio je "leptir" nož i ubo ga u lijevu stranu glave. Ozljede od uboda nožem zadobio je dva sata poslije G. F. (17), i to pred vratima svoje kuće u Zagorskoj ulici. On se oko 5.20 sati vraćao s novogodišnje proslave, a pedesetak metara od kuće sreo se s četvoricom nepoznatih mladića. Jedan mu je čestitao Novu godinu, ali usput je zatražio novac i mobitel od G. F. Kad im on to nije htio dati, potukao se s dvojicom neznanaca.
Kad je jedan izvadio nož, G. F. je počeo bježati prema kući, ali su ga stigli kod ulaznih vrata u dvorište. Neznanac ga je nožem ubo u prsni koš, probivši mu u predjelu desetog rebra stijenku želuca i oštetivši gušteraču. Nakon svog nedjela nasinici su jasno pobjegli.
Treći ozlijeđeni mladić pronađen je oko 6.50 sati u veži zgrade u Gajevoj 8. Stanari su našli M. B. (25), koji ne živi tamo, kako leži s teškim ozljedama pa su pozvali Hitnu pomoć i policiju. Iako je bio pri svijesti, nisu uspjeli uspostaviti kontakt s njim. Utvrđeno je da ima potres mozga i prijelom nosne kosti.
:)) :smile16: :))