PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pimp felgice



Frontera TDS
29-12-2003, 00:11
Imam Kadeta coupe iz 1968. Malo sam ga popituro, kromirao branike na novo,sredio motor i ušminko ga, pa se svako malo neki starčić okrene za njim Na telki možemo vidjeti one nigere sa njihovim kadilacima kao skakuću gore dole i te fore...
Full mi se sviđaju one žicane felgice pa sam mislio ako ne dođu puno para, uzeti jedne za moj auto a najveći problem je naći ih za kupiti, pitao sam u par dućana u Ri ali nemaju pojima...
Dali možda netko od vas zna kamo ih nabaviti, koja bi bila cijena a najbolje bi pasale neke 14cola.
Ako se nekom da nek nabaci koju sličicu sa takvim felgama i slobodno mi predložio sto bih još mogao napraviti na autu ako imate kakav prijedlog :smile07:

Kas
29-12-2003, 00:55
Sinko, na tvom autu serijski idu 12 " kotači. Iz iskustva znam da 13" naprijed idu na knap. 14 " eventualno ako je neki niski profil, ali auto je sam po sebi dosta tvrd, tako da bi ti popucala šasija od rupa. Vidio sam osobno na frendovom primjerku. Ako misliš išta raditi na prednjem djelo, prvo i osnovno sredi lisnate opruge.
Njemu su kotači strugali u zavoju na rupi po limu prema kabini. Gdje su noge suvozača i vozača.

INTERCEPTOR
29-12-2003, 15:46
Puca šasija kad staviš 14 cola :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: