PDA

Pogledaj cijelu verziju : SBIJA BEZ VLADE, BEZ PARLAMENTA, BEZ PREDSJEDNIKA, BEZ....

FREDOBOYOVNIK
31-12-2003, 00:55
SBIJA JE ZEMLJA BEZ VLADE, BEZ PARLAMENTA, BEZ PREDSJEDNIKA, bez glasnogovornika... vec koliko?? godinu dana??

Osim toga to je zemlja gdje se ne zna gdje pocinje a gdje zavrsava, sa Himnom?? "Hej Slaveni"??!? Sa drzvnim praznikom 29. 11. 1943, (novembar). ...
itd, itd...iyd...

Dopuni Fredo...

Dopunjac!
31-12-2003, 01:23
Ne treba ti Fredo dopunjati, nego cu ja:

- Sto nimalo ne smeta onome Srbinu sto ti kara zenu! Boli njega kara za vladu i predsednika, dok je njemu picke, i to jos stare, iskusne ´Rvacke!

Zadovoljan dopunom?

Hehehe!

:)) :smile16: :))

srbo
31-12-2003, 08:58
Tako ste vi htjeli i vasa fasisticka svita.Jeli vam sad dusa na mjestu sto ste uspjeli sa svojim zapadnjackim zlobnicima da jedan narod kog mrzite u svemu paralizirate , jeste , ali pazite se boga da i on ne uradi isto sto ste vi i vasi save<znici uradili tim Srbima.

Koje je onda cudjenje tutora kad uzivaju u tudjim mukama i tudjim nevoljama.Mislim da je najruznija ljudska osobinaizivljavati se na rasnoj netrpeljivosti .
Eto vi imate fala Bogu sve ali jedino sto vam pameti , ljudskosti, postenja, tolertancije i ljudskog osjecaja fali.
Niste nikada bili pod nicijom torturom zahvaljujuci tome sto niste Srbi , niste nikada imali sankcije niti bombardiranja niti ste ikada vjerski gazeni bilo od koga pa ste opet jadni i toliko bjedni da vas je sve vise od pola na rubu egzistencije; gladi , nezaposlenosti, nepismenosti, ubojstvima i td sto znaci da JE IPAK NAJVAZNIJE I IZNAD SVEGA BITI COVJEK JER JE TO DANAS NAJTEZE I NAJZNACAJNIJA NAUKA .

Grga.
31-12-2003, 12:56
Volio bi da nije ovako.

Boli me kada citam ovo razgaljeno pismo od "srbe", boli me njegova i vasa bol.

Volio bih da nije bilo ovako.

Zasto nismo mogli kao i Cesi i Slovaci,
koji danas ulaze u EU, a bili mi smo bili toliko daleko ispred njih.

Ako je "Jasenovac" bio strah od buducnosti i razlog ovom krvoprolicu,
zar nije bolje za svih i bolje buducnosti za svih, da se koji put covijek ne okrecu unazad, nego gleda naprijed.

Mozda ona poruka u prici iz Biblije o Lotu i njegovoj zeni, pri bijegu iz Sodome i Gomore...:"...ne okreci se zeno u nazad i ne gladaj sto se tamo zbilo.." i njen neposluh, nam bi ipak trebali nesto znaciti, dati nam neki signal i pouku...?!

NE NEMA HRVATSKA DANAS SVE, i njeno bice je raskrvavljeno a dusa duboko razocarana, svim ovim sto se zbilo od pocetka ovog "bratstva i jedinstva".

Zar nije moglo da bude kao sto je bilo vjekovima a o cemu i NIKOLA TESLA, Srbin iz Hrvatske tako zorno svjedoci.

Da Srbija je danas stvarno BEZ VEZE.
Jos uvijek davi Crnu Goru i Vojvodinu, stalno narod kao da tapka na mjestu u kao nekoj magli mitova, nepovjerena i razocarenja.

Volio bi da nije tako, ali da bi se ista moglo sagledati prvo treba otvoriti oci, a i nitko nije toliko slijep kao covijek koji ne zeli da nesto vidi.

Ma dragi covjece, ne mrzi vas cijeli svijet zato jer ste Srbi, nego zbog toga kako se ponasate.

SRETNA VAM NOVA GODINA !

pa zar jedan
01-01-2004, 06:27
pripadnik po zlu poznatog naroda kao što je hrvatski,da drži nekome propovjed
××××× Grga i tebe i tvoju državu i tvoj usrani i podmukli ustaštvom i mržnjom zadojeni narod i katoličku crkvu kao generatora sveg zla i Kaptol i Vatikan i sve na svijetu što ima bilo kakve veze sa hekstremnim hrvatstvom
nabijem vas na vrh kurca
šovinisti jedni neiživljeni bezobrazni

jel ovo o Jasenovcu
01-01-2004, 06:32
pisano u maniru djela fratra
Miroslava Fiipovića Majstorovića,jednog od koljača i K.danata logora Jasenovac..

"Ako je "Jasenovac" bio strah od buducnosti i razlog ovom krvoprolicu,
zar nije bolje za svih i bolje buducnosti za svih, da se koji put covijek ne okrecu unazad, nego gleda naprijed.

Mozda ona poruka u prici iz Biblije o Lotu i njegovoj zeni, pri bijegu iz Sodome i Gomore...:"...ne okreci se zeno u nazad i ne gladaj sto se tamo zbilo.."

zakolji Srbina,Roma,Židova,poštenog Hrvata neistomišljenika,otiđi onakav krvav u crkvu javi se župniku,
odrecitiraj 3 puta "ZDRAVO MARIJO" i Bog ti sve oprašta.

dok istovremeno kad
01-01-2004, 06:38
se pred Hrvatima spomene anatema zvana SRBI,odmah se poteže Vukovar i tu ne vredi ona ista poruka iz Biblije koju navodiš upravo ti Grga:

"Mozda ona poruka u prici iz Biblije o Lotu i njegovoj zeni, pri bijegu iz Sodome i Gomore...:"...ne okreci se zeno u nazad i ne gladaj sto se tamo zbilo.."

NE..to je samo u opticaju kad su Hrvati izvršioci neke cirkusarije,dok za druge vredi:

PONAVLJAJ KAO PAPAGAJ 100 PUTA DNEVNO SRBI SU OVAKVI,SRBI SU ONAKVI,SRBI SU OVO,SRBI SU ONO..

I onda je uvek neko drugi Fredo,onda su svi odjednom SRBI,itd,itd..

Kratka Vam je pamet društvo.

Fa-Q
01-01-2004, 06:47
Svaki od nas živi sa svojim grijesima. Vi srbi ne moraate insistirati na njima, a da ne sagledate svoje grijhe.
-Poćisti ispred svojih vrata da bi mogao prigovarati nekome drugom.-

Znadem da če sada doći do izlijeva psovki i mržnje od strane mentalno distrbed srba koji su se usidrili na ovome forumu, ali to svima pokazuje ko su ustvari oni.

jeli frajeru,misliš
01-01-2004, 10:50
da su samo Srbi mentalno distrbed

da te podsjetim da je takvo razmišljanje
isključivo posledica BOLESNOG HRVATSKOG
ŠOVINIZMA

jer kao što si naveo upućujući Srbe na čišćenju smeća pred svojim pragom,da možda nećete reći kako ste Vi Hrvati primer na koji se Srbi trebaju ugledati

I onda kreće opaska o psovkama

Prijatelju

Ti verovatno zlatom pišeš,ali džaba kad sve skupa na kraju ipak govnima pečatiš

Fa-Q
01-01-2004, 14:26
Zar ne razumiješ što sam napisao?

Treba li ti prevod?

SRBI SU MENTALNO NESTABILNE OSOBE.

TI SI NAJBOLJI PRIMJER GORNJOJ DEFINICIJI.
:smile09:

ja Fredu, a i Srbe..
01-01-2004, 15:22
...njegova razmisljanja NIKAD necu moci razumjeti (osim njihovog vjecnog naricanja za domovinom)...

Pa covjece, MI smo MORALI Srbadiju (tu ne mislkim na normalne i postene Srbe, kojih isto ima, ali ne tu na forumu - iako poneki put neko zaluta) potamaniti da bi prezivjeli! Drukcije se sa njima nije moglo! Ili mi ili oni... Nikad Ustasa, Jasenovce, klanja i sl. stvari nismo dozivjeli dok nismo sa njima dosli u vezu. To je bila KATASTROFA - koje smo se konacno rijesili. A osim toga bolje je za sve... jer svako malo novi genocid nas Srbima i njihovoj nejaci! Pa dokurcilo nam je i to...

Ovako je najbolje...svak u svojoj matici, a normalni i posteni mogu na obje strane - iako Hrvata u Srbiji skoro i nema a ne pada nikome koje tamo prije zivio da se tamo vrati.

Zar ne Fredo?? Ili "postani" normalan i posten ili se odrekni naricanja i domovine...

Eeee da ste bili pametni kao cesi, slovaci, Rusi, Ukrajinci...itd...

ALI NE! SRBI SU SRBI! I eto i sad 28 % velikosrba - cetnika dobija izbore. I sad poslije svega!! I PONOVO OBECAJU da ce do "posljednjeg slova" ispostovati zavjet o granicama na Karlobagu, Karlovcu i Virovitici...

E.... pa kako sa njima?? U GLAVU!! U BEOGRAD!! Popaliti i gotovo!!

Ponavljam
02-01-2004, 05:33
kad se pred Hrvatima spomene anatema zvana SRBI,odmah se poteže Vukovar i tu ne vredi ona ista poruka iz Biblije koju navodiš upravo ti Grga:

"Mozda ona poruka u prici iz Biblije o Lotu i njegovoj zeni, pri bijegu iz Sodome i Gomore...:"...ne okreci se zeno u nazad i ne gladaj sto se tamo zbilo.."

NE..to je samo u opticaju kad su Hrvati izvršioci neke cirkusarije,dok za druge vredi:

PONAVLJAJ KAO PAPAGAJ 100 PUTA DNEVNO SRBI SU OVAKVI,SRBI SU ONAKVI,SRBI SU OVO,SRBI SU ONO..

I onda je uvek neko drugi Fredo,onda su svi odjednom SRBI,itd,itd..

Kratka Vam je pamet društvo.

Što se tiče
02-01-2004, 05:36
RATOVANJA,čiszo sumnjam da je na BALKANU stavljena tačka na I.
Može se veoma lako desiti da Hrvati opet po hiljadu dve godina čekaju u zasjedi neki svoj prcvoljak zvani NDH

Kvislinzi,kvilinzi.. :smile16:

tesko Fredo...
02-01-2004, 11:08
...tesko! Ako NEKo ima problema sa drzavom i drzavnosti na ovim prostorima onda ste to VI Srbi. Vama ce za konsolidirnje tog ne potpuno jasnog teritorija nad kojim imate formalnu vlast trebati jos barem 10 godina...a kako ce proces zavrsiti to sr nezna...Srbija ce definitivno biti manja... i jos dugoooo siromasna...
Mi nemamo aspiracija na istocnodrinske teritorije... a da imamo...huhuhuh
Samo smeta taj kretenski srpski mentalitet... kad gledaju prosperitet oko sebe...stalno razmisljaju na rat, osvajanja, itd... Stalno neka ×××××× oko njih...abnormalnosti, nestabilnosti, bijede, ...sta ti ja znam...

Ma trebalo je popalit Beograd i zauvjek sroriti PRAVI mir 1885. Prilika je bila divna i nazalost propustena...i ko zna kad ce se ponoviti...

da i Srbi...
02-01-2004, 11:22
...znaju da Hrvati NIKAD ne prelaze svoje granice pa se usude tako provocirati, jer racunaju da nemaju sta izgubit. EEE BAS zato im treba dati jednom posteno po picki istocno od Drine....kako rekoh, najbolje da se popali Beograd!!

Хмм
03-01-2004, 07:57
Никад не реци никад!
Још ћемо се ми ћерат'!
Итекако!

Кви
03-01-2004, 07:58
Može se veoma lako desiti da Hrvati opet po hiljadu dve godina čekaju u zasjedi neki svoj prcvoljak zvani NDH

bolje ti je...
04-01-2004, 13:41
...da brines o istocnodrinskom blatu..
Pitanje je da li je tamo proces truljenja i raspadanja zaustavljen... i kako i gdje ce stati. A onda - ako? treba gore, u "normalu"...u konsolidaciju onog sta ostane...

eeeee....

babin
06-01-2004, 20:33
Ovaj Grga pati od fale i uzvisenosti.
Procitaj bolan sta ti taj Srbo rece bem te ××××× , tebi je vazno da je on rekao da vi imate sve , ali najvaznije nemate. :smile06:
Eh ljudi i ti nacistickih duduka braco mila , mislis ti da on nije bio spreman na tvoju podvalu ha. :smile06: Sta vi Hrvati imate , duplo golo , kad se uzme u obzir da ste uvjek postedjivani od katolicanstva koliki god ludaci , provokatori i zlikovci bili , ×××× ih oni su znali svoje pôkriti i zastititi , dok su za vas sram isrurivali uvjek pravoslavlje ili islam. :smile19:

=kazes
07-01-2004, 07:25
Trebalo je popaliti Beograd prilika je tu bila i ko zna kada.
neka vas Bog popali jer ste sotone i sram covjecanstva.Da ste imali priliku vi bi to i napravili vec odavno jer ste zvijerske krvi, ali to da je klinton uradio za vas to je ta prilika jel.Pa Beograd je spaljivan po kozna koji put ali je uvjek izgradjivan bolji i ljepsi , a vas pakao u kojem se po crkvama nalazilo raz«nih dijelova ljudkog tijela nije nikada ni taknut jer vrag nije nikada napadao svoj oganj -oprosti mi Boze da se poredim sa ovim zlikovcima sto nebi zeleo ni u snu , ali eto covjek grijesi kad razgovara sa necovjekom na njegovoj razini. :smile17:

ma nije...
07-01-2004, 19:15
...trebalo cijelu Srbiju - samo Beograd!
Zmiju treba u GLAVU!!
Riba od glave smrdi!

Inace tvoja izjava o "vjecnom izgradjivanju Beogada" me podsjeca na onu Vucurevicevu (kamijondziji iz Trebinja), da ce Srbi popaliti i porusiti Dubrovnik, a onda ce ga izgraditi jos "STARIJEG i JOS LJEPSEG".

Misliš
07-01-2004, 20:10
...trebalo cijelu Hrvatsku - samo Zagreb!
Zmiju treba u GLAVU!!
Riba od glave smrdi!

Da budem iskren da sam ja bio nekim slučajem u RSK za vrijeme rata,ja bi ODMAH spičio sve rakete na NE KRŠKO,pa nek' si odemo svi u pičku lijepe materine!
I Hrvati i Srbi i sav ostali komšiluk!
Izgleda da je nam kruh udario u glavu!
Treba nam svima pogača!